Dermacol novinky metalické bonbon stíny a tužky na oči recenze

By  |  11 komentářů

Hezký den přeji. Jsem tady s infem ohledně novinek od značky Dermacol. Co mají nového? Přidali další efektovou řadu bonbon očních stínů a k tomu navíc u nich najdete nově metalické tužky na oči. Samej třpyt čoveče, jdeme na to!:))

Dermacol oční stíny

Bonbon oční stíny nejsou žádnou novinkou. Nově však nabízí metalický efekt a celkem 10 odstínů. Já jsem už kdysi před rokem zhruba zkusila myslím dva stíny z této řady a děs běs. Jako fakt hrůza, nulová pigmentace, tuhé, nešlo to nabrat ničím, no byla jsem z toho jakási zmatená:-D Když jsem teda obdržela tyto novinky a otevřela obálku, pomyslela jsem si: ups, za trest?:-DD Ne, sranda. No nebyla jsem nadšená a říkala si, že snad, snad tyhle metalické budou mít lepší kvalitu..

Světe div se, ta kvalita díky bohu opravdu je jiná a stokrát lepší. Vůbec se to nedá srovnat s tím, co jsem kdysi zkusila. Začnu číslem 204, což je překrásná bronzová barva, lehce taková ta cooper a je BRUTÁLNĚ PIGMENTOVANÁ. Má teda tak krásně krytí jako jediný z těch všech nových, ale ani ty ostatní na tom nejsou zle.

Číslo 206 je taková ta švestková fialová, nic extra zajímavého. Co už by vás ale mohlo více zaujmout, je číslo 202, což je velmi trendy odstín, takový ten hnědo-zelený, chromový. Růžový číslo 207 mi zase nepřijde nic extra. Naopak efektové 201 a 205, woooooow.

No stíny si můžete prohlédnout i na eshopu, takže já vám je samozřejmě jako vždy nafotila pěkně v akci, ať vidíte, jak fungují či nefungují. Jak jsem psala, bronzový luxus, to je jako fakt bomba. Podobně je na tom ten chromový, fialový a růžový jsem musela lehce vrstvit. Ty dva efektové jsem musela vrstvit docela dost, abyste viděli tu jejich barvu, ale jinak jsou krásné a samozřejmě běžně se nevrství, ale používájí jen na ten efekt..

Já jsem nedávno machrovala na instagramu, že jsem objevila překrásný rozjasňovač od Dermacolu, byl to na vás trošku takový chyták:)) Ale podívejte se, není to krása?

Nepoužila jsem nic jiného, než ten efektový stín číslo 205, který hází duhové, lehce růžové odlesky. Já nejsem nějaký závislák na rozjasňovačích, k líčení je nepotřebuju, ale když už tak zbožňuju fakt tady ty duhové/s barevnými odlesky a tohle je prostě přesně ono. Jelikož je to balení droboučké, používám na něj drobný štětec Zoeva 137. Takže to jen takový tip, že ten stín můžete používat nejen na rozjasnění očí, ale i obličeje:)

Samozřejmě i na oči jsem použila bonbon stíny, prvně jsem tam prdla fialovou, pak jsem nevěděla co dál, protože mi přišla taková nudná, tak jsem přes to dala ten jeden efektový, který má zelené odlesky a dala jsem myslím i trošku toho chromového hnědo-zeleného….

Nekončímek, v balíčku jsem našla i nové metalické tužky na oči, bezva, ty já ráda, jdeme na to!

Dermacol metalické tužky

Tužky na oči mě baví odjakživa. V době, kdy jsem s líčením začínala (cca v 15 letech), jsem myslím měla k dispozici právě pouze tužky, ze kterých jsem si dělala linky nebo je rozmazávala po víčku, abych jimi nahradila oční stíny atd. No ještě, že je toto období za mnou. Co tím chci říci, že na produkty, které jsem používala fakt v těch začátcích, jsem fakt náročná, protože jsem jich za to dlouhé období prozkoušela MRAKY. Tužky na oči musí být měkké, fakt až krémové, musí perfektně držet, nesmí se obtisknout, musí být dokonale pigmentované atd., nic jim neodpouštím.

Zpět k tužkám. Mají čtyři odstíny a já vám ukáži všechny, to mám radost. Jak vidíte, jde o super barvy, žádná nuda. Jsou tam dvě takové neutrální, bronzová a zlatá a dvě výraznější, nádherná modrá a ještě krásnější zelená. Odstíny se mi mooooc líbí.

Hned jak jsem tužky uviděla, mázla jsem si je na ruku, abych si udělala představu o jejich pigmentaci a výdrži, takové předběžné zkoušení. Pigmentace prvnotřídní, ale bohužel nedržely. Jako samotné se nemazaly, ale když jsem po nich mázla prstem, tak nic moc. Takže jsem si říkala jeeeeejejeje, na to se netěším..

Luxuuuuuuuuuus, luxuuuuuuuuuuus. Já jsem vám tu moji tlamu musela natočit aj na instastories, takže jste viděli, jak líčení vypadalo po celém dni. Přesně jako zde na fotce. Chtěla jsem vám video vložit i sem, ale nefunguje to achjo, no tak o důvod víc být se mnou na mém instagramu, ať vám tyhle věci neuniknout. Jako brutální ty tužky, nejen, že ty barvy jsou krásné, metalický efekt stoprocentní, ale i výdrž je absolutně bezchybná. Jako na té ruce to až tak nedrželo, ale na víčku teda absolutně bez problému. Byla jsem velice překvapena, tužky jsou hodně krémové, takže jsem fakt čekala večer, když jsem se osprchovala, že mrknu a bude to obtisklé. Nic, vůbec nic a to jsem to kontrolovala až po sprše jo, takže docela velké překvápko.

A ještě jedno líčení. Vypadají nádherně, odstíny k sobě také jdou hezky. Co dodat?

Ohledně těch bonbon stínů, tam jsem asi odvařená jen z těch efektových, i když i ty ostatní jsou ok. Za co ale mega tleskám, jsou ty tužky na oči, ty jsou teda opravdu překrásné!:) Co vy na to, jak se vám líbí fotky, co říkáte na tyhle novinky??

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

11 komentářů

 1. Anna Zajíčková

  6.3.2018 at 11.00

  Ten měňavý stín vypadá fakt pěkně! 🙂

 2. Lenka Špryslová

  6.3.2018 at 11.11

  krásný stín ta 205 a krásné líčení s ním

 3. Dana Čechová

  6.3.2018 at 11.54

  Tak to je parádní…stiny celkem taky fajn..tak konečně český výrobek co stoji za to koupit😊…mě teda dostalo ta krásná barva modrá a zelená tužky..jelikož linky nemusim tak sehnat dobrou tužku neni lehké 😊…

  • ILoveMakeUp

   6.3.2018 at 12.24

   Mno, mnooo, celkem fajn no, sláva to není, ale jsou fajn. Tužky super, jojo, ta zelená se mi líbí, že je to docela originální odstín, není to taková ta khaki klasika, ale taková tmavší travičková, hezká…

 4. Moone Lune

  7.3.2018 at 12.51

  No to mě podrž, ty tužky vypadají vážně skvěle! A navíc z drogerie, co víc si přát? Tak to teda musím vyzkoušet. 🙂 No a díky té modré se začínám těšit i na léto. 😀

 5. Jenny

  7.3.2018 at 17.17

  Ty tužky a jejich výdrž? To čumím. Koukala jsem na instastories a asi na nějakou mrknu 🙂

 6. Petra

  12.3.2018 at 19.49

  Stíny jsem si koupila dva, ale pigmentace nic moc. Asi bych je už znovu nekoupila.
  Krásný blog, mimochodem 🙂

 7. Nikola

  18.4.2018 at 17.38

  Tak to je nádhera! Já si docela oblíbila jeden hnědý třpytkatý z té předešlé edice, ale je fakt, že pigmentace nic moc :)) ale já jsem spíš na ty neutrální barvy na očích, takže mě to vyhovovalo 😀 ale tyhle vypadají všechny taaaak lákavě! Díky za recenzi 🙂

  • ILoveMakeUp

   19.4.2018 at 7.44

   Jako ty barevné jsou kus od kusu taky nádherné, ale bohužel kus od kusu no, což mě jaksi neláká riskovat. Ale tyhle efektový, wow, ať dáš na jakoukoliv barvu, udělá to nádheru!
   Rádo se stalo

 8. Pingback: Zelené líčení s efektovým stínem Dermacol | ILoveMakeUp

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.