Šikovná kadeřnice a kadeřnictví Fabien

By  |  4 komentáře

Hezký den přeji. Protože moc dobře vím a víme to asi všechny, že není úplně easy najít kvalitní kadeřnictví a hlavně tedy šikovnou kadeřnici, přináším vám dneska jeden tip na salón, do kterého chodím já a s radostí!:)

Určitě to znáte, jsou dva typy odchodů z kadeřnictví. Ten první je, kdy odcházíte, jste naštvané, zklamané, nadáváte si nebo máte dokonce i slzu na krajíčku. A pak jsou kadeřnictví, odkud když odcházíte, máte pocit, že jste krásnější jak před tím a máte potřebu dívat se snad do každé výlohy, kolem které procházíte:-D No a přesně o tomto typu kadeřnictví vám budu dneska psát.

Do salonu Fabien ve Zlíně jsem si udělala výlet proto, že tam používají komplet značku Goldwell. A když píšu komplet, tak to myslím doslova, dokonce i jejich rohožka u dveří nese nápis Goldwell:)))

Když tam vejdete, jako první uvidíte pěkné posezení, které při mé poslední návštěvě bylo ozdobeno krásnou kytkou. Super je, že v salonu mají fakt spoustu produktů této značky, takže pokud ji máte rády či chcete od nich objevit nějaké nové produkty, tak je to fakt perfektní tady, poví vám spoustu zajímavostí a dají různé tipy..

Já jsem na férovku pak slečně kadeřnici řekla, že jsem moc spokojená, a proto bych jim ráda udělala článek na mém blogu. Ono já bych si to jen tak nedovolila navrhnout, ale když tam byla tak příjemná atmosféra, a když jste z něčeho nadšené, tak vám to tak nějak dodá odvahu, možná to znáte..:) A tak jsem nafotila i takové detaily, hezké, že!

Je to beauty salon, takže tam kromě kadeřnictví můžete zajít i na nehty, řasy nebo se nechat nalíčit. Jo a nabízí také svatební líčení, což je asi v toto období docela užitečná informace pro některé z vás:)

Co vše a za jaké ceny salon nabízí, se dočtete na webu. to tady nebudu vypisovat.. Zajímavá informace ale je, že tak pěkný salón s lidmi, kteří se neustále vzdělávají, chodí na kurzy + kvalitní vlasová péče atd. má dost příznivé ceny, fakt mě to až překvapilo, ale je to samozřejmě super.

Goldwell má naprosto úžasné barvy na vlasy, kdybyste to nevěděli..

A pokud barevné vlasy, tak jedině s jejich barvami, mají totiž perfektní výdrž a tak rychle se barva nevymyje..

No, tohle není žádná recenze, je to jen takový informační článek a tip, kam můžete zajít. Je totiž i hodně důležité, kdo se o vás stará a zrovna tady jsou slečny a paní hrozně fajn a i díky tomu si tam hezky odpočinete.. O mě se naposledy starala Sylvie a jako maximální spokojenost. Šla jsem tam s šílenými vlasy, měla jsem vysušené konečky a odcházela jsem takhle. Krásně mi háro sestříhala tak, aby více méně zachovala délku, ale dala dolů ty vysušené konce, no prostě parádička…

Jak jsem říkala, buď odcházíte spokojené nebo ne, no, jak to bylo v mém případě jde z fotek asi jasně vidět, nádhera!:))) Samozřejmě vlasy zůstanou krásné i dál, ale prostě ten tvar atd., to dokáží jen v salónu..

Toť vše, fotky snad mluví za vše. Mají to tam krásné, příjemné a umí, ideální kombinace!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Michelle

  17.7.2017 at 10.25

  Kdybych tohle kadeřnictví měla poblíž, tak bych rozhodně navštívila.
  Je super, že se zaměřují na jednu značku a člověk tam může přijít i pro rady. 🙂

  • ILoveMakeUp

   17.7.2017 at 12.06

   Jj, právě, jsem takhle byla prvně a paní mi toho hodně poradila, takže super.. Aj to vlastně na mně otestovala, takže jsem hned viděla, jaké mi to dělá vlasy, jestli budu mít chuť si to koupit pak a tak…

 2. Renáta Rídlová

  17.7.2017 at 19.13

  S tímto salonem mám zkušenost se svatebním líčením (tehdy ještě Pavel Kortan, který byl a je skvělý vizážista) i účesem (právě Sylvie Koplíková…úžasná kadeřnice a krásná ženská). Kromě skvělých služeb, milé prostředí. Taky doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.