E style nové paletky recenze a fotky líčení

By  |  4 komentáře

Ahojky:) Dneska bych vám chtěla ukázat nedávnou novinku u značky E style. Možná jste si všimli, možná ne, že mají v eshopu nově už sestavené paletky (magnetické) a to rovnou ve 4 různých variantách. Obsahují stíny, které můžete koupit i jako mono, refill nebo právě pokud si nevíte rady s výběrem odstínů, které by k sobě ladily a lichotily vaší barvě očí, můžete si pořídit už takhle sestavenou paletku. Z eshopu mi občas chodí produkty k recenzi a já se vždy snažím nafotit vám s nimi líčení velmi podrobně, pro co nejlepší vaši představu. No a jinak tomu nebylo i u těchto novinek, takže jsem si vyhrála a vy právě teď můžete mrknout, jak přesně stíny z paletek vypadají a jaké líčení s nimi můžete vykouzlit!:)


Matné paletky


01 Beauty Space

Začnu hned první variantou, obsahující komplet matné oční stíny. Jinak co se týká samotné paletky, je taková jakoby žíhaná či jak to napsat, magnetická. Je pevná, nemusíte se bát, že by se brzy nějak poničila nebo tak něco. Vydrží, já mám tuhle několik let už, je sice poťapaná, ale jinak naprosto ok a stíny v ní jsou pěkně pevně usazené, takže i když vám spadne, zůstanou celé. Stíny však moc nedoporučuji, upouštět na zem..:-D

Něco o (od)stínech

Tato varianta je pro mě osobně taková docela tlumená a člověk by řekl, že je dobrá jen na nějaké jemné, decentní líčení. Ale, vidíte tu černou v rohu? Jo, vytvoříte s těmito odstíny krásně jemně a světlé líčení, stejně tak ale i dokonalé, sexy kouřovky, stačí jen ke každému tomu odstínu přidat tu dokonale matnou černou a je to. A tato černá, je ta nejvíce černá, jakou jsem kdy ve své sbírce měla, za to vám ručím.

Matné stíny estyle jsou ultra, ale fakt ultra pigmentované. Takže i když matné stíny všeobecně více práší, díky tomu, že u těchto stačí opravdu jen se tím štětcem dotknout toho stínu, s prášením není problém, stín se spíše jen trochu shrne a pohoda. Samozřejmě pokud ve stínu budete kroužit a kroužit a kroužit nebo použijete nějaký hrubý štětec či sílu, tak budou prášit hodně. Není to fakt potřeba, ale tak to poznáte samotné. Já mám ráda hodně výrazné líčení, ale na tohle, co vidíte níže, stačilo opravdu jen lehce ťupnout do stínu, šup s tím na oko a vystínovat. Ani při stínování se neztrácí sytost odstínu, což je přesně to, co vyžaduji a co mi i zde moc vyhovuje.

Nafotila jsem vám líčení zase s ukázkou na více barev očí, ať si můžete představit, zda by tato barevná varianta slušela i vám nebo ne..

02 Wild Night

Druhá matná paletka, která opět obsahuje šest různých stínů.

Něco o (od)stínech 

Tato paletka už je trošku tmavší, což se mi líbí. Moc se mi líbí ten královsky modrý stín a vínový, s tím jde vykouzlit velká paráda. Další věc, kterou bych chtěla pochválit, že obě ty paletky obsahují velmi neutrální stín 06 Bamboo, který já osobně zbožňuju a používám už roky každý den. Ať už se líčím jemně nebo výrazně, díky tomuto stínu vypadá každé líčení naprosto skvěle. Absolutně dokonale, ale fakt dokonale vystínuje záhyb oka tak, že to vypadá hezky přirozeně. Je tedy super, že ho najdete v té i té paletce a nemusíte dlouze přemýšlet, kterou z nich. Samozřejmě je možné koupit si ho bokem jako refil a v případě potřeby si ho tam prohazovat, ale tak nemusíte, což je fajn:)

Pokud článek čtete, tak po přečtení textu výše, vás asi nepřekvapí, že jsem pro vás nafotila líčení, kde hraje hlavní roli právě ten modrý a vínový stín. Ale POZOR, všechny tyhle foto postupy, které zde dneska uvidíte, vznikli za použití KOMPLET všech stínů v paletce jo. Chtěla jsem vám ukázat, jak krásně ty stíny do sebe zapadají. Neutrální na vystínování, tmavší na prohloubení pohledu a ztmavení vnějšího koutku, barevný na střed oka, světlý na projasnění vnitřního koutku atd…. Opět opakuji, do těchto matných stínů stačí jednou ťupnout a máte pigmentaci a krytí, které vidíte zde na fotce. Úžasné stíny. Já teda nikdy nebudu patřit mezi lidi, kterým stačí používat jednu značku nebo tak něco, ale faktem je, že Estyle stíny se vyrovnají mnohem luxusnějším a dražších, tak to zkrátka je no..

A zase náhled pro více barev očí:)


Perleťové varianty


01 Colour Cocktail

Já jsem to nazvala „perleťové“, ale jsou to wet dry stíny, které prostě obsahují shimmer/barevné odlesky, jsou to tedy odstíny, kterými oči více projasníte, rozjasníte a některé můžete v klidu použít i jako rozjasňovač na tváře, no problemo.

Něco o (od)stínech 

Tato paletka je moje nejoblíbenější, obsahuje totiž odstíny, na které nedám dopustit. Hned ten první, světle zlatý nebo béžovo-zlatý, můžete v klidu použít i na rozjasnění tváří, jak už jsem nakousla výše. Ty odlesky jsou překrásné. A je zde více takových efektových stínů, které vypadají dokonale samostatně, ale i na nějakém třeba tmavších odstínu. Taková kombinace matné černé a toho druhého, butterfly pink, hmm hmmmmm:-D Už už v duchu tvořím zítřejší líčení:-DD Co se týká pigmentace, je o něco maaaličko slabší, jak u těch matných. Některé stíny z této řady jsou totiž mega máslové, jiné jsou o maličko tužší. Když budu konkrétní, tak ten zlatý, tyrkysový a fialový, to jsou mega máslové stíny. Ty ostatní jsou o maličko tužší a občas se mi lépe aplikují prstem, ale samozřejmě krásně je naberete i na štětec.

Foto postup na tohle líčení bylo radost tvořit a jak můžete vidět, je to opravdu hodně barevné líčení. Na oko jsem postupně nanesla všechny ty odstíny z paletky, takže je to opravdu takové duhové líčení. Mně se moc líbí, co vám? Krásné, že!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-DD

Občas čtu, že barevné líčení se nehodí pro tu barvu očí a pro tu barvu očí. Víte co, ono ani tak nejde o to, jakou máte barvu očí, jak vidíte zde, ty barvy vypadají super na modré, hnědé i zelené. Mnohem více záleží na tom, jaký máte odstín pleti, zda jste v obličeji výraznější typ nebo nějaká bledulka. Takže pokud milujete barevné stíny, vůbec se nenechte odradit takovýma kecama, chce to si to vyzkoušet. No a jak poznáte, zda vám barvy sluší nebo ne? Velice snadno, buď si budete připadat divně a nesvá nebo se budete naopak cítit dobře a krásná. Jednoduché:)

02 Urban Style

Uuuuf a máme zde druhou třpytivou variantu a poslední z těchto nových paletek:)

Něco o (od)stínech 
Tak, stejně jako u té předchozí paletky, také zde najdete některé stíny, které jsou mega, fakt mega máslové a pár trošku „tužších“.  To slovo berte fakt v uvozovkách jo, rozhodně to nejsou zapečené stíny, ale oproti těm některým je tam prostě rozdíl. Všechny jsou fakt dokonale pigmentované a práší tak nějak v normě. Opět, pokud v stínu budete kroužit jak šílené, ano, prášit bude. Díky vysoké pigmentaci stačí ťupnout či jakoby přetřít tím štětcem přes stín, jako když vymazáváte plech máslem a šup na oko.

Tato paletka je pro mě osobně méně zajímavá, ale obsahuje ten nejkrásnější stín, jaký znám, 04 Magic Pink, ten prostřední v horní řadě. To je taková nádhera, ale to asi víte, pokud mě sledujete už nějakou dobu.. No, ale i ostatní stíny jsou krásně. Ten bílý s jemným, zlatým shimmerem je dokonale rozjasnující. Je tam i velmi povedený, hnědý stín na vystínování víčka, je tam tmavě fialová pro kouřovky. No a jak to vypadá, když všechny tyto stíny použijete na jedno líčení? Třeba takhle!:)

A ještě takhle detailně:)

Tak a je to!:)) Já nebudu hrát divadlo, jak mě stíny překvapily, používám je už pár let, takže je znám a mám hodně ráda. Co mě ale fakt maličko překvapilo, jak moc zajímavé líčení lze s jednotlivými paletkami vytvořit. Víte jak, člověk musí často přemýšlet, jaký stín použije, pokud chcete použít dva, tři odstíny, musíte přemýšlet, zda se k sobě budou hodit. Někdy se stane, že se třeba hodí, ale prostě nesplynou do sebe na tom víčku atd.. Tady to byla taková pohodička, i když jsem na to víčko cpala opravdu  hodně odstínů, vše k sobě krásně sedělo. Nebo ne??:-D

Jo, ještě poslední věc, co se týká ceny, tak ta je samozřejmě výhodná, to už tak u paletek bývá. Samostatně by vás vše vyšlo na skoro 900 Kč, takhle je cena 599 Kč, takže paráda. Myslím, že i pokud byste se časem rozhodli koupit si i jiné odstíny, jako refill, tak se fakt vyplatí koupit si právě některou z těchto paletek a pak si v ní ty stíny prostě jen přehazovat.

Doufám, že vám dnešní recenze a hlavně fotky budou užitečné. Pokud máte ještě nějaké dotazy ke stínům, klidně se ptejte a dejte vědět, která ta varianta se vám líbí nejvíce? No a i líčení klidně můžete pochválit, bez ostychu ano..:-D

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Lenka M.

  26.10.2017 at 11.35

  Se značkou E-Style se úplně sice nekamarádím, ale tvoje líčení jsou nádherná. Já mám od nich pár mono, ty jsou v poho, ale pak mám tu paletku 5 stínů do růžova a prostě na moje víčka se prd chytá a při blendění se to všechno sleje do neidentifikovatelného jednoho odstínu. Jinak souhlasím s tím, že by si baby neměly určovat barvu stínů jen podle očí, záleží na obličeji jako celku, rysech v něm, na barvě vlasů.

  • ILoveMakeUp

   27.10.2017 at 6.45

   Jj, jako stane se, já tu paletku mám taky a jsem spokojená. Mi přijde, že u každé značky se mi někdy stalo, že jsem třeba měla něco, co jiná a ty vlastnosti se maličky lišily. Možná ti jen nesedly odstíny nebo prostě je ta paletka a ty stíny v ní třeba nějaké tužší no, kdo ví…
   Přesně no, mně příjde úsměvné, jak se někdy radí dle jako typu, jakože očí, barvy pleti atd, ale přitom to je blbost dle mě, prostě dáš 10 brunetek se snědší pleti a každé budou slušet jiné odstíny, protože každá má prostě jiný vzhled a v první řadě je to taky o tom, jak se v tom ten člověk cítí, může vypadat něco ok, ale když se v tom ženská necítí, tak to ani nebude umět nosit a bude to z ní tak trochu vyzařovat, že jí to nesluší to líčení.. No není to až tak jednoduché, hlavně si to musí každá sama zjistit a vyzkoušet, co jí sluší a ne si nechat radit od jiných:)

 2. Zdenka

  2.11.2017 at 5.40

  Krásný líčení 😊 jako vždy😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.