Alcina perfect primer recenze

By  |  0 Comments

Hezký den přeji. Dneska mám pro vás recenzi žhavé novinky od značky Alcina. Jde o Perfect Primer, který slouží jako základ pod make-up. Má zakrýt póry, jemné vrásky, prostě taková klasika. Obsahuje antioxidanty, takže pleť zároveň i chrání proti vnějším vlivům. Tak jsem ho prubla a vy můžete mrknout na recenzi:)

Balení je pěkné, takové placaté, takže docela dost praktické na uložení. Musím přiznat, že když jsem ho prvně otevřela a použila, tak jsem byla překvapena z toho, jak jde cítit. Nevím no, voní to jako nějaké uschlé kytky nebo spíše voda z těch kytek:-D Fakt jsem byla docela vyděšená a bála se, že to půjde cítit i z obličeje, což bych fakt nechtěla.

Aplikátor je takový jednoduchý, opět nemám nic proti, používá se mi fajn. Konzistence je docela hutná, ale krémová, velmi příjemná. Pleť má zmatnit, což já jaksi moc neposoudím, protože jsem sušenka.

Když ho nanesete na pleť, tak teda tu vůni stále cítíte, ale naštěstí to během chvilky přestane. Tohle mi teda trošku vadí, že to takhle voní, ale tak co už. Faktem je, že co se týká funkčnosti, je to určitě jeden z nej primerů, co jsem kdy zkusila. Čeho jsem si všimla okamžitě, že fakt zakryje i širší póry. Já to nějak neřeším, ale mám je na tvářích rozšířené a jako nevypadá to moc hezky, když na to dáte make-up. Ale jak říkám, nějak to nehrotím, protože make-up na pleti běžně nenosím.

Primer funguje fakt skvěle, asi nedokážu napsat jiný primer, který by póry fakt tak strašně vyhladil. Co se týká celkového efektu, tak mi teda nepřijde, že by udělal nějaký mega rozdíl, jakože pleť jak z photoshopou, ale tak nemůžeme chtít  zázraky, že jo.

Co mi dále vyhovuje, že i když je fakt takový hodně hebký či jak to napsat a tu pleť krásně vyhladí před nanesením make-upu, tak není umělý. Někdy mě ty primery až šimrají a prostě strašně cítím, jak kdybych na obličeji měla něco umělého. U tohoto se mi to neděje. Stojí kolem 500 Kč a určitě můžu doporučit, ho zkusit vyzkoušet.

Jasně a stručně:) Nevím co více napsat, říkám, ta vůně mi teda nesedí, ale jinak funguje perfektně!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.