Makeup revolution ultra cool paletka rozjasňovačů recenze a fotky

By  |  8 komentářů

Tak, čím začít dneska?:) Jak vidíte, chystám se vám konečně zrecenzovat tuhle na pohled velice krásnou paletku plnou různě barevných rozjasňovačů. Je to jedna z novinek u značky Makeup Revolution a já ji mám doma už docela dlouho. Došlo mi spoustu novinek od této značky k zrecenzování, ale to vás asi moc nezajímá. Co vás ale bude určitě zajímat, jaká je kvalita všech těch novinek a dnes konkrétně tedy těchto rozjasňovačů. Mnooo, jdeme na to:))

Ultra cool paletka

Paletku jsem si vybrala sama, hned jak jsem ji poprvé viděla někde na instagramu, věděla jsem, že ji budu chtít prubnout. Nádherné barvy, hezký obal, prostě wow. Já nejsem rozjasňovací člověk, tím myslím, že bez rozjasňovače se při líčení v pohodě obejdu, ale ty barvy mě tak nějak přitahují či jak to napsat, prostě se mi hrozně líbí barevné rozjasňovače, barevné paletky, přijde mi to hrozně zábavné. A já si, jak víte, ráda v líčení vyhraju, takže tohle jsem si nemohla nechat ujít!:) Ano, vím vím, velice přínosný odstavec, plný mojich žvástů, tak jdeme konečně na věc!:-D

Líbí se mi, že paletka má tak akorát velikost, žádný gigant, pěkně placatá. Na to, že skrývá hned 8 rozjasňovačů, paráda. A faktem je, že ty rozjasňovače nejsou nijak malé, hezky se do nich dostanete i větším štětcem.

Je velká škoda, že to duhové je jen papírový obal a paletka je takhle obyč černá. Ale tak co už, přeci jen ta cena je nízká, takže nemůžeme chtít zázraky, že jo. Paletka je z klasického plastu, je ale pevná, snadno se otevírá, pohoda. Co je hezké, že alespoň ty nápisy jsou hezky duhové, měnivé, já zbožňuju tady ten lasturový efekt.

To je, co? Ach, nádhera, prostě nádhera…

Jak jsem nakousla, já na ty rozjasňovače používám vcelku jakýkoliv štětec, není problém. Používám tyto, pak vějířkový, co je prostě po ruce..

Tak, jak jste viděli odstíny výše, tak jste viděli jejich reálnou barvu, naprosto odpovídají skutečnosti. Na předchozích fotkách však nevynikne ten efekt, tedy spíše ten třpyt, shimmer.. Ale tady ano, tady se mi to podařilo natočit proti sluníčku naprosto parádně!!!! Bože, tohle je prostě nádhera a sen každé makeupové maniačky!:))

Než vám ukáži některé odstíny v akci, řekněme si upřímně, jak na tom paletka je!:))

BARVY ROZJASŇOVAČŮ

Všechny rozjasňovače jsou naprosto v pohodě nositelné. Já jsem si asi stejně jako vy prvně říkala, jooo ten zkusím, ale nosit nebudu, to už je moc… Kdepak. To si myslím je hodně super, na jednu stranu v ní máte velkou divočinu a zajímavé odstíny, na druhou stranu však na pleti ty odlesky nejsou nijak barevně přehnané. Toto mě mile překvapilo, že ty barvy jsou na tvářích hezky přirozené a opravdu je unosíte naprosto všechny.

EFEKT

Co se týká samotného vzhled, to uvidíte níže na fotkách. Já bych napsala, že to je naprosto krásný, jemný shimmer či jak se to říká, prostě ne hrubé třpytky. Když jsem ale stáhla ty moje detailní fotky do pc, viděla jsem, že ty třpytky po té pleti trošku jsou. Takže při běžném pohledu to vypadá opravdu luxusně, jemně, vidíte pouze odlesky. Při drobnohledu tam ale menší třpytky jsou. To jen pro ujasnění, jinak než přiblíženě v pc to vidět nejde, takže no stress.

KONZISTENCE

Co se týká samotné konzistence, jsou hezké „krémové“ práší minimálně, nabírají se perfektně jakýmkoliv štětcem, nemám s nimi žádný problém, co se týká aplikace. Nejsou příliš suché, což je fajn. Pro ty, kdo nechtějí extra utrácet, je to opravdu super volba, protože je ten produkt nejen levný, zároveň i vydrží a ubývá hodně pomalu.

VÝDRŽ

Jak rozjasňovače drží, vám psát nebudu, mně drží skvěle, ale to záleží hodně na typu pleti. Já se tedy většinou během dne nemám čas zkoumat, ale určitě tam toho půl dne je, pak k večeru se začně pomalu ztrácet. Hmmmm, kéž by to tak bylo i s kilama navíc, co..:-D

Pak už je jen podstatné to, jak vypadají, takže jdeme na to. Tohle je úplně ten první odstín, je to takový duhový rozjasňovač, s barevnými odlesky, takový diamant no, krásný…

Dále jsem vám nafotila na ukázku ten druhý, oranžový/broskvový rozjasňovač. Já jsem fotila jen ty originálnější barvy, jak vypadá zlatý nebo bronzový, si určitě umíte představit. Takže tady ten oranžový opět, co byste na něj řekli? Já říkám krása, zase naprosto super, neřve nijak oranžově, jen hezky odráží světlo.

Růžový, třetí v paletce, je pro mě osobně také naprostá pecka. O to více, že v té růžové jsou jakési fialová či modré třpytky, bombaaaaa. Teď mě napadá, že se vám mohou zdát na tváři podobné, tak to určitě ne, ty barevné odlišnosti tam jdou velice dobře vidět, ale nafoťte to, že jo, já nejsem žádný profík. Stoupnu k oknu, přilepím se na sklo, pětkrát natočím a nazdar.

VÝHODY

 • skvělá pigmentace
 • odstíny nezabarví tváře, hází pouze rozjasňující barevné odlesky
 • nepráší
 • snadno se aplikují

NEVÝHODY

 • nic mě nenapadá

Tato fotka se mi nepovedla, uznávám, ale tak rozjasňovač tu jde velmi hezky vidět, tak snad nevadí. Možná se zdá, že jsem z něho celá jakási zelená, ale věřte mi, také tato světlá, kiwi barva je na obličeji super. To je přesně to, co jsem chválila výše, že všechny ty barvy na obličeji pouze hází odlesky, zelená nedělá zelené tváře, nic takového.

Já doufám, že pro představu vám fotky stačily, co? Dejte mi vědět, jak vás paletka zaujala a co říkáte na to, jak vypadají na obličeji. Já jsem s ní velice spokojena. Hrozně jsem si takovou barevnou krásku chtěla a chystala jsem si objednat paletku barevných rozjasňovačů od jiné značky, x krát dražší, ale teď už nemám potřebu. Tato funguje přesně tak, jak jsem si přála!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

8 komentářů

 1. Dana Čechová

  8.3.2018 at 9.52

  Tak paletka se mé líbila, už dřív a po tvé recenzy super napsané ještě víc…barvy jsou krásné a dovedu si je představit i jako stíny 😊a cenovĕ taky super😉…

 2. Lenka Špryslová

  8.3.2018 at 14.12

  Moc pěkná paletka, až pojedu příští týden na veletrh do Letńan tak se na ní podívám v reálu

  • ILoveMakeUp

   9.3.2018 at 16.47

   Určitě, opravdu vřele doporučuji, pokud máš ráda barevné rozjasňovače.

 3. Lucka

  9.3.2018 at 16.17

  Moc hezká paletka, takovou bych si potřebovala pořídit. 🙂 Krásné barvy, hezky jsi to nafotila, jen ji vyčíhnout v obchodě a odnést si ji domů. 😀

  • ILoveMakeUp

   9.3.2018 at 16.47

   :)) A bude to!:)) Jj, opravdu super kousek, kvalitní, levný, co více si přát..

 4. Veronika K.

  10.3.2018 at 16.35

  No, moc krásné rozjasňovače a asi bych o nich i přemýšlela,ale mám už od nich tu černou blush paletku, kde jsou i rozjasnovače, i tvářenky a tmavé pudříky.Miluju rozjasňovače,ale popravdě mám pocit, že to s nimi moc neumím nebo prostě nemám tak hezkou pleť, aby vynikly.Recenze opět parádní, takže jen tak dál.Hezký víkend přeju

 5. Elli

  11.3.2018 at 23.19

  Vypada to krasne, to se musi nechat 😍 ja se rozjasnovacu trosku bojim, aby mi nezvyraznily nedokonalosti.. proto mam jen jeden a to neni ani primarne rozjasnovac, ale stin na oci 🙈😀😂

 6. Pingback: Makeup revolution HD paletka Amplified Defiant recenze a fotky | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.