NEW IN Zoeva štětce na oči Complete eye set

By  |  45 komentářů

Dnes mám pro Vám tip a recenzi na štětce, přesněji sadu štětců od značky Zoeva. Kdo jste se mnou na facebooku, tak už „dávno“ víte, že jsem si štětce koupila, chtěla jsem prostě zkusit něco nového a štětců na oči u mě není nikdy dost.. Pokud se rozhodujete od jaké značky štětce na oči pořídit, případně, kterou sadu vybrat, snad Vám článek v rozhodování pomůže!:)

Nebudu to nějak moc okecávat, důležité jsou fotky, schválně jsem je nechala dost velké, abyste viděli pěkně detaily a mohli si štětce pořádně prohlédnout. Pokud na fotku kliknete, zvětší se Vám. Nejsou to mé první štětce od této značky, mám doma tři kousky, všechny jsou perfektní, proto jsem se na tuto značku opět zaměřila a vybrala tuhle sadu štětců na oči. Nebudu lhát, samozřejmě růžovo-černá taštička mě také velmi zaujala:-D Jak moc jsem nebo nejsem se štětci spokojená, se dozvíte dále…

Complete eye set, Zoeva, cena 1513 Kč, zde – v eshopu jsem nakupovala prvně a jsem spokojená, fajn komunikace, rychlé dodání
Tento pytlíček byl u štětců, jak na cvičky, že?:))) Ne, samozřejmě jsem za něj ráda, určitě využiji..
IMG_4391
Tak prvně taštička, je opravdu velice pěkná, pevná, zip trošku zlobí, ale jinak bez chybičky..
IMG_4395
IMG_4397
To je kontrast!:)
IMG_4403
Jj, to sedí!:)
IMG_4404
Taštička má ještě jednu boční kapsičku opět za zip, což je fakt super! Pokud si taštičku vezmete na cesty, do hlavní kapsy dáte štětce a do té boční můžete dát třeba nějaké menší balení čističe + vatové tampónky atd..
IMG_4408
Taštička má velikost 23,5 cm x 11 cm.
IMG_4405
Tak to by byla taštička a teď štětce!:) V sadě jsou podle mě všechny štětce, které jsou potřeba na líčení očí, najdete zde štětec na linky, na aplikaci stínů, několik štětců na stínování, štětec na obočí – perfektní kombinace. Já jsem ze sady nadšená i proto, že obsahuje několik štětců, které nemám, a o kterých jsem snad ani nevěděla, že existují!:) Sada obsahuje několik štětců s bílým chlupem, to je asi jedna jediná věc, která se mi moc nezamlouvá u této sady, ale tak s tím jsem počítala, už když jsem štětce objednávala, že. Já to moc nemusím z toho praktického důvodu, mám i nějaké levné stíny v takové té paletce 180 stínů (tak nějak), které fakt DRŽÍ a z jednoho štětce jsem zelený stín do teď nevyčistila.. Takže to by mě mrzelo, zničit si takhle i tyto štětce a u těch bílých by to bylo raz dva..
IMG_4411
IMG_4414
Sundáme obaly a tradáááááá, tady jsou!:))
12 velice kvalitních a pěkných štětců za super cenu!

IMG_4415Hned po vybalení štětců okamžitě studuji chlup, nesmí být rozčepýřený, nesmí pelichat, musí být jemný, příjemný. Jediný štětec, kterého jsem se trochu lekla je ten třetí, chlup je dost dlouhý, úzký, lehce chloupky trčí.. Ale o víkendu jsem ho zkoušela a perfektně plní svou funkci. Ostatní štětce jsou bez chybičky a to fakt! Ty tmavé jsou jako vždy jemnější, než ty bílé. Další plus, pokud třeba začínáte s líčením, určitě Vám pomůže, že na každém štětci je vyryté a napsané jeho využití. Nemusíte se tedy bát, že nebudete vědět, na co se který štětec má použít. Já se přiznám, že si štětce používám, jak chci a na co chci, prostě jak mi to vyhovuje.. 
IMG_4416
Krásné rukojeti..
IMG_4420
Štětce, dle mě, jsou velice krásně vyrobené, dokonalé detaily, kvalitní materiály.. Max. Vám tyto štětce doporučuji! Když si to spočítáte, jeden štětec vychází cca na 125 Kč, to je super!:)
IMG_4421
Rozhodla jsem se Vám štětce nafotit trochu detailněji, takže po 4 kusech. Jako první čtveřici Vám představuji tyto fešáky. Jak jsem psala, ten první, č. 224, je jako jediný ze všech štětců lehce rozčepýřený, ale funguje fakt dobře, ostatní jsou super na stínování..
IMG_4423
detail
IMG_4425
Další čtveřici tvoří štětce na aplikaci stínů, tužkový štětec, no a přiznám se, že štětec č. 322 je pro mě novinka, nikdy jsem žádný takový štětec neměla.. Je perfektní, pokud máte rádi výraznou linii obočí, určitě to zkusím.. Každopádně já ho určitě budu používat i pro aplikaci stínů pod spodní řasy, když budu chtít, aby byly stíny naneseny opravdu jemně a těsně u řas…
IMG_4426
detail.. Klikněte na fotku, zvětší se Vám a uvidíte, jak jsou štětce/chloupky dokonale seříznuté, fakt nemám, co bych vytkla..
IMG_4427
A poslední čtveřice, opět štětce, které určitě využijete, pokud se často a rády líčíte!:) Štětce na linky jsou opravdu dokonalé, s těmi se linky budou dělat jedna radost… Co se týká čísla 315, moc nemusím tyhle zahnuté, ale nevadí.. Zkusím ho narovnat:-D Vtip..
IMG_4430
detail
IMG_4431
Ano, přesně takhle, úplně vpravo, má vypadat štětec/chlup na linky, pěkně do špičky, hezky ulíznutý, prostě dokonalý. Tímto nenápadně narážím na štětec na linky se sady Real Techniques.. zde. Pokud trošku odbočím od tématu, když srovnám sadu od RT a tuto, je to sto a jedna, bohužel.. Zoeva štětce jsou podle mě kvalitnější a i ten obal/taštička se nedá absolutně srovnat. Tato od Zoevy je krásná, nikde žádné nitky, hezky ušitá, jen ten zip občas trochu zlobí. Navíc, jsem asi staromódní, ale mám nejraději tady tu klasiku, kdy je rukojeť, pak kovový spoj nebo z čeho to je a chlup. U RT chlup vychází přímo z rukojeti, snad chápete co myslím, a to se mi prostě nějak nezamlouvá..
IMG_4438
Nakonec jsem Vám nafotila štětce i z tohoto úhlu, ať dobře vidíte, jaký má který štětec chlup, jak silný atd..
IMG_4435
Na svém místě!:)
IMG_4473
Jak jste asi poznali, pokud jste četli text, se štětci jsem moc moc spokojená. Štětce jsou velice pěkné, mají super chlup, jsou kvalitní a cenově vychází také skvěle. Jsem ráda, že jsem se pro tuto sadu rozhodla a všem Vám ji doporučuji!:)
Přeji úspěšný začátek týdne!:)

 

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

45 komentářů

 1. An.

  10.3.2014 at 7.19

  Vypadají skutečně hodně dobře, nasadila jsi mi brouka do hlavy. Štětců na oči není ostatně nikdy dost. :)142 je krásný chlupáč! :))

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 7.42

   Jj, ten je skvělý a je to vlastně stejný štětec jako například Hakuro H64:)
   Fakt jsou skvělé, určitě do nich běž!:)

 2. Lenka

  10.3.2014 at 7.38

  Ahoj, tak to jsem ráda že jsi spokojená, já je považuji taky za top z mé sbírky a mám je radši než Hakuro a RT. Ta sada je super, já postupně dokupuji samostatně, ale měla jsem si na ní taky počkat, hodně bych ušetřila :-)Teď už by se mi ale nevyplatila, většinu štětců už mám. S tím ohnutým 315 bych si asi neuměla udělat linku, já mám 312 a ten je super. A taky mě zaujal ten 322, ten by mohl být na obočí super, bohužel ho samostatně nemají.

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 7.45

   No právě, přijde mi ta sada super výhodná…
   Zkoušela jsem s ním obočí dnes, ale asi ho budu používat jen na ty stíny.. Funguje jako skvěle, ale to obočí, ten tvar, udělá až moc dokonalý, a to zase já až tak nemusím.. Ale pokud někdo má rád dokonalý tvar a linii obočí, tak je fakt perfektní.
   Tak já od RT nemám žádný samostatný štětec, fakt si myslím, že ty jsou kvalitnější jak ta sada, ale s porovnání s touto sadou je to fakt sto a jedna…:)

   • Lenka

    10.3.2014 at 9.22

    Takže zůstáváš u štětce na obočí u toho od essence? A zkoušela jsi i ten 317 na obočí?

    • ILoveMakeUp

     10.3.2014 at 9.35

     Určitě zůstanu u toho od Essence. Jako i ta 317 je super, ale víš co, mě přesně vyhovuje Essence tím, že tu plošku má silnou tak akorát. Ten 317 je až moc dokonalý, má tu hranu úzkou a to obočí se tím neupravuje úplně přirozeně, prostě je to moc poznat, alespoň u mě..
     RT to má široké zase až moc, Essence je fakt tak něco mezi a neustále se k němu vracím..:)

 3. Niki

  10.3.2014 at 9.41

  Od zoevy mám taky sadu na oči, už jí teda nemají, ale některé štětce máme stejné. Jsou opravdu hodně kvalitní a od té doby, co je mám, jsem je nedala z ruky. Mám je už přes rok a nevypadl ani jeden chloupek, pořád drží svůj tvar.

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 9.51

   Tak to ráda čtu, že jsi i po roce spokojená:) Taky jsem z nich nadšená, jsou krásné, kvalitní, co víc si přát:) Moc se mi líbí a určitě v tom eshopu budu kupovat nějaké další, samostatné štětce..

 4. Lucie

  10.3.2014 at 10.00

  Perfektní recenze, díky moc za tak cenné informace. Před nákupem se vždy takové články hodí 🙂

 5. Owl Em

  10.3.2014 at 12.11

  Wáááu, po ZOEVA štetcoch už dlhšiu dobu pokukujem, mám veľmi kvalitnú sadu od Lauren Luke a tiež veľa všelijakých iných, no na ZOEVA štetce konkrétne na oči sa už dávno chystám.
  Super článok, rozhodne teraz už viem, že za to stoja, už na ne treba iba našetriť 🙂

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 12.28

   No tak to jsem ráda, že jsem ti přišla s článkem vhod!:)) Určitě jsou skvělé, pokud se pro ně rozhodneš, nebudeš litovat, moji kámoši to budou na hooooodně dlouhou dobu:))

 6. Tess

  10.3.2014 at 12.47

  Tak to je masakr!!!! Nečekala jsem, že budou až tak perfektní! Čekala jsem, že budou lepší jak RT, ale ne že budou tak bombastický a předčí (dle mě)i hakuro! Kašlu jim na nustále vyprodané hakuro a píši si do wish listu na duben! Díky moc!

  P.S. Co si ze skleničky vyndala a schovala, aby si je měla kam dát? =D

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 13.16

   Tak musím uznat, že servis při objednávce byl určitě lepší, jak u Hakuro. Rychlé odpovědi, vstřícnost s expedicí..
   Zkusím je pak porovnat, mám už více značek, tak třeba jeden typ štětce od více značek, nevím, jak je na tom Hakuro vs. Zoeva, teď mi přijdou tak nastejno, kvalitou, ale uvidíme..
   Není zač, musíme si pomáhat, já jsem teda pár recenzí našla, ale bylo v nich celkem dost málo fotek..
   p.s.: nic jsem nevyndala, jsem našla v rohu zastíněný ještě jeden ten svícen:-D Prvně jsem vytáhla jumbo tužky na rty, že to přehodím a pak jsem si všimla, že je v rohu ještě jedna prázdná sklenička:))

   • Tess

    10.3.2014 at 13.53

    Klidně je porovnej, já neříkám, že si nekoupím ani jeden Hakuro, ale nebudu čekat a pak se vztekat, že mě to zase vyprodali, raději koupím základy od zoewy a budu doplňovat sigmou a hakurem. Neustále přemýšlím nad štětcem na make-up (vím, že ty make-up nepoužíváš) zda to má nebo nemá smysl…ale tuhle sadu si určitě pořídím…
    Vidíš to jak ti to hezky vyšlo =)

    • ILoveMakeUp

     10.3.2014 at 15.17

     Jasně, no máme výběr, to je fajn..
     Jakože nemáš žádný a přemýšlíš zda do něj jít? Já myslím, že určitě běž. Mám taky jeden, byl v sadě a je úžasný, teda od Hakuro.

     • Tess

      10.3.2014 at 21.22

      no nemám žádný…prost jsem odjakživa zvyklá nanášet make-up rukama a bojím se, že štětec mi tam bude nechávat čáry po štětinách…víš co myslím ne?

     • ILoveMakeUp

      11.3.2014 at 7.15

      Jj vím, taky si myslím, že prsty je to lepší, ale tak to je tím, že s tím zkušenosti nemám, štětec jsem zkoušela, jako čáry to nenechává, to se nemusíš bát, ale pokud ti to fakt vyhovuje prsty.. Nevím, zkus, určitě zklamaná nebudeš, jen to bude nezvyk a nejhůř ho budeš používat jen občas, určitě se myslím nestane, že by ti vůbec nevyhovoval.. Ono je to zase fajn, že pak člověk nemá upatlané ruce:)

 7. Jana

  10.3.2014 at 14.21

  Aaaach ♥ tak ty potřebuju 🙂 musím šetřit :))

 8. cosmeticsandthings

  10.3.2014 at 15.19

  Od Zoevy zatím nemám nic, dívala jsem se na eshop na kosmetiku, ale neobjednávala jsem. Tak asi je nejvyšší čas. Štětce jsou krásné a taštička dokonalá.

 9. Lucie

  10.3.2014 at 15.40

  Štětce jsou nádherné a ta taštička přímo božská, teď zase mám nad čím slintat 🙂

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/03/spotrebovano-unor-2014.html

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 18.25

   jj, není zač:)) Tak přece si takovou krásnou sadu nenechám pro sebe:)

 10. Svět podle Kyrkys

  10.3.2014 at 15.46

  S tím musí jít líčení samo. Vypadají dost dobře! ☺ ♥

  • ILoveMakeUp

   10.3.2014 at 18.26

   Všechny jsem ještě ani nevyzkoušela, ale jo, je to fakt radost to líčení s nimi!:)

 11. evie

  10.3.2014 at 19.50

  krásne sa v stojančeku vynimajú, luxus!:), opísala si ich s takým nadšením, že keby doma žiadne nemám a mám narok si ich kúpiť hneď žhavím nakúpný košík:)!

 12. Markéta Blaschová

  14.3.2014 at 20.01

  Bohužel nemám čas si momentálně číst tak obsáhlý článek, ale slibuji, že se k němu někdy vrátím a prostuduju jej detailněji 🙂 Co jsem si přečetla mi stačilo, abych pochopila, že štětce jsou super 🙂 Podle mě sada vypadá skvěle a štětce na oči jsou pro mě nejdůležitější z celého líčení. Přece jen na makeup potřebuješ 1 štětec, na tvářenku a na pudr taky, ale na oči jich člověk potřebuje přece jen trochu víc. Značku Zoea znám už z některých videí a všichni si ji pochvalují. Taky nad ní začínám uvažovat… A to jsem chtěla šetřit 😀

  • ILoveMakeUp

   14.3.2014 at 20.15

   V pohode, pochopila jsi to dobre, ty moje brepty uz ani necti:-D Stetce jsou skvele, kvalitni, krasne. Jj mas pravdu, presne jak pises na tvarenku staci dva, pudr to same, ale na ty oci, je to jine… Uz jen stetec na stinovani stinu je dobry mit v ruznych tvarech, tloustce, delce… Takze zrovna u me jich stale nebylo dost, ted uz jich mam akorat, v sade jsou fakt super kousky, jsem spokojena:)

 13. Aja

  23.3.2014 at 15.26

  Krásná recenze, ta musela dát práce :D! Máš to moc hezky nafocené! Jsem překvapena cenou, která je fakt super. Zajímalo by mne, jestli máš subjektivní srovnání třeba se štětci MAC atp.?? Tahle značka je mi moc sympatická 🙂

  • ILoveMakeUp

   23.3.2014 at 18.26

   Díky, no tak co zrovna Tobě budu vykládat, když jsem to fotila, tak zrovna přišla kámoška, fotila jsem to venku a prý ji z dálky přišlo, že maluju, takže jsem u toho focení nacvičovala asi dobré sestavy:-D
   MAC štětce jsem si zkusila, ale nevlastním. Porovnat mohu pouze se značkou Essence:-D Sigma, Hakuro, Sephora, Estée Lauder.. To je myslím vše a postavila bych je kvalitou asi za Sigmu a na úroveň Hakuro, pak Sephora, EL, Essence..
   Jako dle mě jsou perfektní, zejména za tu cenu, nemají chybičku:)

 14. Ela

  29.3.2014 at 18.22

  Och:( Viem, že štetce majú skvelé, takže bolo ajsné, že recenzia musí byť pozitívna. Je krásne ich takto spolu vidieť. Ja mám od nich sadu 6tich štetcov na oči(aktuálne už nie je v ponuke-iba na nemeckých stránkach)a som veľmi spokojná, tvojej sade sa to samozrejme nevyrovná:(((fňuk fňuk:)))

  • ILoveMakeUp

   30.3.2014 at 8.52

   :)) Ale ale, tak máš alespoň něco, buď ráda a nefňukej:)) Jsou fakt skvělé, kdyby Sigma štětce byly více dostupné, nakupuji asi nejvíce je, ale hned po nich jsou dle mě nej Hakuro a Zoeva:)

 15. kesa

  6.4.2014 at 18.54

  Táto sada ma tiež láka! Štetce celkovo milujem a tie no oči najviac <3 Inak presne ten, čo si popisovala, že sa ti jediný až tak nezdá, tak hneĎ ako som pozrela fotku ešte bez čítania tak som si povedala, že ten je nejaký zvláštny 😀 Inak ja mam od zoevy bamboo sadu a tam so štetcami na oči nie som až tak spokojná, sú dosť tvrdé a neprispôsobivé.. napr taký pencil brush je tam podľa mňa nepoužiteľný.. ale toto je zas už iný level, takže tú kvalitu verím 🙂

  • ILoveMakeUp

   6.4.2014 at 19.02

   Je, ale vis co, nakonec nejake vyuziti ma, ale nic extra:))
   Jaj tak to je skoda, tyhle jsou skvele, pouzivam je kazdy den:) Pencil brush je tam a take super:)

 16. Denisa

  11.6.2014 at 16.03

  Ahoj, moc dekuji za recenzi. Uz dlouho premyslim nad koupi teto sady, jelikoz vychazi daleko levnej nez stetce samostatne. Chtela bych se jen zeptat jestli te nahodou nektere stetce neskrabou/nekousou na vicku nebo jinde 😀 ? Kdyz jsem brouzdala tak jsem nekde cetla ze napr. Ten smoky shader trosku skrabe, nebo dokonce i ten soft definer. A ja mam prave dost citlivou plet, mam hakuro h74 na blendovani z kozy a ten me neskrabe, ale mela jsem napriklad hakuro stetec z ponika a ten skrabal hrooozne. Od zoevy mam soft definer vegan, to je taklonova verze toho soft definer, a ten me taky celkem skrabal. Tak mam trosku obavu, ze budu mit s temito podobny problem. Kdyz porovnas ty hakuro z kozy (bile) a tyto zoeva bile, tak jsou stejne jemne?? Moc dekuju za odpoved:)!

  • ILoveMakeUp

   11.6.2014 at 16.33

   Ahoj, neeee, chraň bůh, nekoušou ani neškrábou, to bych fakt u štětců, zejména na oči, nesnesla:)
   No tak jsem šla ty štětce schválně zkusit, ale fakt ne, já teda mám pleť také citlivou, dost a tyhle jsou jemné. Je fakt, že tady ty se světlým chlupem moc nemusím, bývají hrubší, ale neškrábou, jsou jemné, jako by sis přejela peříčkem po pleti, fakt hebké..
   Já právě Hakuro bílé nemám:o/ Tak to ti neporovnám. Já ti nevím, mám citlivou pleť a neškrábou mě, ale nevím, jak jsi na tom ty, že… Nerada bych ti špatně poradila, ale já je mám hebké:)

   • Denisa

    12.6.2014 at 23.29

    Tak to je super ze neskrabou, moc ti dekuju za info! :)) nejspis do nich pujdu:D

 17. Pingback: Duhová horní linka a umělé řasy Ardell | ILoveMakeUp

 18. Pingback: Růžová sada štětců Zoeva pink elements classic set | ILoveMakeUp

 19. Silvie F.

  17.6.2015 at 12.05

  Hezký komentář a skvělé fotky, máte to krásně rozepsané a je vidět, že máte zkušenost, co Vám pasuje. Ráda bych Vás poprosila o recenzi na tyhle štětce od Hakuro http://www.hakuro.cz/sady-kosmetickych-stetcu/50-sada-pro-dokonale-vecerni-liceni.html
  Děkuji za odpověď a přeji skvělý den. Silva

 20. Michaela

  15.8.2015 at 22.33

  Ahoj,začínám se štětci a chci se zeptat od jaké značky používáš a doporučila mi na celý obličej kromě tedy očních partií.. Moc děkuji za odpověď:-)

  • ILoveMakeUp

   16.8.2015 at 17.36

   Ahoj, ja pouzivam Zoeva, Hakuro, Real zechniques, Sigma, Sedona, petra lovely hair, essence, Hakuro a dalsi.. Urcite bych ti doporucila Hakuro, jsou celkem za prijatelnou cenu a pritom ta kvalita je na urovni x krat drazsich stetcu.

 21. Pingback: Zoeva Rose Golden Luxury Set Vol. 3 | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.