Náušnice s krystaly z Happiness Boutique slevový kód

By  |  1 Comment

Zdarec palec! Připravte se na to, že dneska to bude velká nádherna! Mám pro vás další ukázku náušnic z německého eshopu Happiness Boutique a nenechte se  zmást tím, že jde o zahraniční eshop. Objednáte a do týdne máte objednávku u sebe. Já jsem tam nakupovala už x krát, nejen ve spolupráci, aj s kámoškama a nikdy nebyl problém. Vždy to trvalo těch +- 5 pracovních dnů.

Jakmile nahlédnete do jejich eshopu, padnete na zadek. Mají tam spoustu nádherných věcí, ale opravdu parádní a hlavně kvalitní kousky. Já jsem vždy objednávala náušnice, protože takové, jaké tam mají, prostě nikde jinde nekoupíte, rozhodně ne u nás. Zpět ale k tomu, co došlo mně. Vše bylo opět v krásné krabičce, která je pevná a hodně praktická. Mám je doma všechny, nikdy je nevyhažuji, fakt se na to uskladnění skvěle hodí.

Náušnice s krystaly

Jako první zde mám tyhle nádherné náušnice ve vzhledu křídel, které se nosí jakoby podél ucha. Určitě to znáte. Mě hodně lákalo tento typ náušnic vyzkoušet, ale nikdy jsem nenarazila na takové krásky. Opět chci zdůraznit kvalitu šperků z tohoto eshopu. Absolutně se to nedá srovnávat s tím, co koupíte u nás v obchodech, fakt ne. Tohle je dokonalá krása, každý zirkon perfektně přilepený, nic není křivé, nic se nerozpadá, luxus prostě! Jasně, nejsou to žádné diamanty, ale musíte uznat, že vypadají dokonale!:)

Fotku jsem nechala hodně velkou, ať vidíte, jak kvalitně jsou náušnice vyrobeny. Stačí kliknout a zvětší se.

Tyrkysové náušnice

Jako druhé mám na ukázku tyto překrásně modré krasavice. Co k nim dodat? Zaujal mě ten tvar, barvy, no a samozřejmě kamínky, to musí být!:))

Nemám slov, jako ten eshop je plnej perfektních kousků, aj náhrdelníky a řetízky tam mají suprové.

Výhodou těchto náušnic je, že to máte vlastně dva v jednom. Skládají se ze dvou kousků, takže je můžete nosit takhle výrazné nebo použít jen ten modrý obdelník a máte z toho decentní náušnice. Super, že?:)

Ale co v akci? Jak už to bývá třeba i u oblečení, že se vám něco líbí, neznamená, že vám to bude slušet, že jo?!:) Jako první vám chci ukázat tyto kamínkové za ucho. Nafotila jsem vám, jak to vlastně funguje. Mají na tom druhém konci takový háček, který se zachytí za horní část ucha. Samozřejmě jsem se bála, jestli mi to bude držet a mohu napsat, že drží. S tímto vůbec problém nebyl, zachytne se to v pohodě, nijak to netlačí..

S čím ale problém mám, že mi tento styl náušnic vůbec nesluší. Ach jo. No bohužel to není pro můj tvar obličeje ideální. Takhle z profilu to je ok, ale jinak mi nesluší, škoda. Myslím, že tohle prostě sedí spíše oválné hlavě, než hranaté nebo kulaté. Ale jinak je to krása, strašně se mi to líbí!

Jak vidíte, jde to hezky podél ucha, nijak to neodstává, supr. Zrovna u těchto jsem se bála jen toho, že mi nebudou držet, vůbec mě nenapadlo, že mi nebudou slušet, no co už.

No ale nebyla bych to já, kdybych si neporadila (moje druhá přezdívka je Ferda mravenec:)), takže já je budu nosit takhle! Taky pěkné, ne?:) Jako vím, že to tak asi nepatří, ale tak nevypadá to špatně, co myslíte??

No a teď ty tyrkysové, ach, ty jsou co, ty jsou!!:))) Také u těchto jsem se trošku bála, zda mi sednou, jestli ta vzdálenost mezi uchem a náušnicí nebude moc, ale vidíte, že to je tak akorát. Nádherné jsou!!!

Já prostě zbožňuju jejich nabídku. Je originální, je hodně moderní a všechno je to nádhera, to prostě nejde jinak napsat:)) Líbí se mi také to, že tam mají vždy podrobné rozměry, podle toho vždy vybírám, protože nevím jak vám, ale mně sluší takový ten středný, ne moc malý, ne moc velký, takže na to pozor a určitě rozměrům věnujte pozornost, ať nejste překvapeni.


A protože jsem tam tentokrát neobjednávala sama, ale vybrala jsem si šperky v rámci spolupráce, mám pro vás od nich slevový kód na slevu 10% 🙂 Samozřejmě nemusíte využít, ale můžete:))

Kód: ilovemakeup

Platí pro objednávky nad 19 euro, do 9. března. Bez sledovacího kódu je tam dopravné zdarma.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. calenda

    14.6.2018 at 12.27

    Vyborne si to nafotila, krasne nausnice a este krajsie fotky 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.