Kosmetika Make-up studio recenze a líčení

By  |  16 komentářů

No, jak začít. Občas mě tady ty úvody moc nebaví a nejradši bych hned začala recenzí, ale tak někdy je to třeba. Můžete mi napsat, jestli vás úvody v článcích baví nebo byste se bez nich obešly a také vás zajímá spíše to hlavní, recenze produktů.. Mno, dneska mám pro vás originální článek o značce Make-up studio, kterou já osobně poznala docela nedávno a myslím, že i spousta z vás o ní bude číst prvně..

Make-up studio je značka dekorativní kosmetiky, která byla založena skupinou vizážistů pár let před tím, než jsem se narodila, takže historii už já i značka máme nějakou za sebou..:-D Když jsem si prostudovala jejich nabídku, je jasné, že jde o kosmetiku velice, ale velice rozmanitou, co se týká barev, efektů a v neposlední řadě, tvrdí v ofiko infu, jde o vysokou kvalitu, která je určena nejen pro vizážisty, ale právě i pro nás obyč spotřebitele. To se mi líbí, že i když jde o profi kosmetiku, můžeme si ji koupit i my. No, že je značka a kosmetika profi o sobě tvrdí samozřejmě v první řadě ona sama jak už jsem nakousla, takže já to omrkla a teď vám povím, co já osobně si myslím, zda ano či nee..

Než začnu, jen bych chtěla napsat, co je asi jasné, že jsem dostala nabídku přímo od eshopu, a jelikož šlo o něco pro mě nového, poprosila jsem samozřejmě o více produktů, protože jestli něco nemám ráda, tak spolupráce typu tady máte jeden produkt a nazdar. Nejde o rozežranost, což o to, mně to stačí, ale tady nejde už jen o mě. Když už do něčeho jdu, tak chci, ať to má hlavu a patu hlavně pro vás. Takže zejména pokud jde o nějakou novou značku, není pro mě až tak zajímavé a pro vás užitečné dělat recenzi na jednu tvářenku. Doporučím tvářenku a pudr, řasenka, rtěnky budou na prd a ty vy si objednáte a co pak? Dostanu na držku!:-D Haha, pak, že mě ty úvody nebaví:-D Ne, to jen taková malá vsuvka. Klidně mi dejte vědět, co máte radši, jestli recenze obsahující více produktů nebo jen jeden?

Tvářenky

V nabídce je několik druhů tvářenek, klasicky pudrové, krémové, tvářenky matné i se shimmerem. Já si vybrala na vyzkoušení matnou obyč tvářenku v klasické otevíracím obalu (mají i šroubovací). Vybrala jsem si dle nabídky odstín číslo 40. Mají absolutně dokonalou, širokou nabídku barev, bohužel je tam jeden problém, ke kterému se ale vrátím až ke konci článku, to teď neřešme..

Všechny produkty jsou vždy v krabičce.

Na první pohled se může zdát odstín absolutně šílený a i já se docela lekla, ale naštěstí na tváři je to přirozená barva, takže pohoda. Obal je plastový, jako pěkný, ale že by mě ohromil, to ani ne. Obal uvnitř je lesklý, horní víčko je takové to matné.

Pigmentace je hodně vysoká, ale to už stačí jen odlehčit ruku a nabrat malé množství produktu a pohoda. Jak vidíte, barvičku jde krásně vystínovat. Ani mi nepřijde, že by tvářenka nějak moc prášila na to, že je matná.

Na obličeji to opravdu není žádná divočina, samozřejmě pokud byste nabrali více, tak by asi byla. Tohle se mi moc líbí, je to univerzální odstín, který dodá tvářím barvu a tak to má být.

Make-up studio oční stíny

Já osobně si myslím, že jestli se na něčem pozná celková kvalita značky, tak jsou to oční stíny. Samozřejmě to píšu v uvozovkách, ale prostě pokud jsou na prd oční stíny, o čem to pak je? Proto jsem si vybrala hned několik druhů stínů, ale pořád je to nic oproti tomu, jaké další nabízí. Mají tam snad 20 různých efektů? No mazec..

Jako první mám zde Moondust oční stíny, což jsou zapečené oční stíny, s takovým tím klasickým vzhledem. Přes to, že jde o zapečené stíny, lze je dobře nabrat, není problém. Já si vybrala tento světloučký odstín a mohu napsat, že je nádherný a vcelku i univerzální. Hodí se nejen na víčko, ale i na rozjasnění vnitřního koutku nebo i tváří v případě nouze.


Vidíte, že je to fakt taková univerzální barva, lehce s nádechem meruňkové, no pěkná. Hezky se se stínem pracuje, práší minimálně, já ho tedy nanášela na sucho, ale lze i na mokro.

Oční stíny Lumiere mě zaujaly v barevné kombinaci Olive Prune. Opět jde o zapečené, ale i lisované oční stíny a opět i zde je pigmentace naprosto nádherná. Možná až moc vysoká, ale to je jedině dobře. Ubrat můžete vždy, ale když jsou stíny málo pigmentované, tak kdo by se s tím ….., že jo:-D Zase můžete použít i na mokro, pro ještě větší pigmentaci. No, já za prvé nic na mokro nepoužívám, přijde mi to divné a za druhé, ta pigmentace je mega, takže k tomu nebyl ani důvod.

Tyto stíny jsou v nabídce ve spoustě odstínů klasicky jako mono, že v tom obalu máte jeden odstín, ale pak právě mají i několik těchto duo kombinací a jako ta nabídka je opět wow, těžké, si vybrat.. Já zvolila skvěle, musím se pochválit:))

Info: pokud si nějaký odstíny oblíbíte na tolik, že jej spotřebujete, nemusíte ho kupovat znova, nabízí totiž i refill, který je o cca stovku levnější, takže supr.

Čučíte na drát, co? No já taky čučela:)) Nepředřela jsem se, abych tak nádhernou pigmentaci a barvy přenesla na víčko. I při stínování, jak vidíte, se ta pigmentace příliš neztratila, což je super. Tohle duo je nádherné a perfektní pro modré, zelené a šedé oči. Na mně je to trošku temnější ty barvy, ale líbí se mi.

Odstíny jsou parádní, ale spíše pro světlejší barvu očí, proto většinou při použití tohoto dua ťupnu na tu zlato-zelenou ještě světlejší zelenou a nebyla bych to já, kdybych si tam nenacpala ještě dalších xy barev, no a když už není místo na víčku, tak je místo pod spodními řasami, že jo:-D

Pigmentace stínů je naprosto úžasná, to vidíte na té hnědé, kterou jsem stínovala záhyb víčka a to vždy člověk chce tak nějak decentně, že jo. Na fotce jde však vidět, že i přes to, že jsem nabrala jen maličko, tak puf, takový mega hnědý nádech, mazec no.

Oční stíny wet dry

Různých efektů očních stínů tam mají fakt mraky, takže jde vidět, že je to opravdu profi kosmetika, protože profík prostě potřebuje mít velký výběr, že. Opět i u těchto stínů je mega, ale mega výběr z barev. Mají tam klasické mono, ale právě zase i taková tria a já si vybrala kombinaci Fusion Illusion. V krabičce jsou dva pastelové, matné stíny a jeden klasicky se shimmerem. Pigmentace toho zeleného se shimmerem je opět velice vysoká, ty další dva jsou pastelové, takže jsou to tlumenější barvy, pigmentace se může zdát nižší, ale jsou to prostě pastelky, takže to nebude výrazné logicky.
Na druhou stranu já už jsem po těch letech schopna poznat, zda je nižší pigmentace na úkor odstínu nebo prostě kvality a co se týká toho zelenkavého, tak je pěkný klasicky na víčko naťupat, ale pokud jej budete stínovat nebo nanášet pod spodní řasy, tak tam ta pigmentace je docela slabá a i ten odstín se pak během dne ztrácí, což není dobře. U toho fialkového je to lepší.

Ta fialová je překrásná, nádherná, svítivě levandulová, dokonalost. Je však třeba ji navrstvit, neudělá takový odstín v jedné vrstvě, pastelka no, normálka..

Pudry

S pudry to vidím podobně jako se stíny, pokud má stát značka za moji pozornost, musí mít kvalitní pudry, které na pleti vypadají krásně a nenápadně. Opět, kdo máte rádi sypké pudry, vyberete si. Kdo máte rády kompaktní pudry, vyberete si. Kdo máte rádi jako já tady ty klasické pudrové, vyberete si, je tam zase rozsáhlá nabídka pro všechny typy pletí. Já si vybrala minerální pudr v barvě Light Beige a perfektně mi odstín sedl. Pudr je krásně jemný, nedělá vůbec na pleti takovou tu nevzhlednou pudrovou vrstvu, nádherně zmatní, sjednotí, nemám mu co vytknout.

Na pudry já jsem machr, protože je miluju a používám odjakživa a ne, není pudr jako pudr. Já mám ráda hezky jemné, co udělají sametovou pleť, co ji i trochu sjednotí, co nedělají masku ani při vrstvení a to je přesně případ tohoto kousku. Je skvělý a jak vidíte, balení nepostrádá zrcátko a také houbičku.

Minerální pudry mám hodně ráda, proto jsem po něm sáhla i zde.

Já si pudruju celej ksicht. Jak už jsem na mém blogu určitě zmiňovala, nejsem člověk, který by běžně nosil makeup, nepotřebuju ho a nějak to je produkt, kterému jsem nikdy moc nevěnovala pozornost a to právě i proto, že jsem si našla tak kvalitní pudry, které mi pleť zmatnily, ale zároveň i sjednotily. Vidíte, že i když ho mám po celém obličeji, nezvýrazňuje žádná suchá místa, absolutně ho na pleti nevidíte. Jsem MOC spokojená.

TO NEJLEPŠÍ NA ZÁVĚR:)

Na závěr mám něco, co vážně absolutně wow a co je určitě jeden z něj produktů, co se týká řasenek, jaké jsem kdy zkusila. V balíčku jsem řasenku 4D měla jako překvápko a děkuji za to, protože je naprosto perfektní a já vám hned prozradím, čím to..

Tato řasenka má totiž absolutně dokonalý kartáček. Některé ty štětinky jsou kratší, jiné delší, takže to řasy povytáhne, obalí, zvýrazní, zahustí, tedy udělá vše, co má. Co je ale na něm absolutně nejdůležitější a co ty řasy udělá tak krásné, je to, že ty hroty bo jak to mám napsat, jsou docela „ostré“, jsou fakt do špičky, tím pádem absolutně dokonale zajedou mezi ty řasy, perfektně to každou nabere, zvýrazní a zároveň rozčeše, takže neslepuje. Snad můj popis chápete. Rozhodně je tohle jedna z nej, ne-li absolutně nejlepší řasenka, jakou jsem kdy zkusila:-O

Já mám tu řasenku absolutně na všech fotkách zde v článku a ano, někde to vypadá lépe, jinde hůře, určitě to samotné znáte, že někdy se vyspíte tak, že ty řasy neposlouchají, jindy je to ok. Ale věřím, že jde dobře vidět, jaké krásné řasy dělá. Opravdu tohle mega doporučuji, neznám žádnou řasenku, která by ty hroty měla tak super, aby nabraly každičkou řasu, perfektní úplně!

V článku jsem zmínila, jak je super, že profi kosmetika je dostupná i pro běžného spotřebitele, ale samozřejmě pokud jste vizážistka apod., tak je možné u nich nakupovat za velkoobchodní ceny, mají katalog atd..

Ano, jsem holka šikovná a přináším slevu ve výši 20%!:)
Ale pozor, je omezená a platí pro prvních 20 objednávek, kód: ilovemakeup20

Samozřejmě, je to moje první zkušenost a i tak těch produktů nebylo mnoho, co jsem zkusila, ale jo, myslím, že tohle je značka, u které stojí za to produkty postupně zkoušet. Já si vždycky při tom recenzování říkám:
byla bys ochotna, schopna a byla bys ráda, kdybys už do konce života měla používat produkty jen této značky?
Ano!
A to myslím mluví za vše:), takže určitě zase něco vyzkouším a dám vědět!:) Co vy na to? Jak vás tato značka kosmetika zaujala?:) Chtěli byste další recenze na jejich produkty?

P.S.: v úvodu jsem nakousla, že mi vadí jedna věc a jde konkrétně o to, že náhledy odstínů u tvářenek nejsou úplně tip top mi přijde. Já si vybrala dle náhledu hnědou barvu a došla mi taková korálová. U stínů to je ok, tam ty barvy docela sedí, ale u těch tvářenek raději upozorňuji, ať se v případě nákupu raději poradíte s majitelkou eshopu.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

16 komentářů

 1. Pavla S.

  12.7.2017 at 9.19

  Můžu se prosím zeptat, jaký je tento pudr od Make up studio v porovnání s Artistry (Amway?) pudrem? Vím, že jsi mi psala, že ten Artistry je naprosto skvělý – ba ještě lepší než Dior.
  Děkuji 🙂

  • ILoveMakeUp

   12.7.2017 at 9.24

   No Dior jako fajn, ale bohužel není na něm nic extra, neudělá tak krásně hebkou a dokonalou pleť jako jiné.. Nesjednotí tolik pleť, což já chci, když nepoužívám makeup.. Do toho bych znovu nešla.
   Hmm, no jako více méně jsou si docela podobné, možná u tohoto mi přijde, že je o něco lepší v tom, že ani při silnějším vrstvení nezanechá na pohled takovou tu „zaplácanou“ pleť, prostě, že to fakt vůbec na té pleti nejde znát.. A vůbec nepráší, což je také velké plus.

   • Pavla S.

    12.7.2017 at 9.40

    Děkuji, tak to je super, protože Artistry pudr a tento od Make up studio – to je taky jiná liga.

    • Pavla S.

     12.7.2017 at 9.41

     Chtěla jsem napsat co se týká ceny.

    • ILoveMakeUp

     12.7.2017 at 13.36

     Jj, je.. Jako já u pudrů docela rozdíly hodně vidím, páč je používám fakt dlouho a zkusila jsem jich mraky a tyto dva jsou si zrovna dost podobný tím, jak vypadají na pleti, jak fungují… Takže rozdíl v ceně jak říkáš a vzhledově no, ten obal.

 2. Soňa

  12.7.2017 at 9.51

  No, vypadá ta dekorativka krásně, ale teda uff, ty ceny…

  • ILoveMakeUp

   12.7.2017 at 13.38

   Jj, tak je to kvalitní značka, oblíbená mezi profíkama, tak ty ceny jsou vyšší no. Ale právě třeba u těch pudrů se vyplatí do toho investovat, protože pak obličej vypadá krásně a pudr vydrží na dlouho, to není věc na dva měsíce.. A jako ta řasenka na to, jak perfektně funguje, je za super cenu, do té stopro půjdu znova, perfektní, žádné trsy slepené nedělá, prodlouží, zvýrazní, skvělá.

 3. Zuzka Chomátová

  12.7.2017 at 12.20

  ahoj, jsem ráda, že tuto kosmetiku už zná více lidí a čím dál více se objevuje. Používám ji asi 4 roky a i přes zkoušku jiných produktů se k ní stále vracím. Mé pleti sedí obě báze i make-upy, mám sadu několika stínů, věcinky a obočí, no a 4D řasenka…. prostě paráda 🙂

  • ILoveMakeUp

   12.7.2017 at 13.39

   I na obočí super jo? Dobré vědět, to bych zkusila. Jj, no já právě moc recenzí nenašla, což je teda vzhledem ke kvalitě docela škoda no, tak musíme zkoušet..

 4. Michelle

  12.7.2017 at 17.34

  Rozhodně bych brala recenze na jejich další produkty. 🙂
  Nejvíce mě zaujala řasenka, pudr a oční stíny v barevné kombinaci Olive Prune. Postupně pořídím. 🙂

  • ILoveMakeUp

   12.7.2017 at 18.34

   To je nádherné to duo stínů, co:)) To jsem měla šťastnou ruku:)

 5. Misha

  12.7.2017 at 20.05

  Kartacek rasenky vypada doost dobre. Takovy i me (mam 3 chlupy) udelaji neco s rasama. Tvarenka taky vypada dobre! Kouknu na shop 😉

  • ILoveMakeUp

   13.7.2017 at 6.56

   Já myslím, že právě na ty krátké naprosto ideální, to fakt vezme i pidi mini řasu, perfektní kartáček, takový jsem nikdy dříve neviděla, je supr

 6. Janička

  12.7.2017 at 20.48

  Taktiež sa pudrujem stále a celú tvár a musím povedať, že nikdy som nemala púder, ktorý by zvýraznil suché miesta alebo robil fľaky asi som mala šťastnú ruku 😀 inak u mňa je riasenka produkt, ktorý ma zaujíma najmenej, používam ju len z povinnosti a hrozne to neznááášam 😀 inak mi tam chýbal ešte nejaký produkt na pery 🙂

  • ILoveMakeUp

   13.7.2017 at 6.57

   Tak to jsi určitě měla, protože tohle dělá spousta pudrů. Fakt?? Tak to jsi asi jedna z mála teda, to je zajímavé:))

 7. Magdaléna

  7.8.2017 at 9.43

  Pozerám na ten kartáček na maskare, tak niečo také má aj špirála od Oriflame GG Iconic . Tiež krásne naberá mihalnice, ale možno vyskúšam aj túto 4D, vyzerá super . Inak skvelá recenzia a tvoje úvody milujem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.