Lak na nehty A England odstín She Walks in Beauty

By  |  10 komentářů

Dnes mám pro vás ještě jeden takový krátký článek, avšak s obrovským, skvělým tipem na lak na nehty. Co se týká laků na nehty, všichni víme, že kvalita ne vždy závisí na ceně, samozřejmě výdrž laku je pak různá také v závislosti na vlastnotech nehtu, někomu lak drží, jiné ne atd.. Co je ale jasné, že většinou každý odstín najdete u několika značek, tím chci říct, že když se vám líbí třeba nějaká modrá u laku za 500 Kč, není většinou problém tu stejnou modrou najít u jiné, levnější značky.. Jsou ale výjimky a odstíny, které jen tak nikde nenajdete, které stojí za to a to bude přesně dnešní případ!:)

A England laky na nehty

1

Tato značka má původ v Itálii a založena byla módní návrhářkou. V nabídce mají spoustu odstínů, většinou jsou to laky perleťové nebo takové, jaký jsem si vybrala já, kombinace větších a menších třpytek.. V eshopu lakilaki.cz mají pak spoustu dalších, zahraničních značek z různých koutů světa, pokud eshop neznáte a jste maniačky na laky, mrkněte:)

2

Mně se lak nefotil moc dobře, protože je opravdu speciální a zachytit ten odstín a celkově jak vypadá, je opravdu těžké, pokud však mrkněte na odstín She Walks in Beauty v eshopu, bude vám naprosto jasné, proč jsem laku neodolala:)

Hrozně mě zaujala ta kombinace zlaté a rose gold barvy, lak vypadá opravdu nádherně a to nejen v lahvičce. Co se týká vlastností, opět budu jen chválit, lakuje se pohodlně, schne rychle a opravdu to není ten typ laku, kde musíte honit každou třpytku, naopak, i bez podkladu s ním nehet i v jedné vrstvě docela dobře zakryjete.

4

Já jsem vám tentokrát lak nenafotila těsně po nalakování, ale naopak, tato fotka vznikla po 6 dnech. Ano, po stranách už se trošku loupal, ale jinak stále na nehtech vypadá obstojně, co myslíte? Já myslím, že určitě, s výdrží jsem moc spokojena. Samozřejmě odlakování není žádný med, ale ten vzhled za to rozhodně stojí!

3

Jak jsem nakousla výše, jsou laky na nehty, které můžete nahradit, tento rozhodně ne, je dokonalý!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

10 komentářů

 1. Hanka

  7.12.2016 at 10.26

  Překrásný! Zimní, vánoční.. 🙂

  • ILoveMakeUp

   7.12.2016 at 11.18

   No já ho právě hodně nosila i v létě, na opálených rukách byl absolutně dokonalý…

 2. Beauty by K.

  7.12.2016 at 12.01

  Teda to je nádhera!
  Můj blog: Beauty by K.

 3. Michelle

  7.12.2016 at 13.33

  Vážně dokonalý a jedinečný odstín.:-)

 4. Eliška Horká

  7.12.2016 at 15.25

  Jakmile jsem viděla fotku na Instagramu, hned jsem musela letět na blog 😀 Nejsem moc lakový maniak, ale tohle…tohle je pecka! 🙂

  • ILoveMakeUp

   7.12.2016 at 16.23

   Je nádhernej, už jen tak sám na nehtech, teď si vem ty kombinace, na bílé, na černé, na béžové.. Luxus no:)

 5. Tereza Blog

  8.12.2016 at 11.19

  Nádherný, jak dělaný na Vánoce

 6. Marta Melicharová

  11.12.2016 at 13.47

  Tak jsem neodolala a už je na cestě ke mně domů 🙂 spolu s tímhle krasavcem: http://www.lakilaki.cz/crazy-polish-lady-lak-na-nehty/8-lak-na-nehty-s-flitry-coco-avant-chanel.html

 7. Ivana Drapova

  17.12.2016 at 15.49

  Tak tenhle lak je naprostá pecka….krásná nevšední barvicka…. 🙂 Miluju tyhle netradiční odstíny 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.