Balzám Dermacol ve tvaru srdce

By  |  5 komentářů

[dropcap]N[/dropcap]ovinka od Dermacolu – zvláčňující balzám na rty ve tvaru srdce. Všimla si jich už asi většina z Vás, kdo ještě nemá vyzkoušeno, pro toho může být tato „recenze“ zajímavá.
 Předem bych chtěla napsat, že jsem vůbec neplánovala koupi tohoto balzámu. Věděla jsem o probíhající akci na Dermacolu 2 za cenu 1, ale balzámů mám tolik, že bych je mohla prodávat:). O víkendu jsem však zašla do DM a tyto balzámy tam byly vystavené. Jsem asi jako většina žen a balzám mě zaujal samozřejmě nejvíce podle vzhledu. To ale nebyl důvod, proč jsem se rozhodla jeden koupit. Mrkla jsem na testery a hned sáhla po růžové barvě, která opravdu moc hezky voněla, jako hroznové víno, trochu i jako nápoj s aloe vera, který mám strašně ráda:) Jen proto jsem balzám vzala.
20130615_184338Můj dojem z balzámu? Další si určitě nekoupím. Co se mi líbí je konzistence, nic úplně extra, ale ujde a na rtech je příjemný. Hodně se mi líbí také vůně a barva, pěkná pastelová růžová. To je asi vše, co se mi líbí. Vadí mi, že v pozadí vůně cítím dost „umělinu“. Balzám je klasické velikosti, ale ta náplň, tím, že je ořezaná do srdce, je fakt hodně, hodně malá. I to zřejmě způsobuje, že v těchto vyšších teplotách se balzám prostě ohně, nalomí a odírá o okraj obalu, prostě hrůza. Balzámy mám rozdělené na ty „na ven“ a „na doma“. Tenhle určitě bude patřit mezi ty, které mi budou ležet doma a použiju ho vždy, když nebudu moci najít aktuálně používaný balzám..
20130615_184534

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Iv.

  18.6.2013 at 22.07

  Mam ho a taktez uz zlomeny a proste k nicemu! Takze za mne uz take dalsi tyto ne!!!

 2. Sherylis

  21.6.2013 at 17.25

  Dnes jsem si pro ně došla do Dermacol studia (pro broskev a meloun) a hned se mi to otřelo o víčko a srdce je ta tam…jinak sem spokojená, ptž jsem balzámovej úchyl:D

  • ILoveMakeUp

   22.6.2013 at 7.07

   Jako to jo, v zimě bude fajn:-D Já včera byla v DM a už i tam byly omačkané, jsou prostě strašně úzké, škoda..

 3. Ztt

  23.6.2013 at 10.50

  Mě se úplně rozpatlal v tom vedru a to ho používám jen doma:((

  • ILoveMakeUp

   23.6.2013 at 19.09

   Mě taky, ani nemůžu přejet rty, aby se to nepohnulo ta náplň a nedřela o okraj, fakt děs:o(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.