Makeup Amazonka a Halloween soutěž na Notino.cz

By  |  1 Comment

Ahoj:) Už před časem jsem vám ukazovala, že jsem zkoušela další crazy makeup. Někdy mám prostě chuť něco vytvořit, tak jdu na to:)

Pokud vás nezaujme amazonka, můžete mrknout na další crazy líčení 🙂

Tohle není nic náročného a zvládne to naprosto každý. Základem je zmalovat si oči, více jak jindy a poté si vyhrát s černou a bílou barvou. Můžete použít barvy na obličej nebo jumbo tužky, je to na vás. Samozřejmě té barevné kombinaci se meze nekladou, můžete to pojmout více barevně nebo naopak použít jen černou či bílou..

Klik na fotku pro zvětšení..

Já jsem si ten obličej ozdobila, jak mě napadlo, moc jsem nad tím nepřemýšlela, bílou jsem vykreslila i obočí plus udělala takové ty tečky na ním. Pak jsem si černou jumbo tužkou pokreslila tváře, udělala různé čáry, no však vidíte:)

Co si myslím, že udělalo také vcelku zajímavý efekt, je Essence lip paint. Metalická, tekutá rtěnka, která hází opravdu krásné odlesky. Díky ní celý ten makeup dostal zase o něco lepší vzhled a šmrnc. Můžete samozřejmě použít i třeba metalické oční stíny, není problém.

S filtrem:)

Než jsem dopsala tento článek, všimla jsem si na instagramu eshopu Notino.cz super soutěže, zde, která je naladěná také na „crazy makeupy“, a ve které můžete vyhrát voucher na 1000 Kč. Zapojit se můžete jednoduše tak, že vytvoříte podobně jako já nějaké to crazy líčení, přidáte fotku na instram, označíte štítkem #notinohalloween a hotovo. Super soutěže, tak proč nezkusit štígro!?:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. Rose Tascher

    29.10.2017 at 18.07

    Parááda:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.