Výrazné líčení

By  |  11 komentářů

S tímto líčení jsem se Vám ukázala už v předchozím příspěvku zde. Jen chci upozornit, že akce pro blogerky stále trvá, takže jak se říká, neváhej a… piš!:)) Dnes mám pro Vás nejen více fotek tohoto líčení, ale také foto postup.Protože jsem na líčení použila opravdu několik odstínů fialové od stínů až po tužky na oči, rovnou jsem Vám produkty nafotila. Miss sporty tužku jsem si připravila na vnitřní koutek oka, stejně tak pigment od Essence. Pro stínování na horní víčko jsem zvolila jemnou, fialovou od Essence s trochu „shimmeru“. Krásně fialovou jumbo tužku Sephora jsem věděla, že nanesu  na celé víčko, protože to je ta nejhezčí fialová ze všech:) A stín od Narsu se sice tváří celkem světle, ale na oku je dost tmavý, až šedo-fialový, takže ten jsem si připravila na vnější koutky očí.
IMG_6129Nakonec jsem si vybrala dva fialové odstíny z paletky Manly, která už má trochu po sezóně, pardon:) Vybrala jsem dva odstíny, které jsem použila do záhybu oka, opět do vnějšího koutku.
IMG_6143Použít samozřejmě můžete jakýkoliv fialový stín, který se Vám líbí nebo třeba modrý, zelený, hnědý…:) Ještě bych chtěla dodat k postupu, píšete mi mejly, že moje návody nechápete nebo, že Vám něco není jasné. Naprosto to chápu, když jsem s líčení začínala, tak nějaký postup byl pro mě také španělská vesnice. Vůbec jsem nechápala co, kam, jak.. Budu se tedy snažit popsat to co nejvíce, jak se říká, po lopatě!:) Pro větší náhled klikněte na obrázek, tak jdeme na to…

 1. do vnitřního koutku, cca do 1/3 víčka, jsem nanesla tužku Miss sporty
 2. do záhybu oka, těsně na okraj konce oka, jsem lehce ťupla kulatým štětcem stín od Essence a vystínovala opět kulatým štětcem
 3. na celé víčko i přes tu světlou tužku Miss sposrty jsem nanesla jumbo tužku Sephora a znovu jsem nanesla do vnějšího koutku do záhybu stín, tentokrát už tmavší z paletky Manly (ten více vydřený)
 4. udělala jsem vnitřní, černou linku tužkou + pod spodní řasy jsem nanesla lehce linku jumbo tužkou Sephora, tu jsem pak opatrně rozmazala štětcem (a teď nevím název, takže od příště Vám do fotky budu vkládat i detail, jaký štětec jsem použila, chcete?☺)
 5. do vnějšího koutku do záhybu jsem ještě pro větší zvýraznění nanesla stín od Narsu + ten švestkový odstín z paletky Manly, vše jsem pak znovu stínovala kulatým štětcem, aby se barvy hezky spojily
  Untitled-1

IMG_6202Líbí se mi, když je oko protáhlé hodně do strany, takže jsem ten fialový stín stínovala spíše na horním víčku, ale po straně ho nechala trošku výraznější, vidíte, že je tak oko „prodloužené“ téměř o polovinu. Na rty jsem použila úžasnou Color Whisper v odstínu one size fits pearl, která bohužel není v ČR k dostání:(
Bez nádVe foto postupu už jsem to nezachytila, ale tady vidíte v akci pigment od Essence, vnitřní koutky to krásně projasní.
IMG_6213Myslím, že se vůbec nemusíte bát takové líčení nosit i běžně přes den, je ale důležité si opravdu dát práci s tím stínováním, jinak Vám bohužel vzniknou monokly:) Co na líčení říkáte?:) A na co se můžete těšit v příštím příspěvku? Konečně zase nahlédnete na můj kosmetický stůl!:) Hezký den Vám přeji!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

11 komentářů

 1. Liuška

  24.9.2013 at 6.55

  Moc hezké! Fotopostup je super, já bych ho brala u každého tvého líčení:-)

 2. Nicky´s book

  24.9.2013 at 8.25

  jako vždy nádherné! Prosím tě jaký je tvůj názor na pigmenty Essence? Zrovna včera jsem přemýšlela, že bych si nějaký pořídila..

  • ILoveMakeUp

   24.9.2013 at 10.06

   Díky. Ale tak já myslím, že klidně můžeš, já mám jen dva a super, jsou fakt pěkné, ale možná výdrž nic moc, jakože opadají víš, lehce.. ale na zkoušení doma jsou super:) Za ty prachy to jde.

 3. cosmeticsandthings

  24.9.2013 at 13.08

  fialová moje nejoblíbenější barva, taky bych chtěla aby mým očím slušela

 4. Mikika

  24.9.2013 at 13.47

  Fialová je moje oblíbená barva, hned po zelené, kterou naprosto miluju 🙂 Líčení jako vždy nádherné a precizní.

  • ILoveMakeUp

   24.9.2013 at 18.16

   Tak já to mám přesně naopak. Tak to jsem ráda, že se ti líčení líbí:) No, precizní, o tom by se asi dalo diskutovat…:-D

 5. Aja

  24.9.2013 at 18.45

  Fantastické líčení, moc Ti to sluší, já osobně fialovou miluju!! Jaké jsou prosím Tě ty pigmenty Essence???… zatím jsem na ně nějak neměla odvahu :), díky!

  • ILoveMakeUp

   24.9.2013 at 20.57

   Aji já mám fakt jen fialový a pak takový třpytivý, diamantový prach a jako v pohodě, aplikovala jsem to teda vždy max do vnitřních koutků, nikdy ne na celé víčko a držely celkem. Jako za tu cenu ok, jen teda ty odstíny nejsou zrovna ideální, mají jen samé takové výrazné, ale jsou tam i hnědé, bronzové, to jo.. Ale jako extra výběr odstínu nemají no.. Díky za pochvalu, nás milovnic fialové barvy je asi fakt hodně:))

 6. rur

  25.9.2013 at 21.17

  Pěkné:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.