Chupa Chups sprchové gely a giveaway

By  |  8 komentářů

Hezký den přeji:) Je víkend, to je paráda, že? Tak si ho ještě více zpříjemníme a to nejen kosmetickými novinkami od značky Chupa Chups, ale hlavně parádní soutěží, jdeme na to!:)

Prvně bych vám chtěla ukázat sprchové gely, které mají docela nově v nabídce. Mají velké 300 ml balení s obsahem dokonale voňavého mýdla v parfemaci zelené jablko, jahody se smetanou, třešeň nebo Cola.

Parádní je kulaté balení s pumpičkou. Je to praktické a můžete je použít nejen na tělo do sprchy, ale třeba i na umyvadlo pro mytí rukou. A jak voní?

Já moc nemusím takové ty kombinace smetany a ovoce, ale tohle, panebože, tohle tak brutálně dokonale voní. Naprosto úžasně! Moc v tom necítím tu smetanu, spíše mi to připomíná kombinaci lesních jahod a jahodového kompotu:)) Moc se mi líbí, že všechny ty vůně jsou věrohodné ve smyslu, že v tom není cítit nic umělého a to i přes to, že voní fakt hodně, hodně intenzivně.

Zbožňuju všechno třešňové a i tento sprcháč voní absolutně dokonale. Velmi intenzivně, nijak moc sladce, moc příjemně. Sprchové gely můžete očichat a koupit například ve Fann parfumerii. Je super, že jsou i kvalitní, krásně pěnivá konzistence, která kůži vůbec nevysušuje.

Co se týká té pěny, tak to fakt není nic obyč, ta pěna je krásně hutná, taková krémová, perfektní, byla jsem mile překvapena:)

Už by to chtělo něco na zub, co vy na to?:))

Ne ne, ještě jednu věc vám chci ukázat. Vidíte ty tašky? Ty jsou, co?? Chcete jednu???:))


Soutěžíme na instagramu!:) 

Pokud vás sprcháče zaujaly a máte chuť si dát stejně krásně voňavé a hlavně dobré sladkosti od Chupa Chups, mrkněte na můj instagram ZDE, kde od dnešního dne do 16. 9. probíhá parádní soutěž o sprchový gel + lízátka + tašku!:) Těším se na vás!:))

A těší se na vás i Chupa Chups jak na facebooku, tak i na jejich instagramu!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

8 komentářů

 1. Misha

  9.9.2017 at 8.42

  Joooo,lizatka!!

 2. Zuzka v Kostce

  9.9.2017 at 13.00

  Tak to je boží 🙂 chupa chups jsem neměla ani nepamatuju a sprcháče se jim teda hodně povedly. Asi zase zavítám do Fannu 😀

 3. Ladislava

  9.9.2017 at 21.14

  Mňam chupa chups! Miluju! A ty sprcháče vypadají sakra dobře. 💜💜💜

 4. Katarina - BEAUTY TALK blog

  10.9.2017 at 6.58

  Wauuuu, vůbec nevím, že se něco takového vyrábí! Hrňte to sem! 😀 Fann sice poblíž nemám, ale snad budou i na e-shopu. 😉

 5. Uka

  17.9.2017 at 12.55

  Dobry clanek, hezky blog!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.