Giveaway na facebooku! UKONČENO

By  |  0 Comments

Zdravím a doufám, že Vás tímto příspěvkem potěším!:) Jak víte (nebo nevíte) mám k tomuto blogu i profil na facebooku. Na tento profil přispívám většinou každý den, často i několikrát za den a to naprosto vše od kosmetiky, přes jídlo, až po nějaké tipy a další informace..

Pokud jste na facebooku se mnou, možná jste si všimli, že je nás tam už více než 1000, pro mě je to velká událost, už jsem na facebooku psala, jak moc jsem ráda, že Vás blog, profil a vše okolo baví.. No, a protože je to podle mě moc hezké číslo, odměnila jsem se za něj novou klávesnicí, kterou jste mohli vidět také na facebooku.. Jelikož je to ale vše především o Vás, samozřejmě chci udělat radost i někomu z Vás..:)

Je vždy těžké vybrat věci do Giveaway, tentokrát jsem to ale měla jednoduché. Vybrala jsem něco, co mám vyzkoušené a je to jedna z nejoblíbenějších věcí – balzám na rty značky Eos. Dále jsem vybrala něco, co mě baví, co je zábavné a týká se to líčení – novinky od Essence paletka stínů a lak na nehty. Jako poslední jsem vybrala něco, co každou ženu udělá krásnou – černé, sexy, koktejlové šaty.
kk3

Jak vidíte na fotce, ke každé „výhře“ mám pro Vás i něco na oslazení života!:) Vůbec netuším, jak ty čokolády chutnají, protože čokoládu moc nemusím, ale doufám, že se trefím a vyhrají ti, co čokoládu milují:))

1655876_612291348820488_1987854277_nJelikož jsem se rozhodně tuhle Giveaway (ukončena bude dne 22. 2. 2014) udělat na základě toho, co se děje na facebooku, soutěžit tedy můžete tam, přesněji ZDE. Účastnit se mohou všichni tzv. fanoušci mého profilu, takže pokud jím ještě nejste, huráááá do toho:) Ač má facebook i své mouchy (možná spíše masařky), je to perfektní „místo“, kde s Vámi a vy se mnou, můžete komunikovat, kde se můžeme dozvědět o právě probíhajících akcích nebo prostě jen tak pokecat… Takže zase až tak špatný facebook není, co myslíte vy?!:)

A to je vše, těším se na Vás a doufám, že se zapojíte, GIVEAWAY ZDE! 🙂

Úprava dne 22.2. – Giveaway ukončena!

Dne 24. 2. 2014 – VÝHLÁŠENÍ!

Nebudu to prodlužovat, účastnilo se Vás více než 100! Nevybírala jsem přímo já, výherkyně vybral známý random.org a já doufám, že výhra udělá radost!:)

Všem děkuji za účast, četla jsem každý jednotlivý komentář, u některých jsem se i zasmála, díky!:)) Bohužel nemůžu potěšit všechny, i když bych moc ráda. Ale nebuďte zklamané, už pro Vás plánuji další, zajímavou soutěž!:)

Tradáááááá a výhru obdrží:
vysledky

 Prosím Vás holky o Vaši adresu na email info@ilovemakeup.cz
Vyhlášení na facebooku zde.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.