Dermacol kosmetika pro muže novinky

By  |  0 Comments

Hezký den. Tak jsem si řekla, že bych ještě mohla sednout teď k večeru k blogu a sepsat vám článek na novinky od značky Dermacol. Určitě vám neunikla reklama v televizi, ve které hraje mnoho známých tváří:) Je to tak, nově má tahle značka v nabídce spoustu pánských produktů. Mně se tyhle novinky dostaly všechny do rukou, což je super (kecám, žádná rtěnka, je to na pikaču:-D), tak jdeme na to.

Dermacol pro muže

Jak vidíte, přišli s komplet řadou, tedy sprcháče, deodoranty, vody po holení a dokonce i krémy.

Jako první je na fotce krém, co je ale zajímavější, nabízí také pečující olej na vousy. No prý to můžu používat i já, říkal kolega, ale já si myslím, že by měl držet pysk:-D Takže více vám o tom asi nenapíšu no, nemám vyzkoušeno, ikdyž bych asi dle některých měla mít:-D

Těch vůní mají několik, jak můžete vidět, na každém tom produktu je nějaké spojení ve stylu “ gentleman touch“ nebo „men agent“ a podobně.. To má prý znázorňovat typ té vůně.. No já vám nevím, já bych řekla, že to všechno voní parádně chlapsky, svěže, čistě a tak trošku sexy. Nějak mi ale nepřijde, že by se to extra shodovalo s tím spojení nebo přesněji, nemám tucha, jak voní gentleman nebo nějaký agent, vy jo?:-D

Jak už jsem nakousla výše, vůně jsou parádní. Tohle se jim fakt povedlo. Moc se mi líbí, že vsadili na klasiku a vše to voní hezky mužně, opravdu parádně. Přesně můj vkus, chlap má prostě vonět jak chlap = jak kdyby vyšel čerstvě ze sprchy.

Samozřejmě nechybí také sprchové gely, některé jsou vyloženě na mytí těla, jiné jsou vhodné komplet na tělo/obličej/vlasy. Cenově je to také velice příjemné, sprcháče a deo za pár desítek korun, nejdražší jsou myslím ty krémy, kolem 300 Kč, nyní v akci na eshopu za dvě stovky..

A to je vše, pokud to máte stejně jako já a máte rádi, když váš chlap voní hezky „sportovně“ či jak to napsat, pak určitě něco z toho prubněte:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.