PLH Beauty umělé řasy recenze a fotky

By  |  29 komentářů

Hezký den přeji. Nebudu to protahovat, youtuberka Petra Lovely Hair přišla s řadou umělých řas a já je prubla, nafotila a přináším vám podrobné info o nich a také o tom, jak mi vyhovují, co mě na nich nebaví, co naopak baví atd…

BALENÍ

Já nepatřím zrovna mezi lidi, kteří by potřebovali umělé řasy v nějakém hezkém, hyper super obalu. Asi to bude hodně i tím, že těch řas doma nemám deset, ani dvacet, ale tak sto:-D A kdyby všechny měly takovou krabičku, tak bych na ně potřebovala asi půlku místnosti:)) Takže jako jo, je to pěkné, je to asi i praktické, ale nijak to nevyžaduji. V tomto případě jde tedy o řasy v krabičce, která má hezky, jednoduchý design. Co se mi líbí, že krabička není nijak šuntová. Já jsem jim při focení dala opravdu dost zabrat a musela to víčko hodně jakoby stlačit, aby při focení drželo rovně podél podkladu a říkala jsem si, hmm, tak to už nezavřu. Zavřela! X krát mi spadly na zem, jak jsem držela v ruce spoustu věcí včetně foťáku, takže dobrý.

Z druhé strany jsou různé kontakty atd. Co mně osobně na té krabičce chybí, je označení, co je to za řasy. Pokud máte jedny, tak vás to ani nenapadne, ale pokud si jich pořídíte více, tak by bylo praktické, kdyby třeba někde v rožku bylo písmeno. Samozřejmě člověk si to tam může někde poznačit sám do rohu, že jo, to není problém.

Nemám ráda papírové krabičky, nepřijdou mi pevné, vždycky se bojím, že se mi promáčkne atd. Tato je pevná, není nijak chatrná a jak už jsem zmínila, skrze focení na blog jsem jim dala hodně zabrat a dokonce přežily i déšť:-D

KVALITA ŘAS

Zde už to začíná být zajímavější:) Řasy jsou to tedy umělé, netestované na zvířatech/ vegan friendly. Hned ve vteřině, když jsem otevřela krabičku a sáhla na řasy, tak mě zarazilo a překvapilo, nejen to, jak řasy krásně vypadaly, pěkně řasa přes řasu, ale hlavně jejich jemnost. Jsou vyrobeny ze syntetického hedvábí a jsou MEGA jemné, jsou naprosto stejně jemné, jako přírodní řasy. Wow. Tohle jsem ještě nezažila, že by nějaké byly tak strašně jemné, takže tohle je opravdu super a jsem z toho nadšená! Nemám ve sbírce žádné jiné řasy, které by byly tak heboučké.

Snažila jsem se nafotit co nejlepší detail. Tu jemnost vám přes monitor nepřenesu, ale to, jak jsou řasy nádherně přirozeně seřazené, pěkně přes sebe nebo prostě u sebe, jak to je i u přírodních řas, to je prostě pecka. Jasně, umělé řasy jsou a vždy budou umělé, ale pokud v nich je alespoň nějaký ten náznak přirozenosti, jak co se týká tvaru nebo právě toho materiálu, tak to vypadá o milion procent lépe na očích, to mi můžete věřit.

S čím jsem moc spokojena, je širší pásek, na kterém jsou řasy umístěny. Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného, někdo má radši ten průhledný, jemný pásek, já ne. Proč? Z mnoha důvodů. Za prvé díky tomuto silnějšímu pásku nemusíte přechod mezi přírodními řasami a umělými maskovat černou linku, to je první věc. Druhá věc je, že řasy s tímto širším páskem se mnohem snadněji lepí, jelikož perfektně drží tvar, takže se nekroutí a vy je jakoby jen posadíte na oko, přitlačíte a hotovo. Další výhoda širšího pásku je, že se vám řasy tak rychle nezničí, nepokroutíte je, jen tak nenatrhnete atd… Klik na fotku pro zvětšení.

TYPY ŘAS

V nabídce je celkem 5 různých typů a dle mého názoru jsou všechny spíše výraznější, rozhodně zde nehledejte žádné přirozené a nenápadné řasy. Mrkněme na ně postupně. Jako první jsou zde ALFA řasy. Přes to, že jsou krásně výrazné na oku, jsou z těch všech nejméně nápadné. Mají perfektní tvar, jedna řasa delší, jedna kratší, tohle vypadá vždy na oku maximálně přirozeně. Fotky jsem ponechala hodně velké, stačí na ně jen kliknout.

Řasy BETA se zde v obalu možná nezdají, ale je to opravdu mega výrazný kousek a pokud nemáte dostatečně velký prostor mezi okem a obočím, nevím, jak se tomu říká, prostě to horní víčko a máte obočí těsně nad řasami, tak tohle určitě není nic pro vás. Střed má 12 mm a vnější část dokonce 14 mm, což už je opravdu hodně.

Řasy GAMA mají tvar, který je můj oblíbený už spoustu let. Jde o okaté řasy, ale opět díky jedné kratší a další delší řase + trsům, to nevypadá jako smetáky nebo vějíře. Jsou výrazné, hodně, ale tak nějak ne přemrštěně. Některé řasy jsou docela dlouhé, ale to není žádný problém, vůbec se nebojte je opatrně dle potřeby zastřihnout. Myslím délku toho pásku jo, ne jednotlivých řas:-D


Řasy DELTA jsem si zamilovala ještě, než jsem je měla v ruce:)) Je to přesně ten typ řas, které mám nejradši. Opět hezky jedna řasa delší, druhá kratší, pěkně přes sebe + hezky odstupňované od vnitřního koutku, takže vytvoří opravdu sexy pohled a kočičí oči. Teda na mně asi ne, ale na vás třeba jo:-DD


Řasy EPSILON bych přirovnala k těm Beta, jsou podobně mega výrazné, dlouhé, opravdu hodně wow řasy, vhodné asi fakt jen na nějakou výjimečnou akci. U těchto řas jsem měla opravdu problém s tím, jak je mega dlouhý ten pásek a to mám docela velké oči. Takže si myslím, že pro většinu bude fakt nezbytné je zastřihnout, což jak jsem psala, není vůbec žádný problém.


JAK VYPADAJÍ V AKCI, JAK SE NOSÍ, A KTERÉ BYCH DOPORUČILA?

Já jsem vám řasy nafotila několikrát, jak na holém víčku, bez líčení, tak i s líčením. Nafotila jsem vám je několikrát také proto, že ne vždy nalepíte řasy správně atd. a chtěla jsem, abyste řasy viděly opravdu tak, jak na očích po nalepení vypadají. Zkrátka, snažila jsem se vám je nafotit co nejlépe, to je zase řečí omg…:-D No snad mě chápete. Můžete zde tedy v každém sloupečku vidět komplet řasy Alfa až Epsilon.

Důležité je zmínit také to, jak jsou či nejsou řasy na očích pohodlné. Ty, které byly na moje víčko příliš dlouhé, moc pohodlné nebyly, protože je člověk na oku prostě cítil, zejména tedy v těch okrajích. To však vyřešilo jejich zastřihnutí a pokud nalepíte řasy tak, jak máte, absolutně je na očích necítíte. To platí i v tomto případě. Je jasné, že pokud jdete do řas poprvé, tak to bude hodně velký nezvyk, ale stačí jedno, dvě použití/nošení a bude to ok.

Já jsem si nejvíce oblíbila řasy Alfa a Delta, to jsou pro mě absolutně dokonalé, umělé řasy, které vypadají na očích nádherně. Jsou výrazné, ale tak nějak v normě, ani nejsou dlouhé tak moc, aby se nehodily i pro menší víčko. Takže tyto dva typy za sebe vřele doporučuji. Ostatní jsou opravdu wow, na to já moc nejsem, ale pokud vy ano, jak je libo, doporučit je mohu. Nafotila jsem vám tedy líčení, kde mám právě svoje nejoblíbenější řasy Alfa nebo Delta:)

Alfa jsou opravdu velké krásky, moc povedené řasy.

Já jsem záměrně na oko necpala linku, abyste ty řasy co nejlépe viděly, no a zde jde velice dobře vidět ta výhoda pevnějšího pásku. I když tam tu linku nemáte, vůbec nejde vidět nějaký ten přechod nebo pásek mezi umělými a přírodními řasami.

Vidíte to? No nevidíte, že?:-D Ono je to zvláštní, člověk by řekl, že ten průhledný pásek bude méně nápadný, když je průhledný, že jo, ale z mé zkušenosti mohu napsat, že fakt ne. Jakmile je tam ten průhledný pásek, který prostě lehce zabarvený je, protože je to guma, tak to jde vidět a je fakt nutné tam alespoň decentní linku udělat. Zde vidíte, že žádnou linku nemám a nejen, že to krásně splývá ale ono to navíc čoveče vypadá, jak kdyby tam ta linka byla. No neberte to!:-D

Takže ještě jednou, řasy Alfa jsou ze všech nejkratší, nejvíce přirozené a jako jediné bych je doporučila třeba i začátečnicím, případně na denní nošení.

Řasy Delta mám asi fakt nejradši. Tento tvar mám i od jiné značky a na fotky je používám opravdu hodně často. Tyhle jsou tvarově asi stejně, ale mnohem vymakanější v tom, že jsou tak nějak více přirozeně ty řasy přes sebe + jsou mega husté, což vypadá na očích opravdu senzačně. Eňo ňuňo:-D

Už jsem vám ty Delty ukazovala na spoustě fotek na mém instagramu, ale tak pro představu i zde. Líbí se mi u nich, že ten střed ani není nijak mega dlouhý a zbytečně nezasahuje na to horní víčko nebo až k obočí, prostě paráda, fakt nemám co vytknout a víte co? Já vlastně nemám absolutně co vytknout komplet těmto řasám!


Jakmile jsem přidala fotku řas, přišlo mi několik zpráv a dotazů, které se často opakují, tak jsem se rozhodla, že vám je sem dám, třeba se to bude někomu hodit.

Kolikrát je možné umělé řasy použít? Umělé řasy nejsou na jedno použití, nosit je můžete opakovaně. Důležité však je, je vždy co nejšetrněji sundávat, pečlivě očistit od lepidla, aby vám logicky vydržely dlouho jako nové. Já mám umělé řasy třeba i na rok, pokud je nenosíte denně, tak opravdu vydrží.

Lze s nimi spát? No tak můžete to zkusit, ale já bych to asi nedoporučovala:-D Určitě ne.

Řasy se mi odlepují, proč? Pokud máte kvalitní lepidlo, důvodem je asi to, že jste ho daly málo. Lepidlo je čiré, takže se vůbec nebojte ho tam dát více, než méně. Zejména právě po těch stranách, je nutné toho dát více a třeba do středu méně.

Jak na lepení? Chce to cvik a pak samozřejmě kvalitní řasy i to lepidlo. Tyhle řasy jsou kvalitní, tvar drží naprosto perfektně, takže není důvod, aby se vám nějak hůře lepily. Samozřejmě poprvé to moc nejde i s ohledem na to, že je vám to nepříjemné na oku, je to nezvyk, ale naučíte se. Pokud vám nesedí, nalepovat je pomocí prstů, můžete je chňapnout do pinzety, nebudete si tak stínit tou rukou a mělo by to jít lépe.

Mám řasy z ebay, vypadají stejně a jsou za pár korun. Na co kupovat tak drahé? Nejsou řasy, jako řasy. Jak už jsem zmínila, tyhle tvary více méně nejsou originální, najdete je i u jiných značek, každopádně je asi jasné, že i když dvě věci na pohled vypadají stejně, ta kvalita stejná být nemusí a v tomto případě je ta kvalita sakra hodně důležitá. Nebo teda nevím jak vy, ale já si na své oči dávám pozor a pokud si na ně nalepím řasy, tak je nesmím absolutně cítit, musí být pohodlné atd… S tím pak souvisí v neposlední řadě i samotné to lepidlo, proboha nekupujte si lepidlo na ebay.. Samozřejmě každého volba:) Já osobně než abych se rozčilovala, nervovala, že se to kroutí, nedrží to a trhá, tak si radši koupím kvalitu, u které mám jistotu.

Tohle nebyla otázka, ale jedna slečna mi na instagramu psala, že se jí zdá, že ty jednotlivé řasy jsou trošku rozdílné na těch řasách, zejména u vnitřní strany, že to není tvarově prostě jak přes kopírák. Tak jsem to zkoumala a není, každopádně na oku to nejde vůbec vidět a naopak si myslím, že takhle je to fajn a přirozené, jelikož ani přírodní řasy vám nerostou na obou očích stejně, že jo. Takže no problemo tohle.


Mám bohaté zkušenosti s tímto typem produktu a na 100% mohu tyto řasy mohu doporučit. Materiál je kvalitní, řasy jsou naprosto dokonalé, tvary velmi krásné a lichotivé na oku. Pokud máte nějaké další dotazy, tak se klidně ptejte v komentářích:) No tak co vy na to, jak se vám líbí??

Ještě mě tak napadlo, nakousnout tu cenu. Tři stovky nejsou zrovna málo a i já jsem si říkala, no tak to si koupím jedny a stačí. To jsem je ale neměla v ruce. Poté, co jsem měla možnost všechny zkusit, vím, že ta cena naprosto odpovídá. Budu se opakovat, co se týká tvarů, neřekla bych, že jsou to nějaké velké originály a určitě podobné najdete levněji u jiných značek. Rozhodně ale nebudou tak nádherně jemné a nebudou na oku vypadat tak skvěle, jako tyto PLH Beauty.

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

29 komentářů

 1. Lida Pilatova

  25.9.2017 at 10.19

  wooow… Ja tedy rasi nelepim, zkusila jsem to a jsem antitalent 😀 , ale na fotkach vypadaji krasne a na nekterych fotkach i prirozene… hlavne delty 🙂

 2. Jana

  25.9.2017 at 10.31

  Díky za nádhernou, vyčerpávající a velmi přínosnou recenzi řas. Nikdy jsme umělé řasy nenosila, ale teď je možná vyzkouším. Četlo se to jedním dechem. Fakt šikulka. A muselo to dát hodně práce. Takže ještě jednou díky.

  • ILoveMakeUp

   25.9.2017 at 11.02

   Jeeeee, tak to mě moc těší!! Já jsem sice ukecaná, ale na to psaní moc nejsem nebo teda alespoň mi to říkali ve škole vždycky, že psát slohovky neumím. Navíc to ani neřeším a píšu tak, jak mi to běží hlavou, takže spisovně a nějak nóbl to také není, ale co už.. Další věc je, že mám k tomu mega moc co říci, ale ono nacpat vše do jednoho článku, není jen tak, tak jsem ráda, že to není plácání páté přes deváté, ale že v tom najdete vše potřebné.. To jsi mě fakt potěšila, sem ráda.
   Já také díky.

 3. Soňa

  25.9.2017 at 10.32

  Za mě tuhle cenu za řasy nejsem ochotná zaplatit. Kupuji „dražší“ na Aliexpressu za cca 6 dolarů 3 páry a maximální spokojenost i kvalita. Jestli to má takovou nebo makovou krabičku je mi vcelku šumák 🙂

  • ILoveMakeUp

   25.9.2017 at 11.03

   Jj, mně na těch krabičkách také vůbec nezáleží. A vůbec by mi nevadilo, kdyby třeba byly řasy levnější a v obyč krabičce. Ale tak je to hezké na pohled no:)

  • Vlaďka

   25.9.2017 at 14.11

   Možná na pohled na tom úplně nezáleží, ale až se to projeví na zdraví… Materiál ze kterého jsou levné řasy vyrobeny může obsahovat toxické složky. Přece jen oči máme jenom jedny. No uvidíte…

   • ILoveMakeUp

    25.9.2017 at 15.40

    Jj, to stejne pisu v clanku. Na oci si musi clovek davat echt pozor..

 4. Kateřina Sýkorová

  25.9.2017 at 12.01

  No vypadají fakt krásně (ikdyž já bych volila méně výrazné), a ta krásná krabička.. 😀 Jinak máš to nádherně nafocené 🙂

 5. lucka

  25.9.2017 at 13.26

  Pekny clanek! Prehled od A do Z:) jen bych mela jeden dotaz,ktery mi tam schazel a se kterym bojuji,kdyz si vyjimecne rasy aplikuji (party,plesy,atd.) jak je spravne a efektivne sundat a ocistit? Vzdy mi zustavaji zbytecky lepidla na vicku a spatne se odstranuji.Odlicuji se na mokro a lehce prejedu i rasy, aby povolila nejen rasenka, ale i samotne lepidlo. Moc dekuji za odpoved;)

  • ILoveMakeUp

   25.9.2017 at 14.00

   Normálně je sundáš pomalým „strháváním“ pěkně od okraje. Chce to samozřejmě pomalu.. Lepidlo pak z řas sundávám nehtama, že to ožďobu či jak to napsat:-D a pak otřu tamponkem. Na těch očích mi většinou žádné lepidlo nezůstane a pokud jo, tak to chce prostě taky opatrně nehtem sundat, chytnout a stáhnout to prostě… Jako je to gumové, na to žádný odličovač nepomůže, chce to takhle no..

 6. Hana

  25.9.2017 at 17.36

  Já si koupila řasy s tou průhlednou páskou. Nějak jsem pochopila, že ta páska líp pruží (a tím pádem mají řasy šanci na oku vydržet co nejdýl). Po ránu mi oči hodně slzí, takže občas ve vnitřním koutku mám umělý řasy tak ze dvou mm odlepený,v práci je ještě jednou dolepím a pak mi už v pohodě vydrží až do večera – i 14 hodin. Tady v tom článku čtu, že se řasy s tmavou páskou líp lepí, ale co to odlepování? Pruží tedy míň než ty s tou průhlednou páskou? Díky za odpověď

  • ILoveMakeUp

   25.9.2017 at 18.04

   Ja si teda nejakeho pruzeni nikdy nevsimla covece. Kdyz to nalepis na oko, tak vicko nijak nenatahujes, aby tam bylo treba nejake pruzeni, ne? Nevim, tohoto jsem si fakt nikdy nevsimla. Vydrz ras behem dne dle meho zalezi jen na kvalite lepidla a naneseni dostatecneho mnozstvi. K tem okrajum je dobre dat vzdy vice a do stredu uz mene.
   Ani u odlepovani nevidim rozdil v souvislosti s tim, co pises, proste opatrne odlepujes, s tim rozdilem teda, ze u tech s pruhlednym paskem se mi obcas stane, ze je polamu a to me stve.. Stejne to drzi a odlepuje se dle mnozstvi lepidla a to davam stejne jak na rasy s pruhlednym, tak i s timto silnejsim paskem..

   • Hana

    25.9.2017 at 18.21

    Možná jsem to fakt blbě pochopila☺, proto jsem si řas s tím tmavým páskem ani nevšímala. Holt je budu muset zkusit. Díky za odpověď☺

 7. Zooza

  25.9.2017 at 18.30

  Tak za mě takhle po srovnání nejhezčí gama 😍 Ale jako krása střídá nádheru, fakt bozi ☺️

 8. Ladislava

  25.9.2017 at 19.16

  Ahoj. Řasy vypadají moc hezky a kvalitně. Článek je napsaný úplně dokonale. Obsahuje všechny důležité informace. Jen já mám osobní problém, přijde mi, že přirozenost se vytrácí ze všeho. Ženy si lepí umělé řasy, nehty, umělá prsa, botox, prodloužené vlasy…oblékání musí být jako ze žurnálu…fotky na IG dokonale vyšperkované… A já se ptám proč?! Nechápu to! Když vidím nějakou takovou vyumělkovanou ženu, je to spíš hnus než wau, ta je ale hezká! Musím říct, že se mi líbí obyčejní lidé s přirozenou krásou než tyhle kreatury. Ale na druhou stranu, ať si každý dělá co chce. Péťu mám ráda, dělá svou práci vážně skvěle a mezi youtubery ji považuji osobně za nejlepší! Ať už jde o projev, tak kvalitu videí. A její štětce miluju! I ty řasy vypadají kvalitně a dobře. Jen mi to vždy evokuje „vyumělkovanost“. Tak snad jsem nikoho nepobouřila svým názorem. Paa

  • ILoveMakeUp

   26.9.2017 at 10.58

   Jo tak to se mě neptejte, to jste tady na špatné adrese:))) Já nemám ani umělý prsa, ani botox, ani umělý vlasy, ani umělý nehty. Jediné, co jsem jako mladá nosila pár let, byly umělé nehty, protože svoje jsem měla totálně dohlodané a byl to jediný způsob, jak si přestat kousat nehty a pomohlo to..
   Umělé řasy dávám jen na fotku, páč je to pak celé takové výraznější, jinak je nenosím. Líčím si výrazně jen oči, neplácám na pleť vrstvy makeupu, celkově toho na ten ksicht moc nedávám, to, že to vypadá výrazně je jen proto, že používám výrazné barvy, ale líčím si prostě jen oči, rtěnku, tvářenku a jdu.. A hlavně se líčím proto, že je to můj relax a hobby, ne proto, že bych si myslela, že bych se bez toho neobešla..
   Tak asi chcou holky vypadat všechny jak přes kopírák, fakt nevím:)) Taky mi toho přijde hodně zbytečného v dnešní době a hlavně mi přijde škoda, že ty holky nejsou své, originální, že se neustále snaží někoho napodobovat a kopírovat, možná proto je to jedna umělá vedle druhé, no co už, když jsou tak spokojené, jejich věc:) Až budu mít jednou dceru a bude toto zkoušet, dostane ťafku a bude klid:-D
   Ono ty řasy záleží, kdo je nosí, já bych řekla, že na mně celkově vše docela zaniká, aj ty řasy, naopak když si je nalepí křehká blondýna, tak to bude trošku více okaté, že jo..
   Jo, nepobouřila, je to pravda no, hlavně ten instagram už je totální psychárna, přitom ještě tak 5 let zpět to byla tak fajn aplikace, plná krásných fotek a lidí, co něco uměli, tvořili atd… Teď je to prso, prdel, prso, prdel:(

 9. CosmeticsAndThings

  26.9.2017 at 6.30

  Já mám ráda umělé řasy, ale neumím je lepit. Takže když už se do toho pustím, tak si polepím oko, totálně zničím líčení a jsem akorát tak naštvaná.

 10. Martina Serafee Kolářová

  26.9.2017 at 9.44

  Tak ty tedy jsou !!!!! Jsem zastáncem umělých řas, protože pak dodají líčení úplně jiný šmrnc ! A tyhle jsou tedy mega pěkné, hlavně se mi líbí jako tobě ty alfa a delta 🙂

  • ILoveMakeUp

   26.9.2017 at 11.00

   Je to tak no, jako já je nenosím, nemám nějak kam, ale ráda takhle pro fotky na blog si je dám, protože za prvé to zvýrazní celé líčení a i člověk vypadá zas o něco hezčí, že jo:))

 11. Pája

  26.9.2017 at 10.23

  Prosím o nějaký tip na kvalitní lepidlo na řasy. Děkuji

 12. Radka Kostelková

  26.9.2017 at 14.59

  Ahoj,

  jsi vážně nádherná, moc Ti to sluší. A nejen řasy.
  Uvažuji, že je taky koupím, ale nevím kde. Normazlín nechci, mám s nimi špatné zkušenosti.

  Znáte někdo Dekorativku? (dekorativka.cz). Jaké máte zkušenosti? Anebo je mám koupit ještě jinde?

  Díky za radu.

  Radka

  • ILoveMakeUp

   27.9.2017 at 6.41

   Cau, jake spatne zkusenosti?? Ja nikdy nemela problem, naopak, kdyz objednam, za dva dny mam vse doma. Aj dekorativku muzu doporucit. No nebo pak na ofiko eshopu muzes, odkaz v clanku.
   Diky, snazila sem se to nafotit s ruznym licenim, at si muzete udelat o rasach co nejlepsi obrazek:) Jakoze, at je vidite co nejlepe..

   • Radka Kostelková

    27.9.2017 at 15.19

    Ahoj,
    byly zmatky v objednávce, přišlo mi něco jiného než jsem chtěla (levnější zboží), něco mi chybělo. V jiné objednávce zas bylo zboží rozbité a s reklamací mě poslali k šípku, že si mám kontrolovat před převzetím.

    Tak já zkusím tu http://www.dekorativka.cz. Našla jsem tam i dost věcí, co ještě neznám a chci zkusit zas něco nového.

    Děkuju.

   • Radka Kostelková

    2.10.2017 at 12.33

    Tak se ještě musím podělit o zkušenost s objednávkou na Dekorativce, protože jsem nadšená – jednak z řasů od Petry a jednak s rychlostí, jakou mi objednávka přišla. Objednávala jsem ve středu 27. a v pátek měla objednávku u sebe – a to byl ve čtvrtek svátek. Zírám. Tohle jsem dlouho nezažila.

    A ty řasy! Proboha, to je nádhera 🙂

    • ILoveMakeUp

     3.10.2017 at 9.28

     Fakt? Tak to chodíš na špatné eshopy, dneska už je to fakt rychlovka:) Tak to je super, že jsi spokojená, já též:)) Jsou moc povedené, že:)

 13. Pingback: Nové řasy PLH Beauty Éta a Théta fotky | ILoveMakeUp

 14. Weronika

  10.7.2018 at 20.06

  Wauuuuu,to jsou nádherné řasy a děkuji za skvělou recenzi, alfy a delty vypadají fakt úžasně a alfy bych si koupila. Uvažuji, že bych začala nosit umělé řasy, a chci začít s těmi, které vypadají přirozeněji 😀 opravdu nádherné 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.