TIP: NYC lip balm

By  |  12 komentářů

[dropcap]K[/dropcap]olem tohoto balzámu jsem chodila fakt hodně dlouho, lákal mě vzhled, jak jinak, to jablíčko se prostě nedá přehlédnout:) Ale nic, co jsem si kdy z kosmetického stojanu NYC koupila mě prostě nenadchlo, většinou zklamalo. Myslela jsem si a napíšu to rovnou, že to bude nějaký šmejd. Včera jsem jen tak mrkla na google, zadala NYC lip balm a vyjely mi asi 3 recenze, ve kterých se slečny na balzámem rozplývaly, jak je úžasný, že je hrozně překvapil. Takže dnes jsem šla na jisto a můžu říct, že jsem nadšená!
Cena byla něco přes 50 Kč (super), balzám voní po zeleném jablku, obal je celkem pevný a konzistence balzámu je fakt úžasná, je pěkně hutný, nádherně zjemňuje a hydratuje rty. Jsem stejně překvapená, jako ty slečny z googlu:)) Takže pokud jste byly stejně nerozhodné jako já, tak tento balzám fakt doporučuju, je super! Je to takový rychlý tip pro Vás, protože si myslím, že je škoda, abyste o něj skoro jako já, přišly!
1
IMG_0982
IMG_0983Co se týká pigmentace, tak zase, stejně jako u Whisperek. Pokud máte syté, výrazné rty, tak to pro Vás bude opravdu jen příjemný balzám. Pokud máte rty málo pigmentované, jako já, tak to pro Vás bude rtěnko-balzám!
IMG_0986

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

12 komentářů

 1. Iv.

  4.7.2013 at 16.06

  No nekcej!!!! Tos to nemohla postnout uz vcera, dnes uz do Rossmannu nejdu, vrrrrrr………

  • ILoveMakeUp

   4.7.2013 at 17.53

   😀 Dneska jsem si to koupila! Fakt jsem tomu nevěřila, že to bude příjemné na rtech, ale je to parádní a ty si vezmi přesně tento odstín, ten ti bude slušet:) Je to takový třešňová barva.

   • Iv.

    4.7.2013 at 21.16

    tak super, snad to bude lepsi nez to srdicko od Dermacolu……Zira si pro jablicko dojdu!!!! Hele uz jsi dlouho nedala liceni od Sleek, ja byla dnes neverna UD a po dlouhe dobe sahla po Sleek a taky dobry…….

    • ILoveMakeUp

     5.7.2013 at 6.34

     No tak to rozhodně, nejen složením, tou konzistencí, ale hlavně je mnohem pevnější ten balzám!!! Dermacol mě teda pěkně na… to je balzám tak pro malé díte, zbytečně vyhozené peníze..

 2. sheldonovka

  5.7.2013 at 6.43

  Wooow! Ta fotka s klouboučkem je úžasná, hrozně ti to sluší!!

  A na balzám se poběžím podívat.

 3. Niki

  5.7.2013 at 20.48

  Jé zrovna včera jsem na ně koukala, ale nevzala jsem ho. Divila jsem se, že jsem o nich na žádném blogu ještě nečetla. Jsem hrozně ráda, že jsou teď v „módě“ rtěnkobalzámy, protože mám hrozně suché rty, takže si rtěnky moc nemohu dovolit a tohle je pro mě super.

  • ILoveMakeUp

   6.7.2013 at 6.57

   No vypadá to tak, že asi každá váhala jako já:) Kdo ví…ale je fakt škoda, že jsou tak nepovšimnuté, protože jsou skvělé. No já to mám podobně jako ty, sice nemám rty až tak suché, ale dříve jsem trpěla na ekzém a teď neustále musím mít něco na rtech, hydratačního, takže rtěnky taky jen občas…naštěstí už se dělají rtěnky hodně hydratační, tak to celkem jde…: Prostě ať žijí rtěnkobalzámy!:))

 4. marcella

  7.7.2013 at 7.18

  Vypadá to dobře, akorát Rossmanna nemáme ve městě, tak teď nemám kolem něj cestu. Určitě ale pak kouknu.

  • ILoveMakeUp

   7.7.2013 at 16.16

   Je fakt super, patlám si ho teď pořád a i ve vedru drží tvar a nerozpouští se, takže určitě kup, za těch 50 kaček je skvělej…jj taky si musím do Rossmanna vždy zajet, nemám poblíž:o/

 5. kkiss

  11.7.2013 at 12.28

  Pokukovala jsem po nich, když jsem si kupovala dvě nové rtěnky z nové řady a docela lituji, že jsem nevyzkoušela i balzámek…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.