Alcina hyaluronová řada pro vlasy recenze

By  |  2 komentáře

Tak jo, na dnešek jsem si pro vás připravila článek a recenzi novinek od značky Alcina, kterou mám moc ráda, jak jejich péči, tak i dekorativku, tu hlavně. Alcina novinky mi sem tam dojdou přímo od značky, takže na jednu stranu super možnost zkoušet nové věci, na druhou stranu je zde samozřejmě větší šance, že ten produkt nebude pro mě to pravé ořechové,  jak to dopadlo tentokrát?:)

Šampón s obsahem kyseliny hyaluronové doplní zásoby vlhkosti ve vlasech, má jim dodat pružnost, lesk. Jako bonus navíc obsahuje anti-heat faktor, který vlasy ochrání až do 230 stupňů, takže určitě super, pokud si vlasy nějak tepelně upravujete, což ale platí i pro fén, takže to se hodí asi každé z nás… Šampón je ideální pro suché v vlasy.

Balzám na vlasy opět obsahuje kyselinu hyaluronovou, vyhladí, dodá lesk, pružnost a hebkost. Opět obsahuje faktor anti heat, takže zase chrání vlasy před tepelnou úpravou. Vhodný pro vlnité, kudrnaté a dlouhé vlasy. Cena za produkt je +- 300 Kč, to stejné výše šampón.

No, tak já to napíšu, jak to bylo. Když jsem prvně tuto dvojici použila, moc jsem se těšila na výsledek. Při mytí pohoda, vlasy nebyly nějak zacuchané, ale i tak jsem dala kondicionér. Už ve chvíli, kdy jsem vlasy začala fénovat, jsem věděla, že je zle (běžně bych to řekla trochu jinak). Jak jsem vlasy fénovala a projížděla je prsty, tak jsem úplně cítila ten pocit, jak když dáte balzám až moc ke kořínkům vlasů nebo prostě, když ho dáte moc, tak to dělá pak takový ten efekt mastných vlasů, víte, co myslím, že? Tak si říkám, hm, skvělé no, jak jsem stará, tak jsem blbá a dala jsem asi balzám až k hlavně.

Vydržela jsem tak chodit den a opět jsem si šla vlasy umýt, to se nedalo. Jako ony nebyly nějak uplácnuté, objem tam vcelku byl, byly pěkné, ale prostě když jsem do nich sáhla, tak fuj fuj.

No tak jsem si šla opět umýt vlasy a tentokrát jsem si řekla, že raději balzám rovnou vynechám, když se mi z toho šampónu vlasy necuchaly, tak v pohodě. Opět jsem začala fénovat a LUP, bylo to tady zase, opět se mi prsty ve vlasech zadrhávaly, jak kdybych v nich měla nějaké máslo, no divné. To už mi bylo jasné, že to nebude nějakým špatným množstvím nebo způsobem mytí, tato řada mi prostě nevyhovuje.

Komu bude tato novinka vyhovovat?

Já si myslím a mám dojem, že jsem to četla aj v tom ofiko popisku, že tohle bude naprosto ideální pro ženské, které za prvé máte hodně suché vlasy a hlavně, máte takové ty kudrnaté, bohaté.. Prostě takové to kudrnaté mega háro, víte, co myslím. Pro takové vlasy si myslím, že by tohle mohla být dobrá volba.

Takže já si tuhle novinku moc neužila, ale určitě to bude fajn objev pro vás, které máte typ vlasů, na které je tato dvojice určena!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Bara

    31.5.2017 at 8.43

    Tenhle pocit jsem měla ve vlasech po šamponu L´oreal Professionel z té fialové řady proti krepacení. Takové lepivé, když jsem do nich sáhla, tak to bylo přesně „fuj“, jak píšeš

  2. Michelle

    31.5.2017 at 13.47

    Na tuhle recenzi jsem se těšila, ale jak to čtu, tak tahle řada pro mne též nebude. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.