Yves Rocher Elixir Jeunesse recenze

By  |  1 Comment

Ahoj:) Pečujete o pleť? A potřebujete tip na nový krém nebo prostě jen poradit, co začít používat? Hahaaa, já vím, já vím:-D V případě, že je vaše pleť normální, sušší nebo vyloženě suchá, bude dnešní recenze něco pro vás! I pro mě to je dneska velká zábava, protože tayhle novinky od Yves Rocher jsou jako určeny přímo pro moji pleť, paráda.

Řada Elixir Jeunesse obsahuje stejně jako ostatní produkty této značky rostlinné výtažky. V tomto konkrétním případě jde o výtažky z rostliny Aphloia, které podporují přirozené regenerační a detoxikační procesy v pleti. Tohle je docela dost důležité, protože, co si budeme povídat, pleti během dne nic neusnadňujeme, ať už jde o bordel ve vzduchu, různé teplotní změny, neustálý stres atd.. Takže tu pomoc prostě potřebuje. Mno, díky tady tomu výtažku teda zvládá lépe dýchat a vypadá prostě hezčí, zdravější, mladistvější… Toť tedy ofiko popis.

Denní a noční krém. Oba regenerují pleť, redukují vrásky, vyživují a rozjasňují pleť. Je tedy jasné, že tyto produkty jsou vhodné přesně pro +- můj věk, 32 let a starší. Samozřejmě pokud máte někdo strach z vrásek, tak je určitě dobré tady ty krémy používat už před třicítkou, to je jasné..

Co se týká tady toho rozdělení krémů, přijde mi, že to většina žen zbytečně moc řeší, což samozřejmě může být tím, že je to jejich pleť nutí řešit, to jako bez debaty. Každopádně za sebe píšu, že já vůbec nerozlišuji denní a noční krémy. Myslím to v tom smyslu, že denní používám večer i ráno nebo večerní používám večer i ráno. Nějak v tom prostě nevidím rozdíl no. To jen taková bezpředmětná vsuvka a pro vás zbytečná informace:-DD

No, co se týká krémů, jde na nich na první použití poznat, že jsou opravdu určeny pro stárnoucí, případně suchou pleť. Jsou nádherně hutné, ne těžké nebo mastné, hutná je jen konzistence, ale takový ten efekt na pleti, ten vůbec nijak těžký nebo mastný není. Což je super a perfektní v tom, že bude příjemný i v létě. Z krému jsem maximálně nadšená, velice mi vyhovuje a rozhodně můžu doporučit vyzkoušet.

Čistící gel slouží k odstranění nečistot, zároveň díky mikročástečkám funguje i jako peeling. Nevím no, jako je fajn, je takový hutnější, ty částečky jsou rozhodně funkční, ale přitom nejsou vůbec nijak extra drsné, takže vhodné i pro citlivou pleť.. Voní to moc hezky, svěže, trošku jako tráva či čaj.. No, jinak nevím co k tomu napsat, jako je fakt, že já na čistící produkty moc nejsem, protože je nepotřebuju. Každopádně někdy dělají super efekt a používám je ráda. Tady jsem ale nic extra nezaznamenala, skrze co bych to mohla vychválit a doporučit. Takže je fajn, zkusit můžete a uvidíte no..

A teď zpět k něčemu, co je moc moc moc fajn. Mezi novinkami najdete kromě klasických krémů také fluid. Někdo víte, někdo ne, že fluid je taková odlehčená varianta klasického krému. Jinak má vlastně téměř stejné účinky a vlastnosti, jako krémy, jen ta konzistence bývá taková tekutější a lehčí. A já se teda přiznám, že právě pro tu tekutější a lehčí konzistenci mi nijak extra většinou nevyhovují/nestačí.. 

Hahaaa, pozor pozor, tento fluid, není jako jiný fluid:)) Tento fluid je totiž nádherně krémový až maličko hutný. U jiných značek jsem nucena k těmto produktům většinou používat krémy, zkrátka to kominovat. Tohle? Naprosto dostačující, vůbec nemám potřebu střídat to s krémem, stačí mi jak večer, tak i ráno.

Abych byla přesnější, on při roztírání je krásně lehoučký, takový vzdušný, ale prostě není tekutý, což mi velmi vyhovuje. Není to však jen o tom pocitu, že si dávám na pleť něco „hutnějšího“, on je tento fluid opravdu velmi hydratační, vyživující a pečující.. Nevím jak jinak to napsat:-D No, stačilo o fluidu, už se mi o tom slově bude i zdát:-D

Pro mě je tato řada super objem (ano, objem mám možná já, ale tohle bude spíše OBJEV, že jo. Překlep, nechám to tu, ať se taky pobavíte:-D) a stoprocentně se k ní budu ráda vracet. Parfemace je velmi jemná, taková svěží, čajová, moc příjemná. Cenově krémy vyjdou na +- 700, fluid 600 a gel 200 Kč. Což není vůbec špatné na péči, která funguje!:)

Ještě taková malá rada na závěr. Prosím vás, nešetřete na péči. Tohle rozhodně cenově není nic hrozného. Já chápu, že pro někoho to může být moc, ale co je vaše vizitka, když jde o vzhled, hezký odstín rtěnky? Ne, je to pleť, to je prostě základ. Píšu to proto, že to vidím kolem sebe, jde tak strašně poznat, když ženská tu péči nepoužívá nebo třeba na ní šetří a používá sice krém za 50 Kč, ale naprosto bez efektu. Samozřejmě to neplatí vždy, ale v případě péče opravdu většinou platí, že čím dražší, tím lepší, tak to prostě je. I já mám takovou zkušenost. A ono ne vždy je to až tak nákladné, protože, když se nad tím zamyslíte, tak obyč krému, který funguje nic moc, musíte dát hodně, aby byla pleť spokojená = spotřebujete ho za měsíc. U kvalitního krému stačí maličkaté množství, tzn., že vám vydrží třeba i na půl roku. Jako každého věc samozřejmě, ale pokud váháte, zda to nebo to, tak rozhodně dejte na mou radu. Vyplatí se to!:) Já teda osobně nejsem nijak posedlá vráskama, to mi přijde naprosto přirozené, je fajn, když je něco maličko oddálí, ale tohle jde mimo mě. Co ale rozhodně řeším, abych tady ve třiceti a něco nevypadala o deset let starší, proč by moje pleť měla být stažená, strupatá, ošklivá, není důvod. Stačí používat kvalitní krém, který funguje a obličej je prostě takový rozjasněný, mladistvější, jak já říkávám, pohoda jazz prostě:))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. Kristi

    16.4.2018 at 11.55

    Díky za poslední odstavec. Mnohdy jsem sama překvapená, jak vypadají některé moje vrstevnice (25 – 30 let). Jde vidět, že kosmetika UMÍ zázraky, ale nesmí se na ní šetřit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.