Barevné líčení očí s výraznou linkou Artistry a Urban Decay

By  |  3 komentáře

Hezký den přeji. Dnes mám pro vás tip na líčení. Možná vás bude nudit, možná ne. Jo, je to furt to samé dokolečka, ale to je prostě moje líčení, které běžně nosím. Nikdy jsem pro blog netvořila nějaké „special“ líčení (kromě crazy makeupu, samozřejmě:-D), prostě to, co ráno nahodím, občas vyfotím a hotovka. Takže ano, pro někoho už možná ta moje kombinace fialové nebo zelené může být nuda, ale víte jak, vždycky tam člověk může přidat něco jiného, jinak ty stíny k sobě nakombinovat atd..

Začnu rovnou detailem líčení. Jak vidíte, jak jsem zmínila výše, barvy k sobě nemusíte vždy dávat jakoby na tom pohyblivém víčku, dávat je klasicky vedle sebe.. Já jsem tentokrát dala modro-zelenou nad tu fialovou a zase to vypadá trošku jinak. Nechybí výrazná linka, kterou já nosím moc ráda, protože mě prostě baví, ji kreslit:)) Použila jsem nádherné, temně fialové oční linky Artistry, recenze zde. Na tu recenzi mrkněte, ty linky totiž fakt stojí za to. Základ mají takový téměř černý a na tom je jakoby fialový shimmer a v tom fialové třpytky. Nádhera, prostě nádhera!:))

Výhodou této fialové, třpytivé linky je, že má ten černý podklad. Nemusíte tedy sahat po černé a pak nanášet na to fialovou, tohle je dva v jednom, prostě perfektně funkční věc. Tohle já mám ráda, nesnáším, když kosmetika funguje tak, že musíte brát na pomoc dalších xy produktů. Toho jsem si užila až až v pubertě a prostě v těch 20 letech, kdy jsem nepoužívala příliš kvalitní věci, kdy jsem toho měla málo. Takže asi i proto nemám ráda různé báze pod oční stíny atd… Prostě stojí to peníze, tak ať to kua funguje!:-D

Na oči jsem nanesla oční stíny opět od značky Artistry, je to paletka, která obsahuje opravdu super.. Ehm, jako nechci se tady rozplývat jak malé děcko, ale ty odstíny jsou prostě absolutně nádherné i originální a mají super konzistenci, takže…:) Fakt mrkněte na tu recenzi, budete čubrnět.

Stíny v paletce jsou moc fajn, avšak já mám radši o něco maličko tmavší odstíny, jak asi víte, takže jsem si nakonec vzala na pomoc ještě stín od značky Urban Decay Flash. Ten stín v paletce je takový růžovo-fialový a ten od UD je čistě fialový, takže ty oči hezky zvýraznil a to už bylo moje gusto:-D I na ten mám samozřejmě na blogu recenzi, zde. Vše super já mám na blogu:-D

Samozřejmě před líčením očí jsem zakryla korektorem kruhy pod očima, nahodila pudřík pro sjednocení barvy a vykonturovala tváře. Na rty jsem použila konturovací tužku od estyle v odstínu Frosty Mauve, která naprosto odpovídá barvě rtěnky. Na rtech mám matnou, tekutou rtěnku Sephora 13. Obočí poslední měsíce upravuji pořád dokola tím stejným, paletkou od Estyle. Obsahuje naprosto perfektní stín pro tmavé/černé obočí, takže mi maximálně vyhovuje a nahradila jsem s ní s klidem duo od Anastasia BH.

Abych nezapomněla, obě ty barvy jsem nanesla i pod spodní řasy. Dělám to tak často, líbí se mi to, hezky to ty oči orámuje, projasní, no a já se hlavně vyblbnu, že jo. Na co bych měla tolik šminek, kdybych si je neužívala, no ne:))

Zde vidíte, že stínovat záhyb oka můžete nejen neutrálním stínem. Nezbytné je samozřejmě takhle výrazný odstín co nejlépe vystínovat, bez toho by to samozřejmě nešlo.

A to je pro dnešek všechno, doufám, že se někomu z vás bude tip na tuhle barevnou kombinaci hodit a přeji hezký den!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

3 komentářů

 1. Péťa - Čtení pod lavicí

  6.11.2017 at 11.57

  Na fotce to vypadá hezky, přiznám se, že ale nejsem moc fanda modrých a fialových stínů, vždy mi to naživo připadá takové „nemocné“, jako by dotyčná dlouho nespala, nebo se s někým prala.

  • ILoveMakeUp

   8.11.2017 at 15.12

   Tojo, však to je jasný, je to už trošku divočina a ne každému to sluší, to je jasný. No ono to chce řádně vystínovat právě, pak to takhle moc nevypadá, nemocně a jako moncly.. Ale jo, někomu to prostě nepasuje.

 2. Pingback: Artistry tvářenka Signature Color Soft Rose recenze | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.