Crazy makeup: abstraktní

By  |  10 komentářů

[dropcap]Z[/dropcap]dravím Vás! Ač je tohle teprve můj druhý pokus o „crazy makeup“, už jsem na tento styl líčení stihla vytvořit samostatnou kategorii na blogu:-D To tedy znamená jediné, plánuji si nakoupit potřebné věci, barvy, štětce a občas, když bude chuť a čas, budu zkoušet i takové bláznivé líčení! Teď doufám, že jste si nepovzdechli nudou:)) Dnešní makeup je sice netradiční, ale oproti tomu minulému, to už není nic děsivého, naopak.Líčení by mohlo sloužit jako inspirace třeba pro maminky s malými dětmi na nějaký dětský karneval. Aby maminka zapadla a vypadala akčně, tak tohle je myslím ideální, je to rychlé a nejsou na to potřeba žádné extra pomůcky. Dalo by se to jistě využít i na nějakou bláznivou párty. Toto zdobení mě napadlo jen tak, prvně jsem procházela youtube, ale nic mě nezaujalo dost na to, abych makeup vyzkoušela. Sedla jsem si tedy k zrcadlu, a jelikož mám moc ráda abstraktní vzory, něco jsem zkusila a vzniklo z toho tohle:)

Nejlepší je, že na toto zdobení Vám stačí opravdu jen jeden produkt a tím je černá tužka. Já použila jumbo tužku od NYXu, která je krásně měkká. Přiložila jsem ji na kůži a jakoby rychlým pohybem udělala krátkou čárku, která končila užším zakončením. Ten užší konec jsem pak dokreslila klasickou, malou tužkou od Estée Lauder.
IMG_6966

Úplně nejdříve ze všeho, jsem si vytvořila líčení očí, můžete se nalíčit jakkoliv, já mám ráda fialovou, takže jsem udělala fialové líčení, na víčka jsem nanesla i trochu třpytivého pigmentu od Essence v odstínu č. 16.
xxLevou stranu obličeje jsem nechala volnou, tam zdobení končilo na čele, naopak pravou stranu jsem ozdobila trochu i pod oko. Chtěla jsem, aby ty čárky měly nějaký stín, tak jsem lehce podél jedné strany každé čárky udělala jemnou linku bílou tužkou. A tady mám pro Vás pár fotek makeupu s filtry.
PicsArt_1381088374337Černo-bílý filtr.
zkouskaCo se týká celkově kvality líčení. Já už jsem to psala několikrát, nejsem moc typ, který by si vyhrál s detaily, ne, že bych neměla trpělivost, tu myslím mám. Ale mě to vždy nejvíce baví ze začátku, s dokončením tak nějak už spěchám, kdo ví proč:) Možná to máte podobně.. Takže nějakou dokonalost u líčení, ať už je jakékoliv, u mě prostě nenajdete.
PicsArt_1381088854772Pokud máte nějaký tip na „crazy makeup“, který se Vám líbí a chtěly byste ho třeba vidět vytvořený ode mě, tak mi napište do komentáře a já mrknu!:) Hezký den!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

10 komentářů

 1. Nicky´s book

  8.10.2013 at 7.02

  Vypadá to nádherně!! Jsi moc šikovná opravdu.

  • ILoveMakeUp

   8.10.2013 at 8.40

   Díky moc, jsem se nudila, tak jsem si řekla, že zase něco vyzkouším:)

 2. Iva

  8.10.2013 at 9.55

  Skvele! Jako na karneval chybi jen nejake pericka:-)))

 3. Anonym

  8.10.2013 at 13.17

  Nejvíce se mi líbí ta úvodní fotka. Krásně na ní vynikne líčení i to zdobení na čele!;)

 4. sheldonovka

  9.10.2013 at 9.34

  To je bomba! Škoda, že v tom nemůžu na ulici!!! Ale doma bych se v tom projít mohla, vypadá to krásně 🙂

 5. ema

  11.10.2013 at 9.22

  supr nalicene :))

  blog she.is.the.one

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.