Tmavě fialové líčení se Sephorou

By  |  2 komentáře

[dropcap]L[/dropcap]íčení se sephoráckou Jumbo tužkou je fakt radost. Mají úžasné barvy, perfektně drží a výdrž je prvotřídní, aplikace je na prosto jednoduchá a díky nim každá zvládne jakékoliv líčení. Mám zatím jen dva odstíny, ale určitě sbírku časem doplním, protože tohle je fakt produkt, který je super a vydrží na 100 let.

Tuhle fialovou barvu miluju, je opravdu nádherná. Na fotce vpravo můžete vidět, jak tužka vypadá při nánosu jedné vrstvy a po nánosu 5 vrstev, já používám vždy více vrstev. Vydrž je fakt neuvěřitelná, již jsem ji testovala zde, kdy prošla opravdu velkou zátěží. Vlevo na fotce vidíte tužku, poté, co jsem si ji chtěla setřít/sedřít z kůže, fakt jsem dřela silou a tady vidíte výsledek. Tmavší čára se ani nehnula. Jedna vrstva se trochu smazala, ale to je tím, že jsem ji tam měla asi 10 vteřin, neměla čas zaschnout. I tak ale vidíte, že prostě drží.

fotky+stitky (1)

PicsArt_1367856618511

Máte nějaký jiný tip na podobné jumbo tužky, které jsou super, vydrží a jsou v krásných barvách? Celý příspěvek a více fotek líčení najdete na starém blogu ZDE.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Life by Lenea

    29.8.2014 at 9.49

    Sephoru tužku si někdy koupím 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.