Avon Works masážní přístroj proti celulitidě

By  |  2 komentáře

Nevýhodou toho, když testujete novinky pro nějakou značku je, že vám může dojít něco, co absolutně nepoužíváte. Výhodou toho naopak může být, že vyzkoušíte něco, co byste si jen tak nekoupili a možná najdete super objev:) A takhle přesně to bylo tentokrát s novinkami od značky Avon..

Avon Works

Ano, jak vidíte, jde o produkty na zpevnění těla, krémy proti celulitidě, striím atd.. Vše obsahuje nějaké výtažky, které pomáhají proti těmto problémům bojovat, zabraňovat jejich vzniku, méně je zviditelnit atd..

V nabídce je i zpevňující mléko, které obsahuje mimo jiné také kofein, stimulující tvorbu kolagenu a elastinu. Složení produktů je tedy opravdu takové, aby mělo nějaký účinek. Samozřejmě bez práce nejsou koláče a pokud budete sedět na zadku a nic nedělat, tak zázraky nečekejte, to je asi jasné. Minimálně se ale třeba donutíte pravidelně mazat a i to se na vzhledu pokožky podepíše, takže, proč ne.

Na férovku přiznávám, že jsem si krémy vyzkoušela jen co se týká nějaké hydratace. Na celulitidu si fakt nevidím a je to to poslední, s čím bych si v životě dělala starosti, strie taky netuším, zda někde mám, a že by mě zpevňující mléko nějak zachránilo a já byla twiggy, to asi těžko, když nesportuju, že jo:) Pokud ale vy sportujete a jste aktivní, tak je určitě fajn, mít něco takového po ruce. Konzistence je lehká, rychle se vstřebá a kůže je poté hebká, nelepí.

Tip: to zpevňující mléko v balíčku nebylo, ale objednala jsem si ho a používám na dekolt. I o ten je důležité pečovat, ať už je menší či větší:-D

A teď konečně k něčemu, co mě zaujalo a hodně:-D Kdo mě sledujete na instagramu, určitě vám neuniklo názorné video z použití a první dojmy:-D Masážní pomůcka na baterie mě baví a moc. Je super, že to není manualní, o to více je totiž použití intenzivní i zábavné. Je to velice příjemné a opravdu ty válečky hezky rozmasírují a prokrvují. Opět je to tedy něco, co pomáhá proti celulitidě, ale jak říkám, je to příjemné i jen tak, na relaxační masáž.

A to by bylo pro dnešek vše, takový rychlo tip a mini článek. Určitě mohu ten přístroj vřele doporučit, není to žádná hračka, funguje skvěle!🙂

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Hanka

    7.5.2018 at 17.06

    Ahojky,
    já jsem si koupila všechny ty krémy. Měla jsem je už několikrát v těch starších verzích a musím říct, že fakt zpevňují pokožku, když je člověk používá pravidelně. Masážní pomůcka vypadá zajímavě, tak třeba příště:-)
    Hanka z ciculka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.