Aplikace v mobilu a jiné

By  |  8 komentářů

Slíbila jsem Vám příspěvek na téma Samsung Galaxy SIII a mnou používané aplikace. Tento mobil je myslím hodně oblíbený, takže doufám, že pro někoho bude článek přínosný.

Předem upozorňuji, nečekejte od článku žádné hyper super technické poznatky, jde opravdu jen o pár tipů na aplikace, které by Vás mohly bavit nebo usnadnit Vašemu mobilu „žití“. Ještě dodám, že mám tento mobil zhruba 1,5 roku. Před ním jsem vystřídala několik podobných mobilů a tento je, co se týká baterky, foťáku, funkcí a mnoho dalšího naprostá 1!:)

Ještě jedna věc, než se pustím do svého popisování. Nejsem žádný odborník, takže prosím berte ohled na to, jak co nazvu:)) V mobilu je několik ploch nebo displejů, můžete je umazat nebo naopak přidat. Já mám celkem 7 ploch, momentálně je nemám nijak extra zaplněné, ale ono se to hodí, je v tom lepší přehled. Toto je moje úvodní plocha. Takže, na úvodní straně, ploše nebo displeji mám aplikace, které používám nejvíce a chci je mít rychle „po ruce“. Vlevo nahoře je asi nejdůležitější aplikace pro všechny, kdo chtějí, aby jim mobil opravdu šlapal. Pokud se Vám tedy zdá, že je Váš mobil pomalý, seká se, tímto programem mu rozhodně vrátíte výkon. Slouží k pročištění, vyčistí Vám také mobil od aplikací, které Vám běží skrytě v pozadí, a které nepoužíváte. Doufám, že jste z mého popisu pochopili, k čemu aplikace slouží:-D Pokud ne, pro více info mrkněte zde.

Pro zvětšení klikněte na fotky.
ag1

IMG_8881Jelikož jsem neustále připojená na wifi, na úvodním displeji mi nechybí prohlížeč Google Chrome. Další aplikace, které hodně používám, jsou fotoaparát + galerie. Co se týká foťáku, ten používám opravdu často, dají se s ním pořídit velice pěkné fotky.
IMG_8873Galerie obrázků, tu lze nastavit různě, co se týká zobrazení fotek, mě to vyhovuje takhle..
IMG_8855Další, podle mě užitečné aplikace, jsou Skype (zde není potřeba nic dodávat), Obchod play a Samsung Apps. V posledních dvou aplikacích, si můžete stáhnout zdarma i za peníze aaaaabsolutně cokoliv, co Vás napadne, od hudby, přes hry až po programy na učení jazyků..
IMG_8895Na další ploše mám programy z kategorie sociální sítě. Mobilní verzi Facebooku, Youtube a Instagram. Já se přiznám, že mobilní verze moc nemusím, mám raději ty klasické, takže nejčastěji z těchto aplikací používám Instagram. Počasí, které vidíte níže, doporučuji, ať si nainstalují všichni vlastníci SG, je to super praktické a máte prostě přehled o tom, jak bude:))
sg2 Instagram mám moc ráda, z 90% sleduji různé food profily, které jsou úžasnou inspirací a někdy se nad fotkami prostě jen tak kochám.. Focení jídla i mě samotnou moc baví, sice mi to nejde tak krásně, jak vidíte na obrázcích, ale nevadí:)
IMG_8887
IMG_8885Dalších 10% zabírají makeup umělkyně a ano, jinak to napsat nejde, prostě umělkyně..
IMG_8889
Na další ploše mám můj nejoblíbenější program na úpravu fotek – PicsArt. V tomto programu uděláte spoustu úprav, zmenšíte obrázek, oříznete, upravíte jas, kontrast, změníte barvu očí atd.
Backgrounds HD obsahuje spoustu náááádherných fotek a obrázků ve velmi velkém rozlišení, také doporučuji.
sg3PicsArt aplikace nabízí spoustu dalších možností – koláže, filtry, efekty, přes program můžete i fotit a dokonce si můžete dokoupit spoustu dalších filtrů, rámečků, pozadí atd..
IMG_8882Antivirový program je i v mobilu potřeba. Pokud nemáte zájem o program se spoustou úprav a filtrů, které jsou pro Vás zbytečné, doporučuji tento program Úprava velikost obrázku.
sg4Hry v mobilu nemám, moc na to nejsem, občas mám teda období, kdy si z ničeho nic stáhnu x her, které mě pak stejně nebaví (nemůžu se dostat do dalšího kola:-D) a po třech dnech je mažu. Další důvod, proč hry rychle mažu, je můj „skvělý“ výběr. Naposledy jsem si stáhla nějaký hasící vůz, se kterým jsem jezdila a hasila:-D Takže takhle šťastnou ruku já mám při výběru her:-D

Doufám, že se Vám tento příspěvek plný fotek líbil, a že byl třeba pro někoho i užitečný:) Já se s Vámi loučím skrze jeden můj oblíbený obrázek právě z aplikace Backgrounds HD..
IMG_8625

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

8 komentářů

 1. Sheldonovka

  3.12.2013 at 9.49

  Krásný článek…S telefonem S3 jsem neskutečně spokojená a neměnila bych..Nedávno jsem mu dělala očistu od milion fotek a hned mám zase jako nový telefon :).
  Já nejčastěji používám Instagram, FB, int. prohlížeč, mobilní banku, gmail atd…
  Jako oblíbené aplikace mám Pubtran (jízdní řády), Zedge (HD tapety a zvonění), Endomondo (cvičení), Pixlr Express 🙂

  • ILoveMakeUp

   3.12.2013 at 16.03

   Haha, jsem na tom stejně s fotkama, stovky, stovky…:-DD
   Hmm Zedge mrknu, dík:)
   Je to super mobil, apple iPhone mi tu jen leží, to se nedá srovnat:)

 2. Ellennnka

  6.12.2013 at 14.54

  tak zrovna ten program na úpravu fotek mne zaujal, takže už stahuju 🙂

  • ILoveMakeUp

   6.12.2013 at 18.50

   Já ho používám už hrozně dlouho, narazila jsem na něj už jak jsem mobil dostala a fakt bezva, strašně mě baví si s fotkama hrát, ty filtry, no však pak napiš, jak se ti líbí..:)

 3. Tess

  15.1.2014 at 12.16

  Zkus aplikaci Cocoppa a zabavíš se těch hnusných ikon 😉 Jinak já teda ještě používám PicCollage Instaweather, photogrid, Picsplay
  Na čištění mám ještě androidassistant, čistič mezipaměti a hlavně na smsky používám gosms, kde ji milion vzhledů 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.