Mary Kay sada saténové ruce White Tea & Citrus

By  |  2 komentáře

Dnes si dáme něco pro hebké a krásné ruce. Pamatuji si naprosto přesně, kdy jsem si značku Mary Kay zamilovala. Bylo mi dvacet let a poprvé jsem zkusila jejich odličovač očí a sadu pro saténové ruce. Byla jsem absolutně paf, bez přeháňky:)) No a dnes mám pro vás recenzi právě sady s názvem saténové ruce, jde o novinku co se týká parfemace, představuji vám white tea&citrus..

Sada obsahuje jemný peeling s bambuckým máslem, výživný krém s bambuckým máslem a ochranný změkčující krém.

Začnu tím, co používám asi nejradši a nejčastěji. Nevím, co přesně z této sady udělá ve výsledku ty ruce tak nádherně jemné, možná je to zásluha celé té trojky dohromady, ale myslím, že velkou zásluhu na tom celém efektu nese právě tento peeling s bambuckým máslem.

Peeling je hrozně příjemný, používám ho vždy ve sprše, brutálně pění, což se mi líbí, ne kvůli vzhledu, ale proto, že to dobře jakoby drží a z rukou vám to hned tak nesjede, jestli mě chápete.. A vy můžete mydlit a mydlit a drhnout a drhnout:-D Krásně to ty ruce „očistí“ a absolutně parádně to voní, luxus!

Dále je v sadě změkčující krém, který na to, jak je lehoučký a jemný, je fakt mega výživný. Opět stejně jako peeling nádherně voní, je to fakt luxus, strašně příjemná vůně. Mary Kay produkty jsou buď bez parfemace nebo naprosto luxusně voní, co jsem si tak všimla..

Výživný krém v sadě s bambuckým máslem je teda opravdu echt krém, který ocení pořádně sušinky nebo hodně namáhané ruce. Je to vyloženě máslo, nepřijde mi to jako krém, je to vážně mega hutné. Tento krém je bez parfemace, což mě teda docela mrzí, ale tak co už.

Já se přiznám, že jsem hodně zatížená na krémy na ruce a spousta jich dělá super efekt a krásně hydratují. Ale tahle sada mimo to vše ty ruce prostě nejen vyživuje, dostane z nich i tu odumřelou kůži, no prostě když si uděláte celý ten proces a použijete všechny tři produkty, máte bez přeháňky ruce jako dětskou prdelku.

Ještě bych asi mohla dodat, že tato sada mně osobně teda vždy vydrží na mega dlouho, na 3/4 roku – rok určitě. Ono toho stačí fakt maličko, z každé té tubičky a to balení peelingu je vcelku velké, takže sice do toho dáte litr, ale ve výsledku spíše ušetříte, protože to prostě za dva měsíce nevyplácáte:)

Jsem si jista, že pro mnoho z vás tohle nebude až taková novinka. Tato sada je u Mary Kay určitě hodně dlouhou dobu, když jen já ji používám přes 10 let, jen sem tam mění ty parfemace. Určitě vyzkoušejte, pokud budete mít chuť nebo potřebu, je to supr!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Michelle

  8.6.2017 at 13.24

  Ještě jsem o týhle sadě nikde nečetla a musím říct, že tahle parfemace mě hodně zaujala. 🙂 Minimálně peeling bych chtěla vyzkoušet. 🙂

  • ILoveMakeUp

   8.6.2017 at 14.24

   Náááádherná, je to taková ta lehká, svěží, lehce krémová vůně, člověk tam cítí nějaký ten čaj, takovou tu vůni trávy či co, moc krásně to voní..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.