Novinky zakoupené v parfumerii Douglas

By  |  0 Comments

[dropcap]P[/dropcap]ři mojí poslední návštěvě parfumerie Douglas, mě slečna prodavačka doslova ukecala, ať využiji jejich akce 2+1 zdarma. Co se týká nátlaku k nákupu, přiznávám, že podlehnu docela snadno:o)) Takže jsem si odnesla Douglas lesk na rty a dvoje stíny. Nakonec jsem ještě neodolala tvářence Bourjois, které mám moc ráda. Chystám se udělat takovou menší, větší recenzi na stíny, jelikož se mi jich od různých značek za poslední měsíce nahromadilo opravdu hodně, ať už levnějších nebo dražších a ta kvalita, no uvidíte sami…

Takže, co jsem ulovila:
Douglas stíny, odstín chloe 07 a viviane 12, cena za kus cca 200 Kč
Bourjois tvářenka, odstín 34 rose d´or, cena cca 370 Kč
20130121_115721
Tohle jsou moje první stíny od Douglasu a první dojem byl skvělý, stíny jsou dobře pigmentované a na dotyk jsou strašně heboučké, fakt příjemné, takže jsem byla celkem nadšená. Nadšení ovšem lehce opadlo, když jsem asi po 2h zjistila, že se mi stíny v ohybu oka lehce slily, navíc ztratily trochu barvu (ty šedé). No nevím, tohle mi fakt žádné stíny ani ty nejlevnější nedělají a od stínu za 200 Kč bych tohle teda fakt nečekala. Myslím, že moje pleť není ani mastná, ani suchá, prostě takový normal. Bohužel ta jemnost a příjemná konzistence stínů je zřejmě proto, že jsou prostě mastnější. U modré barvy už to bylo o něco lepší, držela lépe. Takže moje dojmy, určitě stíny budu používat, ale další barvy těchto stínů si už určitě nekoupím..
20130121_084241

Tvářenkám od Bourjois nemám co vytknout, snad jen taková maličkost. Aplikátor okamžitě z tvářenky dávám pryč a nepoužívám. Přijde mi dost nepraktické, že je aplikátor položen na tvářence, možná, kdyby byl někde vespod v nějakém otvoru, bylo by to praktičtější. Chápu, že se snaží, aby tvářenka byla co nejmenší, ale myslím, že by to určitě šlo nějak vymyslet. Já teda tvářenku nepřenáším, používám jen doma, ale cestovat s ní a používat ji někde na cestách by nechtěla, jak jste na tom vy?

Odstín je moc pěkný, je to taková jemná růžová barva s oranžovými odlesky. Nejraději ale mám to, jak příjemně voní:o))
20130121_091001
20130121_091033Opravdu nevím, co si o těch stínech mám myslet. Pigmentace je fajn, ale ta výdrž, to je u mě u stínů na prvním místě, prostě musí držet a po celý den vypadat tak dobře jako ráno! Máte je vyzkoušené a drží Vám dobře?

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.