Revolution PRO pigment pomade recenze a fotky

By  |  5 komentářů

Hezký den přeji, včera jsem vám slíbila recenzi na tyto pigmenty Revolution Pro, tak, tady to je. Docela jste se mě na ně ptaly, jak fungují, takže jde vidět, že tento typ produktu není zajímavý jen pro mě. Určitě vás také napadlo, že by šlo si s ním dosti vyhrát, na rty, oči, obočí…. Jaká je ale realita?

Já jsem si vybrala na vyzkoušení tyto tři barvy. Zeleno-modrou proto, že tuhle barvu miluju a často nosím. Pigmentovou pomádu Burgundy red proto, abych měla co prubnout i na rty, no a tu béžovou vám vysvětlím níže.

Všechny ty barvy v akci vypadají tak, jak v kelímku, takže to je skvělé. Já vám dneska ukáži, jak funguje tento vínový, burgundy red. Ale prvně ještě pár slov..

MOJE PŘEDSTAVA?

Já jsem si o pigmentech ani nic nečetla, abych pravdu řekla. Je mi jedno, co tam píšou, stejně si většinou produkty používám podle svého, na co se mi to hodí a nejlépe používá. U těchto pigmentů jsem si plánovala, jak je budu používat na líčení očí. Ani ne tak jako podklad, já mám doma samé super pigmentované stíny, nepotřebuji pod ně dávat barevný podklad. Spíše jsem je prostě chtěla používat jako stíny a hlavně oční linky, protože bylo jasné, že ta pigmentace bude mazec a odstíny krásné, takže, proč ne. Pouze ty béžové jsem chtěla používat jako podklad, na sjednocení víčka a rozjasnění. Také jsem si říkala, že bych to zkusila na rty jako rtěnku a se srandy na obočí..

REALITA?

 1. Co se týká béžové, jako podklad, to absolutně ne. Ne proto, že by to to víčko nesjednotila a nerozjasnila, ta pigmentace a krytí je naprosto boží. Bohužel problém je v konzistenci a v tom, že to roztírání je až nepříjemné. Pigment je zkrátka až příliš hutný. To v akci znamená, že pokud jej použijete jako podklad pod stíny stylem, že jen tu barvu aplikujete plochým štětcem, navrstvíte, tak ok. Pokud ale vezmete prst nebo vlastně i štětec a chcete to rozetřít, tak to fakt nee. Je to opravdu hodně hutné a pohodlně to nerozetřete, bohužel. A já fakt nevidím důvod, proč si už tak staré víčko vytahávat:-D
 2. Co se týká očních linek, na ty jsou pigmenty naprosto boží. Ano, jsou hutnější, ale tak pigmentované, že nemusíte nějak tlačit, to víčko tahat nebo dokonce vrstvit, není potřeba. Uděláte krásnou, rovnoměrnou linku viz. foto.
 3. Když bych měla zhodnotit použití na rty, tak i zde jsem spokojená. Ano, pigmentace je brutální, takže to chce mít v ruce a používat opravdu speciální štětec na rty, abyste to měli opravdu hezky rovně a ne přetáhlé mimo okraj rtů nebo nějak hrbaté. Co mě překvapilo, že ta vínová ani nedělala nějaké extra šmouhy, což je fakt div, k takové hutné konzistenci. Jako dokonalé to není, ale dost dobré, viz. foto níže..

Myslím, že jde krásně na fotce vidět, jak hezky se s tím linka dělá. Není hrbatá, má krásně jednotnou barvu, není co řešit. Samozřejmě skrze tužší konzistenci nebude ideální pro starší víčko nebo ženy, které té kůže na očích mají hodně, víte, co myslím. Každopádně jak už jsem zmínila, ta pigmentace je tak skvělá, že se jen lehce dotknete a valíte. Tím vším chci říci, že bych tohle určitě nedoporučila konkrétně někomu na linky, ale pokud už to budete mít doma, tak ty linky s tím jdou a jsou pěkné.

A ještě ukázka na rtech. Tohle byl můj první pokus, takže to není zrovna krásně nanesené, nepoužila jsem ani konturku. Nikdy produktům nic neusnadňuji, když je zkouším, buď kosmetika funguje nebo nefunguje, nic mezi tím! Jasně, v pubertě jsem tomu pomáhala rukama nohama, ale dneska už prostě nemám nervy používat něco, co není super, tak to prostě mám.. Zpět k recenzi.
Takže ano, samozřejmě s konturkou to bude vypadat mnohem lépe. Mohu napsat, že na rtech mě to docela mile překvapilo, drželo to hodně dobře, s jídlem to samozřejmě pomalu šlo dolů, ale co bylo příjemné, že se to ztrácelo hodně rovnoměrně. To mě u tak výrazného a pigmentovaného odstínu docela překvapilo. I ta aplikace byla pohodlná a rozhodně to rty nevysušovalo během nošení, vůbec.

Co je ale hodně nebezpečné, pokud někde přetáhnete při nanášení nebo si rtěnku nedej bože přes den rozmažete mimo rty, velmi těžko to napravíte. Ono to barví fakt hodně, takže i když to z té kůže utřete, bude pořád zabarvená lehce, takže na to fakt bacha.

Na očích mám umělé řasy Ardell, myslím, že z řady studio effects, ty jsou nej.

Tak jo, toť vše. Mně se tento typ produktů docela líbí, faktem ale je, že po něm nesahám nijak pravidelně. Jak říkám, linky jsou s tím pěkné, ale na linky používám přímo speciální produkty. Jsem ale ráda, že je doma mám, protože na nějaké to crazy líčení, hokusy pokusy, to je fakt super věc!

Jo a ještě info, i na eshopu Makeuprevolution probíhá Black Friday, takže pokud jste tam něco chtěli, hurááá do toho!:-D Pokud potřebujete tip, tak pro mě je aktuálně asi TOP produkt od této značky Renaissance Flick oční linky!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Lenka Špryslová

  21.11.2018 at 16.51

  ahojky,

  Pomády vypadají moc dobře, ale na oku moc vidět nejsou

  • ILoveMakeUp

   22.11.2018 at 13.49

   Čau, nejdou vidět??? Jako já dala tu vínovou na tmavý stín, tak to samozřejmě tak neřve, ale i tak.. Možná máš nějak divně nastavené barvy:)) Opravdu jdou vidět a brutálně, jsou EXTRA pigmentované:)

 2. Lenka Jarošová

  21.11.2018 at 18.00

  Děkujeme za pěknou a obsáhlou recenzi

 3. Lucie

  23.11.2018 at 15.21

  Tak já jsem koupila tu červenou a používám na obočí, škoda že pomáda nezaschne, to mi trochu vadí. Jinak ale barva krásná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.