Mezinárodní den rtěnek – oblíbené NUDE odstíny

By  |  2 komentáře

Hezký den přeji. Dneska mám pro vás super truper článek ve spolupráci s eshopem notino.cz, který mě informoval o mezinárodním dni rtěnek, připadající právě na dnešek. Takže, jaký jiný článek dneska, než právě rtěnkách!:) Mám pro vás fotky mojich velmi oblíbených nude rtěnek. Jo, nejsou to všechny moje nej, ale tak to bychom tady byli týden, kdybych vám měla ukázala všecny moje NEJ…:))

rtěnky

Matná, růžovo-hnědá rtěnka za pár kaček a v krásném obalu? To je Dermacol matte v odstínu číslo 06. Má docela hutnou konzistenci, tudíž i fajnovou výdrž. Přitom na rtech nestahuje, nepne ani nevysušuje.

Dermacol matná rtěnka

Rtěnka od značky Alcina v odstínu Magnolia patří rozhodně mezi moje absolutní top oblíbence, je to vyloženě nude rtěnka, která ale nedělá mrtvolné rty, hezky je zvýrazní a perfektně vynikne s výrazným líčením očí.

Alcina rtěnka

Ještě jednou Alcina rtěnka v akci pěkně s černými stíny. No není nádherná? Fakt dost světlá, ale přitom ty rty nesplývají a mají tvar, paráda.

Alcina nude rtěnka

Nars Audacious rtěnka v odstínu Anna je odstín, který já zbožňuju naprosto nejvíce. Je to taková kombinace růžové, hnědé a kapky fialové. Absolutně nádherná a na rtech neuvěřitelně příjemná. Je hodně krémová, ale přitom tak strašně pigmentovaná, že i výdrž je ok. Opravdu dokonalá rtěnka, nemá chybu.

Růžová rtěnka

Tuto řadu rtěnek od Nars jsem si fakt oblíbila, mám jich asi pět, s některýma jsem se trefila více, s jinýma méně. Odstín Vanessa je klasická, nude hnědá barva a opět úžasná k hodně výraznému a tmavému líčení očí:)

Nars rtěnka

Lancome L´Absolut Rouge Cream rtěnku mám v odstínu Rose Rhapsodie. Opět jak vidíte, je to taková ta kombinace hnědé a růžové, pro mě je to prostě nejpohodlnější odstín rtěnky na běžné nošení, protože ji mohu na ty rty nanést absolutně kdykoliv a kdekoliv i bez zrcátka.

Lancome rtěnka

Tato rtěnka obsahuje docela dost velký shimmer, ale stejně ji zbožňuju a mám už x té balení. Je od značky Makeup revolution a jde o odstín Dusky.

Makeup revolution rtěnka

Totálně největší držák, co se týká rtěnek, je nepochybně tekutá rtěnka od Dermacol lip colour. Já mám nejradši odstín 06 a používám ho bez toho lesku, jen tu rtěnku prostě.

Dermacol lip colour

A ještě v koláži:)

Nude rtěnka

Dejte vědět, jak jste na tom vy, trefila jsem se vám do vkusu, také nosíte nejradši tyto odstíny?:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Denisa

  31.7.2018 at 15.17

  Jé, mezinárodní den rtěnek, to je věc! Já mám radši výraznější rtěnky v kombinace s nenápadnými linkami. Ale když si udělám nějakou extravagantnější linku, kompletní konturování, nebo trochu stíny, tak se mi líbí i nude odstíny. U takovéhle nenápadnější rtěnky je podle mě ale ještě těžší sehnat nějakou, která bude barevně sedět a celkově vypadat hezky. I když, ona rudá rtěnka je taky věda… Ale tyhle jsou moc pěkné.

  • ILoveMakeUp

   31.7.2018 at 15.31

   Jj, jako nude rtěnka, která bude fakt člověku pasovat a bude světlá, to je kumšt najít:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.