Novinky Alcina Skin Manager ochrana pleti

By  |  2 komentáře

Ahoj, není to tak dávno, co jsem vám psala o pleťovém toniku od značky Alcina z řady Skin manager. Recenzi najdete zde. Ač bych řekla, že šlo o produkt, který více ocení majitelky problematické nebo mastné pleti, aj tak mě to tonikum bavilo. Pleť nevysušovalo, krásně očistilo, tak nějak i příjemně vypnulo a k tomu navíc ta krásná, grepová vůně.. No a dneska pokračujeme na stejné vlně, řada Skin Manager se totiž rozrostla o další dva produkty.

Prvně vám představím Skin Manager Bodyguard. Krémová konzistence vytvoří na pleti lehkou vrstvu, která pokožku ochrání proti vstřebáváním škodlivých látek ze vzduchu atd.. Tohle je určitě super věc. Já se svoji suchou pletí ho hodnotím tak, že pleť hezky rozjasní, pěkně se vstřebá a lehce ji i vypne. Jak jsem psala u tonika, stejně tak i tento produkt mi přijde, že ocení hlavně pleť mastná a problematická. Má takové stahující účinky, těžko se to popisuje, ale je to příjemné právě i pro tu sušší/starší pleť. Cena je 360 Kč a určitě mohu tento produkt doporučit.

Má se používat pod pleťový krém, já ho ale teda dávám samostatně ráno, mám sice suchou pleť, ale přijde mi, že napnuté pokožce uleví, takže nemám potřebu na něj dávat ještě krém.

Dále zde máme Skin Manager Perfekcionistu. Fluid s pudrovým efektem, zajímavé, že? Jak to funguje? Natřete klasicky před tím, než se půjdete líčit. Zajistí, že pleť bude více vyhlazená, makeup na ní lépe držet. Poradí si lehce i s rozšířenými póry a matuje. Všechno tohle můžu potvrdit, opravdu to tak funguje.

Upozornit bych chtěla snad jen na jedno. Když jsem pod něj použila svůj pleťový krém a pak tedy tento matující fluid, tak se mi na pleti při roztírání udělaly trochu žmolky. Samozřejmě to může být vlivem složení mého krému nebo také tím, že jsem oba produkty nanášela pár vteřin po sobě.. Je fakt, že když ho používám samostatně, tak je to bez problém. Tak jen upozorňuji.

Tato řada mě celkově moc baví, starší pleť tak nějak stáhne a vypne, je to osvěžující, nevysušuje a vyhladí podobně jako klasická báze. S tím rozdílem, že báze jsou takové umělejší, toto je lehoučké a neleží to na pleti. Cena je 420 Kč.

Celá tady ta řada mi přijde jako dělaná na léto, nejen, pro tu svěží, grepovou vůni, ale i skrze tu velmi lehkou konzistenci. Pleť to nijak nezatěžuje, naopak je to moc příjemné a hlavně, funguje, jak má!:) Kdo nevěří, ať do salon, kde prodávají Alcinu, běží:-D Mapa salonů v ČR/ Mapa salonů SK


Jako správná závislačka na kvalitních produktech sleduji, jaké další novinky si Alcina připravuje a mrkejte na to, maska s vůní grepu, manga a pomeranče?? Bože!!!:)))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Hanka

  27.4.2018 at 13.06

  Ahojky,
  to vypadá fakt dobře, docela ráda bych to vyzkoušela:-)
  Hanka z ciculka.cz

 2. Aneta M.

  30.4.2018 at 17.25

  Hmm zní to dobře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.