Freedom paletka Romance and Jewels recenze

By  |  3 komentáře

Dneska mám pro vás tip a recenzi jedné pěkné, kvalitní a vcelku levné paletky očních stínů, která se mi barevné moc líbí. Jsou to takové moje odstíny, se kterými vytvořím výrazné kouřovky i jemné líčení. Teď už si paletku užívá kámoška, ale já si ji nafotila a chtěla vám ji sem dát, ať víte, zda za to stojí či ne, jaká je pigmentace odstínů, konzistence atd. atd…

Toto není moje první paletka od Freedom, kterou jsem zkusila, za cenu 199 kč mám tyhle paletky moc ráda a často je doporučuji kámoškám, které, když se mě ptají o radu, vždy vyžadují spíše něco levnějšího. Chtějí  kvalitní kosmetiku, ale na za tisíce, no problemo!:)) Samozřejmě co paletka a jiné odstíny, to může být jiná kvalita, takže já mám pro vás dneska info, jak si vede konkrétně tato.

Freedom paletky 12 očních stínů


Vzhledově je paletka klasika, plastový obal, který je docela pevný, jen možná to horní, průhledné víčko je takové křehčí no. Ale tak pokud vám nebude padat na zem, tak pohoda.

Všechny odstíny v paletce obsahují shimmer, ale takový jemný, nejsou to určitě žádné třpytky, prostě perfektní na krásné, rozjasněné líčení… Snad jen ten úplně první, je takový spíše matný, ale i celkově nejméně pigmentovaný z celé paletky, uvidíte níže…

Co se týká aplikátoru, tak je to klasika, naprosto obyč no, v nouzi asi ok, nevím, nepoužívám.

Jak už jsem nakousla výše, v paletce je spousta krásných odstínů, některé jsou pigmentované perfektně, jiné hůře. Nejvíce bych asi vytkla pigmentaci celkem čtyřem stínům, vždy ty první dva zleva. ve dvou řadách. Jsou překrásné a o to více mě mrzí, že nejsou více pigmentované. Na druhou stranu je fakt, že jsou to spíše takové ty efektové stíny a ty bývají světlejší, ale prostě jsou prašnější a méně pigmentované, tak to zkrátka je. Zejména u těch prvních stínů nad sebou z kraje, mě to štve, protože jsou parádní, jsou to takové béžové barvy, které v sobě mají takový ten lasturový odlesk, je to krása, která jde však na můj vkus málo vidět.

O ostatních stínech mohu napsat, že jsou krásně pigmentované, vcelku i „máslové“. Velice pěkný je ten vpravo úplně v prostřední řadě (na ruce nahoře uprostřed), je to taková krásná hnědo-černo-fialová. Tato paletka se určitě hodí pro více barev očí, pro hnědé, modré i zelené, což je super. Hnědé a bronzové odstíny sluší modrým a zeleným očím a stříbrná, modrá, tmavě fialová a šedá se skvěle hodí zase pro hnědé.

Co se týká výdrže na víčku, ty tmavé odstíny drží perfektně, až až. Ty světlé, jak jsem psala, že jsou méně pigmetnované, jsou na tom hůře, trošku se ztrácí z oka, ale ony jsou prostě fakt světlé, říkám, jsou to takové ty efektové, spíše na rozjasnění vnitřního koutku a tak..

Toť vše dneska, pokud jste o této paletce uvažovaly, klidně ji prubněte!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

3 komentářů

 1. Michelle

  12.6.2017 at 11.42

  Paletka se mi moc líbí, pigmentací mi přijde hodně slušná a ty efektový stíny přeci jen taky najdou využití. 🙂

 2. Kateřina Sýkorová

  12.6.2017 at 16.21

  Paletka vypadá slušně, nejvíce se mi líbí ta prostřední řada stínů 🙂
  BLOG EVERYTHIN KATE

 3. simka_xx

  13.6.2017 at 17.49

  pekna jee, ja mam z tejto rady tu Audacious 3 (uz som ju raz spominala) a ta ma dokonalu (fakt uzasnu) pigmentaciu a je strasne krasna 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.