MY daily look

By  |  2 komentáře

[dropcap]D[/dropcap]nes jsem poprvé vyzkoušela nový stín od Essence. Tedy ne žádnou novinku, ale novinka v mé kosmetické sbírce to je. Cenu už si nepamatuji, ale určitě víte, myslím, že to bylo nějakých 39 Kč nebo tak nějak. Konzistence je fajn, není moc pudrový, lehce „máslový“, řekla bych, že je to jeden z těch stínů, které je lepší aplikovat prsten či aplikátorem, než štětcem. Pokud tedy chcete dosáhnout vyšší pigmentace. Já musela dát více vrstev, aby byl stín dost výrazný. Jediné mínus je řekla bych výdrž, jelikož je nutné dát více vrstev, stín pak jakoby trochu „opadá“, takže je potřeba ho nějak zafixovat.

ntitled-1

Barva odpovídá horním fotkám, není to teda čistě fialová, je tam lehký nádech růžové, hlavně teda na oku, ale barva je to fakt moc hezká a za tu cenu, jsem spokojená.

PicsArt_1368975295658

Vyhovuje Vám dekorativka od Essence nebo ne? Já se k ní po dlouhé době vrátila a jsem fakt překvapená, že ceny celkem zůstaly tam, kde byly, ale kvalita šla nahoru a i obaly se vylepšily.

Celý příspěvek najdete na starém blogu ZDE.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Katka

  15.6.2013 at 18.28

  některý věci od essence jsou fakt v pohodě 🙂 a za tu cenu? no neber to

  • ILoveMakeUp

   15.6.2013 at 21.35

   Přesně, před pár lety to bylo celkem o ničem, ale jak spustili ty své limitky a novinky, tak to je celkem fajn, souhlasím:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.