Oriflame novinka kajalové oční linky The One Styling recenze

By  |  2 komentáře

Hezký den přeji. Dneska bych vás ráda informovala o jedné novince u značky Oriflame. Tužky na oči používáme při líčení asi většina, někdo vyloženě jen jako linky, já je třeba používám občas i místo stínů. I proto mám radši silnější, nejlépe jumbo tužky, které mají navíc krásně krémovou konzistenci. Díky tomu tu tužku rozmáznete raz dva a jak jsem psala, můžete ji využít nejen jako klasickou linku, ale i jako stíny přes celé víčko atd..

Kajalové Linky The One Styling

Ofiko info tvrdí, že jde o bohatě pigmentované tužky se sametovým složením, které se navíc hladce nanáší. Inu, jak je libo, hezký popisek:-D Já jsem dostala na prubnutí všechny tři odstíny, zářivě modrý Grey Dream, vínovo-fialový Purple Intensity a černou Pure Black.

Co se týká obalu, ten je vcelku originální, ale nic extra zajímavého k focení, takže tohle jsem moc neřešila při focení a raději vám pořádně nafotila, jak tužky fungují a vypadají na očích!:)

Musím naprosto souhlasit s tím, že tužky jsou opravdu meba pigmentované a zároveň i krásně krémové, až takové sametové či jak to napsat. Takové až možná lehce gelové, no zkrátka i na starší kůži ta tuha nepřeskakuje, ale udělá nádherně sytou, dokonalou linku. Mně se tato modrá líbí hrozně moc, je to opravdu výrazný odstín, takový světlejší a vypadá nádherně samostatně, v kombinaci s černou linku nebo třeba i pod nějaké oční stíny. Určitě si s touto tužkou vyhrajete.

Pak zde máme tento opravdu nádherný, tmavě fialový odstín s kapkou vínové, no prostě originální barva, která se také jen tak nevidí u tužek na oči. Opět i v tomto případě je ta pigmentace i konzistence super. Strašně pohodlně se s tužkou na oko maluje. A ten odstín se mi fakt hrozně líbí, no řekněte, co vy na to?:)

Poslední je černá klasika. Pigmentace tip top, konzistence hezky mazlavá, nic na oku nepřeskakuje. U tady té černé to chce dávat pozor, než „zaschne“, může se vám lehce obtisknout na horní víčko. Ty barevné mi to nedělají, ale tato trošku jo.

Já jsem ji samozřejmě zkoušela i na vnitřní linku a nosila jsem ji tak po celý den. Bohužel, černá je v ní sice krásně, ale nedrží a rozpije se. Takže na vnitřní, spodní linku určitě ne, to doporučuji spíše duo kajalové tužky. Jsou sice pro změnu tvrdší, ale v té vnitřní lince vydrží více.

A to je vše. Jak vás tato novinka ne/zaujala nebo už jste ji prubli? Dejte vědět, případně dejte nějaké své doporučení na něco fajn od Oriflame. Já se loučím a přeji hezký den!

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

2 komentářů

 1. Kateřina Sýkorová

  25.11.2017 at 14.22

  Pigmentace i odstíny vypadají opravdu nádherně! 🙂
  Blog Everythin Kate

 2. Šárka T.

  26.11.2017 at 7.38

  Ta fialová je super! Vypadá moc krásně 😊

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.