DermoCollagen ProVenus soutěž

By  |  2 komentáře

Hezký den přeji:) Nedávno jsem vám dávala na sociální sítě info o 100% bioaktivním kolagenu v podobě osvěžujícího nápoje. Zaujalo vás to, což jsem ráda a vlastně se ani moc nedivím. V úvodu bych chtěla prvně zmínit, proč tento typ produktu dávám na blog, proč mi přijde zajímavý atd.. Na férovku, kolagen jako doplněk jsem začala řešit kvůli mamce, hledala jsem něco na klouby, a když jsem si přečetla takové to ofiko info, k čemu všemu je dobrý, jaký má vliv na zdraví, bylo jasné, že tohle je něco, co funguje a navíc to je užitečné nejen pro zdraví, ale i pro vnější krásu..

Kdo třeba moc nevíte, oč jde, tak ještě malé info.. Kolagen je tělu vlastní bílkovina, kterou ale vytváří jen do určitého věku. Poté začne postupně ubývat a zejména ve věku 35+ to můžete začít pociťovat skrze zhoršení stavu nehtů – třepení, lámání, zvýšeného vypadávání vlasů, ochablé pleti atd.. Nedostatek kolagenu může mít vliv také na to, že se vám začnou dělat dříve vrásky. Prostě jak tělu něco chybí, začne to jasně dávat najevo, že jo, normálka. A nejde tedy jen o tu vnější krásu, ale má právě vliv i na zdraví, na lepší pohyblivost, klouby, svaly, šlachy..

Ještě bych možná mohla dopsat, že jsem člověk, který nikdy nevydrží nějaké ty doplňky používat dlouhodobě a je fajn, že tady u toho Dermo Collagenu si dáte třeba 2 měsíční kúru a pak si klidně můžete dát pauzu pár měsíců.

Dermo Collagen ProVenus

Tak a konečně k produktu. Já jsem se tentokrát rozhodla otestovat skrze mamku právě tuto značku. Rovnou napíšu, že Dermo Collagen můžete koupit třeba v lékárně Dr. Max (aktuálně v akci o 100 Kč levnější) nebo přes eshop na lekarna.cz. Co se týká ceny, není to nic strašného a patří i přes velmi účinné složení mezi ty nejlevnější. Jeden ten sáček vyjde vlastně na 20 Kč, takže pohoda.

Co kolagen umí, jsem nakousla už výše, kromě toho ale prášek/nápoj obsahuje také kyselinu hyaluronovou, která jak víme, bojuje proti stárnutí pleti. Já si teda nemyslím, že budu díky ní mladá věčně, ale jsem si jista, že s pravidelnou péčí produkty, které obsahují KH, ty vrásky člověk opravdu oddálí a tu pleť udrží mladistvou delší dobu, tak to prostě je.

Víte, ono je to jedno s druhým. Neříkám, že člověk toho musí mít doma tunu, ale ta péče je fakt hrozně důležitá. Jak vnější, tak i ta vnitřní skrze tady ty doplňky. Vidím to v okolí, je fakt velký rozdíl na pohled, když kouknu na ženskou v mém věku, která o sebe prostě nepečuje a pak na sebe nebo na jiné, které pečují.. Nedostatek toho, co pleť potřebuje, se na vzhledu hrozně moc odráží a ani pěkné líčení to nezachrání. Takže mně osobně ani tak nejde o ty vrásky, jak o celkový vzhled pleti, nevidím zkrátka důvod, proč na tohle kašlat a vypadat o deset let starší, než doopravdy jsem:)

Můžete užívat i v případě, že jste těhotné nebo kojíte:)

Obsah sáčku nasypete do skleničky, zalijete vodou, vypijete a jdete. Po spotřebování vám hodím určitě info, jaké změny tam byly či nebyly, ale samozřejmě tohle je velice individuální produkt, u kterého mi vyloženě nějaká recenze nepřijde pro vás až tak užitečná. Někdo totiž pocítí změnu v lepší kvalitě vlasů a nehtů, jiná to třeba pozná na těch kloubek atd.. Ale tak hodím vám sem pak mini recenzi, no problemo:)

Ano, s radostí oznamuji, že mám pro vás i super soutěž o tento produkt. Tentokrát se však nesoutěží zde v článku, ale na mém facebooku, ZDE. Stavte se, je to zadáčo:))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

  1. Lida Pilatova

    30.4.2018 at 14.19

    jo… uz nejsem nejmladsi.. a i kdyz je to usmevne, tak lepsi to nebude 😀 😀 Ale dneska jsem v jednom clanku cetla, jak slecna (23) lici, jak ji trva 2-3 hodiny se vypravit ven aby ji to sluselo 😀 ( tak ze bych na tom nebyla jeste tak hrozne 😀 )

  2. Aneta M.

    30.4.2018 at 17.27

    Diky za opet super clanek nadupany pro mě zajimavymi informacemi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.