Astonish čistící prostředky recenze

By  |  0 Comments

Čau. Dneska to bude divočina, docela dlouhá divočina, ale to nevadí, protože kterou ženskou by nebavilo objevit a dát vědět o něčem, co usnadní úklid? Nemám chuť okecávat, jdeme rovnou na věc!

Vůbec jsem nevěděla, jaká je značka Astonish. Chtěla jsem něco na koupelny, nejlépe něco voňavého a tohle mi na eshopu přišlo podle obalu docela fajn. Bathroom cleaner mě nakonec zaujal tak moc, že jsem pak objednala i další produkty od této značky, určené nejen na úklid koupelny. Ale hezky postupně.

Atonish Bathroom cleaner čistící pěna krásně voní, perfektně čistí, aniž byste museli tlačit jak bláznivé. Dokonce to funguje i na baterii, ze které to vcelku dost dobře sebere vodní kámen. Ne na sto procent, ale na to, že to jen postříkáte a pak utřete, tak ten efekt je super. Primárně je to teda ale určeno na takové to klasické umývání sprcháče, umyvadla atd… Jako za 50 Kč, takové mega balení, jo, tohle mě baví hodně! Co mě dále baví, že to není úplně tekuté, ale je to tedy spíše pěna, což je praktické při úklidu. Když to nastříkáte na nějaké více jeté místo, tak to tam „leží“, hezky působí a nesteče pryč.

Pokračujeme. Jelikož jsem byla spokojena s tím sprejem na koupelny výše, rozhodla jsem se prubnout i tohle. Jak vidíte napsané na obalu, stačí jen postříkat, nechat minutku a setřít. Jako fakt to tak více méně funguje, ale nevím, přijde mi, že ten sprej na koupelny výše funguje o něco lépe. Ten první určitě koupím znovu, tento asi ne. Ale jako není špatný. Na takové to každodenní menší uklízení a stírání, je fajn.

Nevím jak vy, ale já používám do kuchyně speciální spreje a čističe, prostě něco hodně účinné na mastnostu, abych jak blázen nemusela drhnout drátěnkou, že jo. Tohle je super na mikrovlnky, vystříkáte, setřete. Fajn je to také na plotnu, normálně tím stírám i linku, pohoda.

Multi čistič obsahuje pomerančový olej, je určen jak je asi jasné na různé povrchy. Opět fajn, ale když to srovnám s tím na koupelny, tak mě nějak extra nenadchl.

Tento sprej jsem vzala na sprchy, páč jsem si nedávno všimla, že ty dírky máme sem tam ucpané, a jelikož máme tu hlavici jakoby ze stropu a nedosáhnu na ni, potřebovala jsem prostě nějaký sprej, nastříkat to, nechat to tak a mít hotovo. No, tak jako nevím, samo o sobě se to nepročistilo, jakože ten vodní kamen to trošku vzalo, ale na na sto procent. Asi to chce trošku ručně pomoci. Opět není to špatné, ale nic echt.

Co je ale rozhodně naprosto super, je tady ten Astonish sprej na mastné nádobí. Já nejsem moc důvěřivá osoba, takže jsem to klasicky nastříkala a čekala, že to nic neudělá:-D Na obalu se píše, nechte jednu minutu, ok, tak jsem to tak nechala a pak šla po minutě setřít. No ty vado!

Zkoušela jsem to na jednu starší pánev, kterou jsem měla zespod docela zasr.anou a ničím to nešlo, protě taková ta debilní mastnota, ale tak známe to všichni, kdo denně vaříme. Tak jsem to tedy na to nastříkala, schválně jen na tu jednu polovinu, páč jsem sice nevěřila, že to něco udělá, ale jako správná blogeeeerka jsem chtěla být připravena na případnou foto dokumentaci:-D No a tohle je výsledek! A víte, co je naprosto úžasný??? Já jsem vám to tehdy nahrávala i na instagram a ukazovala vám to. Normálně to nastříkáte, necháte jen tu jednu, dvě minuty a potom utřete. Jen UTŘETE, žádné drhnutí!!

Jako poslední tady mám opět něco do kuchyně. Astonish BIO pasta je určena na všechno možné v kuchyni, od příborů, přes přístroje, až po hrnce. Díky tomu, že neobsahuje žádné drsné částečky, ji můžete použít i na keramickou desku. Já tu pastu tedy používám právě na ni a super, vyčistí i takové ty flíčky, které ničím jiným nejdou. Tady těch zázračných past je více, ale tato stojí jen 59 Kč, takže s klidem můžu doporučit tuhle.

Na druhou stranu, tato je zaměřena vyloženě na kuchyň, třeba takovou tu čistící růžovou pastu můžete využít na kuchyň, ale i na plastové židle venku, špinavé botasky, sklo atd.. – nyní ji mají v akci ze stovky na 69 Kč a je fakt, že oproti tomu astonish je jí několikanásobně více, myslím 500 g, takže….

Pasta má konzistenci plastelíny nebo tak něco a opravdu neobsahuje žádné drsné částečky, je taková jemná.

A to je vše:) Z těch všech nejvíce sahám rozhodně po té pěně ve spreji na koupelny a po tom spreji na mastnostu. I ta pasta je fajn, ale tu používám jen na plotnu, páč to balení není moc velké.


Ok, tak ještě mi to nedá.. Já vím, že se to sem nějak nehodí, ale musím vám to sem dát. Na drogeriezde.cz jsem objednávala i jeden tekutý prací prášek, který na první pohled nijak nezaujal, ale prostě nová značka, tak jsem si řekla, že to zkusím. Cenově 1,26 l za 80 Kč, což je super. Nefotila jsem to, tak vám sem dávám jen ofiko fotku. Boží, ten prací prášek je super!! Na první pohled působí docela lacině, ale pere skvěle a hrozně fajn voní. Není to nic převoněného, naopak, je to taková ta docela klasická, svěží vůně. No jsem nadšená. Mají myslím tři varianty a všechny najdete na eshopu v kategorii novinky, zde. Tohle spolu s Perlux modrým avivážem? Dokonalost, sousedi si chodí tajně čuchat!:-D

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.