Technic ombré rtěnka recenze a fotky

By  |  2 komentáře

Hezký den přeji. Co mám pro vás dneska? Dneska mám pro vás docela módní věc, kterou můžete koupit u více značek. Kdo používáte rtěnky, určitě se neobejdete bez konturovací tužky, minimálně vy, které stejně jako já máte rty bledé a užší. Konturka dělá fakt divy a jak ji jednou začnete používat, už ji nedáte z ruky. Je tedy super, že značka Technic nabízí produkt, který je kombinace rtěnky a konturovací tužky, tedy 2 v 1.

Technic ombré rtěnka

Jak vidíte, jde o klasické tužky, na jedné straně je pak jednoduše silnější tuha rtěnky a na druhé užší. Konturovací část odstínem hezky ladí ke rtěnce s tím samozřejmě, že konturka je o něco tmavší. Jde o to vytvořit ombré efekt na rtech, což určitě víte, co je, takový ten přechod barvy z tmavé na světlejší nebo naopak..

Vidíte, že ten rozdíl v tloušťce té tuhy není zase tak velký. I s tou rtěnkou byste zvládli rty vykreslit, ale tak jako jo, budiž, alespoň je to použití snadné a precizní. Já bych se ale nezlobila, kdyby ta tuha rtěnky byla silnější, aby déle vydržela, že jo. Na druhou stranu, stojí to 40 Kč, takže.. V nabídce jsou tedy čtyři odstíny a já jsem vám je podrobně všechny nafotila..

Začnu tím nejsvětlejším odstínem, NUDE. No, nevím, jako jasně, někomu tohle asi může slušet, pravděpodobně nějaké blondýně. Na můj vkus je to hodně světlá barva, a pokud ji chcete nosit, musíte mít rty v PERFEKTNÍM stavu, protože zvýrazní každou šupinku. Ten ombré efekt tady jde vidět teprve, až se zadíváte na ten okraj rtů. Kontrast mezi těmi odstíny tužka/konturka v tomto případě není příliš velký, na druhou stranu vím, že jsem to udělala málo, jakože, aby to hodně splynulo ty odstíny, to přiznávám. Protože, jasně, ombré efekt, ale tak chceme to mít nositelné, že jo, ne si hrát na celebrity:-D

Druhý, nejsvětlejší odstín je barva ROSE. I zde jsem se držela s tím ombré efektem zpátky a šlo by to určitě výrazněji, ale já ty rtěnky nosila přes den, takže jsem to prostě přizpůsobila svým potřebám. Tohle je rozhodně můj odstín, velmi nositelná barva, přirozená, hezká, nenápadná, ale přitom krásně zvýrazňující rty. Je super, že díky té tmavší konturce opravdu dodáte rtům tvar, což je tedy běžná věc, že tohle konturka dělá, ale tady je to prostě vše v jednom, což je super praktické.

Myslím, že se mnou asi skrze fotky budete souhlasit, čím tmavší odstín těchto ombré duo rtěnek, tím lépe to na rtech vypadá, že?:) Odstín PLUM je stále dost přirozená barva a rozhodně bych ji nezařadila mezi výrazné, ale jak vidíte, je hezky sytá, perfektně zvýrazní rty, moc hezký odstín. Tohle bych řekla, že je asi nejhezčí barva z těch čtyř. Můžete s ní vytvořit nude rty, když dáte rtěnky méně nebo třeba jen tu rtěnku, ale vytvoříte s nimi i sexy, šťavnatou pusu k výraznějšímu líčení.

Samozřejmě nesmí chybě klasická, červená barva. Odstín RED je myslím docela neutrální červená, je taková jasnější, zářivější, ale nemá nádech do oranžova či do vínova.. Je opravdu moc hezká i pro mě, která rudé rtěnky nesnáším. Ombré efekt tady docela zanikl, ale jak říkám, snažila jsem se to nanést tak, aby to bylo přirozené, ne abych vypadala, že mám ojezený vnitřek rtů… Konturovací tužka je tedy sytější červená a ta rtěnka taková fakt jasná, udělá ty rty jakoby plnější, rozzářené, no však vidíte na fotce…

VÝHODY

  • výdrž – konzistence je krémová, ale neleží na rtech, spíše se do nich vpije, takže i dlouho vydrží
  • nevysušuje
  • nestahuje rty

NEVÝHODY

  • trošku mě rozčiluje, že ta konturovací část má tu tuhu fakt hodně tenkou a maličko se v tom obalu hýbe, chce to tedy dávat bacha a vysunout ji jen maličko, abyste si ji nezlomili

Zde na ruce jde vidět, že ta konturka je vždy o něco tmavší, jak rtěnka.

A ještě tedy odstíny hezky vedle sebe. Tak která to bude? Pochlubte se?:-D Ne, sranda. Já už si kdysi tento typ produktu zkusila, koupila jsem si ombré rtěnku od nyx, vypadá to vlastně úplně stejně, tak když to srovnám… Určitě co se týká vzhledu a kvality obalu, tak Nyx vypadá lépe, aj ta tuha se v tom nehýbe. Pokud budu srovnávat použitelnost obsahu, jsou na tom produkty z 95% stejně, bych řekla. Mnoooo, i když, ten ombré efekt jde těmi nyx myslím o něco více, jakože ten rozdíl v odstínu tužky a konturky je ve větším kontrastu. Což je pro někoho plus, pro mě osobně by to bylo spíše mínus. Ta konzistence je jinak hodně podobná. Možná u nyxu je ta rtěnka ještě více krémová, taková klouzavější, což je zase pro někoho výhoda, pro někoho nevýhoda…. Tyhle stojí 49 Kč, Nyx jsem kupovala myslím kolem 200 Kč. Oboje funguje podobně, takže už záleží na vás, jestli se vám chce utrácet nebo ne:)

Samozřejmě já od toho nyxu zkusila jeden odstín, tady čtyři. Je možné, že třeba nyx co má nude barvu, tak vypadá stokrát lépe jak tady ta nude jo, to já fakt nevím. Rozhodně ani ten nude nedoporučuji, ale co se týká těch ostatních tří odstínů, v poměru kvalita/cena, bych si klidně radši koupila tady tu od Technic. A musím teda zmínit, že celkově rtěnky Technic jsou skvělé, připomínají mi kvalitu Jordana rtěnek, hodně levné, ale přitom velmi kvalitní.

Poznámka: aha, tak já jsem se pak ještě šla podívat na tu recenzi od nyx a tam jsem psala téměř to samé, že ta tuha je dost měkká, že se pak rychle spotřebuje atd.. Takže opravdu jsou si ty produkty hodně podobné, recenze zde.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Alžbeta

    15.5.2018 at 16.03

    Mňa skôr nadchly výrazne odtiene

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.