Aimée de Mars Mythique Iris bio parfémy

By  |  2 komentáře

Dneska mám pro vás tip a recenzi hodně zajímavé značky a parfému. Zaujme především vás, které dáváte přednost BIO kosmetice, ale samozřejmě ocenit parfém, který je z 95% přírodní mohou naprosto všichni, včetně mě. Celkově na eshopu nuspring.cz mají spoustu velmi kvalitní kosmetiky, zejména té pleťové, té jsem z tama zkusila fakt hodně, ale mají tam i kosmetiku na vlasy, pro děti, eko produkty do domácnosti atd…

BIO parfémy

Aimée de Mars je francouzská značka, která vznikla velice hezky. Mladá Válerie během dětství ráda sledovala svou babičku Aimée Demars, jak využívá různé bylinky a rostliny ze své velké, krásné zahrady. Na základě toho se později rozhodla využít všechny tyto přírodní vůně a vyrábět parfémy. Na výrobu nepoužívají suroviny, na kterých byly použity pesticidy či jiné chemické látky. Základ je vždy složen z 21 přírodních a ekologicky šetrných esenciálních olejů, které zrají a rozkládají se až 60 dnů.

Parfémy neobsahují ftaláty, filtry, polycyklické pižmo, organický nedenaturovaný líh ani chemická barviva. Nejsou testovány na zvířatech.

Podporují šetrné ekologické zpracování a jsou zastánci FAIR TRADE. Vlastní certifikát Vegan.

Zajímavost: složky v parfému jsou vybrány a kombinovány tak, aby z nich vyzařovala pozitivní energie a přínášely dobrou náladu:)

Aimée de mars Mythique Iris mě dostala na první přičichnutí (měla jsem vzorečky). Je to velmi jemná, květinová vůně, která mi na první přivonění připomněla šeříkové květy nebo prostě něco v tom stylu. Nakonec to ale byl asi mandlový olej, co mě tak zaujalo a v parfému vynikne..

  • hlava vůně: diskrétní: bergamot
  • srdce vůně: květinové: růže, ylang
  • základ vůně: pudrový: mandle, benzoin, kosatec, vanilka

Když si tuto vůni střiknete na sebe, voní hodně intenzivně, fakt dost. Celkově jsou všechny ty parfémy takové pronikavé, teprve až se rozleží, tak se jakoby usadí či jak to napsat a rozlinou do jemnějších tónů. Na mně se rozleží tak trošku do“orientálního“ nádechu, asi díky ylang, každopádně díky tomu pudrovému základu a možná i bergamotu je ten parfém zároveveň svěží, lehký, prostě květinový, ale ne obyčejně, ale zajímavě květinový…

Ježiši, teď jsem tu tak máchala zápěstím před nosem a čichala, abych vám to co nejlépe popsala, až jsem si srazila z nosu brýle, ups:-DD Takže končíme dámy a pánové, než si urazím hlavu:-D

MŮJ TIP: kdo milujete značku Lush, tu vůni, když vejdete do jejich obchodu, pak absolutně bez debaty musíte mít parfém s názvem Eau 21. Já jsem měla doma totiž vzorečky, a když jsem si čichla k této vůni, uf, normálně Lush jak vyšitej!:)) Tohle je absolutně dokonalá vůně teď na léto, ta moje je spíše taková maličko večerní..

To by asi bylo pro dnešek vše. Líbí se mi, že je čím dál větší výběr tady v té kategorii „veganská kosmetika“, protože co si budeme povídat, my ženské ten výběr prostě potřebujeme:))

Tradááá, od včerejška mají na tyto vůně slevu -20%!:)

 

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Lenka Špryslová

    8.6.2018 at 13.44

    vůně vypadá skvěle

  2. Pingback: Recenze: Aimée de Mars přírodní veganský parfém Mythique Iris - nuspring

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.