Tipy na barevné líčení a 50% slevy Freedom makeup

By  |  1 Comment

Říkejte mi makeup vědma:-D Ne, nebudu kecat, tentokrát jsem na akci nepřišla sama, napsala mi o ní jedna milá, hodná slečna, ale i tak je to opět zas a znova super náhoda, že jsem si pro vás připravila na dnešek článek s tipem na líčení a osud tomu chtěl, aby ta značka měla mega, ale opravdu mega slevy. 50% dolů?? Neberte to. Takže než se vrhnete na eshop, mrkněte na můj dnešní tip na líčení a malou recenzi stínů, které v eshopu najdete nyní fakt za super cenu.

Začnu rovnou takhle detailem, ať ten stín hezky vidíte. Tohle je naprosto ideální barva pro modré a zelené oči. Krásně vytáhne jejich barvu a celkově zvýrazní pohled. Ale samozřejmě i pro hnědooké je fajn, jen je třeba mít k němu světlejší pleť, jinak budete vypadat ponuře, unaveně, vím o čem mluvím. Já přesně tyhle odstíny moc nosit nemůžu, protože v nich vypadám tak nějak starší mi přijde, no ale nevadí, aj tak jsem si vyhrála:))

Freedom refily očních stínů můžu s klidem doporučit. Mají přesně konzistenci, kterou já u stínů vyhledávám. Takovou hutnější, až lehce máslovou, což vede k vysoké pigmentaci a krytí + minimální prášivosti. Baví mě, jak se s nimi hezky pracuje. Jak vidíte, snadno je vystínujete do opravdu hezkého kouřového nádechu:)

Já jsem opravdu nijak moc nevrstvila, aj tak vidíte, že na oku je ta barva hezky jednolitá. A pokud se vám zdá, že stín mám až moc ve vnitřním koutku, tak to se vám nezdá. Ta pigmentace je fakt dostatečná a já to v tomto případě zbytečně přehnala a nanesla i v jedné vrstvě toho stínu zbytečně moc. Nevadí, vystínujete raz dva:) Zde jsem vám udělala ukázku, že opravdu nejlépe vypadá na těch modrých a zelených očích, dle mého názoru teda.

Pokud se vám líbí řasy, ty jsou z eshopu normain.cz Mají tam spoustu, opravdu spoustu řas, klasické Ardell, ale i jiné značky, výběr super a za stovku většinou, pohoda.

Co více dodat, dám vám ještě přímo odkaz na ten odstín 09, protože běžně stojí 80 Kč a teď v akci za 39 Kč, haha. Bože, nemít toho tolik, objednávám jak divá:-DD No ale pozor, mám pro vás ještě i malou recenzi! I když, no láká mě to láká, za ty ceny, hmmmm

Freedom refilové sady

Jak můžete vidět, v eshopu mají i takové sady rovnou, které obsahují vcelku k sobě ladící odstíny. A nejsou tam pouze stíny, ale i tria rozjasňovačů nebo tvářenek.

Rozjasňovače mám ve variantě LIT 2 a jsou krásné. Je tam takový ten klasický neutrální, pak jeden lehce do růžova a třetí lehce zlatý. Určitě bych je doporučila i jindy, ale jasně, jsou tam tři kusy, ne každý potřebuje tři odstíny rozjasňovačů. Každopádně nyní v té akci? Rozhodně ano!

Hezky v paletce:) Tu tam taky samozřejmě mají.

Já mám na očích tuhle variantu Bright 1 a jo, je boží. Ty stíny jsou krásně máslové, jsou krásně pigmentované, no však vidíte, jakou divočinu jsem s nimi vytvořila:)) Normálně stojí 150 Kč myslím, teď jsem je viděla za 79 Kč, tak nějak. Mnoooo, znáte mě, nenutím, jen doporučuji:-D Klidně si je kupte pak za týden bo kdy akce končí za plnou cenu, mně je to šumák:))

Ne bez srandy, ty slevy jsou naprosto božský, určitě se podívejte, pokud potřebujete něco doplnit v kosmetice, tak je to perfektní příležitost. Na frfálu a nad/pod obočím na této fotce mám trošku toho světlého rozjasňovače ze sady výše, vidíte, že odlesk je to přirozený, žádné třpytky.

Pokud vám tipy v tomto článku nestačily, mám na blogu spoustu recenzí Freedom kosmetiky se spoustu fotek samotných produktů i líčení s nimi, zde.

A to je vše pro dnešek. Užijte si nákup a nepřehánějte to, ať něco zůstane i pro ostatní..:-DD Njn, strašně vtipná jsem dneska, já vím, jdu něco dělat. Zdar!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. Petra

    12.11.2017 at 15.15

    Je to supeer akce, o tom žádná. Už u první objednávky jsi mi poradila a dneska jsem si přečetla tenhle článek a udělala jsem další objednávku. Další stíny, rozjasňovače a samozřejmě stín 09, ten mi nějak uniknul, takže díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.