Americká verze Color Whisper vs. Revlon Lip Butter

By  |  4 komentáře

[dropcap]A[/dropcap]no, všimli jste si správně, na mé nové Whisperce je nápis! To znamená, že díky jedné milé osobě se mi do rukou dostala americká verze Maybelline Color Whisper, ale také Revlon Lip Butter. Děkuji!
Ihned, jakmile jsem zjistila, že budu mít možnost srovnání, přemýšlela jsem, v čem všem bude americká verze Whisperky lepší, zda bude více parfemovaná, zda bude mít lepší konzistenci, výdrž. To, že je doplněna o stylový potisk jsem věděla dávno a jednoznačně Vám mohu říct (napsat), že to je jediná, zásadní odlišnost od těch, co se prodávají u nás v ČR.

Rozdíl mezi českou a americkou Color Whisper: 
naše Whisperky jsou vyrobeny ve Francii x americké Whisperky v U. S. A.
naše Whisperky malý průhledný obal x americké mají na obalu stříbrný nápis

Jedno velké mínus pro ČR, nejsou zde dostupné všechny odstíny!!!

A ano, tímto rozdíly končí. Co se týká konzistence je naprosto stejná, stejná je i výdrž, pigmentace. Co mě zaujalo a zdá se mi zvláštní je vůně. Americká voní tedy stejně jako ty naše, celkem výrazně, sladce, ale srovnat ji mohu jedině s odstínem Lust for Blush. Ostatních 6 odstínů, které vlastním, voní prostě minimálně. Mám to ověřené i od ostatních vlastníků Lust for Blush + dalších odstínů a potvrdili mi, že LFB jim voní nejvíce silně. To je jen takový poznatek.

PicsArt_1368207797373Ohromnou radost mi udělal i Revlonový Lip Butter v parádním, jemném, karamelovém odstínu. Když srovnám whisperku a lip butter, tak jednoznačně je lip butter více držák. Konzistence je taková jakoby  hustší, více drží na rtech, to je fakt velké plus oproti Whisper. Vůně je stejně jemná, pigmentace je podobná. Jak jsem již psala, tyto produkty zabarví rty hlavně nám, které je máme málo pigmentované, takže mě zabarví rty opravdu dost. Ještě bych řekla, že lip butter má větší náplň, přijde mi, že má větší průměr, ale to by celkem odpovídalo, protože i cena je vyšší. Je mi jasné, že můj názor může být odlišný než ten Váš, každá máme rty prostě jiné.

PicsArt_1368208376627

 

 

 

 

 

Odstín one size fits pearl je na první pohled odstín broskvové. Ve skutečnosti je na rtech krémově, lehouncebroskvová s krásnou perletí:))PicsArt_1368208487757

Tohle je úžasná barva a i název Crème Brulee je fakt roztomilý. Barva se tváří dost tmavě, velké překvapení tedy bylo, když se mi na rtech změnila v opravdu hodně krémovou, nude, karamelovou barvu. Moje popisky jsou asi něco, ale takhle přesně tu barvu vidím:))

PicsArt_1368208769976

PicsArt_1368209002434Barva Whisperky odpovídá, Lip butter je na rtech mnohem. Určitě Vám je obě při dalším líčení ukážu na rtech!

Tak to je pro dnešek vše, tento příspěvek byl hodně pro zajímavost, doufám, že se Vám líbil a jsem moc moc vděčná, že jsem měla tu možnost tyto produkty vyzkoušet! Mějte hezký víkend, já se frčím nalíčit, jak jinak!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

4 komentářů

 1. Iv.

  14.6.2013 at 18.22

  prislo teplo a mne lip Butter horkem deformuji v kabelce….jak tobe?

  • ILoveMakeUp

   14.6.2013 at 19.59

   😀 a já na to čučím a říkám si, že to má nějaký divný tvar a pořád sem si říkala, vždytˇ si ho natírám na rty pořád stejně:-DD

   • Iv.

    15.6.2013 at 11.44

    uz mam vsechny 4 v lednicce, patla se to cim dal tim vic…ze by fakt maslo? Mam cely kryt uz spinavy a nejak to uz ani nepekne voni!!!!

    • ILoveMakeUp

     15.6.2013 at 17.03

     Fakt?? Že by se ti zkazil?? To snad ne, jsi to měla někde na přímém slunci nebo co? To by byla fakt škoda, já si ten jeden chráním, jako poklad:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.