NEW IN: džínová bunda

By  |  2 komentáře

Pro změnu něco jiného než kosmetika! Do této bundy jsme se zamilovala na první pohled. Sice jsem trochu váhala s koupí, ale nakonec jsem neodolala, určitě to znáte:o) Takže moje novinka v šatníku:

Opět přidávám prvně fotku na modelce, které samozřejmě sluší víc:-D a hlavně vidíte tam přesně, jak je bunda dlouhá, já se fotila sama, takže mám spíše detaily bundy. Délka byla jediná věc, kvůli které jsem prvně váhala, protože mám raději bundy do pasu, ale nakonec mi to vůbec nevadí. Je možné, že mám i kratší trup, takže bundu mám tak akorát.

92452

A teď bunda na mě. Bunda je z kolekce značky Troll, od které mám už i triko, takže jsem věděla, že kvalita bude fajn. Co mě ale nejvíce zaujalo, jsou ty ostny, vypadá to prostě super, s ostny zatím žádné oblečení nemám, takže v tomhle jsem nováček. Další věc co mě zaujala a líbila se mi, že je bunda na zip. Dříve jsem měla džisku, která ale měla zapínání na knoflíky, ty co jsou tady na malých kapsičkách a to mi moc nevyhovuje. Zip je prostě praktičtější a dle mě to vypadá prostě lépe. Líbí se mi taky jak je udělaný ten límeček, vypadá to pak moc dobře, když je bunda zapnutá až ke krku.

PicsArt_1366311864107

Bunda je z eshopu veraal-shop.cz. Příspěvek je ze starého blogu.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. iva

  20.6.2013 at 19.52

  jee ta by se mi hodila kdyby byla delsi, shanim dzisku, ale delsi jak do pasu:-/

  • ILoveMakeUp

   21.6.2013 at 6.43

   Džiska je fajn, jsem ráda, že je zase v módě:o) Jo, tak tahle je fakt do pasu jen, záleží na postavě, někdo by ji mohl mít i méně než do pasu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.