Recenze ručního mixéru Beko z eshopu 2jakost.cz

By  |  5 komentářů

Hahaaa, tak na tenhle článek jsem se těšila, to si smlsnu! Nebudu řešit, jestli vás dnešní téma bude bavit, to je jasná věc:-D Vlastně někdy už ani nevím, zda vám dávám více tipů na kosmetiku nebo na to, co vařit:)) Naposledy jsem vám zde dělala recenzi a doporučovala rýžovar mám pocit, no a dneska se mrkneme na jednu naprosto základní, klasickou vychytávku do kuchyně. Určitě vlastníte ruční mixér, pokud však ne nebo máte doma pradědečka, jako jsem měla já, určitě čtěte dále!

Ještě něco málo úvodem. Jak jsem nakousla výše, měla jsem doma fakt hodně starý mixér, nepřála bych vám ho vidět, natož slyšet, ten motorek byl už řádně v… Hrozně jsem chtěla nový, ale on furt tak nějak v rámci možností fungoval, tak jsem to neochotně odkládala. Zase jsem nechtěla být rozežraná, šramotil, ale stále fungoval. A pak to přišlo jako blesk z nebe!:-DD Eshop 2jakost.cz mi nabídl, ať od nich něco vyzkouším a ukážu vám to. No tak já jako vždy šla očumovat na eshop, trošku ho prolustrovat, chápete a PUF, ruční mixéry!!!!:-D Nakonec jsem se rozhodla udělat srovnání dvou různých typů, aby byl článek zajímavější, no tak žádné zdržování a jde se na to!

Ruční mixér Beko HBA6700W

Jak už napovídá název eshopu, jde o zboží, které je ve slevě kvůli nějakému poškození. Kdyby šlo o poškození samotného produktu, absolutně by mě to nezaujalo. V tomto případě šlo ale pouze o poškozený obal, což mi nevadí vůbec, krabici stejně vyhazuju. Samozřejmě dokud jsem neměla zboží v ruce, byla tam menší pochybnost, jestli fakt bude obsah v pořádku.. Možná to tak nevypadá, ale já jsem dosti nedůvěřivý člověk:) Ale tak víte jak, mně o nic nešlo, tak jsem se nebála to risknout. Kdyby to bylo na prd, mohla bych vás varovat, když to bude fajn, tak jenom dobře, takže no problemo, šla jsem do toho! Odvážná školačka úplně:-D

Obavy byly zbytečné, balení dokonce bylo jen maličko zmáčknuté v jednom místě, tak jeden centimetr, no ani byste si toho nevšimli. Tohle mě docela dost překvapilo, čekala jsem, že to bude více poničené. Obsah byl naprosto v pořádku, všechno originálně zabalené, prostě vše ok. Já jsem se dívala samozřejmě, jaká je běžná cena tohoto mixéru, který mají na eshopu za 890 Kč a zjistila jsem, že na jiných eshopech je za cca 1400 Kč. Pfff, no jako, není co řešit!!

I když na tom až tak nezáleží, líbí se mi v tomto případě i vzhled a provedení. Rychlost je zde klasická a turbo.

Všechny ty nástavce vyměňujete u tohoto Beko mixéru tak, že zmáčknete dva cuplíky po stranách. Jde to snadno, žádný problém.

Co vše je součást balení jste tedy viděli na fotce výše, já mám z toho mixéru megaaa radost, pro někoho možná divné, ale ženské, které baví vaření jako mě, určitě chápou:) Vypadá to hezky, perfektně to funguje a hlavně, to tak málo řve!! Jako oproti tomu starému, co jsem měla, to je pohodička.

Snad jen co bych vytkla, že je docela těžký, ale jako ne nijak více, jak běžně, ten starej byl stejně těžkej, nevím proč musí být tak malý přístroj tak těžký, ale tak co už.

Ruční mixér Beko HBA5500W

Další ruční mixér, který vám představím, má vlastně naprosto stejné složení.

Já jsem vám chtěla udělat nějaké srovnání, faktem je, že oba ty přístroje fungují téměř stejně, není tam nějaký zásadní rozdíl v tom, jak rozsekají cibulku nebo kousky masa. Jediný rozdíl je u té metličky, že tady je dvojitá a jo, trošku mi přijde, že mi šlehačku vyšlehají rychleji, ale není to fakt nic zásadního, že by tam byl nějaký mega rozdíl časový.

Jo, rozdíl tam vlastně jeden je, ten ale nemá nic společného s funkčností při vaření. Jde jen o to, že nástavce u toho prvního nacvakáváte a u tohoto je přiděláváte a sundáváte otočením. Jde to v pohodě, nijak se to neseká, no problemo.

Ovládání v tomto případě vypadá takhle. Horní cuplík je na běžnou rychlost, spodní turbo. Vrrrn vrrrrrrn…:-D No co co, po 15 letech mám novej ruční mixér!

I přes velkou slevu se na přístroje stále vztahuje záruka a nechybí u nich pěkně český návod k použití.

Já jsem teda ruční mixér měla, ale dávno už ne ty další nádoby, ve kterých právě můžete rozsekat nádherně cibulku, česnek, bylinky, no cokoliv. Takže po dlouhé době nemám pomazánky samou hrudku. U nás se teda sežere všechno, ale řeknu vám, je to příjemná změna:-D

Pokud chcete vidět více, mrkněte na můj instagram a dnešní instastories, mixér vám tam ukazuju:) Tak co, dobrý tip teď před Vánocema, že? A kdo taky máte v kuchyni stařečka??:-D

 

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

5 komentářů

 1. Meet My Lovely World

  28.11.2017 at 14.33

  Budeš se divit, ale já třeba ruční mixér nemám. Mám pouze tu tyčovou násadku na mixér 😀 Nicméně souhlas, tyto typy balení a la 2. jakost jsou super. Také jsme takhle něco kupovali, myslím, že vysavač a byla pouze trochu pomačkaná krabice 🙂 Za mě super tip! Přeji ať slouží!

  • ILoveMakeUp

   28.11.2017 at 15.07

   Nojo, tak jak to člověk nemá, tak nemá. Ale jak to pak jednou vyzkouší, že to usnadní práci i čas, tak už bez toho nejde fungovat:))
   No pro mě je to docela novinka tyjo. A jsem mile překvapená, že to není celé okopené, jen kousek promáčklej a jinak pohoda, to beru:)

 2. Michaela

  28.11.2017 at 15.30

  Víc se mi líbí ten baculínek, hezky by se mnou ladil 🙂 Mám taky stařešinu, ale pořád funguje. Nicméně za tip na stránky děkuji.

  • ILoveMakeUp

   28.11.2017 at 16.22

   tak pokud fakčí jak má, tak pohoda. Ten můj byl fakt už hodně jetej, tak mám radost, že mám zase pěkně funkční a krásný:))

 3. Markéta Ž.

  30.11.2017 at 8.37

  No, dědouše od Ety(mixer a šlehač) jsem měla od mamky:-D, ukradla jsem jí ho když jsem potřebovala něco na přechodnou dobu než zařídím bydlení. Husté, že to vydrželo strašně let-to už se teď fakt neděje… Děsně řval, pak jsem se ho bála dávat i do elektriky, tak šel do křemíkového nebeB-) Tyhle stránky jsou bezva-prvně mi o nich řekl přítel(a ten se o domácnost nestará ani myšlenkou:-D) Prý kamarádi v práci říkali…Ten server je ok, ještě, že si ti chlapi v práci povídají:-D:-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.