Kosmetika NEW IN: Milani a Jordana

By  |  24 komentářů

Pokud sledujete občas můj facebook tak víte, že jsem opět strávila víkend s blogerkou Cosmeticsandthings. Víte i to, že jsme udělaly takový menší/větší nákup Milani kosmetiky + já si navíc koupila něco od značky Jordana.

Protože jsem sama hledala nějaké fotky, recenze na tuto kosmetiku a nic moc jsem nenašla, rozhodla jsem se co nejrychleji vše nafotit a dát na blog. Doufám, že moje fotky někomu pomůžou při výběru nebo rozhodování. Já jsem hrozně ráda, že se kosmetika Milani konečně dostala i do ČR! Ještě nedávno, jsem mohla jen závidět americkým youtuberkách, které ve svých videích vychvalovaly zejména rtěnky a tvářenky Milani. Jako první jsem od Milani vyzkoušela rtěnky, které jsem kupovala před časem u blogerky Petry Lovelyhair, zde. Koupila jsem si u ní jeden odstín, pak další a další…:-D Takže, když jsme s Cosmeticsandthings náhodou narazily na akci eshopu MilaniCosmetics, který dne 5. 12. měl na nákup slevu 50%, neváhaly jsme! V pátek jsme si vyzvedly kosmetiku přímo v provozovně Milani a teda řeknu Vám, že to byla paráda. Byly jsme tam jen my dvě, mohly jsme si vše v klidu prohlédnout no a samozřejmě nebyla bych to já, kdybych nevybrala a nedokoupila další produkty:-D

Mimo jiné tento eshop prodává také kosmetiku Jordana na svém druhém eshopu, zde. A právě při převzetí zboží jsme měly možnost nahlédnout také na stojany kosmetiky Jordana. Je opravdu škoda, že tato značka není více vidět. Vím, že kosmetika Jordana je na trhu už spoustu let, pamatuji si jejich produkty už z doby, kdy jsem byla na střední škole. Každopádně teď je tato kosmetika mnohem zajímavější, přizpůsobila se skvěle kosmetickým trendům, žádaným odstínům, a když jsem uviděla jejich tvářenky, nemohla jsem odolat! Už dlouho jsem chtěla pořádnou PINK tvářenku, viděla jsem ji na jedné youtuberce a hrozně jí slušela (podobný typ jako já), takže k nákupu Milani kosmetiky, jsem přidala i dvě tvářenky Jordana.

Tak, konec vykecávání a konečně fotky. S nákupem jsem maximálně spokojená a rozhodně budu v nákupu produktů od těchto dvou značek s radostí pokračovat!:)

Jak vidíte, rozhodla jsem se vyzkoušet konečně kromě rtěnek i tvářenky, lesk na rty a tužky na oči. Pro zvětšení fotek klikněte na obrázek.
IMG_9139Začnu tedy tvářenkami. V eshopu jsem si objednala odstín Dolce Pink a Corallina. Jak já jsem byla naštvaná, když jsem u Cosmeticsandthings vyzkoušela odstín Luminoso a zjistila, že je to naprosto nádherná, jemná, meruňková barva. Naprosto perfektní pro každý den. Naštěstí nebyl problém tento odstín dokoupit při převzetí zboží, takže, uf!:-D Běžná cena tvářenky 149 Kč.
IMG_9141Milani tvářenky = plastový obal ve zlatém odstínu, zrcátko, štěteček (hrubý, ale v nouzi ok). Pokud bych Vám tvářenky Milani měla přirovnat ke tvářenkám jiné značky (nemyslím odstíny), tak to bude rozhodně značka Bourjois. Tvářenky mají stejnou konzistenci, jsou zapečené, dokonce tady mám i jeden podobný odstín od Bourjois s odstínem Milani Dolce Pink. Jediné rozdíly jsou v tom, že Milani tvářenka má větší obsah, je o cca polovinu levnější a hlavně, Milani tvářenky jsou mnohem, mnohem pigmentovanější, než Bourjois. Ale zase musím napsat, že tvářenka od Bourjois překrásně voní, tvářenky Milani nemají žádnou vůni.
Pokud jste také novou majitelkou Milani tvářenek a máte pocit, že je tvářenka až příliš prašná, mám pro Vás radu. Zjistila to vlastně Cosmeticsandthings, že je potřeba lehce „odstranit“ horní vrstvu, zřejmě nějaký povlak. Prostě tvářenku několikrát použít a pak se objeví jakoby více zapečený povrch, který už nepráší:) Já bych na tohle doporučila právě přiložený štěteček, protože ten je hrubý až až:)
IMG_9154
IMG_9146Přidávám Vám náhled tvářenek i na ruce, ale jelikož mi počasí nepřálo, na ruce jsou odstíny podle mě dost tmavé a ne tak výrazné a jasné, jako ve skutečnosti. Odstíny rozhodně odpovídají (z 99%) spíše fotce výše nebo následující fotce. Dolce pink je nádherná, jemná růžová se zlatými odlesky. Luminoso, do té jsem se fakt zamilovala! Krásná, meruňková, velice jemná, ale na tváři jde hezky vidět. Corallina je opravdu oranžová, bude se asi více hodit na léto a nevím, nevím, jak by vypadala na tzv. sněhurkovské pleti:-D
Klikněte pro zvětšení.
hhh1

IMG_9213Musíte uznat, že tohle je nádhera. Je teda zvláštní, že všechny tvářenky, které jsem si dosud koupila, byly vždy matné. Jen pár, hlavně od Boujois mám se shimmerem. Líčím si dost výrazně oči, takže rty, tváře, zde většinou volím matné barvy bez lesku, třpytek atd… Nevím proč, ale u Milani dělám automaticky výjimku a jsem moc spokojená.

Ale teď o tvářenkách Jordana. Opravdu překrásné odstíny, které vypadají přesně tak, jak vidíte na následující fotce. Růžová je růžová, k té není co dodat. Druhý odstín Apple cheeks je něco překrásného, je to taková ta kombinace oranžové, růžové a červené. Na fotce vypadá až moc červeně, tak moc červená určitě není. Podle mě je to vyloženě letní tvářenka. Obě tvářenky jsou VELICE pigmentované, takže nevím, zda je budu používat teď přes zimu, možná tu růžovou, té asi neodolám. V létě si je ale užiji rozhodně obě dvě!

IMG_9147Obal je jednoduchý, tvářenka neobsahuje žádný druhý prostor, zrcátko, štětec apod., ale já nic z toho stejně nepoužívám, takže mi to nevadí. Obal je hezky pevný, líbí se mi. Když bych i tyto tvářenky měla přirovnat k tvářenkám jiné značky, tak bych je přirovnala k Sephora tvářenkám. Samozřejmě s tím, že tyto jsou oproti Sephora tv. mnohem, mnohem více pigmentované.
IMG_9156Náhled na ruce. Fotila jsem v mrazu, celkem dlouho, takže omrzlou ruku jsem raději trochu rozmazala, abyste neutrpěli šok:)) Cena tvářenky 50 Kč!
IMG_9218
IMG_9158
Jak jsem psala, měly jsme celý stojan na omrknutí, takže jsem se rozhodla přikoupit pár věcí, jednou z nich byl i lesk Milani. Byly tam dva takové odstíny, jeden klasický, krémový nude odstín a druhý to samé řekla bych, ale byly v něm navíc jemné, zlaté odlesky. Jelikož si stále dokola kupuji podobné odstíny, rozhodla jsem se zkusit ten se zlatými odlesky. Vůbec jsem netušila, jak jsou na tom s kvalitou lesky, zda jsou také tak moc pigmentované, jako třeba rtěnky. Jelikož lesk stál jen 100 Kč, rozhodla jsem se to risknout.
IMG_9172Klasický aplikátor, tenhle mám nejraději, takže spokojenost. Lesk je opět hodně pigmentovaný, vůbec není průhledný, jako některé lesky, takže i s tímto produktem od Milani jsem spokojená. Vůně je podobná, jako u rtěnek, jakoby lehce melounová, ale přijde mi, že tato vůně časem vyprchá.. A taky mi přijde, že v pozadí je cítit trochu umělá „vůně“. Na rtech ale necítíte nic, takže je to ok.
IMG_9177Tak a teď se nelekněte, je to stále ten stejný lesk:-D Tohle byla jediná fotka, kde se mi podařilo zachytit, jaké třpytky lesk obsahuje. Takže odstín nahoře, třpytky zde:-D
IMG_9175Odstín lesku odpovídá přesně prvním fotkám, zde na ruce odstín opět nešel moc zachytit, ale i přesto sem fotku dávám, pro představu:)
IMG_9233
A jelikož moje „láska“ k této značce přišla přes rtěnky, dokoupila jsem i pár dalších rtěnek:)
IMG_9161Milani rtěnky mám ráda nejen kvůli jejich pigmentaci, příjemné konzistenci, velké výdrži, atd.. Líbí se mi také jejich obaly. Běžná cena rtěnky 119 Kč.
IMG_9163 První odstín Hot ping rage je taková zářivá kombinace červené a růžové. Dulce caramelo je hnědá, opravdu karamelová rtěnka s jemným shimmerem a poslední odstín Flamingo pose je taková růžovo-oranžová barva.
IMG_9165Hot pink rage, dulce caramelo. 
IMG_9167
IMG_9229
A jako poslední má pro Vás tip na jumbo tužky na oči. Určitě jste si u mě na blogu všimli a četli, že jsem si VELICE oblíbila jumbo tužku značky BeYu, která byla v limitované edici. Je to krémová, béžová tužka. Lze ji použít jako vnitřní, spodní linku, pro optické zvětšení oka, já ji ale používám zejména na projasnění horního víčka + jako podklad pod stíny. Protože už tyto tužky stáhli z prodeje, velice mě potěšilo, že se tento odstín objevil i u Milani a rozhodla jsem se tužku vyzkoušet. K této béžové tužce jsem vzala ještě jeden chladivý, šedo-stříbrný odstín.
IMG_9180Běžná cena tužky je 119 Kč. BeYu tužka stála 199 Kč. Když je porovnám, jediné, v čem byla ta od BeYu lepší, byl odstín, který byl o maličko světlejší a tudíž více rozjasňující. Krémová konzistence, perfektní výdrž, tohle mají společné + Milani je levnější.
IMG_9220
Vím, že někomu tato kosmetika sedí, někomu ne. Někomu se nelíbí obaly, někomu zase není příjemná vůně a někdo ji zatím ještě nestihl vyzkoušet.. Já jsem z kosmetiky Milani nadšená, nejvíce asi z tvářenek, které jsou fakt krásné, kvalitní a podle mě jsou cenově velice přijatelné. K Jordaně se zatím moc nevyjádřím, protože mám jen dvě tvářenky, každopádně i ty se mi moc líbí, jak kvalitou, tak nízkou cenou. Takže pokud Vás odstíny zaujaly, neváhejte a jděte do toho!:) Co se týká značky Jordana, máte od této značky něco? Třeba i z dřívější doby? Tvářenky jsou super, takže uvažuji, co dalšího bych od této značky vyzkoušela, budu ráda za každý tip!:) Samozřejmě v následujících dnech a týdnech budu vše zkoušet a již brzy pro Vás budu mít líčení se stříbrnou jumbo tužkou. Hezký den!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

24 komentářů

 1. Radu

  9.12.2013 at 7.03

  Krásné kousky sis nakoupila. Zatím vlastním pouze tvářenku, která je skvělá, proto jsem akci taky neodolala a nakoupila si další tvářenku, rtěnku Fruit punch, neboť u tebe se mi velice líbila a pak ještě 2 jumbu tužky z té zimní liminky. Tak už se těším až to dorazí. Jinak ten lesk se mi teda hodně líbí, takové barvy mám nejradši.

  R. Giveaway o paletku a rtěnku NYX

  • ILoveMakeUp

   9.12.2013 at 7.14

   Určitě budeš spokojená Radu, Fruit Punch je super:) No tak to já se těším na ty jumbo a mrknu pak u Tebe, určitě jsi si vybrala jiné odstíny předpokládám než já:) Já mám tyto jumbo tužky hrozně ráda, je s nimi super rychlá aplikace a krásně drží celý den.

 2. Kkiss

  9.12.2013 at 7.36

  Moc se mi libi snad vsechno, co jsem tu mela moznost videt. Hlavne ty Milani tvarenky. To jsi mi nemela delat. Posledni dva odstiny obzvlast, nikdy jsem nemela oranzovejsi tvarenku a jako blondynka si myslim, ze by nemusela byt spatna, takze Ti asi pekne podekuje ma penezenka 😀 a ta druha (jak pro Snehurku, jak jsi ji na zimu vystihla :D), tak ta take velmi lahodi memu oku 🙂 Milani mam dve rtenky a jednou z nich patlam porad a miluji ji od hlavy az k pate!! Jordanu znam jen z blogu, ale sama vyzkouseneho nemam nic :/

  • ILoveMakeUp

   9.12.2013 at 7.46

   Ha, prý nemusela být špatná, jako blondýně by ti sekly! Tobě fakt doporučiji Luminoso a z růžové pak Dolce Pink! Rozhodně je vyzkoušej, nemyslím si, že bys byla nespokojená, nemám nic, co bych jim vytkla:) Jako já zapečené produkty fakt nemám ráda, zapečené tvářenky od Bourjois moc nepoužívám, protože tam opravdu musí člověk 5x přejet, aby na tváři něco měl. Ale tady, i přes to, že je tvářenka zapečená, stačí jednou se štětcem lehce dotknout a super!
   Je fakt, že ty jsi na takové výrazné barvy, tak možná i ta Corallina:)) Jordana je taková zapomenutá značka mi přijde, ale kdybys viděla ty tvářenky, aaach, no však ta růžová se ti líbí určitě!:))

 3. viennettka

  9.12.2013 at 9.09

  Taky jsem Milani teď v akci objednávala, jen mě mrzí, že jsem si na to vzpomněla až večer, takže už několik věcí co jsem chtěla nebylo a ještě tři další jsem z košíku musela „umazat“, protože se vyprodaly než jsem stihla dokončit objednávku 🙁

  • ILoveMakeUp

   9.12.2013 at 9.29

   Škoda, ale tak bude zase nějaká akce, tak to dokoupíš… Já jsem taky objednávala později, někdy odpoledne, ale já jsem si naštěstí ty věci pak dokoupila při převzetí, tak jsem ráda. Já jsem hlavně ráda že ta akce splnila asi co měla, spousta ženských Milani vyzkouší, všude bude spousta recenzí, názorů, takže paráda:)

 4. Lucinda

  9.12.2013 at 13.00

  Koukám že nejsem sama kdo se pěkně rozšoupl, já jsem se taky dala do nákupu kosmetiky Milani ale na internetu. Tak se moc těším až mi dojde balíček. Řeknu ti, že jsem se neovládla a objednala spoustu kousku
  1 x Stíny na oči Milani – Girls Luv Pink (MRS-05) 75,-Kč
  1 x Stíny na oči Milani – Aubergine (MRS-13) 75 Kč
  1 x Stíny na oči Milani – Peaches Cream (MRS-16) 75 Kč
  1 x Stíny na oči Milani – Tickled Pink (MBE-06) 60 Kč
  1 x Stíny na oči Milani – Gold Dust (MBE-10) 60 Kč
  1 x Rtěnka Milani – Fruit Punch (MLSN-11) 60 Kč
  1 x Rtěnka Milani – Rose Hip (MLSN-14) 60 Kč
  1 x Rtěnka Milani – Uptown Mauve (MLSN-20) 60 Kč
  1 x Lak na nehty Milani – Tip Toe Pink (MNL-46) 50 Kč
  1 x Lak na nehty Milani – Gold Glitz (MSN-525) 50 Kč
  1 x Bronzer Milani – Glow (MLB-04) 90 Kč
  tak doufám tedy, že nebudu zklamaná, nebo jsem ještě přes e-shop kosmetiku nikdy nekupovala, tak bylo těžké si vybrat. Jen škoda, že to poštovné stojí až 150,- ale i tak si myslím že jsem dobře nakoupila. Škoda, že jsem si jen nevšimla i té Jordana kosmetiky 🙂
  A máš nějaké zkušenosti s ladyboxem? A zkoušela jsi někdy stíny Milani?

  • ILoveMakeUp

   9.12.2013 at 14.53

   😀 Šikovná, to je super, prosím tě o těch stínech mi pak napiš, jaké jsou… Vypadají krásně, ale stínů mám zatím dost, tak jsem neměla potřebu kupovat..
   Určitě zklamaná nebudeš to se neboj!:) No já právě vůbec netušila, že se to vztahuje i na Jordanu a že tento eshop, má ještě další eshop.. až při převzetí věcí tam vidím obří nabídku Jordany, tak jsem hned okukovala samozřejmě…
   Se stíny vůbec zkušenosti nemám, počkám si na tu tvoji:)
   Ladybox ani ten druhý nebo nevím jaký box mě nikdy nezaujal, podle mě nápad sice zkopírovaný hezky, ale nikdy bych asi z obsahu nebyla nadšená, co jsem tak viděla a určitě bych ty peníze dokázala utratit za nějakou jinou kosmetiku, kterou bych fakt využila, a která by mi udělala mnohem větší radost…

   • Lucinda

    10.12.2013 at 19.50

    Dneska mi dorazil baliček a jsem absolutně spokojena, měla jsi pravdu. Jsem ráda, že jsem dala na tvůj tip a objednala si tuto skvělou znáčku. Co se týče stínu ještě jsem je nezkoušela ale myslím si že budou super. Jsem ráda, že jsou práškového typu, nebo jsem se bála aby nebyly mastného typu. Rtěnky jsou absolutně úžasné, tak sama je znáš že, libí se mi že jsou parfémované 🙂

    • ILoveMakeUp

     11.12.2013 at 7.09

     Tak to je paráda, že vše dorazilo v pořádku, a že máš z nákupu radost!:) Rtěnky mám nejraději a pak asi tvářenky… Ty stíny snad budou ok, to vůbec netuším, ani jsem se nijak na ně na netu nedívala, takže to by mě taky zajímalo. Jj rtěnky hezky voní:)

 5. cosmeticsandthings

  9.12.2013 at 16.58

  to seš teda rychlík, fotky mám, ale článek jsem zatím nevytvořila 🙂 musím se do toho dát

 6. LuckaSendlerova

  10.12.2013 at 10.29

  Od Jordany určitě vyzkoušej lesky na rty, já osobně jsem z nich nadšená! Krásně voní, jsou velmi příjemné na rtech a hlavně nelepí, já nemám ráda ty lesky, co ti zalepí celou pusu 😀 takže tyhle jsou pro mě opravdu super. A ta cena…!!! 🙂

  • ILoveMakeUp

   10.12.2013 at 15.52

   Dobře, super, díky za tip!! Určitě vyzkouším, ta cena je právě super, nejsou to žádné šmejdy, takže jsem fakt překvapená, jsem ráda, že jsem objevila zase něco nového.. Člověk přeci jen ty značky z drogerií a parfumerií už má hodně projité a celkem mě to už nudí, pořád to samé dokola..:)

 7. Pingback: Víkendové líčení – modrá spodní linka | ILoveMakeUp

 8. Tess

  15.1.2014 at 12.08

  Značku Jordana už objednávám minimálně rok a půl. Pamatuji si jí ještě když mi bylo tak 10 let. Mám od ní hlavně laky. Naprostá bomba.. husté, krycí a kolikrát stačí jen jedná vrstva.
  Tenhle týden jsem si zase objednávala a dorazily mi pudry, stínky, tekuté linky, lesk v nude barvě…naprostá spokojenost…a jak ty pudry voní!!! Kdybych mohla tak je sním =D
  Jordana byla nejlepší a po 16 letech stále nejlepší je =) Vřele ti doporučuji stíny a ty pudry, skvěle kryjou a hlavně vydrží celý den!

  • ILoveMakeUp

   15.1.2014 at 12.57

   Jj, já si ji taky pamatuju, tak před 10 lety byla normálně v drogeriích:) Fakt?? No tak to zní skvěle, pudry já mám ráda, používám každý den, tak to jsi mě teď hodně nalákala. Až pojedu do Brna, tak tam asi zajdu a vezmu od všechno něco:)

   • Tess

    16.1.2014 at 20.33

    JJ vezmi fakt to stojí za to…ty si mě zase nalákala na tu Luminoso tvářenku takže si jí jdu objednat =D Hlavně si nakup laky jako za 50,- lak je bomba a vydrží hrozně dlouho…i moje nehtařka (si musíš představit kolik značek a značek laků jí prošla rukama) si je vychvaluje a staví je na úroveň OPI laků (ty samozřejmě vydrží déle. Tak směle do toho =)

    • ILoveMakeUp

     16.1.2014 at 20.50

     Určitě, hned jak pojedu do Brna, nakoupím:)) Jj, Luminoso je bomba, dokonalá tvářenka:) Jo, tak i laky? No tak to bude nákup:-D

 9. Pingback: Makeup pin-up girl | ILoveMakeUp

 10. Nikola Mills

  10.12.2014 at 14.05

  Já s Jordana značkou osobně nemám žádné zkušenosti, ale říkám si, že už bych si vážně měla něco pořídit. Všichni si Jodana tvářenky strašně chválí, a já už pomalu podléhám. Ale musím říct, že Milani naprosto miluju! Co jsem si pořídila růžičkovou tvářenku, rozjela jsem se jak blázen a už mám doma 3 růžičkový tvářenky a momentálně na cestě mám rtěnku a jumbo tužky na oči. Docela by mě zajímalo, jak by ta Dulce Caramelo vypadala na mých rtech – nebo respektive celkově jak by na mě vypadala, nikdy jsem takovouhle rtěnku neměla a docela by mě to zajímalo. Jak vypadá na rtech? Říkáš že je opravdu karamelová – to si na rtech vůbec nedokážu představit! 🙂

  Jinak skvělý nákup, tohle dostat od Ježíška tak se vůbec nezlobím 😀

  • ILoveMakeUp

   10.12.2014 at 14.17

   Ona je sice karamelová, ale přeci jen ten podklad, rty, máme nějak pigmentované, a díky tomu pak ten odstín je takový přirozený, ty rty nejsou vyloženě karamelové, ale prostě takové hnědo-nude.. Jako záleží, kolik dáváš vrstev, já jen jednu, dvě, takže ten nádech je pak fakt přirozený, kdybych dala třeba 5 vrstev, tak už jsou pak rty hnědé no:)
   No tohle je už hodně starý článek, ani nevím, proč jsem tam nedala i líčení s produkty, no byla jsem ještě začátečník:))
   Milani tvářenky jsou skvělé a právě Jordana jsou jim hodně podobné, jsou také mega pigmentované, s tím rozdílem, že tvářenky stojí jen 49 Kč, určitě někdy zkus:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.