Crazy makeup černé srdce

By  |  19 komentářů

Už jste asi mohli vidět, že jsem si minulý víkend zase hrála a vytvořila opět tzv. crazy makeup. Všechna líčení tohoto typu najdete na mém blogu zde. Většinou líčení dělám podle nějaké jiné fotky, kterou vidím na google nebo instagramu, i toto líčení jsem kdysi zahlédla na instagramu, nejsem si jista.. Je to docela jednoduché líčení, kde hraje hlavní roli velké srdce přes jednu polovinu obličeje. Já jsem si bohužel tehdy tu fotku neuložila, myslím, že tam to srdce nebylo černé, ale bylo vyplněno bílou barvou a něco v něm ještě.. Ale nevadí, prostě jsem si to jako vždy udělala hezky pěkně po svém!:)

Co na toto líčení potřebujete. Je to opět líčení, které dělám nejradši, jelikož na něj potřebujete vlastně jen černou tužku nebo černé gelovky. Nemusíte mít doma prostě nic speciálního. Aby to nějak vypadalo, tak je samozřejmě třeba si s tím pohrát a mít třeba i více „nástrojů“. Jak vidíte, já si připravila několik typů tužek, měkkou, tvrdí, pak jsem si vzala na pomoc i své milované Flormar gelovky. Rozhodně to chce mít po ruce i černý stín, kterým tu černou plochu zafixujete. Já použila matný stín ze Smoked paletky od Urban Decay.

Na rty konečně nemusím používat černou tužku na oči, jelikož mám černou rtěnku od Lime Crime, takže to jsem moc ráda. Dále potřebujete samozřejmě nějaký ten korektor, protože tohle líčení bude pouze z části děsivé/bláznivé, druhá část obličeje je klasické líčení, takže oční stíny, štětce na stínování atd…

23

Jak jsem zmínila, část obličeje bude nalíčena normálně a já na líčení toho jednoho oka použila černý stín, pak tmavě šedý a modrý od Inglotu z paletky, o které jsem Vám psala zde.

24

Jak vidíte, líčení je to hodně tmavé, tu modrou jsem tam dala nakonec, abych to trošku oživila. Jo a ještě jsem použila bílý stín do vnitřního koutku a pod obočí, ten je z paletky Retrofuture od Zoeva.

Untitled-1

Při tomto typu líčení se neřeší jestli má toho člověk na obličeji tunu, jakože má, tudíž báze pod makeup je nutnost, aby to vypadalo pěkně.. Já se omlouvám, za tu ušmudlanou Smoked paletku, ale má takový matný obal a tu paletku mám už asi 6 let, tak podle toho vypadá.. Tohle jsou tedy další produkty, které jsem použila já, samozřejmě můžete použít cokoliv, můžete naprosto překopat barvy, místo černé použít rudou nebo fialovou, oko nalíčit třeba úplně jinak, žádné meze se nekladou:)

25

A co z toho vzniklo? Opět jsem si s fotkami pohrála v tom smyslu, že jsem na ně dala různé filtry, ono to pak vypadá pěkně děsivě, trochu starodávně, má to zkrátka šťávu!:)) No ne?! Klik na fotky pro zvětšení, pokud se teda nebojíte…:-D

2

Bez filtru. Musím teda říct, že odličování bylo tentokrát hodně drsné:))

1a

Mrk:) Řasy jsou Spiky od Ardell číslo 385.

13b

Opět fotka bez filtru. Líčení drželo docela pěkně, jen to velké množství černé tužky v případě srdce, bylo třeba v průběhu focení opět trošku přepudrovat černým stínem.. Víte, já to líčení vytvořím a pak hned odličuji, takže to vůbec nějak moc nefixuji, ale samozřejmě pokud byste makeup tvořili na nějakou akci, určitě by bylo fajn to ještě zafixovat sprejem atd..

11b

Že jsem děsivá, že jo???!!!:))

14b

Musím říct, že ač nerada koukám na takové fotky, samotné líčení mě hrozně baví. Je to sice náročné, občas to zabere i hodinu, dvě, ale ten výsledek se mi vždy hodně líbí!:)

12b

Co se týká obočí, to jsem nijak nezakrývala, možná jsem ho mohla uhladit, ale já jsem použila jumbo tužku od Nyx, která je docela dost taková mastná, takže myslím, že to obočí uplácla pěkně..

21b

No a já se s Vámi pro dnešek loučím a jdu si pomalu chystat oběd!

31b

Co vy na to? Počůrali jste se strachy, nepočůrali?:)) Ale lekli byste se mě na ulici, že jo?:)))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

19 komentářů

 1. Hany

  9.3.2016 at 9.28

  Tyjo, zkus si jít takhle koupit rohlíky do sámošky :-D. Pecka…já tohle miluju, jsi hnusná, nechutná….ale děsně ti to v tom líčení sluší – ty oči jsou supr.

  • ILoveMakeUp

   9.3.2016 at 9.59

   Ty to zkus!:-D Já ne, já se bojím:))) Jj, mně se to také líbí, ten proces je o ničem, ale ten výsledek, vůbec se nepoznávám, je to sranda:)

 2. Lenka Brestenská

  9.3.2016 at 9.59

  Ooookej, také bežné líčenie na deň do práce :)))).

 3. Eliška Horká

  9.3.2016 at 11.15

  to je bomba! hlavně poslední fotka mě pobavila 😀 …jen vždycky když koukám, co za produkty na crazy líčení používáš, abys jej za dvě hodiny odlíčila, je mi to líto. minule bílá jumbo tužka od nyx, dnes ten make up od vichy 😀 jako ale jooo, ten pohled na to pak stojí za to!

  • ILoveMakeUp

   9.3.2016 at 11.30

   Však já už na tyto crazy makeupy spotřebovala dvě bílé jumbo tužky… Se pořád nemůžu rozhoupat k tomu koupit nějaké produkty na to, tak to dělám z toho, co mám po ruce..
   Tyjo mně to ani líto není, já ty crazy makeupy nedělám zase každý týden, aby na to třeba ten vichy makeup padl, to už bych si řádně rozmyslela, to se neboj:)
   Díky:)

   • Eliška Horká

    11.3.2016 at 10.28

    Dvě?! No to jsi neměla říkat, mám slabé srdce 😀 No já právě doma, na to že crazy make up jedu max. jednou ročně kvůli tématické párty, mám docela dost věcí, ani nevim, kde jsem to vzala 😀 🙂 Ale je pravda, kdybych to doma neměla, asi bych se nehrnula taky to jít kupovat kvůli tomu, že bych měla jednou za čas chuť si zablbnout 🙂

 4. Martina Elegant40

  9.3.2016 at 12.54

  Tohle je pecka! Moc se mi to libi. Tohle by se mi libilo na Halloween na party k tem mym cernym kridlum.

  Jsi ohromne sikovna! Nekde vecer te potkat, tak se fakt bojim.

 5. Zdeňka

  9.3.2016 at 14.49

  Bomba!!! A zkus takhle vybehnout pred barak, to by se sousedi asi divili :-)))

  • ILoveMakeUp

   9.3.2016 at 15.01

   Na to asi nemám, musím se sousedy přece vycházet po dobrém!!!:))

 6. Michelle

  9.3.2016 at 18.03

  Úžasné líčení 😀 Určitě bych se lekla, kouknout se na tebe před spaním, no nevim , nevim. 😀 Jsem zvědavá co dalšího vymyslíš. 🙂

 7. Misha

  9.3.2016 at 19.21

  Jak jsem už psala, masakr!!! i v tomhle líčení ti to moc sluší!! Nejvíc, když nemáš čočku v oku. To je pecka 🙂

 8. Linda

  9.3.2016 at 19.27

  Pecka :o) Ty jsi se vyřádila, moc se ti to povedlo :o)

 9. Jeanette

  9.3.2016 at 21.58

  Tak to vypadá vážně úžasně, jsi hrozně šikovná 🙂

 10. Anna

  12.3.2016 at 13.04

  WOOW! 🙂 skvelé!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.