Kontakt

Děkuji, že jste zavítali na moje stránky/blog, ať už to bylo třeba jen omylem nebo jste pravidelným čtenářem!:) Můžete zde psát komentáře nebo se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně líčení, kosmetiky, vaření.. Všechny použité fotky v článcích jsou mé vlastní a vztahuje se na ně ©2017. Pokud použiji cizí fotky, je uveden zdroj.

Nejčastější příspěvky zde, se týkají mé velké záliby a tou je líčení a dekorativní kosmetika. Ráda nosím a také zkouším výraznější líčení,  barevné nebo naopak hodně tmavé. Díky mé dlouholeté zálibě, mám zkušenosti s mnoha produkty. Vyzkoušenou mám levnou kosmetiku z drogerií i dražší z parfumerií. Nejen proto, jsem se v  roce 2011 rozhodla založit blog, vkládat fotky a psát užitečné články a recenze pro ostatní. Nechybí také moje druhá velká záliba a tou je vaření, ráda se podělím o své  recepty, fotky a tipy na dobroty!:) Nejvíce se věnuji české kuchyni, ale ráda zkouším i něco exotičtějšího. Na blogu dále najdete články věnované módě, soutěže a spoustu dalších zajímavostí. Nedržím se žádných pravidel, dávám si na svůj blog prostě to, co chci, co se mi líbí a co mě baví!:)

Pokecat se mnou můžete nejen zde, ale i na instagramu nebo facebooku.

Spolupráce

Pro firmy: pokud vás můj blog zaujal, můžete mi napsat. Bude-li nabídka pro mě zajímavá, domluvíme se na tom, jak váš produkt co nejlépe mým čtenářům představit!:)
Pro čtenářky: nebudu vás přesvědčovat, jak mým recenzím můžete věřit blablabla. Radit dobře a psát pravdivé recenze je pro mě samozřejmost, o tom nemám potřebu diskutovat a kohokoliv přesvědčovat. Rozdíly mezi recenzemi nedělám, ať už produkt najdu na paloučku u lesa, dojde mi od firmy nebo si na něj vystojím frontu v obchodě. Tohle vše však z mých článků poznáte, jelikož moje recenze díky tomu, jak si na nich máknu (no jen to omrkněte:-D), jsou průhledné jak rýžový papír. A tak to má být! Celý život razím heslo, když už, tak pořádně!:)

věk: 32, kontakt: info@ilovemakeup.cz

Těším se na Vaše komentáře!:)

Spolupracuji (spolupracovala jsem) se spoustou kosmetických značek, těžko je všechny vyjmenovat, ale tak pokusím se:))

Alcina, Revlon, Max Factor, Zoeva, Dermacol, Yves Rocher, Oriflame, Avon, Payot, Inglot, Freedom makeup, Makeup Revolution, E style, Alterna, Orly, Technic makeup, TheBalm, Flormar, Mary Kay, Uriage, Ziaja, Mark scrub atd..