Ardell fix na rty Forever Kissable recenze a fotky odstínů

By  |  1 Comment

Hezký den přeji, to máme ale venku krásně, že?!:) Dneska vás nebudu příliš zdržovat, mám tady docela rozsáhlou recenzi 12 odstínů produktu na rty, který se ale budu snažit zdrcnout do co nejstručnějšího a přehledného článku. Tomu říkám výzva!:-D

Ardell Forever Kissable

Oč jde? Určitě jste se někdy setkali s fixou na rty. Tipuji, že na 99% to byla naprostá hrůza, buď nezabarvila vůbec nebo totálně flekatěla, také mám takovou zkušenost. Já jsem vám nedávno dávala tip na matné, tekuté rtěnky značky Ardell Beauty, zde, které jsou naprosto božské. Oproti tomu tyhle „rtěnky“ nejsou až tak bezproblémové, ale mají jedno velké PRO…

Jde tedy o tzv. „stain“, vyloženě lehoučká barva, která se vpije do rtů a nezanechá žádný povlak. Co se týká aplikátoru, je tvarovaný, takže tam máte jak úzkou hranu, pro precizní vykreslení, tak i plochou, větší hranu, pro rychlé vyplnění rtů.

No a víte co, pojďme rovnou na výhody a nevýhody, než to začnu okecávat.

VÝHODY

 • brutální výdrž až 24 hodin
 • velmi dobrá pigmentace
 • nevysušuje
 • nestahuje rty

NEVÝHODY

 • za boha to jen tak neodstraníte:-D
 • zvýrazňuje suchá místa na rtech

Takže, oficiálně slibují 12h výdrž a já vám říkám, že tohle vám vydrží snad i dva dny. To je opravdu brutalita a opravdu není šance to třeba po hodince sundat, leda šmirgl papírem. Ta výdrž je absolutně dokonalá a pro nás ženské, které máme bledé rty svoje, je tohle opravdu MEGA objev. Na rtech to vůbec necítíte, neobtiskne se to, neztrácí se to. Jasně, třeba ke konci dne a to fakt myslím hodně ke konci, se to začne ztrácet. Rovnoměrně, ne že by vám to nechala jen dokola po okraji barvu, to vůbec, komplet se to ztrácí..

Je zde však jeden problém, který mě osobně hrozně štve, ale dá se mu naštěstí vyvarovat. Nesmíte mít na rtech sebemenší šupinku, opravdu nesmíte. Bohužel i zde na fotkách to jde vidět, zejména u červených odstínů Bleeding love a In Love, jakou neplechu to může udělat. Jakmile se ta barva zachytí na suché kůži, udělá tmavší flek a je to fakt hrůza. Problém je to hlavně proto, že vy s tou barvou nehnete, je absolutně bez šance to nějak opravit, zamaskovat, nedá se! Ta barva opravdu brutálně drží.

Jo, myslím, že tento produkt je opravdu SUPER, já mám rty bledé jak pleť, takže já celý život hledám produkt na rty, který se vpije, který nemusím kontrolovat, nemusím doplňovat atd… V tomhle je to opravdu bezkonkurenční věc. Je však opravdu absolutně nezbytné, ty rty mít dokonale hladké. Já vyloženě suché rty nemám, ale měla jsem tam nějaké nerovnosti a opravdu to nevypadalo hezky.

Pokud chcete něco přirozeného, co vašim rtům dodá barvu a nebude s tím takový problém co se týká maličko suchých rtů, tak rozhodně zkuste odstín Date me. Co teda rozhodně musím doporučit, jsou ty rudé odstíny. Pokud nosíte červené rtěnky, je tohle naprosto super varianta, u které se fakt nebudete muset hlídat a bát rozmazání.

Myslím, že u druhé a třetí řady je jasně vidět rozdíl mezi odstíny. Ty první čtyři jsou si na fotce docela podobné, tak tam si dovolím ještě stručné rozlišení, protože stejné opravdu nejsou.

Bleeding love – vínová
Gno – krvavě červená
world tour – rudá
in love – červená s kapkou korálové

Na závěr bych ještě chtěla UPOZORNIT na to, že to nejsou klasické rtěnky. Je to barva, neudělá to na rtech žádný povlak, spíše je to jen tak zabarví. Nečekejte proto od toho, že jak ta barva vypadá v obalu, takové vám udělá rty, neudělá. Zabarví vám je do toho odstínu jakoby, ale vyloženě tu barvu nevytvoří. To teda neplatí třeba pro GO DEEP nebo Ruff ride jo, ale prostě chápeme se, je to „stain“, ne rtěnka.

A to je pro dnešek vše. Oproti všem ostatním fixám, co jsem kdy zkusila, jsou tyto nej. Mají skvělou pigmentaci, nedělají fleky, jen prostě ten podklad musí být opravdu 100% hladký. Doufám, že se vám recenze líbila, že vám byla užitečná a jedeme dál!:))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

 1. Hanka

  26.4.2018 at 19.35

  Ahoj, fixy nevypadají vůbec marně. Moc se mi na tobě líbí odstín World Tour:-)
  Hanka z ciculka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.