Revlon novinky kajalové tužky a tužka na obočí

By  |  11 komentářů

Hezký den přeji. Dneska si dáme recenzi novinek od značky Revlon. Přiznávám, jsou to produkty, které já příliš nemusím, o to větší překvapení pro mě bylo, když jsem si je oblíbila, tak jdeme na to.

Jako první můžete nově v sortimentu najít tužky na oči s dvojím zakončením. Na jednom konci je zkosená tuha, kterou se opravdu skvěle, ale skvěle líčí. Konzistence je naprosto ideální, krémová a snadno roztíratelná. No a právě na druhém konci najdete opět zkosený štěteček, kterým tu tužku můžete rozmazat a vytvořit tak dokonalé kouřovky. Opět i ten štětec se jim povedl, což většina značek nezvládá a ty rozmazávátka jsou na prd, proto jsem výše psala, že tento typ produktu moc nemusím, protože ho nikdy plně nevyužiju.

V tomto případě nemám absolutně co vytknout. V nabídce najdete čtyři různé odstíny – onyx, fig, graphite a evergreen. Já v tomto článku nosím odstín Fig:)

Vše naprosto super tvarované, tohle se povedlo. Ve Fann parfumerii tuto multifunkční tužku koupíte za cca 339 Kč.

Další novinkou je tužka na obočí Revlon Colorstay Brow Pencil. Vybírat můžete z tří různých odstínů – blonde, soft brown a dark brown.

Nemám moc v lásce tužky na obočí a používám je velice málo. Tahle je ale opět jiné kafe oproti ostatním a to tím, jaký má tvar. Ta tuha je opět zkosená, perfektně tvarovaná pro úpravu obočí. Pigmentace je střední, což je také ideální, nenanesete tužky moc ani málo. Možná jen ten kartáček trošku zkritizuji, jako je fajn, ale je takový kratší a buclatý, myslím, že na obočí měli zvolit co nejvíce úzký, ale tak co už, budiž no..

Jak vidíte, tužkou obočí vyplníte lehce, ale i takhle výrazně, takže super. Proto já nemám moc ráda tužky, když nemají totiž správnou konzistenci a pigmentaci, tak s nimi nikdy nevytvoříte pěkný/dokonalý tvar. Touto to jde naprosto skvěle, tedy v rámci mojich možností, říkám, nejsem zvyklá tužky používat tak často, jak třeba stín.

Zde na ruce vidíte tužku na oči jak ji natřete a pak vedle toho vlevo vystínovanou tím štětečkem. Vpravo je pak náhled na tužku na obočí.

Já jsem záměrně tu tužku použila takhle na orámování celého oka, ať vidíte dobře odstín. V ten den jsem spěchala, tak je to takové hrubé, ale šlo mi prostě o představení toho odstínu. Díky krémové konzistenci se z ní fakt dají vytvořit nejen parádní linky, ale právě i kouřové líčení. Baví mě moc.

Pokud aktuálně hledáte podobný typ produktu, tak mohu oba vřele doporučit, jsou super:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

11 komentářů

 1. Eliška Horká

  14.7.2017 at 13.06

  Tyjo když jsem viděla tu fotku na fb, říkala jsem si, že to se zas nepovedlo…ale ouha. Jen mi přijde, že výběr odstínů, co jsem koukala, nic moc. Už by se firmy měly naučit vyrábět víc než tři odstíny.

  • ILoveMakeUp

   14.7.2017 at 15.08

   Strašně málo odstínů, že? To taky moc nechápu… Jj, povedlo moc, hlavně ta tužka na oči, skvěle se používá…

 2. Michelle

  14.7.2017 at 14.43

  Tužka na obočí mě nechává celkem chladnou,ale ta kajalová tužka se mi hodně zamlouvá. I ten odstín se mi moc líbí. 🙂

  • ILoveMakeUp

   14.7.2017 at 15.09

   Jj, tužku na obočí jsem po vyzkoušení také více méně odložila, ale ta tužka na oči je perfektní, strašně příjemná, mazlavá, hezky drží a praktická hlavně, hezky se dá vystínovat…

 3. Jana

  15.7.2017 at 7.05

  Tenhle typ tužek na oči mám ráda, vypadají hodně dobře.

 4. CosmeticsAndThings

  16.7.2017 at 18.39

  Odstín není špatný, já mám černý a šedý, chtěla bych ten zelený 😀

 5. Zuzka v Kostce

  16.7.2017 at 20.33

  Mně se líbí ta tužka na obočí, já tužky k úpravě obočí ráda 🙂 Ta kajalová nevypadí špatně, ale já nikdy ty s tím rozmazávatkem nemusela, nebo jsem s tím neuměla, i to je možné 😀 Hodně se i chválí makw-upy od Revlonu, máš zkušenost? 🙂

  • ILoveMakeUp

   17.7.2017 at 7.06

   Pokud máš ráda, tak tohle je naprostá paráda, hrozně super se používá. Přitom jen kvůli takové blbosti, jako je tvar tuhy, ale dělá to hodně prostě…
   Jj, mazátka jsou většinou na prd, ale toto je vcelku fajn. Jo, měla jsem myslím jeden nebo dva, takový normal, nic hyper super

 6. Pingback: Revlon novinky řasenka Mega Multiplier a jumbo tužka na obočí | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.