Magnetické řasy recenze a fotky Ardell PRO Magnetic lashes

By  |  31 komentářů

Já vím, já vím, jsem trošku brzda, ale pardon, jsem musela do masny pro maso no, pak práce, práce, práce a teprve teď jsem článek dokončila. Tak žádné flákání a jdeme na to!

Komu uniklo, že značka umělých řas Ardell přišla s další novinkou a to konkrétně s magnetickýma řasama, hm?? To je co, to je zase vynález:) Jednoduše jde o to, že řasy drží na očích pomocí malých magnetků, které se k sobě logicky přitahují. Jde tedy o dva trsy, jeden přiložíte nad řasy, druhý pod, oba trsy se semknou a drží na těch vašich přírodních. Blbost nebo mega objev? Nemuset řešit lepidlo, by bylo docela fajn, že? Tak jo, jaká je realita?

Ardell magnetické řasy

Celkem je aktuálně v nabídce 5 různých typů a já dostala na vyzkoušení všechny, což je super, alespoň to máte hezky v jednom článku a můžete porovnat. Mám hrozně ráda jejich řadu Ardell Studio Effects a hurá, tyto řasy jsou ve velmi podobném vzhledu, tedy žádné smetáky nebo vějíře, ale hezky řasa přes řasu. Super! Jak můžete dále vidět, jsou zde klasické řasy přes celé víčko, ale i takové ty půlky, které dáte jen do vnější části oka a vytvoří vám to takový ten kočičí pohled, to je také moc hezké a velice tento tvar lichotí menších očím, které opticky zvětší a prodlouží.

Já jsem magnetické řasy prvně postřehla u youtuberky Petry Lovely Hair, ta je kdysi ukazovala ve videu a teda vypadalo to docela blbě, moc to nešlo:)) Musím ale zmínit, že ona měla nějakou značku, co vůbec neznám, takže to mohlo být i tím. No tak jak jsem dopadla já, jo?!:)))

Ještě před recenzí se podívejte detailně na ty řasy. Jak říkám, vzhled řas je podobným těm z řady studio effects, klasické řasy, vzhledově na nich není nic jiného, hezky zaoblený tvar, v rámci možností přirozený vzhled atd.. Jak ale můžete vidět, na tom pásku jsou uchycené čtyři drobné magnety. Nemusíte se vůbec bát, že by byly těžké, že by nějak byly na víčku cítit, byly nepohodlné, nic takového. Ony jsou jakoby zalité v tom gumovém pásku mi přijde, takže fakt pohoda.

Každé víčko je jiné, jedno je větší, jedno menší, je tedy jasné, že někomu budou přesně pasovat, jiná je bude muset zastřihnout. Řasy stříhejte vždy z té vnější části. Jak vidíte, pokud budete muset stříhat, sejmete i jeden ten magnetek, což je docela blbé, ale naštěstí jsou tam tři další, které to drží, takže se vlastně nic tak strašného nestane.


Ještě než mrknete na fotky, chtěla bych upozornit, že mám řasy doma krátce a toto byla moje první zkušenosti s magnetickýma řasama jo. Fotky jsem dělala vlastně hned během prvního použití, takže to berte trošku s rezervou. Chtěla jsem vás ale informovat o kvalitě tohoto produktu co nejdříve, protože plesy, protože různé akce, protože přípravy na svatbu atd. atd..:))


Začněme těmi půlkami. Někdo by možná mohl napsat i čtvrtky, ale pro většinou to myslím budou řasy, které jsou v takové velikosti, že vám budou zasahovat zhruba do té poloviny víčka, možná něco málo přes. No a dámy s malou velikostí očí, je možná budou mít téměř přes celé víčko, to je také možné. Tyto řasy jsou vcelku hodně výrazné a to díky těm nejdelším řasám, které jsou fakt dost prodloužené oproti těm kratším mezi nimi.

Chtěla jsem napsat, že na fotce můžete vidět, že mi ty řasy jdou cca do poloviny toho oka nebo něco málo přes, ale jak vidíte, ty řasy jsou tak pěkně udělané, že ten přechod skoro nejde vidět:-D Ale jo, zhruba za polovinou té čočky určitě poznáte, kde už jsou jen moře přírodní řasy. Výsledný efekt se mi moc líbí, ale pozor, tohle jsou fakt hodně dlouhé řasy a v případě, že máte malé oko nebo to horní víčko a obočí nízko, budete to vypadat hodně okatě až nepřirozeně. Takže tyhle bych doporučila fakt jen těm, co mají větší oči.

Dáváte přednost tady těm kratším polovičkám, než celým řasám? Pak určitě jděte do těchto! Ať už máte oko větší nebo menší, tyhle vám budou pasovat. Ano, stále jde o výrazné řasy, delší, nic nenápadného, ale oproti těm výše už je to na pohled o mnoho přirozenější.

Zde vidíte, že už ten efekt je takový méně nápadný oproti těm řasám výše. Berte prosím ohled na to, že tohle bylo první použití jo, takže ano, mám je trošku více ve vnější straně dané, ale to neřešme, chce to cvik:)) Jinak ale můžete vidět, že to vypadá krásně, nádherně to zahustí, vytvoří takový ten kočičí pohled, oko protáhne do strany, no nádhera. Trošku mě štve, že jsem v ten den měla svoje v hrozném stavu, řasenka mi hodně řasy slepila, tak je tam ten přechod vidět zbytečně moc, ale co už.. Určitě tyhle vypadají super, můžu doporučit.

A pojďme se podívat už na klasiku, mají hned tři a Double 110 je z nich nejvíce přirozená. Opravdu řasy na běžné nošení, nejsou extra dlouhé, ani husté, jsou fakt tak akorát. Já umělé řasy ven nenosím, ale kdybych chtěla, tak bych sáhla rozhodně po těchto.

Jak můžete vidět, vytvoří velmi hezký vzhled. Zvýrazní oko i pohled, ale ponechají stále takový ten ok vzhled, kdy si nikdo při pohledu na vás neřekne: ježiši, co to…:-D A vidíte, jakou krásnou linku na oku za vás ty řasy vytvoří, pohoda, ne?:) Jinak já jsem záměrně to oko nijak nelíčila, ať vidíte jasně, jak na očích vypadají, dala jsem jen do záhybu hnědý stín od Estyle, ten bamboo, ať nedělám ostudu, že jo..:-D

O něco výraznější, ale jen o maličko delší jsou řasy Double Demi Wispies. Opět vidíte, že to je řasa přes řasu, fakt tady ten vzhled, který pro tuto novinku zvolili, je podle mého naprosto perfektní a ideální.

Tyto Double Demi Wispies už jsou výraznější, stále to ale nejsou takové ty řasy až k obočí. Jak vidíte, maličko se ty řasy prodlužují do vnějšího koutku, což je perfektní. Zbožňuju tento vzhled, udělá to fakt krásný pohled a to víčko to prostě nezakryje. Svoje přírodní řasy také máte ve vnitřním koutku nejkratší, že jo, takže prostě maximální snaha o přirozenost, to chválím. Zde jde také vidět, že ty řasy udělají přes oko jakoby krásnou linku, ale je potřeba dát si pozor na to, aby tam, kde končí, nebyl ten přechod až moc nápadný.

Myslím to, když se zadíváte do toho vnitřního koutku, tak je tam hodně silný přechod, určitě doporučuji vzít černou tužku a udělat si horní, vnitřní linku, bude to vypadat lépe. Říkám, tohle bylo první použití, takže některé věci mi docvakly až pak..

A máme zde poslední, nejvýraznější kousek. Double Wispies jsou vlastně více méně to, co ty výše, ale delší, takže výraznější.

Co vy na to? Mně se opět ten výsledný vzhled moc líbí a i tyto řasy vřele doporučuji. Vzhledově prostě nemají chybu. Nemám asi už co dodat:)

Ještě fotka zavřeného oka. Budu se opakovat, první použití, takže to nemám úplně perfektně a vidíte, že to nemám těsně k víčku, ale furt to je docela ok a i tak tam není žádný extra nápadný přechod. Ten pásek, na kterém řasy drží, je průhledný, zvýrazněn pouze koncem ten uchycených řas v něm, takže fakt velmi tenký a nenápadný. Tohle je mega detail, takže to může vypadat divně, ale fakt i v tomto stavu se to dalo nosit a vůbec to nešlo nijak vidět při běžném pohledu.


Je těžké je aplikovat?

Já jsem z toho měla strach a samozřejmě, když se to prvně spojilo, tak sem se lekla a vypadalo to hrozně:)))), kdo sledujete můj instagram, tak jste se mohli pobavit u videí na instastories:)) Ale stačilo to zkusit podruhé a už lepší, potřetí totálně pohoda. Jako vůbec mi to nepřijde nijak složité, určitě bych řekla, že naučit se je dát hezky na to oko, je možná i snazší, než s lepidlem. Samozřejmě to chce cvik, to je jasné.

Náročnost aplikace bude závisel na tom, zda vám ten tvar řas bude na oko pasovat. Komu ten tvar i délka sedne, což je třeba můj případ, tak nebude mít problém. Kdo má oko menší nebo nemá úplně kulatý tvar, tak tam už to bude chtít fakt ten cvik a najít si svůj způsob aplikace.

Jednoduše: když to napíšu naprosto po lopatě, tak si do jedné ruky chytnu jedny řasy, do druhé druhé a prvně tedy přiložím levou rukou zespod ten trs, pak druhou, pravou rukou začnu pomalu přikládat trs nad horní řasy a CVAK, je to:)) A ono je to vlastně i naprosto nezbytné ty řasy oboje držet, protože jakmile byste přiložili horní, nechali to tak a přiložili zespod, tak logicky jak ty magnetiky cvaknou k sobě, tak se to prostě pohne jo a máte to šejdrem, takže držet, dokud ty řasy nebudou těěěěsně u sebe a pak pustit:)

Opravdu se toho nebojte jo, ono vám to prsty neucvakne:-D

DOPLNĚNÍ: tak jsem nakonec zkusila něco natočit, není to ideál, protože jsem se neměla do čeho dívat, nemám u foťáku otočný displej, zrcátko nebylo kam umístit, takže jsem nic neviděla a tak to nandávala. Takže to berte s rezervou, ale pro představu snad ok:)

Jak drží?

Jedna z nejdůležitějších věcí, drží perfektně! Já jsem se toho taky dost bála, ale ono se to secvakne k sobě a drží to fest. Určitě se nemusíte bát, že by se to nějak pohlo fakt ne, spolehlivě drží.

Jak se sundávají?

Normálně chytnete a zatáhnete. Sundat magnetické řasy je mnohem pohodlnější, než řasy přilepené, to teda fakt o dost. Další věc je, že tím, jak je to tam jakoby jen secvaknuté, tak pokud je sundáte, líčení zůstane naprosto neporušené žádné kousky lepidla, které sundají i linku nebo stín. Co jsem si ale všimla, jak to ty řasy secvakne, tak pokud na nich máte řasenky, tak je to docela slepí no, to zase jo.

Lepidlo nebo magnety?

Všechno má svoje výhody a nevýhody. Samozřejmě u této novinky máte dva trsy, které se musíte naučit na tom oku spojit tak, aby to hezky sedělo, protože pak už to nijak moc nenaštelujete. Oproti přilepení lepidlem to ale není zas takový problém, protože je můžete sundat a nandat třeba 20 krát, to v případě lepení horko těžko.

Na druhou stranu, při lepení, když to přiložíte nějak šejdrem, tak máte stále možnost ty řasy jakoby trošku popotáhnout a upravit na tom oku. Tyto magnetické drží a posunovat je moc nejde.

Další věcí je, že nanášet lepidlo na oko nějak častěji asi není ideál, také co se týká sundávání a celkového používání, jsou magnety mnohem více šetrnější.

U magnetických máte po starosti s dokupováním lepidla. Takže jsou sice dražší, ale ve finále jejich používání určitě vyjde levněji. A Ardell řasy, když je netaháte jak šílené, vám vydrží sloužit aj rok.

RADY A TIPY

I když mám řasy doma krátce, už jsem si našla pár fíglů, jak na ně. Pokud budete používat ty kratší řasy, tak musíte nanést řasenku, to je jasné. Pokud ale budete používat celé ty řasy, tak mi přijde, že je mnohem snazší je nandat na holé řasy.

Já jsem začala aplikací tak, že jsem přiložila horní řasy a pak přidávala ty spodní, zespod mojich přírodních řas teda. Vůbec jsem nikde před tím nekoukala na videa, přišlo mi to takhle prostě logické. Ne ne, mnohem lépe mi přijde, že funguje, když prvně přiložíte ty řasy zespod a pak ty horní. To je ale samozřejmě na každém, dávám tipy jen z mé osobní zkušenosti. Jedné to jde lépe tak, druhé jinak.

Řasy mají ultra tenkou tu „nalepovací“ plochu, jak můžete vidět na fotkách, není vůbec třeba nic maskovat. Jediné, co fakt doporučuji, nanést horní, vnitřní linku obyč tužkou, aby pak v místech, kde ty umělé řasy končí, nebyly hrubé přechody.

Mohu vám tady ještě ukázat srovnání klasické Ardell řasy a ty magnetické. Jsou to teda samozřejmě jiné typy, ale jinak vidíte, že tam rozdíly fakt nejsou, že by třeba ten okraj u kořínků řas byl nějak více vidět, nic takového, naprostá pohodička.

Co více dodat, jsem spokojená a mile překvapena. Já jsem se asi nejvíce bála toho, že mi to nebude držet na tom oku, což se nestalo, drží to naprosto perfektně. Co se týká té aplikace, je to zvláštní, ale jakmile si najdete svůj postup, vyzkoušíte to x krát po sobě, tak to jde v pohodě. Verdikt? Určitě super objev!

Pokud máte nějaké dotazy k řasám, klidně se zeptejte:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

31 komentářů

 1. Veronika K.

  1.2.2018 at 11.29

  Na tenhle článek jsem se fakt těšila.Řasy vypadají krásně, trošku jsem tomu nevěřila, když jsem včera viděla Petru na insta a nešli ji vytvarovat na oku a zůstávali jí furt takové rovné a dělalo jí to divný tvar oka.Ale vypadá to fakt krásně.Já mám doma tak měsíc poprvé od nich nalepovací a na premiéru si počkají ještě dlouho.Já to používám jen na sváteční nebo halloweenské líčení,ale jak jsem to tak chytla prvně do ruky, tak mám obavy,že z toho snad ani nic nebude 😀 😀

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 12.14

   Jj, možná má nějaké více rovné nebo to bude spíše tvarem oka, nevím. Já je mám vcelku dosti zaoblené, stačí mi to a na víčko mi to docela pěkně sedí. Samozřejmě to chce trošku praxe, ale jako čekala jsem to teda mnohem horší:))) To s lepením jsem se srala mnohem déle teda.
   Ale jooo, to půjde, ale chce to prostě zkoušet no, natočit, potočit, ty řasy trošku chytnout na okraje a vytvarovat si je a půjde to:)

 2. Kateřina

  1.2.2018 at 12.12

  Super. Díky moc. Teď se jen rozhodnout, které si koupit 🙂

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 12.15

   Není zač, tak snad jsou fotky dostatečné a pomohou při výběru:) Jen ber ohled na to, že pokud máš třeba níž posazené obočí, tak budou vypadat delší na tobě, já mám obočí tak nějak normálně.

 3. Lenka M.

  1.2.2018 at 12.15

  No teda!To čumím, protože zrovna včera jsem se dívala na video, jak se s tím morduje Kocourkovy dobroty a kosmetika, která jinak nalepený řasy nosí pořád. A předtím ještě PLH a taky hrozný.Tak nevím, jestli to bude rukama, ale myslím, že tyhle dvě jsou docela zručný, anebo třeba tvarem oka nebo řas.
  Jinak z těch cos nafotila se mi nejvíc líbí ty první, do půlky oka.

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 12.22

   Mně to nepřišlo s nima nějaké složité, po třetím použití ok, to s lepidlem jsem bojovala snad měsíc:)) Určitě je to podle mě super nápad, kdybych nosila denně, tak budu juchat, že můžu vynechat lepidlo, že jo… No je potřeba si prostě najít svůj styl, já chytnu do jedné ruky jedny, do druhé druhé a prvně přiložím zespod, pak pomalu nahoru a hotovo:)
   Jj, ty první jsou super, vypadaly by ještě lépe, ale já v ten den nanesla řasenku tak, že jsem si udělala fakt trsy, blbej den no…

 4. Veru

  1.2.2018 at 12.34

  Já si úplně pamatuji jak jsem poprvé lepila umělé řasy na ples.. No komedie asi na 45 minut. Lepidlo všude jen ne tam kde mělo být, slepené řasy spolu s řasenkou a nervy v kyblu 😀 nakonec se mi snad na plese i půlka odlepila, prostě jsem z toho nebyla nadšená. Další pokusy už byly lepší, ale pokud by tyto magnetické řasy opravdu seděly a aplikaci bych vypilovala tak to bude hit! Čeče asi je koupím a vyzkouším 🤔 díky za článek 😉

  • Veru

   1.2.2018 at 12.39

   Ještě mě tak napadá. Myslíš, že by se tyto řasy lépe aplikovaly po částech? Mě se dost blbě lepí i ty klasické, proto jsem si je vždy roztřihla na tři části a postupně je lepila. Těžko říct jak by to šlo u těchto kdyby byly na části podle toho jak mají magnetky. Díky za odpověď 😊

   • ILoveMakeUp

    1.2.2018 at 13.02

    Hmm, no tak pokud se ti to tak lépe dělá s klasickýma, tak by se ti to dělalo lépe i s těmito, asi ano. Ale mně to přijde zbytečné trošku a jsou tam ty magnety, aby se to pak netahalo k jiným, jakože takhle vcelku na sebe hezky sepnou, ale když to roztřiháš, nevím no…
    Jak píšeš no, podle magnetek, určitě by to šlo, ale aby se pak ty trsy nepřitahovaly jeden z vnitřního koutku s nějakým z vnějšího koutku:-DD
    Nebo kolem tebe projde jiná ženská s magnetickýma řasama a trs ti uletí:-DDD

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 12.59

   Na ples jo?? Tak to jsi byla odvážná:))) Já si to zkoušela jen na doma a taky si to pamatuju, nadávala jsem jak pes a trvalo mi to dlouho, než jsem se to načila. To teda s těmito to šlo celkem rychle.
   Jj, jak píšeš, chce to vypilovat, samozřejmě, že poprvé je to mazec, ale jde to a drží to perfektně:)
   Rádo se stalo

 5. Martina Elegant

  1.2.2018 at 12.58

  Po tvém článku je chci určitě vyzkoušet! Máš ty oči tak dokonalé, podle tebe vyrábí řasy.

  Díky za recenzi!

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 13.00

   Kdepak, nemám. Akorát je umím vyfotit tak, abyste vše dobře viděli. Dá to práci no, tak jsem ráda, že to k něčemu je:)))
   Není zač

 6. Andrea

  1.2.2018 at 14.52

  Ahoj,

  chcem sa opýtať, či sa neničia vlastné riasy pri skladaní „magnetkových“ z očí. 🙂 Ďakujem.

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 15.18

   Ahoj, no při klasickém lepení bych řekla, že aji jo, ale u těch mangetických myslím, že ne. Ony jako drží, ale ne tak, že by drtily přírodní řasu, to vůbec a hlavně oproti nalepeným je to sundávání extra snadné, takže právě vůbec netaháš kůži na víčku, netaháš řas, pohoda.

 7. CosmeticsAndThings

  1.2.2018 at 15.05

  Perfektní článek. Řasy super, nesnáším lepení řas, neumím to.

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 15.48

   Díky. Jj, tak nelepíš si je nijak často, to je o tom, to zkoušet a zkoušet a pak to jde.. Vezmu ti na vyzkoušení tyto.

 8. Dana Čechová

  1.2.2018 at 15.16

  Ahoj musím opravdu říct, ze jsi jedna z mála co pěkně podrobnĕ popíše 😊ja ač je to asi divné, ale nikdy jsem umělé řasy neměla 😊ale moc me to už delší dobu láká 😉co myslis mám zkusit ty na lepení nebo tyto.Je čas to zkusit😉😊

  • ILoveMakeUp

   1.2.2018 at 15.21

   Ahoj, tak to jsem ráda, snažím se, napsala bych toho aj více, ale tak snažím se psát stručně, k věci, ať to máte hned projité a hlavně to píšu podle sebe, co já bych potřebovala před nákupem toho produktu vědět a mně taky nestačí u recenze jedna fotka a tři věty, víš jak, tak dle toho dělám své články.
   Proč by to mělo být divné, mně to teda divné nepřijde, já je taky ven nenosím, nemám kam:-D Ale jako tohle je právě super, nemusíš řešit, že ti to rok leží, lepidlo nevyschne, prostě i kdybys je využila jednou za rok, tak proč ne, na nějaké speciální akce se to fakt hodí, obličej hrozně prokoukne, hodně to lichotí celému líčení no….
   Tak jako tahle novinka je sice trošku děsivá, ale ty tvary řas jsou tak super, že bych ti s klidem doporučila jít klidně do těchto. Prát se s tím ze začátku budeš tak jak tak a tady máš fakt výhodu, že nemusíš řešit lepidlo, že když se ti to nepovede nandat, tak prostě stáhneš, neponičíš si lepidlo, netaháš si víčko, pohoda. A ty DOUBLE 110 jsou opravdu pro začátečníka nebo prostě pokud nechceš nic extra výrazného, naprostý ideál:)

   • Dana Čechová

    1.2.2018 at 15.58

    Moc děkuji fakt za radu ..právě me odrazovalo to lepidlo…ouknu po nich a fakt klobouk dolů. .četla jsem různé recenze …ale ty tvoje maji štavu a aj trochu toho humoru 😉a to dělá moc …musím tě pochvalit ses šikovná dĕvčica😉😊🌹…tak zkusim cos doporučila…

    • ILoveMakeUp

     1.2.2018 at 16.12

     Není zač, od toho jsem zde:) No tak pokud ti nesedělo lepidlo, tak je určitě tohle super řešení.
     Šťávu, jo? No tak to jsem moc ráda, kolikrát je totiž píšu bez takové šťávy, unavená, že pak už jen mžourám na ten monitor:-D Ale dokud to člověka baví, tak to prostě baví. Jsem ráda, že jsou ti články užitečné, a že se u nich třeba někdy i usměješ, díky:)

 9. Lucka

  1.2.2018 at 16.58

  Děkuji za článek. Čekala jsem na něj a vím, že tyhle zkusit musím.

 10. Lucie Schreder Gondorčínová

  2.2.2018 at 11.21

  No Tobě teda sedí všechny krásně! Určitě se po nich podívám 🙂

 11. Martina Serafee Kolářová

  6.2.2018 at 8.54

  Opět velká nádhera. Přemýšlela jsem o nich, protože mám na klasické lepidlo na řasy a to i od Ardell alergii. Vždy mi napuchne ta linie na víčku, kde se přichytí lepidlo. Zkusila jsem i lepidlo bez latexu taky Ardell, ale to mi přijde, že vůbec nedrží a to tak umělé řasy miluji 🙁 Nemáte někdo zkušenost s jiným bez latexový lepidlem ? Jinak jsi první, co jsem v Čechách viděla, kdo je s magnetickýma řasama spokojený 🙂

 12. Katarína

  1.3.2018 at 16.45

  Diky tvemu clanku jsem se rozhodla si rasy poridit. Po shlédnutí ruznych videi na YouTube jsem byla celkem vydesena. A ma zkusenost. No trapila jsem se i z tvym spusobem, nejdriv spodni a pak vrchni rasy, asi to bude rukama. Jsou to me prvni umele rasy. Ale pak spasonosna myslenka, jemne jsem sve vrchni rasy lizla rasenkou, ale opravdu lehce, polozila na vrchni rasy umely, a pak zespodu pomaly ty spodni a parada. Jinak mam rasy cely den, drzi perfektne a jsem spokojena.Takze moc dekuji za dodani odvahy a perfektne sepsany postup. Možná muj tip nekomu pomuze.

  • ILoveMakeUp

   1.3.2018 at 17.26

   No ale řasenku tam musíš tak určitě, to je fakt nutnost, aby byly pevnější a o to lépe se pak ty magnetické nandávají i drží:) Seš šikulka, ono to chce fakt třeba i týdny, než to člověk dostane do ruky, je to náročné za začátku:)))

 13. Iva

  2.3.2018 at 7.51

  Super článek! Už dlouho jsem se odhodlávala si magnetické řasy pořídit, protože nemůžu ze zdravotních důvodů na očích mít žádný make-up ani řasenku.. Dnes mi dorazili o Ardell Double 110, nasazování jsem po chvíli zvládla, ale bohužel mi na těch řasách vůbec nedrží, po chvíli sklouzávají… asi je tedy opravdu nutnost mít na vlastních řasách řasenku 🙁 snad časem vymyslí něco pevnějšího, co bude držet i bez řasenky…

 14. Tyna

  6.3.2018 at 20.26

  Po precteni tohoto clanku jsem okamzite objednala😊 prisly a byly krasne. Po chvilce hrani (cely vecer v tahu) a oci uslzene to letelo do kose. Kdyz uz jsem je nasadila tak aby nikde nic necouhalo a neodstavalo,tak pri kazdem mrknuti sjely o kousek niz. Navic ta linie magnetu byla dost videt. A abych si malovala linky kvuli mag.rasam to uz si muzu natrit i rasenku. Stalo me to skoro 500,- a jsem fakt zklamana.

 15. Dagmarka

  14.3.2018 at 17.56

  Také po přečtení tohoto článku zřejmě objednám, jsem alergicka na řasenku stíny i linky a tyto řasy magnetické by mohla byt pro me šance vypadat upraveněji , jen ta aplikace , také jsem videla videa , kde se to nedařilo 😊 pro mě asi nejlepší doublle 110 dekuji za recenze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.