Profusion paletka PRO FACE recenze a fotky

By  |  7 komentářů

Hezký den přeji. Včera to byl teda náročný večer, ale z posledních sil jsem tuto recenzi dopsala (úvod dopisuju teď ráno), tak doufám, že obsah bude mít hlavu a patu, a že se vám bude ta spousta fotek a informací hodit!:) Připravila jsem si pro vás tentokrát něco od značky Profusion, která je docela nově dostupná na eshopu normain.cz. Jdeme na to!

Profusion PRO FACE paletka

Kromě paletky zaměřené na obličej, mají i paletku na oči a nebo paletku rozjasňovačů, ale o tom zase jindy. Dneska se mrkněme na tuhle. Začnu balením, které je takové jakoby pěnové, měkké a vypadá trošku jako menší knížka, což znamená, že není zrovna extra skladné. Jako není to nic hrozného, je velká asi jako dlaň včetně prstů. A faktem je, že v té paletce jsou oční stíny, rozjasňovače, stíny na obočí, tvářenky, bronzery a k tomu ještě štětce, když se na to podíváme z tohoto pohledu, tak je to ve finále velice praktické balení.

Když paletku otevřete, tak jak vidíte, na každé té straně je něco. Vlevo spouuuuusta očních stínů, které jsou složeny opravdu velmi chytře. Je tam myslím 6 matných stínů v přírodních barvách, což je perfektní pro základní vystínování. Zbytek je se shimmerem a jak můžete vidět, najdete tam vínové, zlaté, růžové a další barvy… Jako ta nabídka je perfektní,, můžete se vyřádit, ale zároveň poslouží i na jednoduché, jemné líčení.

Nad očními stíny jsou pak rozjasňovače, jeden krémový, druhý pudrový. Opět, perfektní kombinace, každý máme totiž radši jinou konzistenci, že jo. Oba jsou krásné s jemným shimmerem, žádné hrudky třpytek. Úplně horní řada pak nabízí rovnou 4 odstíny stínů na obočí a vosk. Ty odstíny jsou hezky studené, opět mohu jen pochválit. Vosk jsem nezkoušela, nepoužívám vůbec..

Oční stíny jsem vám zde nafotila ještě trošku detailně, odstíny jsou nádherné. A víte, co potěší ještě více? Že jsou stejně tak krásné i na očích!:)

Když se mrkneme na tvářenky a bronzery, tak ty dva pudry na konturování maji docela fajn odstíny, tady mi to přijde trošku hovínkové, ale tak jsem amatér, fotila jsem venku, ale můžete mi věřit, že jsou použitelné, ten spodní Medium je úplně super. Dále je tam matná tvářenka, růžovo-oranžová, vhodná i pro bledulky. A na závěr jedna dvářenka taková lehce vínová (překrásná se zlatými odlesky) a pak něco jako bronzer – a joooo, počkat počkat, teď by se hodil takový ten zvuk pozpátku, teprve teď mi to docvaklo!! Už to chápu, to vlevo nebyly klasické rozjasňovače na tvář, to byly rozjasňovače do koutku očí a pod obočí. To tady je rozjasňovač na tvář, ahaaaaaaaa:-D Ono je to logické, že jo, prostě vlevo vše na oči, vpravo na tvář, cvak….

Štětce už jste viděli výše. Ani tam nemám moc co kritizovat, vzhledově jsou moc pěkné. Možná jen ty tvary jsou takové maličko ošizené, ale chlup je jemný, drží tvar a s ohledem na to, že celá ta paletka plná produktů vyjde na cca 4 stovky, není moc co řešit. Ten větší se tedy spíše hodí na rozjasnění nebo kontury, ale tak pokud nejste tak rozmazlené jako já, tak i na ty tvářenky stačí..

Na této fotce jde hezky vidět, jak je ta paletka uvnitř krásná, žádný laciný šhiťák, žádný levný plast, je opravdu pevná a moc pěkná.

Jsem stínová, odjakživa a ručím vám za to, že všechny ty stíny v paletce jsou parádní. Nemám ale zase tolik času, abych vám nafotila xy líčení, tak jsem tedy zvolila na ukázku jen tady to bronzové. Začala jsem tím, že jsem matným stínem vystínovala záhyb oka, poté jsem nanesla do vnějšího koutku stín Darink a na zbytek víčka pak o něco světlejší Certain. Abych oko trošku více zvýraznila, nanesla jsem špetku toho stínu i pod spodní řasy, ale pouze do vnější poloviny.

Samozřejmě nesmí chybět linka, která každé líčení perfektně pozvedne a zalichotí. Nemám vůbec co kritizovat, stíny se na štětec nabírají v pohodě, jsou takové máslové, což já mám ráda. Práší tak nějak lehce a na víčku v pohodě po celý den drží.

Samozřejmě jsem na toto líčení použila komplet paletku, tedy stíny na obočí, které jak vidíte, perfektně pasují. Na tváře pak trochu toho bronzeru, matné tvářenky a rozjasňovač. Mně se efekt moc líbí, co vám? Vše funguje jak má, tvářenka se hezky stínuje, rozjasňovač má jemný shimmer a je hezky přirozený. Samozřejmě stačí navrstvit a leskne se mnohem více – aha, takže prrrrr. Já jsem totiž i zde použila ten rozjasňovač, co patří pod oči. Takže vše co píšu, sedí. Pokud ale použijete rozjasňovač ten klasicky, co je u tvářenek, tak to je brutal lesk, to ani nemusíte vrstvit. Já mám právě radši růžové, než zlaté, proto jsem automaticky sáhla po tom na oči…

Řekla bych vám, jakou jsem použila rtěnku, ale nevzpomenu si, pardon:-D

Uf, řeknu vám, je 20:30 a jsem ráda, že jsme u konce. Paletka je sice úžasná, ale když ji tak podrobně fotíte, máte toho pak už trošku plné zuby, měla bych to začít trošku šidit, abych se pak při tom psaní článků a u fotek tak nenadřela!:-D Vtipkuju samozřejmě, kdyby někdo nepochopil..

A ještě ukázka pro více barev očí, ať máte představu:)

Paletka je super, přes to, že do ní nacpali fakt velké množství „produktů“, není kvalita ani jednoho z nich nijak ošizena. Snad jen ty štětce nejsou zrovna dokonalé (pouze co se týká tvaru), ale tak to už si můžete klidně prohodit a přicvaknout si tam nějaké dva jiné oblíbence:) Co na ni říkáte vy, líbí se vám?:) Těším se na váš komentář!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

7 komentářů

 1. Dana Čechová

  6.9.2018 at 10.46

  Ahoj tak musím uznat,že paletka je opravdu krásná a hodně mě zaujala 😉…jako a ci musím vyzdvihnout tak dosut vždy super napsané, ale tenhle článek luxus😉😊…moc hezky vtipny …fakt luxus 😉i stim hovinkem😄😄….

  • ILoveMakeUp

   6.9.2018 at 12.58

   Vtipný?? Super:)) Já už si ani pak den na to nepamatuju, co vše jsem tam psala:)) Tak fajn:) Jooo, ten odstín, no, na fotce je takový jakýsi divný:)

 2. Petra

  6.9.2018 at 14.03

  Moc pěkný, článek i paletka 😉

 3. Hanka

  6.9.2018 at 17.51

  Ahoj,
  paletka vypadá moc pěkně, líbí se mi tvářenky a velká část stínů (úplně jsem nepropadla tomu extra teplému šílenství). Je fajn, že jsou tam i užitečné matné odstíny.
  Hanka z ciculka.cz

  • ILoveMakeUp

   7.9.2018 at 10.04

   Ahoj, no tady je to docela na střídačku, aj tmavší modrá.. .Jj, vypadá hezky a vše v ní je fajn, to jsem ráda.

 4. Michala

  10.9.2018 at 18.04

  Moc oceňuji i fotky jiných barev očí se stejným líčením to je fakt bomba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.