4. vánoční giveaway s Ilovemakeup.cz

By  |  648 komentářů

Hezký den přeji. Mám pro vás giveaway, na kterou jste se všichni moc těšili, ale aby to nebyla úplná nuda, mám pro vás nejdříve něco málo ke čtení:)

Vánoční soutěž s ilovemakeup. Jak to všechno začalo?

První vánoční giveaway jsem dělala v roce 2014. Chtěla jsem vám napsat nějaké krátké povídání, jak a proč jsem se soutěží před léty začala, ale sama jsem si nemohla vzpomenout. A pak mi to docvaklo! V roce 2014 to byly 4 roky od založení blogu a byla to právě doba, kdy mi začaly chodit emaily od kosmetických značek. Najednou spousta zajímavých nabídek, které jsem si samozřejmě užívala a stále užívám. A někdy v tu dobu mě právě napadlo, co takhle tohle využít trochu více a udělat na konci roku nějakou mega vánoční soutěž?!

Moc ráda dělám na blogu reklamu kvalitním značkám. Co si budeme povídat, recenze na blogu a reklama v telce je trošku rozdíl. Na blogu to máte bez jakéhokoliv přikrášlení, reálné fotky produktů, detailní líčení atd.. Co je pro mě ale hodně důležité, aby ta reklama měla nějaký význam nejen pro mě, ale i pro vás. A to znamená právě tu pořádnou, užitečnou recenzi, ať víte co kupovat či nekupovat nebo giveaway. Takže abych to už více neokecávala, od puberty jsem si užívala kosmetiku a neustále kupovala a zkoušela nové věci. S blogem ty možnosti mám ale ještě větší, jsem za to moc ráda a ráda se o to s vámi dělím. No, a proto vznikla 1. vánoční giveaway! S cílem dopřát vám to něco více, co si užívám já během celého roku.

Zkráceně, víte, že já na nějaké ty pózy nejsem, nejsem taková v reálu, nejsem taková na netu. Takže jasně, ta soutěž je pro vás, je to ale zábava i pro mě (ohmatám si a projdu všechny ty produkty:-D) a nebudeme tady hrát divadlo, je to super reklama pro eshopy/značky, o kterých si myslím, že by je měli znát/vyzkoušet všechny ženské, které chtějí vypadat i cítit se fajn. Jakýpak copak!:)

První vánoční giveaway vypadala nějak takhle!:)

Druhá vánoční soutěž se nesla v podobném duchu, ale musím přiznat, že jsem se tehdy trošku „bála“, zda dokáži zopakovat tak mega soutěž. Podařilo se a opět se mezi cenami objevily ty nej značky a eshopy.

Třetí vánoční soutěž už si vybavuji mnohem lépe. Opět trvalo cca 4 měsíce, než jsem dala do kupy a opět jsem třem z vás darovala obrovskou nálož nejen kosmetiky. Tohle si fakt dobře pamatuju, bylo toho tolik, že se to nevešlo na stůl a já měla nerva, jak to vyfotit, aby to vše šlo pěkně vidět. Nakonec jsem vyklidila celý můj kosmetický stůl a komplet tu bílou policovou skříň a nacpala tam všechny ceny. To víte, chci to mít pro vás hezké, žádný hodit na zem a nafotit, to by byla nuda:)


4. vánoční giveaway

No a máme tady rok 2017 a já jsem se do toho před pár měsíci opět pustila. Všechny ceny jste již mohli vidět v průběhu listopadu na sociálních sítích, takže víte, že jsem pro vás vybrala opět jen to nejlepší. Kosmetiku, kterou jsem si za celý rok nebo i dříve oblíbila, a kterou pravidelně používám.

Jelikož je celá giveaway plně v mé režii, odráží se v tom moje aktuální potřeby. Proto mezi cenami najdete převážně pečující kosmetiku, která mě tak nějak logicky s postupem věku začala hrozně bavit. A věřte nevěřte, ta péče a používání kvalitních produktů jde na obličeji fakt znát. Odzvonilo mi 32 let a co tak sleduji reakce čtenářek, nikdo by mi to netipoval, za což jsem ráda a jsem si jista, že je to hlavně tou pravidelnou péčí.. Šmarjááá a dost, blogeeeerka no, už bych sem cpala recenzi či co:-DD Zpět na zem. Dekorativka je ale hobby, které mě nikdy nepřejde, takže i tyto zkrášlující produkty ve výhrách najdete.

Většinou jsem v tomto článku dělala i nějaké shrnutí, jak se mi ten rok blogovalo. Blogovalo se mi fajn, jako každý rok. Já jsem si blog nezakládala proto, že mě najednou začala kosmetika bavit, ale proto, že mě bavila už spoustu let před tím. Takže je to opravdu moje celoživotní hobby, které mi bude dělat radost celý život, s blogem i bez blogu. Abych ale nepsala jen o sobě, určitě musím přiznat, že mě to už 7 let baví i kvůli vám, protože vy jste fajn. Naladěné na podobnou vlnu, normální ženské, co se snaží stíhat vše od práce až po domácnost a právě i nějaké ty koníčky. Dobře se s vámi kecá, často si dáme navzájem super tipy, je to fajn:) Jasně, jednou za rok i u mě přelétne nějaký ten blázen, ale já tohle nějak neřeším, „internetové hrdinky“, co by v reálu neuměly ani pozdravit, mě nějak neberou.
Takže jo, líčení a vaření mě neustále hrozně baví a mohu slíbit, že i v tom dalším roce pro vás budu chystat spoustu užitečných recenzí a tipů na to, co dobrého uvařit a jak u toho ještě navíc vypadat krásně (haha)!:)) Plus sem tam nějaká ta psí prdelka přeběhne:-D

Na závěr tady mám ještě jednu informaci. Já dělám celoročně hodně soutěží, dělám jich tolik, protože mě samotnou strašně baví. A když se moc nezapojuji, kompenzuji si to asi alespoň tím, že je sama pořádám.
Každý rok se však setkávám se stejnou otázkou, proč ty výhry z vánoční giveaway nerozdělím mezi více lidí. Za prvé je to právě proto, že těch soutěží dělám přes rok hodně, v průběhu roku tak má mnoho lidí možnost něco vyhrát. Za druhé je tohle prostě taková moje speciální, vánoční giveway. Jejím smyslem už od začátku bylo, že obdaruji tři holky, které ale následně mohou obdarovat spoustu dalších lidí v rodině, kamarádky, kolegyně v práci atd. Takže je ve finále obdarovaných mnohem, mnohem více, než já sama bych mohla obdarovat. Nemusíte se tedy obávat, že bych byla nějaká sobecká a nechtěla udělat radost více lidem, naopak!:)

Zapojené eshopy a značky:

Lidl, facebook, instagram

Ziaja, ruzova10, facebook, instagram

Uriage, Dr. Max lékárna, facebook, instagram

SalonOnline, facebook, Alterna facebook

Pleva, facebook, instagram

Oriflame, facebook, instagram

Naturalium, facebook, instagram

La Roche-Posay, Vichy
my-dermacenter, Vichy facebook, instagram

La Roche-Posay facebook, instagram

Galaxie přání, facebook, instagram

Flormar, facebook, instagram

E style, facebook, instagram

Mejkapnet, facebook, instagram

Elnino, facebook, instagram

Drogeriezde, facebook, instagram

Mujsidolux, facebook, instagram

Dermacol, facebook, instagram

Indulona, facebook, instagram

Crystales, facebook

Biooocz, facebook, instagram

Normain, facebook, instagram


Tři z vás si rozdělí vše, co vidíte na fotce. Chcete se zapojit, zkusit štěstí a třeba vyhrát?? Kdo nehraje, nevyhraje!:))

Podmínky soutěže:

 1. Mějte ve sledování můj facebook nebo instagram a sdílejte příspěvek se soutěží.
  Fcb příspěvekInsta příspěvek
  Na obou sociálních sítích je nutné sdílet příspěvek VEŘEJNĚ, ať můžu mrknout, v případě instagramu mě nezapomeňte označit a ke sdílené fotce uveďte prosím štítek #vanocesilovemakeupcz 🙂
  Záměrně dávám na výběr to nebo to, protože i já sama jsem třeba více na instagramu, někdo zase na tom facebooku, tak si vyberte, co vám více pasuje:) Těším se na vás!
 2. Do komentáře zde pak uveďte, pod jakým jménem mě sledujete + na které sociální síti, pokud to bude osobní jméno, stačí první tři písmenka z příjmení.
 3. V komentáři do kolonky email, vyplňte emailovou adresu

Do komentáře můžete napsat cokoliv, co chcete, co se vám na mém blogu líbí, co nelíbí, co byste zde rádi v příštím roce viděli atd.. Jako po celý rok, pište si, co chcete:)

Zapojit se mohou samozřejmě moje české i slovenské čtenářky. Soutěž bude ukončena 11. 12. 2017, abych měla dostatek času a stihla vám balíček odeslat a doručit pod vánoční stromeček:) 

A je to tadyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!! Vylosovala jsem tři holky, tradáááááááááá, doufám, že se držíte, protože to bude mazeeeeeec, až vám to dojde!:))))

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

648 komentářů

 1. Eva Magdalena

  1.12.2017 at 14.50

  Sleduji Eva Magdalena Bíl

  • Elena

   1.12.2017 at 16.18

   Z blogerek mam Vas nejradsi. Jste tak nejak SPRAVNA!!! A sleduji Vas na FB – Elena Burianová a na instagramu – justbeelen. Diky za soutez!!! Je super!!!

  • Petra Hromádková

   1.12.2017 at 19.58

   Ahoj sleduji tě na instagramu jako petra.hromajda ,hromadkovap@centrum.cz ,super mega soutěž 🙂

  • Jana

   2.12.2017 at 12.58

   Ahoj, sleduji tě strašně moc ráda, jak rubriku kosmetiky, tak i vaření. Kombinace jídla a kosmetiky to je moje 🙂 sleduji tě na fb pod jménem Jana Vodseďálková. Ať se ti nadále daří dělat takhle skvělý blog.

  • Jana Vodseďálková

   2.12.2017 at 13.00

   Ahoj, sleduji tě strašně moc ráda, jak rubriku kosmetiky, tak i vaření. Kombinace jídla a kosmetiky to je moje 🙂 sleduji tě na fb pod jménem Jana Vodseďálková. Ať se ti nadále daří dělat takhle skvělý blog.

  • Lucie

   5.12.2017 at 1.06

   Ahoj, sleduji Vás moc rada, hlavně na Instagramu. Miluji příspěvky s jídlem. A vlastně miluji jídlo. Jenže, asi žádná moje kamarádka nemá instagram, takže se pokusím soutěžit na fb. V životě jsem jednou vyhrála na mysliveckém plese drzak na vejde, tak si říkám že je čas to prolomit 😂. Navíc moc rada uklízím a kosmetika, to je moje. Na fb Vás sleduji jako Lucie Andresiková Keratinová. Moc zdravím a přeji krásné svátky.

  • Markéta

   9.12.2017 at 11.46

   Sdílela jsem na instagramu jako @kkookkiinnaa

 2. Lida Pilatova

  1.12.2017 at 14.53

  Tak ja jsem otrela slinu, utrela monitor a sdilela jsem na FB – protoze na insta to neumim 😀 ( noo blondyna co chces 🙂 ) ALe sleduji te vsude ( jo stalkerka hadr 🙂 )

  Jinak moc dekuji za tvuj blog i prispevky. Jsou proste normalni a super. CLovek si nemusi davat bacha na pusu ( pismenka) a nemusi se bat rict co si mysli… a to je dneska celkem vzacnost. Hodne stesti do dalsich let. At uz v praci, na blogu, s chlupaceme i tim velkym zviretem ( pritelem 🙂

 3. Renata

  1.12.2017 at 14.54

  Co napsat..jsi skvělá 🙂 to snad vystihuje vše 🙂 a tvoje story na instagramu z vaření a ochutnávek jsou nejvíc♥ na facebooku sleduju jako Renata Kolmanová a na instagramu jako rendy.kolmanova

  • Eva Roučková

   1.12.2017 at 16.13

   Ahoj, sleduji Tě na instagrmu i na facebooku jako „ilovemakeup“. Sdílím před fb.
   Není to tak dlouho, co jsem na Tebe narazila. Kromě vášně ke kosmetice a skvělých líčících dovedností a kuchařského umění, na tobě „zbožňuju“ ten tvůj smysl pro humor. Tvůj smysl pro humor a super hlášky zároveň s tvým přijemným příjemným přízvukem mi vždycky zaručeně zlepší den. Za to děkuji! Blog se mi moc líbí a celkově tvá komunikace s námi, ať se ti daří, ahoj 🙂

 4. Zdena Báčová

  1.12.2017 at 14.54

  Sleduji na FB jako Zdena Báčová a žasnu nad tou štědrou nadílkou. Baví mě samozřejmě nejvíce líčení, vždy to máte krásně vyfocené, že opravdu vynikne ta práce, která za každým make-up lookem stojí, takže se těším určitě i na další inspirace v roce 2018. Přeji mnoho štěstí.

 5. Simona Axmannová

  1.12.2017 at 14.54

  Ahoj, sleduji te na Instagramu pod jménem Simona Axmannova. s.axmannova@seznam.cz Díky za soutěž 👍🙂

 6. Lucie Tomanová

  1.12.2017 at 14.55

  Ahoj krásko, jako každý rok vyzkouším i letos své štěstí v téhle soutěži a uvidíme, zda li se usměje či nikoliv. Tvůj blog navštěvuji ráda a často se vracím i do starších příspěvků. Hodně mě baví i příspěvky o domácnosti a pomůckám ne jen ty kosmetické, šminky nejsou všechno. Letos jsem tady nasbírala honě tipů nejen na fajn šminky, ale hlavně na tu drogérii na doma. Díky za to. Prosinec je poslední měsíc roku, tak ti přeji, ať stojí za to.

 7. Janča

  1.12.2017 at 14.55

  Sleduji všude <3 a sdílím soutež na FB pod jménem Jana Runzová 🙂

  • Lucie Tomanová

   1.12.2017 at 14.56

   Ahoj krásko, jako každý rok vyzkouším i letos své štěstí v téhle soutěži a uvidíme, zda li se usměje či nikoliv. Tvůj blog navštěvuji ráda a často se vracím i do starších příspěvků. Hodně mě baví i příspěvky o domácnosti a pomůckám ne jen ty kosmetické, šminky nejsou všechno. Letos jsem tady nasbírala honě tipů nejen na fajn šminky, ale hlavně na tu drogérii na doma. Díky za to. Prosinec je poslední měsíc roku, tak ti přeji, ať stojí za to. Na FB sleduji jako Lucie Tomanová.

 8. Katerina

  1.12.2017 at 14.58

  Kateřina Krause – Facebook

 9. Anonym

  1.12.2017 at 14.58

  Sleduju te jako Milena Kadlecová. Sdilela jsem soutez na facebooku.
  Tvoje blogy mam rada. Jsi obycejna holka, na nic si nehrajes a jis taky neco jinyho, nez zrni a travu😀. Jsi blazen do kosmetiky, stejne jako ja. Takze si drzim palce, at jsem jedna z tech stastnych.

 10. HančaK

  1.12.2017 at 14.58

  bože taková hromada dárků, asi jsem v sedmém nebi! 😍 líbilo se mi jak si psala o tom, že si musela vyklidit kvůli pěkné fotce celou skříň. a stolek… tolik toho pro nás děláš 😉 miluju tvoje instastories! ❤️ jinak sleduju tě jak na instagramu jako akitacka tak na facebooku jako Hanča Krejčová 🙂 snad se na mě letos uspěje štěstí, soutěžím snad už 4 rok 🙂

 11. Nikol Daniela Hrbáčová

  1.12.2017 at 14.58

  Soutěž jsem sdílela na svém fb (Nikol Daniela Hrbáčová). Na instagramu tě sleduji jako niki_dani_hrbac .

  Sleduji tě každý den – na instagramu. Nevím, jesti ti to příjde nenormální :-D. Ale je pravda, že jsou tvoje příspěvky strašně zábavné. Příjdu domů unavená z práce, uvařím si jídlo a kafe, dám si nohy nahoru, zapnu tvoje instastories a úplně vypustím 🙂 . Jsi pozitivní, poutavá a zábavná. Máš skvělé rady, perfektní psy a správný postoj k životu 🙂 . Jen tak dál 🙂 !

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 15.07

   😀 tak jako od toho to mám, aby mi tam lidi hleděli, na něco co baví mě, aj je, teda vás, takže mi to přijde normální:)))
   Přesně tak, to tě chápu, mám to naprosto stejně, pěkně chvilkový únik od starostí, že, jojo…
   Děkuju:)

 12. Renca Cyprichova

  1.12.2017 at 14.58

  Tak jsem to nasdilela prestoze tuto podminku nesnasim a vzdy to byl duvod se jakekoliv souteze nezucastnit. Tentokrat jsem ale udelala vyjimku protoze tvoje recenze mam strasne rada a protoze to jinak nevyzadujes. Podrbej chlupacky za uchem a budu se tesit na dalsi super poctenicko. Na fb jsem coby renca cyprichova

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 21.04

   Jo, poprve v roce jsem dala do souteze naky podminky, ale samozrejme nikoho do niceho nenutim:)
   Jj, jeden ma po operaci sikulka, vyridim, dekuju

 13. Kateřina

  1.12.2017 at 15.00

  Tak to je pořádná krásná soutěž, tolik věcí jsem snad v životě neviděla.
  Sleduji na facebooku jako Katie Horálková

 14. Misha05

  1.12.2017 at 15.01

  Krasa,krasa,krasa!! Vim,ze nevyhraju,ale zkusim 🙂 instagram jsem zrusila,pote obnovila. Ale uz na nej nemam tolik casu a nebavi me. Tebe jsem ale sledovat neprestala 😉 jsem tam jako chamomila05 krasny den!

 15. Terézia

  1.12.2017 at 15.01

  Sledujem na FB ako Terézia Senteliková ✨ strašne som sa tešila na túto giveaway , tieto ceny sú dokonalé , znie to sebecky ale naozaj si držím palce 🙂 je vidno že Vám na vašich čitateľoch záleží 😉

 16. Vierka

  1.12.2017 at 15.02

  Dobrý deň 🙂 sledujeme Vás už dlhšiu dobu na FB (Vierka Harňák) a vaše príspevky mi dosť pomohli kedže sa osobně v kozmetike dosť často strácam 😀 takže ďakujem. A tiež za súťaž. Prajem vela úspechov a ďalšie super články.

 17. Lenka

  1.12.2017 at 15.03

  sleduji na fb pod jménem Lena Croft a na insta bigbosslena 🙂

 18. Lucie Ošmerová

  1.12.2017 at 15.04

  Tyjo, konečně. Celej den na tohle čekám, upečeno 6 druhů cukroví a furt nic. A teď! Slaaava😁 co ty? Budeš péct? Loni sem skoncila s 25ti druhy, uvidim co bude letos 😁😅 treba bych chytla inspiraci od tebe. Páč pokaždý když vidím tvý instastories s jidlem tak valim do kuchyně něco chystat 😅 no a v kosmetice ses proste muj guru. To je jasny 😅 FB Lucie Ošmerová Insta lucapurplelife 🙂

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 21.05

   Covece asi ne, neni nalada:) Ale kuchtit budu urcite, to zase jo:))

 19. Anonym

  1.12.2017 at 15.05

  Sdíleno na FB – Adriana Schüllerová

  Nejsem moc komentující typ, ale tvůj blog sleduji a moc mě baví, takže v tom pokračuj tak jak to děláš 🙂

 20. Lenka

  1.12.2017 at 15.07

  Delej to tak jak to delas ….je to perfektni!!

 21. Monika Belková

  1.12.2017 at 15.07

  Musím říct, že je to obdivuhodné. Nesleduju asi úplně moc blogerek, ale opravdu snad u nikoho jsem ještě neviděla takovou super soutěž. Je hezké, že si s tím vůbec dáváš práci. Je pravda, že produkty se nakonec určitě rozdělí mezi více lidí, takže bude mnohem víc radosti, než si teď dokážeme představit. Moc se mi líbí, že hodně věcí u tebe můžeme běžně vidět a sama je máš vyzkoušené. Hodně na instagramu vídám, jak holky něco dostávají, ale nikdy neudělají žádnou soutěž, aby si ty věci mohly vyzkoušet i jejich „fanynky“. Možná je to i závist, ale ani samotné firmy neudělají skoro žádnou soutěž, aby si nalákali zákazníky. Já si věci koupím radši po předchozím vyzkoušení, proto jsem ráda třeba právě za soutěže, kdy můžu vyzkoušet a nebudu zklamaná z vyhozených peněz. 🙂 Jsi opravdu super, mám tě na instagramu nejradši! Sleduji tě tam jako b.mona

 22. Lenka

  1.12.2017 at 15.09

  Jo a sleduju fb jako Lenka Jel.

 23. Jana

  1.12.2017 at 15.09

  Sleduji na IG janka.s
  🎄🎄😊

 24. Anonym

  1.12.2017 at 15.10

  Tak sdílím přes FB (Gabriela Vašáková)…koukám sice spíš na Ista,ale sdílení tam prostě neovládám 😆Ráda s tebou na insta vařím a jím – v tom ti můžu konkurovat,v té kosmetice si však jedinečná a ty fotky…fakt smekám!Umíš!Děkuji ta soutěž :0)

 25. Dana Kudličková

  1.12.2017 at 15.10

  Perfektní soutěž 🙂 Váš blog sleduji moc ráda, spousta inspirace 🙂 Facebook Dana Jafi Kudličková

 26. Petunails

  1.12.2017 at 15.12

  🎄Vánoční giveaway jsem sdílela na instagramu ➡️ petunails 🎄

  🎁 nejlepší stories s jídlem
  🎁 blogerka co má nejvíc
  (srandovnich) pejsků😂
  🎁 největší vánoční giveaway
  🎁 a samozřejmě NEJLEPŠÍ články!

  Jsi prostě svá a to je úplně nejlepší🤹‍♂️.

 27. Katerina

  1.12.2017 at 15.13

  Sleduji te a sdilela jsem na facebooku pod jménem Kate Koňaříková 🙂 nooo tak snad se poštěsti a konečně něco vyhraju , nikdy jsem nic nevyhrala tak snaaad 🙂 balík by aspoň dlouho neputoval ,jsem tvoje věrná sledovatelka ze Vsetína 😀

 28. Tereza

  1.12.2017 at 15.14

  AHOJ SLEDUJI TĚ NA FACEBOOKU JAKO TEREZA ČERMÍNOVÁ A NA INSTAGRAMU JAKO __t_e_r_e_z_k_a__ 🙂🙃 A KLASICKY I ZDE NA BLOGU.JÁ JSEM MOC RÁDA, ŽE JSI KE VŠEMU UPŘÍMNÁ,HODNÁ A ŽE NÁM PORADÍŠ DOBRÉ TYPY OKOLO VŠEHO. JÁ SE KAŽDÝ DEN TĚŠÍM NA TVOJI POZITIVNÍ ENERGII, KTEROU TY OPRAVDU ROZDÁVÁŠ. MILUJI I TVŮJ BLOG,MÁŠ TAM KRÁSNÉ FOTKY, KTERÉ MAJÍ PŘÍJEMNÝ NÁDECH A ATMOSFÉRU.JÁ BYCH ASI NEMĚNILA NIC, PROTOŽE JSI SAMA SEBOU,ORIGINÁL A NÉ KOPIE NĚKOHO JINÉHO 🙂 PŘEJI TI MNOHO ÚSPĚCHŮ A BUĎ TAKOVÁ DÁL JAKÁ JSI. TŘEBA SE USMĚJE NA MĚ ŠTĚSTÍ 🍀🍀🍀 KRÁSNÝ DEN TEREZA 💖💋

 29. Markéta

  1.12.2017 at 15.14

  Už přes rok hltám každý příspěvek, každou recenzi 😊
  Několikrát jsem díky tvým příspěvkům nakoupila 😊 jak úžasné krémy od Ziaja s kozím mlékem ❤️ Tak nádherný prsten od Eppi 💍❤️ Sleduji tě všude na FB, na instagramu i zde na blogu
  Na FB Markéta Vykouková, kde jsem sdílela a sleduji i na insta marketulkaaa

 30. Jarmila.B.

  1.12.2017 at 15.15

  Ahojky, nejdříve bych ráda poděkovala za to, co pro nás děláš, je to strašně milé a musím upřímně říct, že takovou mega soutěž jsem viděla jen u Tebe. Ty velké – viditelné blogerky, youtuberky snad nic takového nedělají, to se nechci nikoho dotknout a nebo když pořádají giwky během roku, vyhrávají pořád dokola ta samá jména…To se pak člověk radši ani nezapojuje.
  Pravidelně sleduji Tvé sociální sítě a na IG tedy nejčastěji a asi začnu tloustnout jen z toho sledování..:-))). Obdivuji, jak jsi akční a teda to vaření..:-)))a večerní ochutnávky brambůrků atd..:-)))já už bych byla metráková. A nej je pro mě líčení,já jsem na to strašně levá..:-D
  Na IG Tě sleduji jako modry.kralik a na FB jako Jarmila Břicháčková.
  Jarmila.80@seznam.cz

 31. Karolína Peterková

  1.12.2017 at 15.15

  Ahoj, sleduji tě jak na instagramu, tak na facebooku. Ty, taková jaká si, si jedinečná a vždycky mě rozesměješ svými stories, jak jídlo, kosmetika a ti tvoji úžasný pejsci. Zůstaň taková jaká si, takových lidí je málo a sou nejcennější.
  Mé jméno na facebooku: Karolína Peterková
  Má přezdívka na instagramu: kajinapeterkova

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 21.55

   🙂 dekuju. No kdyz to nekdy vidim takhle po netu, jsem vdecna za to, jaka jsem.. 🙂

 32. Martina

  1.12.2017 at 15.16

  Ahoj a díky za nádhernou soutěž. Budu celých 10 dní doufat, že se na mě štěstí usměje 😁 Každopádně mě sledování tvého blogu a instagramu nesmírně baví a ještě se mi nestalo, že bych na základě tvé recenze špatně nakoupila 😉 sleduji tě též na Fcb pod jménem Martina Bažantová kde také sdílím tvůj soutěžní příspěvek

 33. Marketa

  1.12.2017 at 15.16

  Oooo sleduju a slintam pri kazdem prispevku o vyhrach 🙂 Libi se mi hlavne,ze jsi takova civilni,nehrajes si na to,ze se zivis jen smoothie a zrnim 🙂
  Sleduji na obou, fb Marketa Kra, instageam macu.k

 34. Sabina Švédíková

  1.12.2017 at 15.16

  Ahojky, já Tě sledují na facebooku, krom toho, že mi chodí i upozorňující maily 😉
  Co napsat víc? Snad jen, že jsi úžasná, krásná a neskutečně Ti fandím ❤ Už si to bez Tebe nedokážu představit, stala ses virtuální součástí mého života 😇 Díky… 💋

  PS: přeji Ti krásné Vánoce a hlavně spokojené srdíčko a ZDRAVÍ!!!!!

 35. Barča bess jantáková

  1.12.2017 at 15.16

  Líbí se mi rozmanitost blogu 🙂 asi bych osobne nic nemenila bavi mne to 🙂 na fb jako barča bess jantáková

 36. Iveta Smerdova

  1.12.2017 at 15.18

  Krasne patecni odpoledne preji. Sleduji a sdilim tuto bohate nadelenou vanocni soutez na facebooku pod jmenem Iveta Sm. Jsme v rodine temer same zeny, takze o vyhru bych se podelila s nimi formou vanocnich darku, tak by tato pestra vanocni nadilka potesila mnohonasobne. Preji krasny vikend :-). Iveta

 37. Andrea

  1.12.2017 at 15.18

  Sleduji na facebooku jako Andrea Hájková
  To je pořádná krásná soutěž, tolik věcí jsem snad nikdy neviděla pohromadě. Snad budu mít štěstí.

 38. Andrea

  1.12.2017 at 15.19

  Sleduji na facebooku – Andrea Hájková
  Krásná soutěž, tolik věcí jsem snad nikdy neviděla pohromadě. Snad budu mít štěstí.

 39. Pavlína Cízlová

  1.12.2017 at 15.20

  Sluduji Vás zatím krátce,ale blog je velmi inspirativní a zábavný.Facebook Pavlína Cízlová

 40. Zuzka Adámková

  1.12.2017 at 15.20

  Ahojky, tak ten počet kosmetiky mě docela vyděsil 😀 Takové množství. Docela mě to šokovalo, já bych hodně z těch věcí rozdala kamarádkám a rodince 🙂
  Sleduji na FB Zuzka Adámková

 41. Lucka

  1.12.2017 at 15.21

  Sleduji jako Lucie Krejčová, sdílení na fb.
  Ráda tě sleduji, bavíš mě, líčení je hezké a neprehnane a miluju tvoje pesany a vaření. Po celou tu dobu t3 sleduji oceňuji fakt, že mi pořád přijdeš jako normální ženská.

 42. Kristýna

  1.12.2017 at 15.21

  Sdílela jsem to na mém FB – Kristýna Košuličová a taky tě i přes FB sleduji 🙂
  ale hlavně tě sleduji přes IG – kiki.kosulicova 🙂 popravdě sleduji tě více na Instagramu , ráda koukám na tvé stories 🙂 nejvíce mě baví ochutnávky , dneska mě zaujala ta ochutnávka toho Activia koktejlu s marakujou 🙂 nevím jestli to píšu dobře 😀 ale hlavně se mi líbí jaká jsi , nebo spíš jak se chováš v těch stories , připadáš mi strašně fajn 🙂 jinak vůbec bych nevěřila že ti je 32 , vůbec na to nevypadáš 🙂 blog se mi taky strašně líbí , hlavně styl psaní, jak jsem říkala připadáš mi strašně fajn a i to psaní je takové záživné pro mě 🙂 panejo těch produktů je teda 😀 už teď to závidím těm co to vyhrají 😀 jak jsem to iděla na instagramu tak jsme myslela že to ani na fotku nedáš 😀 tak já už asi budu končit 😀 chtěla jsem ti říct že strašně ráda koukám na tvé instastories a dělej více ochutnávek ať se mám čím inspirovat 🙂 taky určitě dál piš ,protože ráda čtu tvé články a uplně nakonec pozdravuj ode mě tvé pejsky 😀 jsou strašně hezcí ♥ jsem se trošku rozepsala snad ti to nevadí 😀 měj se krásně a přeji ti hezké Vánoce ♥

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 21.58

   Nevadi nevadi, ja si moc rada ctu vase nazory a dojmy. Tolik smajliku, az se musim usmat, dekuju, to jsem potrebovala! 🙂

 43. Klára Daňková

  1.12.2017 at 15.22

  Bylo by hezký kdyby se na mě usmálo štěstí a vyhrála jsem 🙂 O výhru bych se určitě rozdělila s maminkou a se sestrou, které se teď narodila holčička. Plánuju být ta nejlepší tetka a čeká mě sposta nakupování na rozmazlování ^_^ 😀

  Sdílím veřejně na FB: Klára Imiis Daňková

 44. Kristyna S.

  1.12.2017 at 15.23

  Instagram: tyna.stockova

 45. Dana Čechová

  1.12.2017 at 15.23

  Ahoj nezapojit se do tak krásné soutěže plné úžasně kosmetiky a všeho. ..no to bych musela byt trdlo😊sleduji tě na instagramu…i Facebook..moje jmeno je všude Dana Čechová 😊…

 46. Pája

  1.12.2017 at 15.24

  Ahojky, na Facebooku tě sleduji jako Paula Pajdacka a strašně moc bych si přála vyhrát, abych se mohla podělit o tu krásu s mými kamoškami. Tvoje stránky se mi moc líbí, už několikrát jsem dala na tvoji radu a pořídila si výrobek který jsi doporučila. Budu si strašně moc přát výhru a třeba se mi poštěstí:-)))

 47. Eva

  1.12.2017 at 15.25

  Ať jsi taková jaká jsi a i nadále tě tvoje práce baví. Díky ní zpříjemňuješ nám naše dny. Sdílím na instagramu jako eva.toms. Tam tě sleduji nejraději, protože mě baví tvoje vařící videa a hlavně ochutnávky 🍪🌮🍔🍟

 48. Radla Haffnerová

  1.12.2017 at 15.26

  Ahoj, na Instagrame ťa sledujem ako „rafuzameduzaa“ a ledže som nikdy nič nevyhrala a ako si napisala, niekto predsa vyhrat musi tak som sa rozhodla to vyskusat:)
  ps. Milujem tvoje videa o vareni 😍

 49. Pumprlice

  1.12.2017 at 15.27

  Ahoj, sleduju te na instagramu pod nickem pumprlice :)) Sleduju na insta spoustu lidi, ale maloktera instastories me bavi jako ty tvoje 🙂 Na blog jsem zabloudila teprve nedavno a musim rict, ze jsem byla prekvapena, jakym zpusobem pises clanky…je to super srozumitelne i pro me, ktera se v tom tolik nevyznam. Takze prosim pokracuj v tom, co delas, tak jak to delas. Si skvela normalni zenska a takovych moc neni 😉 S pozdravem Misa

 50. Lea

  1.12.2017 at 15.27

  Sleduji a sdílela jsme na Facebooku pod jménem Gerbera Gerbera.
  Je to nádherné od vás ,takhle někomu udělat radost , tak zkusím štěstí. Hezky den .

 51. Barbora

  1.12.2017 at 15.27

  Juuuuu neviem sice ci sa mozu zapajat aj zeny zo SR ale skusim to 🙂 paci sa mi tvoj insta .. rada varim , milujem kozmetiku a mam doma dva hnilé psíky 😀 takže sa rada pozeram na tvoje prispevky ! Insta: bashena.poliakovie

 52. Ivana Drapová

  1.12.2017 at 15.28

  Ahojky,vsude te sleduji pod svym jmenem Ivana Drapova.Od tebe se mi libi vsechny clanky,hlavne ze jsou ruznorode a velmi inspirativni.Podle tvych recenzi nakupuju produkty 🙂 Bavi me tvoje instastories a protoze miluju pejsky tak ty tvoje kluky uplne zboznuju.Prdelky maly chlupaty 🙂 a samozrejme jidlooo 🙂 a ty jsi moc fajn zenska na nic si nehrajes,rikas vsechno tak jak to citis a to je moc fajn 🙂 je tak dal 🙂

 53. Anonym

  1.12.2017 at 15.28

  klára

 54. Barbora

  1.12.2017 at 15.28

  dobrý den, sleduju Vás už druhým rokem na Fb jako Barbora Francová, kde i sdílím. Moc mě Váš blog baví,a taky to, jak to baví Vás 🙂 díky za super soutěžě a přeji krásný advent všem! cervenkova.barbora@seznam.cz

 55. Lenka Ryšavá

  1.12.2017 at 15.29

  Moc krásné věci 😉👍 rozdělila bych to mezi mamku, ségru a mou maličkost 🙂 sleduju na obou sociálních sítích 😀 ale sdílela jsem přes Instagram, kde jsem pod jménem lenkarysava811 🙂 přeji krásný víkend.

 56. Markéta

  1.12.2017 at 15.29

  To je nadílka
  Sleduji fcb Markéta Svobodová

 57. Megg

  1.12.2017 at 15.31

  Tak letos opět zkusím štěstí. 🙂 Sleduju tě na obou sociálních sítích, sdílela jsem příspěvek na FB (Magda Svobodová). Na Instagramu tě sleduji pod m.svobodova. Taková nálož kosmetiky by mi udělala velkou radost, je tam spousta věcí, které jsem ještě nezkoušela. 🙂 Přeji krásné Vánoce a hezké prožití zbytku roku 2017.

 58. Veronika Sto.

  1.12.2017 at 15.31

  Sleduji Tě pod jménem veronikastockova na Instagramu!🤗🎁 PS: soutěž je opravdu skvělá a je moc hezký, že se někdo snaží udělat radost všem svým fanouškům.☺️

 59. Iva

  1.12.2017 at 15.32

  Tohle vyhrát tak se asi pos.. A moje okolí by taky nebylo skodne, segra, mamka, kamosky… Úžasná givka 😍! Jsi boží, na nic si nehrajes a to se mi líbí.
  Sleduju na isnstagramu jako iva_vjaclovska

 60. Lucie

  1.12.2017 at 15.33

  Ahoj, za tu dobu co sleduju blogy (už dobrých 6-7 let) jsem se zapojila do tolika soutěží a žádnou se mi ještě nepodařilo vyhrát..takže doufám, že tahle soutěž to změní 😀
  sleduju na instagramu jako luzzies

 61. Adriana

  1.12.2017 at 15.34

  Ahoj 🙂 tak já jsem sdílela na IG pod jménem – jazkousim. Tahle soutěž mě moc zaujala, jak už jsem psala na instagramu ta fotka je pro mé oči porníčko 😂. Teď už jen čekat na vyhlášení vítězů! ☘

 62. Petra

  1.12.2017 at 15.36

  Ahojky štěstí se má pokoušet tak to tedy zkusím také. Třeba se na mě o vánocích usměje.sleduji te i na insta i na fb . Více vsak na IG stories miluju…
  Na insta jako pettruskako

 63. Hana A.

  1.12.2017 at 15.37

  Sledují Tě na facebooku jako Hana Adámková Zvonečková.

 64. Andrea Millerová

  1.12.2017 at 15.38

  Taak sleduju tě na instagramu jako Ady_drea …. 🙂 Tvůj instagram ,,stalkuju,, moc ráda baví mě jak líčení, tak i vaření 🙂 A hafani jsou toho samozřejmě nedílnou součástí 😀 Líbí se mi, že nejsi jako ostatní rádoby blogerky si prostě svá a to na tobě mám ráda 🙂 na nic si nehraješ a vše řekneš pěkně narovinu 😀 Jinak příští rok bych brala klidně i víc receptíků je to fajn člověk pak nemusí přemýšlet co uvaří a má v tobě takovou pěknou inspiraci 😀 Držím palce všem holkám co hrajou a Tobě přeju předem krásný svátky 🙂

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 22.01

   Urcite, aj ja bych moc rada davala na blog zase vice receptu. Uvidime:) Dekuju za mila slova:)

 65. Kateřina Kolářová

  1.12.2017 at 15.38

  Teeeda, to je balík kosmetiky 💄 To bych podelila všechny ženské ve svém okolí 🎄😀 Sleduji Vás na fb pod jménem Kateřina Kol…. Děkujeme za krásnou soutěž! 🎄🎄

 66. Adéla Jančíková

  1.12.2017 at 15.40

  Super vanocni soutez ☺️ A dekuji za inspiraci Drogerie z DE. Sleduji te na FB jako Adéla Jančíková.

 67. Alexandra B.

  1.12.2017 at 15.41

  Sdilim jako Alexandra Bobrová na Facebooku. Dekuji za soutez 😍😍😍

 68. Lucík

  1.12.2017 at 15.42

  Seduji tě na instagramu jako luciiyk. Mám ráda kosmetiku, ale co fakt zbožňuji, to je jídlo 😀 a bohužel jsem stejný milovník slaného jako ty, tak jsem vždycky ráda za nějakou inspiraci 😀

 69. Barbora Beníšková

  1.12.2017 at 15.42

  Sleduji te pod nickem barcabeniskova.
  Sleduji tvuj blog a instagram pomerne kratce (cca rok), ale konecne nekdo, kdo neni vychrtla modelka, ktera zije o salatech a vode. Libi se mi tve typy pro “normalni” a “obycejne” holky, ktere chodi do prace a maji na starosti domacnost. Vse co prezentujes, je cenove dostupne a vzdy super! Tesim se na dalsi rok a dalsi beuty tipy, novinky pro domacnost a super recepty!
  Jinak pejsci jsou boziiiiiii!!!😍

 70. Vendula

  1.12.2017 at 15.44

  Sleduji na FB a sdílím na FB jako Vendula Janků
  krásná soutěž 🙂

 71. Barbora

  1.12.2017 at 15.45

  Na FB ako Barbora Slo. 🙂

 72. Eva

  1.12.2017 at 15.46

  Sdílela jsem na FB pod jménem Eva Kuch… ráda zkuším vyhrát v tvých „giwkách“, protože jsou to ve skoro všech případech kouzelné věci.
  Recenze čtu všechny a pak strašně dlouho přemýšlím, jestli ZASE tu kterou věc POTŘEBUJI a většinou ano a nutně :-). Díky za to!

 73. Lucie

  1.12.2017 at 15.47

  Já pádám,já padám,já padám…už jsem ti to myslím psala 👍😂 jako každý rok zkouším štěstí, protože tvé giveaway jsou ty nejlepší z nejlepších a i když jsem ještě ani jednou nic nevyhrála, tak nevadí.. ten slastný pohled na tolik produktů mi stačí 😁 jsi báječná! Facebook Lucie Horňáková

 74. Anonym

  1.12.2017 at 15.48

  Sledujem ta na FB a moje meno na FB je Monika Jordánová 🙂

 75. Anonym

  1.12.2017 at 15.49

  sleduji na instagramu i facebooku, ale zúčastnila jsem se na instagramu: marie.grossl

 76. Kristýna

  1.12.2017 at 15.50

  Ahoj 🙂
  Sleduji tě jak na facebooku (Kristýna Smrčková), tak i na instagramu, kde soutěžím (@smrckovakristyna)… Jsi pro mě skvělou makeup inspirací, ale stejně mám od tebe nejraději ,,žrací,, instastories, na to nic a nikdo nemá!
  Přeji krásné Vánoce, jak Tobě, tak i Tvojemu (:D) a Vašim pejskům 🙂

 77. Z

  1.12.2017 at 15.51

  To je super soutěž, zrovna dneska jsem třídila kosmetiku do kosmetických balíčků, no ale taková nálož to teda nebyla. 🙂 Asi dva roky mám pocit přemamonování a vyhazuju a rozdávám, co se dá (nejen kosmetiku).

  na fb jako Z. Vok.

 78. Petra Neusarová

  1.12.2017 at 15.55

  Ahojky, sledují tě na Facebooku i Instagramu. A miluji, když zveřejňuje š skvělé recenze na novou kosmetiku.

 79. Jana Kodetová

  1.12.2017 at 15.57

  Ahoj. Sleduji jako Jana Kodetová na FB.
  Krásné vánoce. 😊

 80. Šárka B.

  1.12.2017 at 15.57

  Ahoj, až mi oči přecházejí, tedy tohle je nářez, takový množství produktů 😍🤩 je to krásný a souhlasím, tohle stojí fakt za to, než to rozdělovat mezi více výherců…samotnou by mě potěšila takováhle pořádná nálož dárků, kterými bych i já dál mohla udělat tolika lidem radost, to se před Vánoci opravdu hodí. Sleduji Tě na Instagramu jako @bambulicka a nejradši mám Tvoje kosmetické recenze a pak taky Stories s ochutnávkami a s vařením – nedávno jsem vykoupila salámy v Tescu 😅 fandím Ti a je mi sympatický, že mluvíš, jak Ti zobák narost (to se tak u nás říká), že prostě nejdeš daleko pro drsnější slovo, když to tak prostě cítíš. Prostě žádná přetvářka a to mě opravdu baví 😊👍🏻 Jen tak dál a těším se na další tipy, co kde můžu koupit a sežrat 😄

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 22.04

   :)) tak jako vulgarni verejne nejsem, ale kdyz je neco na hovno, tak to tak proste je no:) Pokud nekdo seda z takoveho slova na zadek, jeho problem:)) Myslet po praci na to, jak na nejakem insta mluvit ci nemluvit, to by me mohlo:))
   Jasnyyyy, tipu bude moooc:)))

 81. Nikol Bač

  1.12.2017 at 15.58

  Na Facebooku tě sleduji jako Nikol Bač. Ale i na Instagramu. Baví mě tvé recenze,líbí se mi i na uklízení a vaření. Přeji ti a i nám čtenářkam spoustu dalších článků a recenzí.

 82. Kiki Svák

  1.12.2017 at 16.00

  Úúúžasný blog…skvělé ceny…teď mít jen trochu štěstí a něco parádního vyhrát 🙂
  Sleduji na FB i Instagramu: Kristýna Svák, xkikinka

 83. Nikola Jansová

  1.12.2017 at 16.00

  Ahoj, moc ti děkuji za upřímné recenze produktů. Velká výhoda jich je, že vím co si koupit a neutrácim za věci, které za to nestojí. Blog je super, instastories (vždy slintam nad jidlem) paráda, jen tak dál!
  Sleduji tě všude, ale zapojila jsem se na Facebooku jako Nikola Jansová 😊

 84. Renáta Czislinská

  1.12.2017 at 16.01

  Ahoj, sleduju Tě na instagramu (@renata.czislinska) a doporučila mi Tě moje nejlepší kámoška @smrckovakristyna kvůli tvým instastories, které nás vždy dostanou 😀

  Přeji krásné Vánoce plné pohody, klidu a samozřejmě dobrého jídla 🙂

 85. Eliška Svobodová

  1.12.2017 at 16.02

  Ráda tě sleduji tak se i ráda zúčastním soutěže sleduji tě jak na FB tak i na instagramu. Na FB tě sleduji jako Eliška Holečková Svobodová a na instagramu jako Eliška Svobodová

 86. tereza

  1.12.2017 at 16.02

  Moc se mi libi tento blog, skvělé inspirace.

 87. Silvie Pásztorová

  1.12.2017 at 16.03

  moc se těším na vanoční svátky ktere stravim jak s dcerkou tak i se svým přítelem 🙂 a tobě přeji do konce roku jen to nejlepší Silvie Pásztorová

 88. Janka

  1.12.2017 at 16.04

  tak ako minuly rok tak aj tento rok sa zucastnujem sutaze 🙂 mozno sa postasti 🙂 zucastnujem sa na fcb a moje meno Janka Bublinka Zlo
  rada sledujem tvoje statusy, vsetko co skusas, najma recenzie, podla teba som si uz kupila zopar veci a vzdy spokojnost 🙂 a proste ma bavis 🙂

 89. Renata Novakova

  1.12.2017 at 16.08

  Ja jsem naprosto nadsena ❤️❤️ Moc dekujeme za super soutez a kdyz uz mam neco napsat, tak me hrozne bavi to tvoje ochutnavani a mlaskani a vareni 😀👍 Super 😊 Slintam jen od pohledu 😍 Sleduji na FB i na IG jako Renata Novakova, ale sdilim pouze na FB 🙈

 90. Verča

  1.12.2017 at 16.09

  Sleduji tě na facebooku i instagramu, fotku sdílím přes instagram jako @ver_s_2 🙂 Strašně mě baví tvé příspěvky na instagramu, ať už se jedná o kosmetiku, jídlo, přípravky na uklízení nebo ty úžasné chlupáče (já mám doma sice jenom jednoho, ale velikostí vydá za tvoje všechny dohromady :D). Strašně se mi na tobě líbí, že si na nic nehraješ, to je vlastnost, kterou dneska už moc lidí nemá! P.S. A taky si nejskvělejší Ježíšek! 🙂

 91. Zuza

  1.12.2017 at 16.10

  Zkouším štěstí a doufám, FB Zuzka Chomátová

 92. Soňa

  1.12.2017 at 16.10

  Sleduji na instagramu @sonasalabova a nemůžu se nabažit vašich instastories s vařením, jezením a miluji vaše pejsky 🐕❤️.Těším se na to každý den, jak malé dítě na hračku 😀 Ráda čtu i blog a podle recenzí si kosmetiku kupuji nebo doporučím dcerám. Byla by to pecka vyhrát, měla bych s kým se podělit. Přeji krásné svátky 🎄🎁

 93. Anonym

  1.12.2017 at 16.12

  Soutěžím o tuhle úžasnou Giweaway 😍😍

 94. Betty

  1.12.2017 at 16.12

  Na Fb sleduji Betty Há

 95. Anonym

  1.12.2017 at 16.13

  To nejde se nezucastnit, takovou tisku nemá nikdo:-) 🙂 🙂
  Z insta zdraví katy.dalli

 96. Anonym

  1.12.2017 at 16.14

  Giwku

 97. Veronika

  1.12.2017 at 16.15

  Ahoj,

  zkousik stesti ve vanocni giveaway,na fcb sleduji pod jmenem Veronika Muflikova. Tvuj blog a prispevky me bavi,jako inspirace na liceni,kosmetiku obecne a take me bavi fotky s jidlem 😀 to se podivam rada.Pekny a klidny adventni cas a krasne vanoce :-)Veronika

 98. Veronika

  1.12.2017 at 16.16

  Ahoj 😊 sleduji Te jen na instagramu jako veronika.just …fb nemám 😁 moc mě baví všechno co se týká jídla,kosmetika to je jasný jelikož jsem „normální baba“ -171 cm,72 kg miluju smazene,slane,skadke.tak jsem ráda že je někdo takový jako jsi ty!! Na této dráze ..mám ráda tvoje názory v 90% s tebou vždy přitakám.Tak,jen tak dál 😋 🎄

  • ILoveMakeUp

   1.12.2017 at 22.06

   Cau, no vidis, ja jsem mensi a tezsi. No a co, hlavne, kdyz je clovek zdravej:) Jojo, to jsem rada, ze si jakstaks sedime, tak to ma byt:)

 99. Anežka Vacíková

  1.12.2017 at 16.17

  Sleduji tě už dlouho a uplne vsude 😀 na fb jako Anežka Vacíková, na instagramu jako ManalaAny

 100. Šárka Lýrová

  1.12.2017 at 16.18

  Tak to je peckovní soutěž a tomu,kdo vyhraje to moc přeji.Sleduji na FB jako Šárka Lýrová a musím pochválit.I já,leč mi je 45 let,se o kosmetiku docela zajímám a prý na svůj věk také nevypadám:-)Krásný předvánoční čas!

 101. Míša O.

  1.12.2017 at 16.19

  Na tuhle soutěž jsem se moc těšila a už jsem ji netrpělivě vyhlížela 🙂 Stejně jako minulý rok se s radostí zapojím :-). Děkuju za tu možnost! Celkově se mi blog ilovemakeup moc líbí, hlavně osobitý styl, který je mi blízký – tzn. styl normální ženské, která je taková jaká je, nedělá ze sebe žádné hogo fogo, žádnou star, i když by s přehledem mohla. Hezký advent a Vánoce!

 102. Jitka Stehlikova

  1.12.2017 at 16.19

  Super recenze, sleduji FB, jitka Stehlikova

 103. Soňa

  1.12.2017 at 16.24

  Tak tohle je sen vyhrát 😱 je fajn že budou výherci jen 3 kteří se pak rozdělí s rodinou,kamarádky atd. Výherců pak vlastně bude mnohem víc 😀 sleduju tvůj fb, blog ale nejlepší jsou stejně instastories👍😁 líbí se mi tvůj názor na svět a to že se s ničím neser*š😀 miluji vaření a kosmetiku takže jsi mou velkou inspirací,díky 😍
  Soutěžím na instagramu jako sonulinkahruba.
  PS: přeji krásné Vánoce ❄⛄

 104. Klára Urbanská

  1.12.2017 at 16.24

  Sledovat jsem začala na doporučení kamarádky. Sleduji na Facebooku pod jménem Klára Urbanská ☺

 105. Nikola N.

  1.12.2017 at 16.25

  Ahoj, sleduji té na instagramu pod @nikol2706, miluji tvoje insta stories jsou přirozené a nej je tvoje hodnocení jídla :)))

 106. Julie Voskobojnikova

  1.12.2017 at 16.26

  Ahoj, sdilim na insta, jako vosjuly, protoze prave tam na tve fotky narazim v prvni rade. Libi se mi, ze kdyz napisu komentar, pripadne se zeptat tak vzdy odpovis, coz se u blogerek zas nevidi tak casto. Napad s velkou givkou je super, clovek si muze vybrat komu co da pod stromecek a podelit se o svoji radost. Kazdy by chtel vyhrat a kdyz se podari tak z toho ma neco i nase okoli, to je proste bozi♡

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.05

   Take me tim drive stvaly, vadi mi, kdyz se zeptam a…. Nic😄 Tak uz se radsi ani neptam:-D

 107. Radka Krčmařová

  1.12.2017 at 16.28

  Bože seš super

 108. Romana

  1.12.2017 at 16.30

  Sleduji na instaci romana_80 i na Fb Romana Svobodová.Dekuji za tuto givku a krásný den.🙂

 109. Jana

  1.12.2017 at 16.33

  Dobrý večer, sleduji Vás hlavně na IG pod jménem @jana.kuc.
  Nesleduji Vás dlouho, přiznávám, ale zato teď intenzivěji. Líbí se mi Váš osobitý způsob, nejen kosmetické, ale i kuchařské typy.

 110. Monika Havlinová

  1.12.2017 at 16.33

  Sleduji na Facebooku pod jmenem Monika Havlinová 🙂
  havlinova.monika@gmail.com

 111. Anonym

  1.12.2017 at 16.33

  Mě se na tvém blogu líbí vše,ale sama za sebe bych ráda viděla více videí o vaření,protože vaření miluju.
  Sleduji tě na obojím ,i když instagram sleduju více tak sem to sdílela tam. Jmenuju se tam Mrs.chundelata myslím si že mě trosku poznavas protoze ti neustále pisu a už mi to je i trapný… No jo kazdej sme nějakej😂

 112. Anonym

  1.12.2017 at 16.33

  Ahoj, sleduji na Instagramu jako _svobodoval💕 děkuji za krásnou soutěž

 113. Simona

  1.12.2017 at 16.40

  FB sleduji jako: Simona Kan…ová a sdílela jsem 🙂
  Na soutěž jsem se moc těšila, protože v průběhu roku se jinak do soutěží nezapojuji..jen čtu články a poslední dobou mě bavily hlavně ty uklízecí 😀 ..mimochodem už se chystám nakoupit nějaké ty domácí prostředky z drogerie ZDE.
  U givky mě mrzí, že je podmínka fb nebo insta, mamka která taky čte tuto stránku nemá ani jedno, takže se nemůže zapojit 🙁
  Soutěž je moc vymakaná a krásná. Tak teď už jen doufat 🙂

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.07

   Aaale co by nemohla, kdyz je to mamka, tak jsi to vlastne sdilela i za ni, jen at se zapoji.
   Nezapojujes? To je skoda, delam tolik soutezi hezkych celorocne..

 114. Nikola Mažgútová

  1.12.2017 at 16.40

  Na Facebooku tě sleduji jako Nikoleta Ma

 115. Nikola Mažgútová

  1.12.2017 at 16.41

  Na Facebooku tě sleduji jako Nikoleta Ma.

 116. Katka B.

  1.12.2017 at 16.46

  Ahojky,
  sleduji tě jak na FB tak i nastagramu pod mým jménem Kateřina Buzovská.JIž loni jsem zkoušela štěstí, tak uvidíme letos 🙂 Na tvém blogu se mi líbí to, že si na nic nehraješ, že ukazuješ reálný svět, narozdíl od plno jiných 🙂
  Jak již mnoho přede mnou děkuji, že tak moc myslíš na nás ostatní 🙂

 117. Martina

  1.12.2017 at 16.46

  Tenhle blog mám velmi ráda, protože je objektivní a všechny recenze mají hlavu a patu! 🙂 a pak miluju instastories, pro milovníka jídla úplné nebe 😀
  Facebook: Martina Zobáčová

 118. Lenka

  1.12.2017 at 16.47

  Ahoj, soutěž jsem sdílela na FB pod jménem Lenka Feh… Nikdy jsem takhle nesoutěžila a tak zkouším štěstí a třeba se usměje 😉😉

 119. Dari Bergova

  1.12.2017 at 16.49

  Sleduji na insta dari_berg
  Nejsem moc komentujici typ, ale tvůj blog a celkové jako blogerku tě mám rada. Díky tobě jim častěji smažaky a mas víc psu než ja😅

 120. Jana

  1.12.2017 at 16.51

  Fb Jana Janotová

  Loni to nevyšlo, tak uvidíme letos, budu si držet palce 🙂

 121. Martina Slancová

  1.12.2017 at 16.52

  Tvůj blog mě zkrátka baví, co víc dodávat. Denně mi děláš chutě na dobré jídlo, přidáváš skvělé recenze na pečující kosmetiku, kterou taky už jako no-fresh 😀 ročník musím používat a umíš se krásně namalovat, což se mi mnohdy inspirací, protože je to také můj koníček.
  Ale jak už jsem zmiňovala několikrát, líbíš se mi jako osobnost, jsi upřímná, vtipná a svoje. A tak to má být.
  Přeju hezké svátky vánoční, a do dalšího roku úspěchy.
  FB: Martina Slancová IG: @macina5

 122. Michaela Chaloupková

  1.12.2017 at 16.52

  Ahojik Iloviku,sleduju tě i na Instagramu.Ale soutěžím na Fb.Bavis mě moc- celičký rok -denně.A co bych si přála ještě vidět třeba?Ty jo asi nic.Bavi mě i to vaření a sranda s pejskama 😀tvoje průpovídky jsou super,zasmeju se🤗Takže jsem.pod jménem Michaela Chaloupková…musím letět.Delat hranolky mým prvkům.Z brambor teda ,uf😀paaaa

 123. Vendula P

  1.12.2017 at 16.53

  Sleduji tě jak na FB, tak na Instagramu :-), příspěvek jsem veřejně sdílela na FB. A na závěr si schovávám to, čeho si na tvém blogu/instagramu cením nejvíc. Musím přiznat že ulítávám především na tvém instagramu- všechny ty mňamky, vaření, recepty, prestižně nafocená a popsaná kosmetika plus srandičky v podobě tančících „vibrošů“ :-D. Ne, opravdu, nejvíc z toho všeho mě na tobě baví to, že působíš jako moc fajn baba, co si na nic nehraje. A tahle soutěž, to je PECKA :-)!
  email: vendulpopelkova@gmail.com

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.11

   Jezisi, zadny tancici vibrose!! :-DD
   Diky, nejak nemam potrebu vam vnucovat, jaka jsem, tak jsem rada, ze to jde poznat skrze tech par vet a videi.. 🙂

 124. Monika

  1.12.2017 at 16.56

  Ahoj sleduji te na Facebooku pod jmenem Monika Galgonkova..

 125. Nikola Kvapilová

  1.12.2017 at 17.02

  Wau! Tak to je pecka :)) sleduji uz nekolik mesicu na FB (pod nize uvedenym jmenem), boomu instagramu zatim odolavam (:D), a musim rict, ze tve prispevky me bavi snad ze vseho nejvice. Moc si cenim uprimnych recenzi, kterych je v dnesni dobe fakt malo. Vetsinou je to sama pozitivni reklama, ve finale je produkt na nic. Takze jen tak dal! 🙂

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.12

   Jo, tak to ja bych si nedovolila pochvalit neco, co je na prd. S kosmetikou ja nemam slitovani:))

 126. andrea dvořáková

  1.12.2017 at 17.03

  Sleduju,ctu a nechávám se ráda inspirovat,a to i.pro to že u vás najdu produkty,značek,kterou nejsou tak známé ale fajn,na instagramu jsem lovelinka,na face dvořákova andrea

 127. Veronika Veselá

  1.12.2017 at 17.09

  Sleduju všude, ale sdílela jsem na Facebooku jako Verunka Veselá. 🙂

 128. Kristýna Dolníčková

  1.12.2017 at 17.11

  Ahojky,
  tohle je fakt porno :D, možná lepší než to tvoje vaření na instagramu, občas dost závidím manželovi 😀 nejvíc mě baví detailní fotky produktů na rty a samozřejmě fotopustupy líčení, co vytknout…?
  Kritika má být konstruktivní, udělala bych záložky trošku přehlednější a možná to trošku barevně rozlišila.

  sleduji přes blogger jako kristynadolnickova97@gmail.com

  Tak šťastné a veselé

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.17

   To vzhledu jsem uz dlouho nevrtala no, to je fakt… Mozna neco zkusim.diky

 129. Slonicek

  1.12.2017 at 17.13

  Zdravim, hezky prvni prosincovy den 🙂 sleduji te na instagramu; muj nick tam je slonicek520, ciste aby kazdy kdo me sleduje hned nevedel me jmeno a prijmeni, kvuli ochrane soukromi. A musim rict, ze jsem v soku, 32 bych to netipla ani nahodou! Kez bych tak taky jednou vypadala 😀 a zboznuji varici stories, vzdycky slintam u mobilu 😅😄tak treba se mi postesti v teto soutezi.

 130. Jana Jana

  1.12.2017 at 17.13

  Přeji ti krásný večer,v první řadě bych chtěla moc poděkovat za skvělou givku. Sleduji tě jak na fb tak i na instagramu,sleduji tě jako Jana Jana. A na insta jako Jana Vojtová,nejvíce miluji instastories. No a teď si budu držet ✊✊✊a v mít štěstí 🍀🍀🍀

 131. Michaela

  1.12.2017 at 17.17

  Instagram 👍😉 michaela_kovacova… Riadne nadupané darčeky 🤗😱

 132. Katka Piacseková

  1.12.2017 at 17.19

  Sleduju na FB jako Katka Piacseková

 133. Verca Hamplova

  1.12.2017 at 17.19

  Sleduju na insta i na fb – ale jelikoz jsem se nenaucila s insta moc zachazet, tak neumim verejne sdilet :)))) no proste klasika. Na FB sleduju pod jmenem Verca Hamplova. I kdyz si velke sance na vyhru nedavam – nikdy jsem nic moc nevyhrala, tak se moc tesim 😄 Jsem rada, ze se na insta objevuji i varici videa – moc me bavi a obcas se hodi inspirace pro me hladovcd doma. Tak stastne a vesele a v pristim roce 👍👍👍👍

 134. ľúbezná

  1.12.2017 at 17.24

  Je to možné?! Ešte teraz mám živo v pamäti tú poslednú veľkú vianočnú súťaž a už je tu ďalšia. Nechápem! 😀 🙂
  Sledujem a zdieľam na FB ako Ľú Bezná 🙂

 135. Jana Rampackova

  1.12.2017 at 17.24

  Bajecna soutez pred Vanoci. Na FB te sleduji jako Jana Rampackova a na instagramu jako beetlinka. Krasne Vanoce

 136. Lucie

  1.12.2017 at 17.24

  Ahojky, sleduji te na obou, ale sdílela jsem na instagramu pod nickem lussihu. Moc děkuji za takovou giveaway, je to fakt pecka! Tolik znacek kosmetiky, péče i drogerky…úžasné 🙂 Pokračuj prosím stále ve své práci a instastories 🙂 🙂

 137. Lucie

  1.12.2017 at 17.31

  Mega vánoční soutěž. Děkuji za všechny 🙂 a přeji hodně úspěchů do nového roku. Na fb sledují jako Lucie Šubertová

 138. Wendulka

  1.12.2017 at 17.35

  Sleduji te jak na fb jako Wendulka Vesela tak i na instanci jako Wendulka93. Strašně me tvůj blok baví. Jsi správná normalni zenska co má uchylku na kosmetiku jako ja😂 Zkousis spoustu veci, co me zajímají a díky tvým recenzním vim zda mám utrácet a přítele přivádět k šílenství dalším kosmo výrobku a nebo ne🙂 Ikdyz diky tvé recenci na úklidové prostředky a mému mega nákupu a testování te měl chvíli i rad😂 ze prý takhle uklizeno u nás dlouho nebylo 😂😂😂 Dekuji a pokracuj dal v tom co delas a i tak jak delas😊

 139. Zuzka Jå

  1.12.2017 at 17.38

  Narazila jsem na tebe na fb, když jsi se jako jedina zastala PLH …za četla jsem se do tvých příspěvků a pak už to jelo hihi našla blog pak jsem se donutila založit instagram. A dobře udělala 😊 na blogu recenze na instagramu zábava. Např tvoje hláška ulovila jsem rybu mě málem pc 😊 protoze jsem si ho polila kafem. Taky jsi přidala vaření a večerní mlsání a to je tedy pro mě zlo 😂 tak díky za celý tento rok Zuzka Keliška

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.21

   To je co? To je to „blogerske friends“, velice kamaradky vsechny, ale kdyz jde do tuheho, tak nevidi, neslysi… Ja si teda z blogerek kamaradky nedelam, mam svoje v realu, ale pokud vidim, ze se deje neco nefer, tak neresim nic. Tohle me v tom blogerskem svete asi jako jedine stve, ta strasna pretvarka a fales…
   Tak to jsem mooc rada, ze jsi muj blog takhle nasla:)

 140. Kristýna

  1.12.2017 at 17.43

  Nejvíce sleduji tvůj facebook. Obdivuju jak krásně se umíš líčit. Výhra by mi udělala obrovskou radost. Podělila bych i své kamarádky a rodinu. 🙂

 141. Pavlína

  1.12.2017 at 17.44

  Ahoj , sleduji tě na IG pod “pavlinalalova” . Co napsat ? Nejvíc mne u Tebe jednoznačně baví instastories :-)! Hlavně vaření – inspirace jako prase , fakt a ty Tvoje polívky , boží . A typ na nudle taky pecka. Jasminovy olej na úklid už objednavam automaticky :-))). Tak, jen tak dál ! Teď už jenom doufat, ze to vyjde a budeme tu spoustu dárku posílat dal 😍😍. Pa Pavlína

 142. Nikola

  1.12.2017 at 17.47

  Sleduji na fb a instalace, příspěvek jsem sdílela má IG jako dolina (a určitě blbě, jako soukromy, prostě nevím, co s tím)., ale tak co. Moc se mi líbí recenze a styl líčení – o sobě říkám, že sem na to kopyto, prostě každý umí něco a ja musím vysmeknout poklonu, protože líčení na profilu je prostě TOP! 👍👍👌👌 A tipy do domácnosti a spol jsou taky super!

 143. Markéta Purgerová

  1.12.2017 at 17.49

  Sleduji už dlouho instagram a blog, zapojuji se ale přes Fb pod jménem Markéta Purgerová protože na instagramu to neumím sdílet :-):-):-). Mám ráda vaše stories na instagramu, váš humor, vaše dobroty, které vaříte a vaše pejsky 🐕🐕🐕 a v neposlední řadě tipy a recenze kosmetiky,kterymi jsem se u mnohokrát inspirovala 💙 U mě TOP!!!

 144. Anonym

  1.12.2017 at 17.52

  Ahoj sleduji tě pod Veronika Vrana na facebooku, sleduji tě i na instagramu, ale tam to neumim sdílet 🙂 Co mám na tobě nejraději jsou určitě instastories 🙂 A výhra by mě určitě potěšila protože u nás se stále uklízí máme 2 kocky (ale to ty znáš co dokáží domácí mazlíčci a a přsto by jsme pro ně udělali první poslední).
  verdasek015@seznam.cz

 145. Renata K.

  1.12.2017 at 17.53

  Ahoj, sleduji tě na facebooku pod jménem Renata Krá 🙂 (Krá – to mě teď pobavilo:-).
  Moc oceňuji tvoje pravidla soutěží, nejsou to žádné „nesplnitelné“ podmínky, jako třeba: abyste vyhráli, musíte pozvat všechny své přátelé. To je fakt ujetý. Bavíš mě už víc jak rok, možná to budou i dva… za to děkuji a těším se na další příspěvky 🙂 Renata

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.23

   Tak ja nedavam bezne zadne podminky, nebavi me neco nekomu diktovat, ale tak jednou za rok jsem trosku prisnejsi, snad to neva:))

 146. Barbora Endrštová

  1.12.2017 at 17.54

  To už Tě sleduju taaak dlouho?Minimálně 6let na Fb to bude😮
  Sdílela jsem na Fb Jako Barbora Endrštová….

 147. Miška Melounová

  1.12.2017 at 17.54

  Strasbe se mi libi vaše práce.ja jsem kosmeticka a obdivuju jak s tim umite pracovat.nejvic jak pouzivate rtenku i na oči.jste uzasna ☺💟 sdilim na facebooku

 148. Zizana

  1.12.2017 at 17.55

  Ahoj, sleduju tě hlavně na instagramu a pokaždé obdivuji tvoje líčení, a ty barvičky supeer. Tak jsem se rozhodla zkusit štěstí ☺️ Na ig jsem jako zuzkrizanova
  Přeji krásné Vánoce kočko 🙂

 149. I.

  1.12.2017 at 18.00

  Ahooj, sleduji Tě na FB, I. Tom. a hrozně se mi líbí, že jsi prostě svá, na nic si nehrajes a dáváš příspěvky pro nás normální holky 🙂 Měj se krásně 🙂

 150. Radka

  1.12.2017 at 18.01

  Já jsem vždy tak nešikovná v líčení že je to až hrůza. Teprve nedávno jsem zjistila co se hodi a tak.. a to mi je 27 🤔 Co na to říct.. zatím jsem tě nesledovala ale jsem ráda za kazmdou radu co a jak. Přece jen už jsem maminka a je čas se o sebe starat! Sdillela jsem tě na Facebooku jako Radka Raiserova

 151. Jaromíra Skrojková

  1.12.2017 at 18.02

  Baví mě že máme společné zájmy a že blog není jednostranně zaměřený je tu vše co mám ráda.FB Jaromíra Skrojková.

 152. Natálie B.

  1.12.2017 at 18.04

  Tak to je fakt pecka, asi jako všichni doufam, že vyhraju 😀 Me se u tebe líbí ,jak recenze tak i instastories :-)) a sdílela jsem na fb jako Natálie Byl . natty101@seznam.cz

 153. Lůca Babáčková

  1.12.2017 at 18.07

  Ahoj sleduji tě na instagramu a i na facebooku . Zvolila jsem možnost facebooku . Sdílela jsem příspěvek na své zdi . Ráda sleduji tvoje recenze a už hodněkrát jsem si na tvoje doporučení něco koupila . Miluju i tvoje fotky s líčením vždy se inspiruji . Pro blázna do kosmetiky jako jsem já , je tvůj blog užitečný nechávám si zasílat každý článek . Přes aplikaci jen je škoda že někdy není tolik času ale i tak vím že všechny články dočtu . 🙂 Přeju Ti mnoho štěstí a takovou lásku ke kosmetice jakou máš . Víš co je super ? Tvůj smysl pro humor se vždycky pobavím na insta stories .

 154. Anna

  1.12.2017 at 18.09

  Sleduji tě na instagramu jako annie_svobodova
  email: makeup.by.ann@email.cz

 155. Jolana Prokopová

  1.12.2017 at 18.14

  Tvůj blog čtu celkem pravidelně, instagram zatím nemám, tak sleduji na facebooku jako Jolana Prokopová. Ráda sem chodím, nejvíc mám ráda články s líčením a tuhle giveaway 😀 Přeji ti hezké svátky.

 156. Anonym

  1.12.2017 at 18.16

  Na IG Tě sleduji jako Petulavas 😍jsi zábavná svými recenzemi na chipsy a jídlo vůbec. Umíš se úžasně nalíčit a nafotit. Jsi výjimečná a zároveň obyčejná. Jen netuším, proč tajíš své křestní jméno. Moc ráda sleduji Tvoje instastories, protože tu Moravandu v sobě nezapřeš.
  Krásné a pohodové Vánoční svátky🎅🏼🎁🎄

  • ILoveMakeUp

   5.12.2017 at 18.16

   Já nic netajím:)) Ale nevidím důvod, proč na blogu o kosmetice, vaření atd. vypisovat osobní informace, zbytečné:)
   Děkuju moc, tobě také!:)

 157. Lenka Špryslová

  1.12.2017 at 18.19

  Ahojky,

  Krásná vánoční soutěž od tebe.
  Moc ráda Tě sleduji na fb i instagramu (ale na inst, nevím jak mám tvojí soutěž sdílet , jsem prostě jelito ) pod jménem Lenka Špryslová.

 158. Anonym

  1.12.2017 at 18.23

  Já tě sleduji, všude kde to jde 😊 ale na. Fb jako Kateřina Chadamová Orságová

 159. Zdeňka Sazamová

  1.12.2017 at 18.34

  Sledují tě na Fb jako Zdeňka Sazamová. Tvůj blok mě zajímá, ráda si čtu Tvé články, recenze. …jsi skvěle. Přeji Ti krásné svátky vánoční…

 160. Kristyna Homolova (tynyh)

  1.12.2017 at 18.34

  Ahoj, jsi skvela blogerka 🙂 Libi se mi veci ktere pouzivas, Tve recenze a hlavne Tve nadseni. Sleduji Te denne na instagramu jako tynyh. Nikdy jsem nesoutezila a tak bych chtela zkusit zda budu mit stesti 😀

 161. Gabča Indrová

  1.12.2017 at 18.35

  Jupííí, tak třeba se poštěstí, sleduju Tě všude, ale sdílený to mám na fb – Gabča Indrová

  Dneska se šrotím, zítra FCE zkouška, tak mi držte prosím palce, abych to udělala, ale hlavně abych přestala kašlat, protože jsem pořád docela dost nemocná a součást zkoušky je i hodinový poslech,tak abych si to nezkazila sobě ani ostatním :/ mám z toho docela stres a tím pádem kašlu ještě víc… Tak jsem se šla uklidnit za kosmetikou a sháním podrporu od všech možných stvoření, protože jsem na to dlouho dřela a nerada bych aby mi to tohle hnusný počasí a nemoc zkazilo. :))

 162. Miška Nesládková

  1.12.2017 at 18.35

  Ahoj,sleduji tě na FCB pod jménem Miška Nesladková..a soutěžím s tebou poprvé a snad se usměje štěstí…jinak tvůj blog a recenze super! 🙂

 163. Aneta M.

  1.12.2017 at 18.47

  Ahojky, sleduji Tě hlavně zde na blogu, ale také na Fb, kde jsem jako Aneta Mar…Děkuji za celoroční tipy a triky, hodně krát jsi mě zlákala k nákupu, nebo i odradila od špatné koupi.

 164. Elen

  1.12.2017 at 18.49

  Parádní soutěž 😍musím se zúčastnit, co kdyby náhodou. Sledují a sdilim na fb jako Elena Kozlovská Lukáčová. Sledují hlavně fb a když vidim nějaký článek a zaujme mě, tak jdu na blog a poradne poctu. Baví mě tvoje liceni, ruzne stylizace, ale i recenze. Třeba na základe tvoji Re enze jsem nakonec koupila 16h lip colour, I když rtěnky skoro nenosím 😊Děkuji Elen

 165. Veronika Skalská

  1.12.2017 at 18.52

  Bezvadná soutěž, to je sen 😉😍❤
  Sleduji na FB jako Veronika Skalská a na instagramu jako Verca91 😉

 166. Šárka Bartošková

  1.12.2017 at 19.00

  Sleduji Tě všude, ale sdílela jsem na FB jako Šárka Ba 🙂 Už mockrát jsem díky Tobě zruinovala svou peněženku :-))) Jen tak dál.

 167. Šárka Ba

  1.12.2017 at 19.01

  Sleduji Tě všude, ale sdílela jsem na FB jako Šárka Ba 🙂 Už mockrát jsem díky Tobě zruinovala svou peněženku :-))) Jen tak dál.

 168. Michaela

  1.12.2017 at 19.01

  Super soutěž a ještě krásnější dárečky 🙂 Soutěž jsem sdílela na svém profilu na facebooku ( Michaela Cábová Ježíková ). Líbí se mi tvůj blog a děkuji za tipy a triky.

 169. Jarus

  1.12.2017 at 19.01

  Jsi uzasna 😉 tvoje instastories miluju. 🙂

  Sleduju te vsude 😀
  Na fb: Jaruš Dvořáková a na IG: jarusdvorakova 😉 uz se snazim 3 roky tak by to mohlo uz jednou vyjit 😀

 170. Adéla Šafářová

  1.12.2017 at 19.05

  Ahoj,

  sleduji a sdílím na FB jako Adéla Šafářová, na IG Tě také sleduji a mám moc ráda Tvá instastorie 🙂 a tato giveaway? Bezkonkurenční!!! Třeba se na mě usměje štěstí 🙂

 171. Eva Nováčková

  1.12.2017 at 19.07

  Ahoj, mám ráda tvoje články a líčení.Jsi fajn. Sleduji tě na Facebooku pod jménem Eva Nováčková

 172. Michaela

  1.12.2017 at 19.08

  Já tě sleduji tam i tam 🙂 FB Michaela Barthová ( dříve Siraelxy blogspot) a IG Siraelxy.

 173. Lucie Janíková

  1.12.2017 at 19.10

  Ahoj,
  sdílela jsem na FB (Lucie Janíková). Teprve před pár měsíci jsem se začala více zajímat o kosmetiku jako o skvělou možnost kreativního vyjádření sebe sama a tak jsem hledala různé věci, narazila na tvůj blog a musela si ho oblíbit :D. Takže děkuji za to co děláš.

 174. míša šikulová

  1.12.2017 at 19.15

  Waw, waw, waw….. padám na zadnici….to je masakrózní nálož kosmetiky 🙂
  Nelze se nezapojit….hihi 🙂
  Sleduji Tě jak na FB (sdílím zde – míša šikulová), tak i na insta 🙂
  Mám ráda tenhle blog díky super recenzím, férovosti, upřímnosti…. líbí se mi, že jsi normální ženská s radostmi i starostmi, co vaří, uklízí, ale co se i líčí a ráda o sebe pečuje (žádná „kvokvok“ … hih) 🙂 Baví mě ta pestrost, neotřelost ….zkrátka jak to celé vedeš 🙂 Skvěle vedeš 🙂 Přeji Ti a nám, čtenářům taky, aby to ještě dlloooouho pokračovalo 🙂 Tvůj blog je pro mě totiž jak poučný, obohacující a inspirativní, tak relaxační, pohodičkový a odpočinkový 🙂
  Přeji pěkný večer a kidný předvánoční čásek 🙂

 175. Elis

  1.12.2017 at 19.17

  Ahoj sleduju te dlouho na fb jako elizabeth greenova i verejne sdilim a huraaa na soutez je ma nejoblibenejsi vanocni

 176. Jarmila Horáková

  1.12.2017 at 19.17

  Jarmila Horáková Facebook. A vzhledem k tomu,že už jsem ve věku, kdy se rozhodně pečovat vyplatí, bylo by super mít něco pro sebe a tři ženy v mé rodině 😊😉

 177. Karolína Seidlová

  1.12.2017 at 19.20

  Tato soutěž nemá obdoby, tolik produktů až zrak přechází mě nalákalo už loni, a protože Tvé recenze a články mě baví a inspirují, tak se letos zapojuji znova.
  Líbí se mi, že bleskově reaguješ na dotazy, když potřebujeme poradit. A to jak tím viditelným (veřejným) způsobem, tak i v osobnější rovině přes soukromé zprávy. Za to opravdu velký dík.
  Sleduji na insta i FB, sdílela jsem na FB pod svým jménem.

  • Karolína Seidlová

   11.12.2017 at 12.27

   Teď nevím,jestli jsem minule uvedla mail, raději odpovídám sama sobě i mailem v kolonce 😀

 178. Andrea

  1.12.2017 at 19.23

  To nejde neukázat dalším. Pastva pro oči. A děkuji za zajímavé příspěvky na FB.

 179. Lukáš Lukiss

  1.12.2017 at 19.29

  Paráda, manželka vás ráda sleduje, dostala by ten nejhezčí dárek. Sleduji vás na fb jako Lukáš Lukiss.

 180. Anna Fišerová

  1.12.2017 at 19.31

  Já jsem na Facebooku jako Anna Fišerová 🙂 Jako každý rok je soutěž fakt neskutečná! Blog se mi samozřejmě líbí, ale teď hlavně popřát ať se tě drží to, že tě to baví už napořád a taky Veselé Vánoce!

 181. Evee Hurikán

  1.12.2017 at 19.35

  Zdravím, co bych byla za ženskou, kdybych nezkusila soutěžit v tyhle obrovský soutěži! Co se mi na Tvém blogu líbí? Recenze rtěnek. Mám slabost pro rtěnky, spíš výrazné barevné, než jako ty-do růžova. Každopádně vždy si ráda přečtu recenzi a podle tvých názorů vybírám. Děkuji za Tvůj blog. ❤ A.. Šťastné a veselé Vánoce! 🙂

 182. Jana Strašíková

  1.12.2017 at 19.42

  Sleduji na FB pod svým jménem. Snažím se komentovat průběžně přes celý rok, takže se určitě budu opakovat, ale stejně – Tvůj blog mě prostě baví, jsi sympatická normální ženská, která to má v hlavě srovnané. Díky za všechen ten čas a práci, který věnuješ blogu a tudíž nám čtenářkám! 🙂

 183. Markéta K.

  1.12.2017 at 19.47

  Tak tahle soutěž je fakt MEGA! Můžeme být rádi, že jsi takový blázen a tohle všechno pro nás děláš 🙂
  Krásné Vánoce!

  Sdílela jsem na IG jako marketakopackova

 184. Jitka B.

  1.12.2017 at 19.51

  Soutěžím na Instagramu pod přezdívkou bartyzalice 😊

 185. Andrea

  1.12.2017 at 19.52

  Tohle se musí zkusit 🙂 Šílenééé :-O
  Sdíleno na FB a teď jen doufat
  Každopádně gratuluji výherkyni už předem ..krása 🙂
  A tobě krásné svátky 🙂

 186. Lenka

  1.12.2017 at 19.53

  Ahoj,
  Sleduji te jak na Fb tak na ig, vic na ig, ale ten mam neverejny. Proto jsem tvoji soutez sdilela pres fb jako Lenka Kol….
  Co bych ti napsala? prani aby te kosmetika a vareni bavilo dalsi roky, protoze me to v tvem podani bavi 😊 a hodne 😉 tvuj pristup, ze se z niceho nepos…tentujes 🙊 objektivnost a pohoda. A hlavne, je z toho citit to, ze te to bavi a je to hlavne konicek. Proto me bavi cist tve prispevky, sledovat instastorie 😁😉 jo na ty tvoje se fakt vzdy nejvic tesim😊
  A malem bych ti zapomnela poprat pekne prosinec a vesele vanoce☺️

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.27

   Moc bavi:) dekuju, aj tobe hezke vanoce a hlavne vse nej do noveho roku..

 187. Klara

  1.12.2017 at 20.02

  Ahoj, ja som ta zacala sledovat na ig pod menom klara2206. Priznam sa, ze som o tebe a tvojom blogu netusila az teraz vdaka sutazi a som nadsena. Velmi inspirativne clanky a tesim sa na nove. Krasne sviatky 😊

 188. Anonym

  1.12.2017 at 20.03

  Ahoj, na fb Romana Frejvaldová a na instagramu frejvaldova. Krásná giveaway 🙂 Díky a hezké Vánoce

 189. Markéta

  1.12.2017 at 20.05

  Ahoj kočko, na fb Tě sleduji jako Markétka Markéta a ráda bych viděla více i z kuchyně. Krásně si namícháš make up, tak bych ráda viděla jak namícháš nějakou dobrůdku. Díky za to co děláš a jak to děláš.

 190. Nikola Čermáková

  1.12.2017 at 20.07

  Sleduji na instagramu – ni.cerm
  Tvoje liceni je dokonaly, o tom zadna. Mimo jine se kazdy den se tesim na instastories, kde varis a ukazujes, co mate radi. 😍

 191. Vlasta K.

  1.12.2017 at 20.07

  Sleduji na FB: Vlasta Kohútová

 192. Misa

  1.12.2017 at 20.08

  Ahojky tvuj blog a instagram sleduji uz asi rok a neco….diky tobe sem se polozila vice do kosmetiky a do uklidu domacnosti…ses strasne fajn a spravna holka…bavis me….sleduji te na FB i Instagramu ale spise ba Instragramu jako mysicka89. Libi se mi na tobe ze kdyz ti nekdo napise do soukrome zpravy…tak i odepises hnes temer…

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 8.29

   To je pro me samozrejmost, odpovidat, je to slusnost:) Aj do uklidu jo? Haha, tak to je super:)

 193. Jana Jiříková

  1.12.2017 at 20.10

  Sleduji na facebooku jako Margareth Witgenstein a sdílela jsem.
  Jsem ráda, že se v soutěži objeví i Indulona, mám měsíčkovou a voní trochu jako tělové mléko k parfému 5th avenue, což je super.

 194. Niky

  1.12.2017 at 20.13

  Zdravim a dekuji za skvelou soutez! Na facebooku,kde jsem sdilela info o soutezi Vas sleduju pod jmenem Nikola Pavlasova,na instagramu take,ale tam neumim sdilet prispevky :-). Vas blog je skvely,dostala jsem se diky Vam k takove spouste skvelych produktu,jako jsou stetce Zoeva,rasy Ardell apod. Na instagramu rada sleduju instastories s nakupy nebo recepty,to zradlo je hned po kosmetice to nejlepsi na koukani :-D. Takze jen tak dal,jste skvela!

 195. Lucie

  1.12.2017 at 20.17

  Drahá Ilovemakeup, jsi jediná blogerka, kterou sleduji, jelikož ty jsi prostě úplně super normální holka, co nemá potřebu ze sebe dělat něco víc. Zbožňuju tvoje posty s jídlem :D, nebojíš si dát kus žvance, abys náhodou nepřibrala kilo, inspiruješ mě svými recenzemi, protože to umíš podat tak, jak ti ,,pusa,, narostla a neklameš kvůli propagaci značky.. prostě nic škrobeného. To je to, co mě na tobě baví. Sleduji tě jak na facebooku jako Lucie Klajblová i na instagramu jako luccy_k.. I kdybych nevyhrála, tak se budu těšit na další nový rok s tvými recenzemi, moc mě baví. 😉

 196. Iveta Matócsiková

  1.12.2017 at 20.20

  Ahoj 🙂 musím se přiznat, že tě sleduji hlavně na fb, odkud se pak proklínám na blog 🙂 kosmetiku mám moc ráda a proto se mi líbí a hodí tvoje recenze a doporučení 🙂 akorát letos nemám moc čas nakupovat a zkoušet novou kosmetiku, v dubnu se nám narodila naše Anička 🙂 takže výhra by se mi strašně hodila 😁

  Na fb jsem jako Iveta Matócsiková

 197. Edita

  1.12.2017 at 20.20

  Na Instagramu mě baví jídlo stejně jako ty miluju maso 😉 a taky mě baví ochutnávání 😀
  Sleduji na Instagramu editatorka

 198. Ivetka

  1.12.2017 at 20.21

  Ahoj na insta tě sleduji pod jménem iyvetka. Nejvíc mě baví to tvoje vaření 😀 a ochutnávky 😀 ale samozřejmě hlavně recenze. 🙂

 199. ZuzaK

  1.12.2017 at 20.23

  Sleduju tě aj na FB a Instagramu. Sdílela jsem na FB, kde jsem jako Zuza Knorová.

 200. Žaneta

  1.12.2017 at 20.27

  Ahoj, sleduji te i na insta, ale sdilela jsem na FB pod jmenem Žaneta Hajdová
  Sleduji te uz celkem dlouho a rada, jsi takova sva a s nicim se nemazes 🙂 libi se mi i tve vareni, pekne krkovicka a tlacenka a vecer k telce bramburky 😉
  Tak treba se letos usmeje stesti v soutezi na me, ale hlavne at mame vsichni pohodove svatky 🎄

 201. Lucie Navratilova

  1.12.2017 at 20.27

  Ahoj, sleduji te na insta(lucienavratil) i FB(Lucie Navratilova) miluju tvoje stories, casto davam na tve typy na jidla, kosmetiku.

 202. Lucie M.

  1.12.2017 at 20.28

  Sleduju na instagramu pod nickem Luci_happymum 😀 snad se na mě konečně usměje štěstí a něco vyhraju na svá starší kolenka 😂🥂

 203. Hanka

  1.12.2017 at 20.31

  Ahoj, to je teda ranec věcí:-) Těším se na další rok s tebou a tvými články:-) Sleduji tě na FB jako Hanča Číča Blažková.
  Hanka z ciculka.cz

 204. Anonym

  1.12.2017 at 20.44

  Sledujem… sledujem… (prena)sledujem 😀 . si uzasna a ferova blogerka. Bez hanby a okolkov- KLOBUK DOLU 🙂
  Na fb zdielane pod menom Janka Mancovicova 🙂 uz sa tesim na vyhodnotenie 🙂
  P.S. stastne a vesele 🙂

 205. Hana

  1.12.2017 at 20.45

  Ahoj, sleduji pod hanarychlikova na instagramu a email sumiko9@seznam.cz. Zacnu tim, ze nevim jak te oslovovat😅 jestli ahoj nebo dobry den, takze to porad stridam a jsem za totalniho magora👽 chtela jsem jen rict, ze te sleduji uz delsi dobu a jeste nikdy ani trochu mne to neomrzelo😃 vzdycky si tvoje instastories nechavam nakonec jako to nejlepsi😊 hrozne mne bavi stories na insta s varenim, s radami, s jidlem s uklizenim atd….mohla bych tu byt do zitra kdybych mela napsat vsechno😁 takze secteno a podtrzeno, jsi skvela osobnost a vyborna blogerka tak s tim hlavne neprestavej, at mam u ceho po praci relaxovat😎 a pardon za ten „roman“😅

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.25

   Tak tykame si tu bez ohledu na vek, takze ahoj! 🙂
   Nojo, ty stories, na blbosti super vec:)) Ale aspon se pobavite:))

 206. Karla Lierová

  1.12.2017 at 20.45

  Tak to je nadílka jako pro velkou „dědinu“! U nás v rodině bychom se rozdělily MY baby všech věkových skupin! Jóó – vše je o štěstí.

 207. Hanka S.

  1.12.2017 at 20.48

  Ahoj,
  sleduji Tě všude 😀 Poslední dobou mě na ig hrozně baví „vařící“ stories 🙂 Na dekorativní kosmetiku příliš nejsem, užívám si recenze na tu pečující a hlavně Tvoje tipy na vlasovou kosmetiku 🙂
  Děkuji za krásnou soutěž a zdravím i psiska 🙂
  Na facebooku sleduji jako Hana Střížková a na IG jako hanci.st

 208. PetraSvrčinova

  1.12.2017 at 20.50

  Ahoj😊,na instagramu te sleduju jako petex1985 😊.
  Priznavam, ze to neni tak dlouho,co jsem objevila tvuj blog a propadla jeho kouzlu – doslova !!! Vsechno paradne prehledny, podrobny, krasne nafoceny, je to radost cist a prohlizet ✌😊!
  A hlavne, co vzdycky ziram, jak krasne se umis nalicit 😊!!!
  Moc nesoutezim normalne, ale tady bylo jasno 😁😁😁!
  Peta

 209. Milena

  1.12.2017 at 20.54

  Sleduji te vsude, ale sdilim na facebooku jako Milena Ste… diky za tve prinosne recenze a testovani a za mega givku taky obří dík 🙂

 210. Eva

  1.12.2017 at 20.56

  Sleduju tam i tam, pod stejnym jmenem: eva.petrovska.

  Diky za soutěž a hezké Vánoce!

 211. Jaromíra Skrojková

  1.12.2017 at 20.57

  Nádherná soutěž třeba se štěstí usměje i na mě jinak blog moc super a jsou tu super recenze. Nejlepší je že není jednostraný.

 212. Lucie Voznicova

  1.12.2017 at 20.57

  Parada 👍🏻👍🏻👍🏻 Sleduji na Fb Lucie Voznicová-Vrlová nějak nejsem kamarád Instagramu nějak tam ještě neumím sdílet, ale sleduji i tam 😉 krásné Vánoce všem

 213. Jaromíra Skrojková

  1.12.2017 at 21.00

  Sleduji tě na FB jako Jaromíra Skrojková to jsem prve zapomněla připsat.

 214. Tereza S

  1.12.2017 at 21.00

  Ahojky sleduji tě na instagramu a přidala jsem fotku na svém profilu Terezkkan ( tereza s.)

  Moc ráda sleduji tvůj blog a především ten instagram. Tvoje vařící stories zbožňuju. Vaříš dobroty, který mě inspirují i v tom jak uvařit doma chlapovi. Moc ostatních blogerek to tak nemá. Strašně se mi líbí jak jsi přirozená, normální a tvým recenzím 100% věřím. Přijdeš mi upřímná a moc milá 🙂 Přišla jsem na tebe teprve nedávno, jsem v tomto blogerskym a ig „světě“ nová, ale tebe jsem si strašně oblíbila a sleduji tě každý den 🙂 Jen tak dál. Buď taková jaká jsi.

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.26

   Hezke, dekuju, tak to jsem moc rada, ze sis ten muj malej blog mezi vsemi nasla, parada:)

 215. Kateřina

  1.12.2017 at 21.00

  Ahoj na instagramu tě sledují jako katkakral. Soutěž je super doufám,že budu mít štěstí. Jinak přeji krásné svátky.

 216. Klára Bínová

  1.12.2017 at 21.05

  Sleduji Vás na FB-Klára Bínová. Mám Vás ráda pro přesné informace, bez zbytečností a dost často si podle Vašich recenzí kupuji zejména pečující kosmetiku. Jste jedna z mála blogerek,která hodnotí kosmetiku opravdu upřímně.

 217. Kateřina

  1.12.2017 at 21.07

  Sleduji vás na instagramu jako Kateřina Szalai. Nejvíc mě na vašem insta baví jídlo, protože jste asi jediná, která říka, že miluje jídlo a opravdu ho taky jí a vaří. Ostatní většinou jenom o jídle mluví, ale skutek utek 😂. N blogu mám pak ráda recenze pečujíci kosmetiky, protože už je mi taky přes 30 a to už si péči žádá 😉

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.28

   Asi jsou line varit:-D
   Nojo, ja bych klidne varila od rana do vecera, kdyby to slo:))
   Jj, to uz chce, at je plet krasna a bez vrasek co nejdele..

 218. Míša

  1.12.2017 at 21.10

  Ahoj,sleduji tě na instagramu jako misaranklova a moc ráda 🙂 baví mě vše vaření i tvé názory jsou super jsi milá a člověk se s tebou pobaví. Nejlepší je když něco ochutnáváš děláš mi takové chutě :-D. A připravila jsi pro nás moc hezkou soutěž 🙂 Ps: A krémy asi vážně pomáhají vypadáš skvěle 😀 Měj se moc hezky Míša

 219. Zdenča

  1.12.2017 at 21.11

  Inspirovala jsi mě k mnoha nákupům, což se ovšem moc nelíbí mé peněžence. 😀 Sleduji na fb jako Zdenča Jirásková

 220. Adéla

  1.12.2017 at 21.11

  Sleduji te na facebooku jako Adéla Carbolová…
  Hezky den

 221. Kristýna

  1.12.2017 at 21.17

  Instagram – nyatayo
  Třeba se usměje štěstí ☺ a jinak bych chtěla, aby si pokračovala v tom co děláš a jak to děláš. IS hltám každý den, od všeho trochu. Jidlo, pejsek, krém a ochutnávka 😁.. to je to, co mě baví.

 222. Jana Ondráčková

  1.12.2017 at 21.24

  Tak jsem se zapojila na instagramu, chvilku to trvalo než jsem přišla na to jak to udělat, ale diky tomu mam zase novy skill👍🏻😉. Soutěž je super, o takovy ranec kosmetiky bych se urcite rozdelila, sleduju na instaci pod nickem @faficek. Dobrá práca devcico😉, tvoje clanky jsou super!

 223. Lenka

  1.12.2017 at 21.26

  Ahoj.
  Krása!!! Nádhera! Nemohla jsem se dočkat. Diky.
  Sdílím na dnes jako Len Ka

 224. Katka

  1.12.2017 at 21.28

  Sdílela jsem na IG jako @kacplocha 🙂 super soutěž, moc Vám fandím ❤️

 225. Hana Růžičková

  1.12.2017 at 21.30

  Sleduji na Facebooku pod svým jménem a nestačím se divit – taková nadílka. To je super!!! 🙂

 226. Magdaléna Šťastná

  1.12.2017 at 21.37

  Ahoj, sleduju tvůj instagram a tvoje instastory jsou za mě nejvíc top ❤
  Na instagramu tě sleduji jako magdalena_stastna

 227. Anonym

  1.12.2017 at 21.37

  Opět super mega luxusní vánoční soutěž … čtu články strašně ráda, ale moc často nesoutěžim … tak ted je čas to zkusit … sleduju te na fb jako Kačis Hejčlová ….

 228. Hanka R.

  1.12.2017 at 21.39

  Cením si toho, že vždy řekneš svůj názor na rovinu aniž by tě zajímalo co si o tobě budou ostatní myslet. Ještě nikdy jsem o nic nesoutěžila, protože když vždycky kouknu na počty komentářů a soutěžících odradí mě to. Ale teď jsem neodolala 🙂

  Jinak tě sleduji (každodenně 😀 ) na Instagramu: hana_rubi

 229. Vlastina Dobiášová

  1.12.2017 at 21.44

  Sleduji na FB jako Vlastina Dobiášová
  To by byla vánoční nadílka 🙂

 230. karambwa

  1.12.2017 at 21.45

  Jsem stalker, sledujutě všude :-)) instagram jako karambwa 😉 Zajímalo by mě zda by sis taky takovou nadílku přála 🙂 A co řekl na tuhle hromadu přítel kyž to viděl :-))

 231. Anonym

  1.12.2017 at 21.50

  Ahoj, sleduju tě na instagramu jako verunka_20, pokaždé koukám na tvé líčení a zkouším se tím inspirovat, si strašně skvělá, si můj vzor, kéž by takových skvělých lidí bylo na světě víc :).

 232. eva

  1.12.2017 at 21.55

  fb eva richterova
  preji hezky advent a at te blogovani nadale bavi

 233. Hanka

  1.12.2017 at 21.56

  Ahoj! Sleduju te na Insta asi od uplneho zacatku a blog ctu spoustu let! Nejradsi mam tvoje “lifestyle” stories ohledne vareni, kosmetiky a pejsku!
  Jde videt, ze blogu venujes spoustu casu- vzdycky mas vsechno perfektne nafocene a popsane.
  Preju krasne svatky tobe i tve smecce 🙂
  Na insta sleduju jako hank.a.m

 234. Veronika

  1.12.2017 at 21.58

  Sleduju Te na instagramu jako veverice1994 a na fb jako Nela veverice kratochvilova. Je ro krasna soutez.

 235. Lenka

  1.12.2017 at 22.02

  Ahoj, sleduju rada tvoje stories o vaření, pejscich a ochutnavkach:) Na blogu čtu recenze a věřím, ze doporucujes jen to, co za to opravdu stojí. Díky za to;) A díky za tuhle super mega velkou vánoční givku:) Sleduju te na instagramu jako leny.ho

 236. Kristýna

  1.12.2017 at 22.03

  Krásná giveaway 🙂 určitě bych obdarovala celou rodinu 🙂 sledují tě na instagramu jako kikushxo 🙂

  • Kristýna

   1.12.2017 at 22.05

   Oprava jména na instagramu: kikushxoxo

 237. Markéta Mošová

  1.12.2017 at 22.05

  Sdílím, sleduji, lajkuji. Fb: Markéta Mošová .

 238. Libu Trnová

  1.12.2017 at 22.07

  Ahoj,
  Předem chci poděkovat za tvůj čas, který venujes jak blogu, tak sociálním sítím. Dnes jsem sdílela příspěvek na fb pod jménem Libu Trnová, ale přiznám se, že tě hodně sleduju i na Instagramu a hlavně v instastories, které mě opravdu velmi baví 😁
  Přeji ti do dalšího roku tu samou energii pro svůj blog a své chlupaté miláčky.
  Hezký večer.

 239. EL

  1.12.2017 at 22.20

  Ahoj, sleduji tě na fb jako Laďka Jagošová. Na tvém blogu se mi líbí, že píšeš o zajímavých věcech a máš dobré tipy. Hezké svátky. EL

 240. Petra

  1.12.2017 at 22.21

  Tak já Tě sleduju všude😍 Stalkerka – osoba abnormálně posedlá zájmem o určitého člověka, kterého sleduje 🙈😂 Celá já no😳😂 Všude jsem Petra Račáková.

 241. Hana Spáčilová

  1.12.2017 at 22.22

  Ahoj, sleduji pod svým jménem na FB a tahle soutěž mě opravdu nadchla. Tak se nechám překvapit, jestli kapka štěstí kápne i na mě. 🙂

 242. Anonym

  1.12.2017 at 22.38

  Na instagram liveaneta93

 243. Michaela Čiráková

  1.12.2017 at 22.49

  Sleduju tě všude kde se jen dá 😂 facebook, instagram, blog vše pod svým jménem. Mám tě ráda jsi totiž děsně fajn, na nic si nehraješ, jsi prostě svá a to se mi líbí. A hlavně instastorís ty prostě žeru 😀

 244. Silvie

  1.12.2017 at 23.09

  Ahoj, sleduji Tě na FB pod jménem Silvie Sisa Fischerová. Tvůj blog je moje první volba při výběru dekorativní kosmetiky ☺

 245. martina Němcová

  1.12.2017 at 23.17

  Zdravím tě..většinou se takových soutěží nezúčastňuju,ale tahle tvá mě navnadila natolik, že se prostě musim zúčastnit 😀 Víc tě sleduju na insta,hrozně se mi libí tvoje stories ale především oceňuju to, že nemáš potřebu si na něco hrát a jsi pořád normální.jen tak dál.přeju hodně stěstí v novem roce a spoustu dalších sledovatelů..vlastně ne, mám tím pádem menší šanci vyhrát 😃.soutěž jsem sdílela na fb pod jménem Martina Němcová

 246. Lenka Brabcova

  1.12.2017 at 23.25

  Fcb Lenka Brabcova.

 247. Eva

  1.12.2017 at 23.35

  Ahoj, sleduji na fb.
  Efka Kolaříková
  Evickajulinka@seznam.cz

 248. Míša Němečková

  2.12.2017 at 0.15

  Tohle je tak boží! 🙂 Skeduji tě hlavně na facebooku jako Míša Němečková
  Lolle2311@seznam.cz

 249. Baška

  2.12.2017 at 0.36

  Keď som videla tie ceny v tvojej súťaži tak som len odratavala dni kedy to spustis 😃 Mám síce zachvíľku len 20 ale keď som videla tie čistiace prostriedky v súťaži tak som sa začala tešiť žeby som to pri troche štastia mohla mať doma 😂😂😂 Na FB ťa sledujem ako Barbora Takácsová 😊

 250. Marcela Nohlová

  2.12.2017 at 5.03

  Krásně nám ten advent začal! Sdíleno na FB (Marcela Siederová), sleduji i na Insta (marcik_n). Pohodový předvánoční čas!

 251. Miloslava Hodboďová

  2.12.2017 at 5.45

  ahoj to je opravdu můj splněny sen, který zrovna jsem pronesla že tohle vyhrát tak to jsou nejkrásnější vánoce, no co ten můj hodil za pohled a následně začal kritizovat sidolux, a to neměl dělat🤣. sleduji tě na Instagramu jako Milaf, ale už jsem dala i sledování na fcb.

 252. Tereza Lazová

  2.12.2017 at 6.29

  Na Facebooku Tě sleduji jako Terez Lazová. :)jsem ráda, že jsem na tebe narazila 🙂

 253. M.V.

  2.12.2017 at 6.35

  myrnavin (Instagram)

 254. Martina Štefková

  2.12.2017 at 6.39

  Sleduji a sdílím na insta:stef.emily
  Tak to je pořádná nálož toto!
  Mně se hlavně líbí, jaká jsi držka 😀 Jsi svá a tak to má být, u tvých insta stories někdy čůrám smíchy 😀

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.30

   Jsem jo? Mne neprijde:)) Ale asi jo, kdyz me neco nasere a tak, tak sem no:)))

 255. Jana

  2.12.2017 at 6.39

  Přeji krásný den☺. Libí se mi, jakým stylem vedeš Tvůj instagram. Na nic si nehraješ, inspiruješ mě výbornými recepty a všelijakými na instagramu zakázanými 😆 dobrůtkami! Inspirací je mi i krasné ličení. Prostě mě Tvoje tvorba moc baví! Ráda bych se zapojila do nádherné vánoční soutěže. Instagram: @jandanece2135
  Přeji Ti krásný předvánoční čas

 256. Anonym

  2.12.2017 at 6.44

  Zdravím sleduji na fb pod jménem Zdenkova žena 👩. Přeji hodně úspěchů.

 257. David Bogar

  2.12.2017 at 6.44

  Sdílím na insta: bog.dav
  Já jsem teda sice chlap, ale občas taky sleduju! 🙂
  Kdybych vyhrál tady tu kupu, tak bych to rozdělil mezi přítelkyni, ségru a mamku, ty by čuměly! 😁 Možná bych něco přihodil i tchýni😂

 258. Květa

  2.12.2017 at 6.45

  Zdravím sleduji na fb pod jménem Zdenkova žena 👩. Přeji hodně úspěchů.

 259. Kačka Hájková

  2.12.2017 at 6.46

  Ahoj, uz nejaky patek te sleduji a moc rada ctu tvuj blog. Par let uz to bude. Mam te moc rada protoze si nanic nehrajes. Jsi vtipna, krasna a prirozena. A to se mi desne libi! Preju ti at je pristi rok taky tak prima jako letosni, at mas spoustu prilezitosti k vyzkouseni novych super vychytavek.
  Sleduji te Facebooku a to pod jmenem Kačka Hájková.

 260. Petra Svobodová

  2.12.2017 at 6.47

  Děkuji za super soutěž a třeba se štěstíčko usměje i na mě 😊zkouším to na Facebooku pod jménem Petra Svobodová.
  Přeji krásné Vánoce v obklopení milujících lidiček 🎄

 261. Kateřina Suchá

  2.12.2017 at 6.47

  Ahoj, sleduji tě na instagramu pod jménem katka.sucha567. Moc se mi tvůj instagram líbí. Mám ráda kosmetiku a ráda se nechávám inspirovat. Soutěž je opravdu povedená. Nikdy jsem tolik cen neviděla. Kdybych vyhrála, tak bych určitě potěšila svoji mamku.

 262. Tatiana

  2.12.2017 at 7.01

  Ahoj, tak ja to skúšam na mojom instagrame, kde ťa sledujem a repostujem pod menom tanya_svk. K blogu ti zatiaľ nič objektívne napísať neviem,keďže ma sem priviedla súťaž, ale určite sa idem pustiť do čítania 🙂 rád o make-upe predsa nikdy nie je dosť a všimla som si, že tu píšeš aj o iných zaujímavých veciach 🙂 darčekom by som určite potešila maminu, keďže ona si to zaslúži a ja ako študent jej nedokážem kúpiť všetko , čo by si zaslúžila 🙂

 263. Daniela

  2.12.2017 at 7.04

  Sleduji tě na Instagramu jako Danczaks. 🍀

 264. Eva Štefková

  2.12.2017 at 7.08

  Té haldy tě ráda zbavíme, aby ti to doma už nepřekáželo😁FB: Evina Štefek

 265. Ludmila Fenková

  2.12.2017 at 7.12

  Ahojky, sdílím na Instagramu- Lidunka9
  Díky tvým recenzím utracim více peněz za kosmetiku 😀 jakmile něco pochvalis, musím to mít taky, abych vyzkoušela 😀 jedinou radost kdo nemá, je můj přítel 😀

 266. Emilia Lipovska

  2.12.2017 at 7.15

  Ahojky, sledujem ta aj na fcb ale aj na instagrame, aby mi nic neutieklo. ;-D Na facebooku som zdielala prispevok ako Emilia Lipovska. 😉 Premyslala som, co by som u teba rada videla a napadli ma porovnavacky lacnejsich produktov vs drahsich. Kludne mix – raz kozmetika a raz jedlo, to miluje kazdy. 🙂 Napr. Chipsy za cca 50kc vs za cca 15ks (privatne znacky). To tipujem, mozno to tolko ani nikdy nestalo. 😀 Pacia sa mi tvoje prispevky a som rada, ze si „pestra“ – kozmetika i jedlo. 😉 Krasny a pohodovy vikend prajem. 😉 🙂

 267. Tereza Rádrová

  2.12.2017 at 7.26

  Nejraději mám blondside ❤️

 268. Lenka

  2.12.2017 at 7.27

  Ahoj 🙂 jso skvělá, miluju tvoje články, fotky a instastories 🙂 sleduju te jako Léňa Holubová na fb i insta 🙂 Díky co pro nás
  Děláš 🙂

 269. Míša Stolinova

  2.12.2017 at 7.43

  Sleduju Tě i na instagramu i na FB, ale givku jsem sdílela na instagramu, jsem tak jako misa_stol ☺️ jsem zvědavá, až po soutěži poreferujes o tom, kolik ty balíky vážily, předpokládám, ze to ani neuneses 😁 Ti bude muset chlap pomoct ☺️ Tvůj blog mě už dlouho baví a ráda si ho čtu a prohlížím si fotky..a když něco pak potřebuju, rada v něm hledám i něco zpětně.. Jsem rada, ze si zas tak moc nedělás z nepřejících lidí, kteří jsou všude, páč čím víc jim dává člověk prostor, tím víc je to baví.. pokračuj ve stejném stylu, psi pupicci jsou super, fotky a videa o jídle taky, ale samo mě nejvíc baví reference o kosmetice! Jsi hrozně fajn, na nic si nehrajes a děláš to, jak to cítíš a to je nej ! Jen tak dál a hlavně krásné Vánoce a pevné zdraví všem členům rodiny, i těm chlupatým!!! Díky za skvělou soutěž ❤️

 270. Lucie

  2.12.2017 at 7.58

  Už jsem to psala na fb pod soutěžní fotku sleduji tě na fb I instagramu. Tam tě mám nejradeji protože miluju jaká jsi . Tolikrát brečím smíchy i u pečení cukroví když tě mám na sluchatkach relaxuji u toho. Líbí se mi že mluvíš tak jak ti huba narostla jaky pak copak 😂 a úplně nejvíc miluju tvoje stories o jídle a vaření. Miluju i tvoje líčení ale jídlo to mě baví strašně moc 🙂 paradoxně soutěžím na fb pac na instagramu neumí sdílet 😂😂😂 jméno je Lucie Bolfova a výhra by mě potěšila jako nic na světe. Porad myslím na ostatni kdežto na mě nikdo 😂

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.33

   Me ma nekdo na sluchatka???? No te pero:)))) Nojo, tak clovek ma mluvit tak, jak je mu to prirozene, tak tak mluvim, zadny hrani na milostpani:-D

 271. Simka_xx

  2.12.2017 at 8.09

  Sledujem/citam ta uz dlllho (mozno si si vsimla 😄) Je to taky oddych po robote, ked som chora alebo len potrebujem poradit co si kupit a co nekupit (este si zle neporadila)… Vsetky veci co mam na tvoje doporucenie su super a dobre sluzia, co som rada lebo nevyhadzujem peniazky za hluposti 🙂
  Vzdy som ti priala ovela viac citateliek, lebo najst kvalitny obsah ktory zahrna moje 3 oblubene veci (makep 💄 jedlo 🍗 psikov 🐶) je nadludsky zazrak… ale cisla ti stupaju, citateliek pribuda a ja sa tesim, ze viac a viac zien ta objavilo a inspiruje sa co si kupit alebo uvarit 🙂
  Uz aj ked sa v praci bavime tak 3 z 5 kociek ta poznajuuu! 🎈
  Givka je uzasna, co si budeme hovorit… paci sa mi aj ako je to myslene, ze moze aj vyherkina obdarovat dalsich ludi vo svojom okoli 🙂 A ja budem mat v novom domceku aj kozmeticky stolik! (veelky) tak to budem mat kam ulozit, hura 🎉😂 srandujem ☺️

  U nas je sneh, idem k rodicom, sestram.. zaniest mikulasske balicky ( potom pracujem) pozhanat este nejake darceky a uzit volnicko… nas Gandalf ma na mikulasa 2roky tak kupit nejaku (obrovsku) kost a novuh hacku nech ma co nicit 😁

  Prajem ti pekny den, pozdrav psikov a dakujeme, ze na nas myslis a pripravila si nam zasa takuto vianocnu bombu 🎁

  zdielam na insta – simka_xx aj fb – simonka fancovicova

  • ILoveMakeUp

   2.12.2017 at 15.35

   Nekecej fakt jo? Tak to je haluz, ze me nekdo z kolegyn take sleduje:))
   Jojo, pekne jidlo, sminky, pejsci. Bavi me toho sice vice, ale to uz bych asi nedala:)))
   Juuu 2 roky, to je jeste prcek, preji mu hodne zdravicka:)

 272. Marcela Lišková

  2.12.2017 at 8.43

  Sleduji tě jako Marcela Lišková na FB i Insta.

 273. Žaneta

  2.12.2017 at 8.48

  Ahoj, sleduji na FB jako Žaneta Korbelová. 🙂

 274. Ella Nová

  2.12.2017 at 9.00

  Neuveritelne mne bavis 🙂 uz dlouho. Tvuj styl psani, tvuj smysl pro humor, tve krasne a „vytunene“ fotky, ze kterych je videt, ze nejses „lina“ pro dobrou fotku udelat maximum (pamatujes foceni chupa chups venku? 😉 ), ziskavani slev a vyhod pro sve ctenarky …za tvym blogem je videt spousta prace, ktera te bavi. At se jedna o kosmeticke clanky nebo uklidove nebo o vecech do domacnosti, vzdy je to ctive. A tak ti (kecam, myslim nam 😀) preju at ti psani blogu prinasi porad radost a relax a jenom dobrou odezvu od ctenaru i od firem (at mas porad o cem psat). Hezke Vanoce. FB Ella Nová

 275. Nadja Beníková

  2.12.2017 at 9.01

  Ahoj jak bych asi začala no prostě a jednoduše se mi tvůj blog hrozně líbí, tvoje články jsou čtivé a čím dál víc mě baví tvoje instastories jsi v nich upřímná a nebojíš se říct svůj názor.Na instagramu tě sleduji pod jménem @nadjabendikova.A už jsenom závěrem se moc těším až budeš v prosinci na insta ukazovat všechno to dobré jídlo 🙂

 276. Kateřina Trojanová

  2.12.2017 at 9.01

  Ahoj, sleduji tě jak ma Fb rak na Instagramu 🙂 ale soutěžit zkouším na Instagramu pod jménem kaces1234. Měj se hezky 🙂

 277. Michaela Tarantová

  2.12.2017 at 9.05

  Naprosto žeru tvoje líčení a tahle soutěž…? No neumím si představit, že bych vyhrála 😅 To bysme se s mamkou a se ségrou radovali asi do dalších vánoc 😁 Jsi super a svá, zůstaň taková 😚
  Sleduju tě na instagramu (Misula16) i na fb Michaela Tarantová ❤ 🍀

 278. Mirka Š

  2.12.2017 at 10.02

  FB Mirka Škampová,sdíleno tamtéž.
  Blog je plný inspirace a díky tomu už se trochu umím orientovat v kosmetických vychytávkách. A díky za bezva soutěž

 279. DenisaJ

  2.12.2017 at 10.05

  Ahoj, uzasna soutez
  Sleduju te na insta pod jmenem denisa_jakubova

 280. Šárka Janowska

  2.12.2017 at 10.25

  Krásná soutěž ráda tě sleduji jsi svá. Na instag 😃🎄🎁
  ramu jsem jako sarkajanow_ FC Šárka Janowská

 281. Markéta Ž.

  2.12.2017 at 10.29

  Ahooj:)
  FB(Markéta Žižkovská).
  No, co k tomu napsat:) Na soutěžení jsem nikdy nebyla-kdykoliv zkusím, nikdy nic…. Ale jelikož tě sleduju a vidím, kolik práce a jaký zápal máš, musela jsem se zúčastnit. Už jen proto, že prostě když to děláš pro nás, bylo by divné to nechat být a jen tak přihlížet. Ale neříkám, že bych nebyla mega vyprdlá, kdybych vyhrála:-D To bych musela být fakt pako abych se zúčastňovala něčeho, kde nechci vyhrát. Nechám to osudu-tobě:-D:-D:-D A 1.12. super termín, víc lidí má u nás narozky a ten den mám ráda:)
  Vzkazík na konec-buď taková jaká jsi. Neznám tě osobně, ale zdá se, že jsi baba do nepohody a do chovu(to vaření nemá chybu!!!). Říkáš věci tak, jak jsou-žádné sluníčkové vyjadřování-to je mi strašně sympatické:)….Už končím:-D

  Děkujeme za soutěž a za tvůj čas, který tomu všemu věnuješ:)

 282. Kristýna Dlouhá

  2.12.2017 at 11.02

  Ahojky, sleduji Tě na Facebooku pod jménem Kristýna Dlouhá 🙂 Na tvém blogu hledám inspiraci 🙂 Doufám, že se můžeme těšit na spousty dalších článků a recenzí! 🙂
  Týna

 283. Marie

  2.12.2017 at 11.02

  Ahojky, tahle giveaway vypadá naprosto úžasně 😍 tvůj blog miluji a nic bych neměnila. Máš úžasné tutorialy 🙂
  Na fb sleduji jako Maruška Lenkvíková
  IG: Maja Lenkvikova 🙂
  Děkuji za možnost zúčastnit se.

 284. Vendy

  2.12.2017 at 11.06

  vendy_zav Instagram
  ven.zav@gmail.com

 285. Niki

  2.12.2017 at 11.07

  Ahoj, sleduji tě na fb jako Niki Kry i na instagramu jako Eilyn Faye (sdileno na instagramu 🙂 ) Na insta jsem častěji, hrozně moc se mi líbí tva videjka 😍..ochutnávky jídel, recepty a vůbec všechno 🙂 vyhrát tvou vánoční soutěže je podle mě snem každé holky 😃 a můj samozřejmě taky 😍🎁 Měj se moc fajn a pozdravuj muže a ty vaše chlupaté krasavce 🙂 Ahoj

 286. jana

  2.12.2017 at 11.36

  Sledujem Vás iba na FB – pod menom Jana Gojdanová. Na Vašom blogu ma vždy zaujmu najmä kozmetické recenczie ☺ a vždy si rada pozriem Vaše líčenia ☺.

 287. Pavla

  2.12.2017 at 11.40

  Sleduji na fb jako Pavla Bratršovská. A na instagramu to samé 🙂
  Skvělý blog. Úžasné články a inspirace ☺

 288. Petra

  2.12.2017 at 11.44

  Tak to by byl MegaJežíšek 😀
  Sleduju na FB Petra Zvo

 289. Gabriela Bumbálková

  2.12.2017 at 11.58

  Ahooj sleduji Tě na IG jako @beautygabu ❤❤❤
  Soutěž parádní! Třeba se usměje štěstí 🍀

 290. Katka

  2.12.2017 at 12.20

  Uff,takových komentářů 😉 vůbec poprvé se účastním nějaké soutěže. Moc ráda tě sleduji, jsi taková „normální“ ženská, žádné pózy,špulící fotky a tak 😆 jak to cítíš,tak to řekneš a upřímnosti si fakt cením
  Sleduji tě na instagramu, ale jelikož tam neumím nic sdílet 😣 našla jsem te i na FB – Kateřina Skřivánková, email skrivankova.katerina@gmail.com

 291. Clairestpink

  2.12.2017 at 12.24

  Lajkuji a sdílím na FB pod jménem Klára Odehnalová:)

 292. Clairestpink

  2.12.2017 at 12.25

  Tak já se také připojuji. Lajkuji a sdílím na FB pod jménem Klára Odehnalová:)

  • Clairestpink

   2.12.2017 at 12.26

   Omlouvám se, omylem jsem sdílela komentřá dvakrát, nevím, jak to smazat.

 293. Petra

  2.12.2017 at 13.21

  Ahoj, moc zdravím. Na tvůj blog a insta jsem narazila poměrně nedávno. Líbí se mi, jak jsi „normální“ :), bez urážky, v dnešním virtuálním světě docela úkaz. Baví mě nejvíc tvá instastories. Vaření, ochutnávky, kosmetika. Myslím že to je geniální kombinace.
  Krásný advent a klidné Vánoce tobě a tvým blízkým.
  Na IG tě sleduji jako petoka_
  Mail: petoka@seznam.cz

 294. Šárka

  2.12.2017 at 13.22

  Sleduji na IG i FB ale do soutěže jdu před IG jako Sarkashark. Jinak blog super sleduji už dlouho:-)

 295. Míša

  2.12.2017 at 13.26

  Moje milá, sleduji Tě přes tři roky a za tu dobu už bych tě v reálném životě považovala za kamarádku, i když tě neznám jménem.Jsem úchyl na úklid,takže miluju uklízecí prostředky, vždycky se směju nad nákupy jídla a co všechno zobneš, protože to umíš podat opravdu s chutí a netajíš se tím, že to máš prostě ráda.Jsme stejného věku a tak kosmetické tipy a postřehy mi jdou k duhu a o dekorativce nemluvě, jsi normální a fajn.Jedna z mála, které jsem věrná a giveaway zkouším každé svátky.Sleduji tě na insta pod nickem michaelagasparikova.

 296. Anonym

  2.12.2017 at 13.27

  ahoj, to je nádhera, tolik dárečků :O :O Sleduji Tě již delší dobu na fb, líbí se mi tvé články a postřehy, hlavně to, že nedoporučuješ jenom drahou kosmetiku, ale i levnější dostupnou nám obyčejným smrtelníkům 🙂 🙂 Jsi normální a nehraješ si na nějakou namyšlenou fiflenku, a to se mi moc líbí! 🙂
  Sdílela jsem na fb, pod jménem Danča Bílá

 297. Ivana Kalinová

  2.12.2017 at 13.49

  Ahoj. Sleduji Tě na instagramu jako: ivanka93. Krásná soutěž. Super Blogerka, normální, přirozená prostě fajn 🙂

 298. Libuška Křížová

  2.12.2017 at 14.02

  Blog sleduji..je super 🙂 Líbí se mi a nemám žádné výhrady 😉 Prostě jen tak dál! sleduji a SDÍLÍM na FB jako libuska.krizova

 299. Petra Kurhajcova

  2.12.2017 at 14.31

  Ahoj. Ja Ta sledujem aj na FB (Peťa Kurhajcova) ale viac na insta _petusha
  Si super, davas krasne licenua, co by som aj ja chcela vediet,a stories su top aj sa zasmejem a nieco nove dozviem.a vsetko co variiis a papaaas. Oooch
  Skoda ze nemas aj YouTube. Aj tam by som ta sledovala.🤗 Mozno raz…sa dockam. Pokracuj v tom co robis si super

 300. Ivka

  2.12.2017 at 14.39

  Ahoj, sledujem tvoj blog už dosť dlho, žiadny článok nepremeškám, lebo mi chodí aj upozornenie na email čo sa mi veľmi páči :). Je perfektné, že vyzdvihuješ aj lacnejšiu kozmetiku, ktorá je tiež kvalitná. Proste teším sa na ďalšie tvoje články…. Takýto vianočný darček by veľmi potešil a nielen mňa, pravdaže by som sa podelila aj s rodinkou 🙂
  Zdieľam na FB pod menom Ivana Č. (celé meno mám uvedené ako email)

 301. Naty

  2.12.2017 at 15.12

  Sleduji tě i na facebooku, i na instagramu (jedno totiž nestačí 😀 ) … ale sdílela jsem na facebooku pod jménem Natália Krá… 🙂 a sleduji tě hlavně proto, že recenzuješ nejrůznější věci, nejenom kosmetiku a vždy jsi hodně přirozená 🙂

 302. Andrea Robovská

  2.12.2017 at 15.19

  Andrea R. sleduji na FB. Tohle je jeden z oblíbených blogů. Především proto, že ano je super přečíst si o kosmetice a líčení, ráda se udržuju přirozeně hezky nalíčená, ale po půl hodince hodince se to omrzí, tak člověk hledá inspiraci pro vaření, jak se zabavit a tak. Tentot blog sem začala původně sledovat, když byl především o vaření, ale Vážně hooodně oceňuju rozšíření reperotáru na další části zejména: food, fun. Palec nahoru a respekt za obsáhnutí, tak široké škály témat. 🙂

  • Andrea Robovská

   2.12.2017 at 15.20

   *Když byl o líčení 😀

 303. Markéta

  2.12.2017 at 15.48

  Ahoooj, soutěžím na instagramu – cenca87 🙂 Tak šťastné a veselé a hodně štěstí všem 🙂

 304. Jana Racková

  2.12.2017 at 15.48

  Na instagramu Tě sleduji jako @jancarackova
  Tvůj blog je super a soutěž taktéž🙂

 305. Vendula Mikulková

  2.12.2017 at 16.18

  to je nadílka 🙂 sleduji na fb, kde jsem také sdílela pod svým jménem Vendula Mikulková. Přeji kouzelné vánoční svátky! 🙂

 306. Petra Pětníková

  2.12.2017 at 16.59

  Ahoj kočko, děkujeme za krásnou soutěž! ❤ Sleduju Tě na instagramu jako p_eta_ nebo na FB jako Petra Pětníková.
  Email: petra.petnikova@seznam.cz

 307. Anonym

  2.12.2017 at 17.24

  Z té krásy až oči přechází! Sleduji tě na IG jako @terezicka_s
  Tvůj blog je jedinečný, oproti ostatním mnohem víc reálný, ohromně vtipný a také se zde vždy dozvím mnoho super tipů, ať už ohledně kosmetiky nebo jídla. 🙂

 308. Lucka :)

  2.12.2017 at 17.46

  Ahoj, letošní giveaway je skvělá!!!! Díky za tvuj blog je to zábava, baví mě tvoje instastories.
  Sdílela jsem na instagramu pod jménem lucccka.
  můj email je lady.quack@seznam.cz
  budu doufat že vyhraju 🙂

 309. Jitka

  2.12.2017 at 17.46

  Ahoj, sleduji Tě na instagramu pod účtem @jitus kous 🙂

 310. Anonym

  2.12.2017 at 17.51

  Sleduji tě na IG pod @zuzanamum, xmoravcovaz@gmail.com

 311. Iveta Hanischová

  2.12.2017 at 17.59

  😵 to je slušná nálož, krása… Sleduji fb Iveta Hanischová, dost podobně Ig ivetahanischova 🙂

 312. Anonym

  2.12.2017 at 18.02

  Ahoj, sleduji Tě na instagramu pod jménem neumannova.nikca 🙂

  Mail: nikolaneumannova@email.cz

 313. Michaela

  2.12.2017 at 18.20

  Sleduji na instagramu jako micaela_ch

 314. Domča :)

  2.12.2017 at 18.32

  Tvůj blog se mi líbí, ale přiznám se, že miluju tvůj instagram 😀 Nebo přesněji řečeno tvoje insta stories, které jsou boží ♡ 🙂 Hlavně buď stále taková jaká jsi 🙂 A přeji ti Veselé Vánoce, svátky 🙂 ♡ (Sleduju tě na IG jako: dominka_smile)

 315. Zuzka

  2.12.2017 at 18.34

  Sleduji te kde se dá už nějaký ten rok 🙂 na ig soutěžím jako Zuzzb. 🙂 děkuji za super inspirace jak na kosmetiku tak na jídlo :))

 316. Veronika Sestakova

  2.12.2017 at 18.58

  Soutezim na fb jako Veronika Sestakova. Diky za kazdorocni tradici!

 317. Veronika

  2.12.2017 at 19.00

  Ahoj, díky za super blog s prima kosmetickými tipy a taky super soutěžemi. Třeba se na mě tentokrát usměje štěstí:) Soutěžím na fb- Veronika Kraváčková.

 318. July

  2.12.2017 at 19.05

  Ahoj, podmienky splnene,zdielam na FB ako July Velkova, zboznujem tvoje Instatories a hlavne tie kde varis a ukazujes jedlo, vies narobit poriadne chutky 🙂

 319. Soňa Wielgusová

  2.12.2017 at 19.42

  sleduji tě na instagramu jako soninstyle 😊 Moc krásná soutěž. soninstyle@seznam.cz

 320. Daniela M.

  2.12.2017 at 19.49

  Pěkný večer. Sleduji Vás už poměrně dlouho, ale nejvíce na fb. Nejradši mám Vaše testovací/porovnávací články a lip swatche.
  Daniela Martinková (soutěžím na fb)

 321. Milan K.

  2.12.2017 at 20.22

  sakra, tohle vyhrát, tak mám u manželky plusové body na několik let dopředu 😀
  sdíleno na IG: milancoppy

 322. Eliška

  2.12.2017 at 20.28

  To bych si moc moc přála, je to od tebe moc hezké, takhle před Vánocemi.

 323. Marketa Polachova

  2.12.2017 at 20.48

  Nadherna giveaway od jeste lepsi blogerky.Tva videa na instagramu sleduji s radosti a vzdy se na ne a tvuj humor tesim.:-) Sleduji te na instagramu jako cerna.marketa a na fb jako marketa polachova

 324. Martina

  2.12.2017 at 20.51

  Jakožto matka na mateřské, která se kosmetikou v poslední době kochá jen na internetu, a mezi jejíž kosmetické vybavení patří hydratační krém+polovyschnutá řasenka, by výhra této soutěže byla mazec 🙂 ale ať už vyhraje kdokoliv, věřím, že mu výhra udělá obrovskou radost….držím palce, ať tvá tvorba pokračuje stejným směrem jako dosud, to co děláš, děláš skvěle (aspoň podle mě)….jinak sleduju tě na FB jako Martina Hnazelková 🙂

 325. Jesterecka

  2.12.2017 at 21.09

  Insta jesterecka

 326. Lenka T

  2.12.2017 at 21.22

  Sutazim na fcb ako Lenka Tazka ❤

 327. Kristýna Unčovská

  2.12.2017 at 21.33

  Ahoj, sleduju tě na instagramu jako kristy.un a nejradši mám vařící a celkově o jídle instastory 😁 email Uncovska.K@seznam.cz

 328. Martina Elegant

  2.12.2017 at 22.00

  Sleduji na IG a nejvíc mne baví stories.
  Sleduji jako martina elegant.
  fx80010@gmail.com

 329. Jana Janulka Flegrová

  2.12.2017 at 22.38

  sleduji na FB Jana Janulka Flegrová

 330. K.

  2.12.2017 at 22.53

  Ahoj! Prevazne vic, nez tvuj blog, sleduji tvuj insta. Bavi me, ze jsi sva a nehrajes si na nic, jako vetsina ostatnich blogerek. Jsi mila, mas super pejsky a krasne prispevky. 🙂
  Sleduji jako ‘katevaclavkova’ na IG. ♥️

 331. Denisa

  2.12.2017 at 22.59

  Ahojky, velmi ráda tě sleduji na insta, hlavně na instastories! Jsi pro mě perfektní kombinací – kosmetika, jídlo a zvěřinec…😂…sem tam nějaká ta dekorace a samozřejmě pro tebe velmi specifické chroupání do repráčku…😂👌…jo jo máme dost podobné zájmy a co se týče hlavně toho vaření jsem od tebe pěkných pár receptů a rad okoukla…👌😍…takže zároveň velmi děkuji…😚 😏….na insta jsem pod přezdívkou dr.deathdefying …přeji ti krásný advent a příjemné prožití svátků…😚🎁

 332. Martina

  3.12.2017 at 6.16

  Sleduji všechno,ale komentář jsem dala na FB-Martina Langmaierová
  Na blogu mě nejvíce baví recenze nové kosmetiky.
  Tvoje instastories jsou nakažlivé,protože musím jít pak do ledničky aspoň na křupavou okurčičku.Doufám,že tě to bude bavit ještě mnoho let.Děkuji za to co pro nás děláš.Krásné Vánoce

 333. LenkaD

  3.12.2017 at 7.08

  Sleduji Vas spise na instagramu, pod jmenem lenkadvorska13, je mi hrube nad 30 :), ziju ted v zahranici a kazdy den se tesim na Vase instastories, pobavi me a navic jsem zacala jist veci, ktere jsem drive nejedla :D, protoze delate bozi ochutnavky:), na Vanoce budu v CR, tak by me vyhra potesila, jako kazdeho, ale preji to vsem 🙂
  Vykam( stara skola haha), mejte krasny Advent.

 334. ZuzanaSta

  3.12.2017 at 7.22

  Sledujem vas na FB pod menom Zuzana Staňová 🙂 a bola by som rada keby sa na mňa usmialo šťastie 🙂

 335. Michelle

  3.12.2017 at 8.53

  Sdíleno na FB – Michelle Mich….., a Insta amoona.em

 336. Míša R.

  3.12.2017 at 9.08

  Ahoj sleduji na Facebooku jako Michaela Ritterová 🙂 super soutěž! 🙂 jsi svá a upřímná a to mě na tobě baví nejvíc – co ovšem vyhrává na plné čáře jsou tvoje instastories…ty zbožňuju 😀

 337. Žačková S.

  3.12.2017 at 9.19

  Ahoj,našla jsem tě pred cca půl rokem a hned jsi mi byla sympatická 😌tvoje řeč tvůj styl prostě vše 😌jsem moc ráda ,že jsem tě našla a sleduju tě na instagramu – sandra_zackova

 338. Veronika S.

  3.12.2017 at 9.25

  Sleduju tě na instargamu jako starroverclover 🙂
  Znám tě necelý rok a už jsem si tě oblíbila, tvoje recenze jsou moc hezky napsaný a už jsem díky tvým doporučení pár tisíc utratila 😀 nejvíc ti děkuju za to, že si mi přiblížila značku Goldwell :-* A tvoje instastories jsou ale absolutně nejlepší 😀

 339. Aneta

  3.12.2017 at 9.47

  Sleduji te na Facebooku jako Aneta Filipczykova

 340. Katarína Brettschneiderová

  3.12.2017 at 10.32

  Ahoj. Neskutečně úžasná soutěž. Zkusím štěstí, takové náloži se nedá odolat. Sleduji tě přes IG. Jako Brettka Katka

 341. Kateřina Filipová

  3.12.2017 at 11.43

  Sleduji te na insta jako akacenka… Moc krásná mega soutěž.. Děkuji, že se můžu účastnit, i když tě sleduji jen krátce. Ale už tak se mi stránky a zveřejněné příspěvky libi.

 342. Andrea

  3.12.2017 at 12.10

  Instagram : Adi_832708

 343. Kateřina Kolesíková

  3.12.2017 at 13.17

  Sleduju na fb i na instagramu.Jsi super,říkáš vše na rovinu,žádné chození okolo horké kaše,sympatacka jak svina 😁.

 344. Aneta Horáková

  3.12.2017 at 13.26

  Ahoj 🙂
  Tak já se pro jistotu zapojila jak na insta kde jsem jako all_you_need_is_love_92 tak i na fb jako Aneta Horáková, když už tak už ne? Silně pochybuji, že budu vylosována na insta natož na fb 😀
  Jinak tvá tvorba je čím dál lepší a lepší, hlavně to líčení omg…Nechceš začít i točit videa? 🙂
  moravcova.anetka@seznam.cz

 345. Petra Králová

  3.12.2017 at 13.41

  sledují na instagramu petrakral ,email joruma@seznam.cz

 346. Katka

  3.12.2017 at 13.52

  Ahoj, sleduju tě sice krátce, ale zato pečlivěji 🙂
  Díky za soutěž a těším se na další příspěvky 😉

  Jinak sdíleno na facebooku – Katarina Hubertová

 347. Kateřina Jantošová

  3.12.2017 at 14.00

  Ahoj, parádní soutěž, jakož každý rok!:-) Do soutěže jsem se zapojila na fb, kde tě sleduji jako Kateřina Jantošová.

 348. Juliiettka

  3.12.2017 at 14.01

  Sleduji te na Instagramu -juliiettka 🙋🏼‍♀️
  U jedne z mala zkouknu vsechny tvoje stories 😁 bavi me jak kosmetika, tak i tve vareni. Diky za moznost zucastnit se v takove soutezi 😊

 349. Gabi

  3.12.2017 at 14.25

  Ahoj, sleduji tě i na insta i na fb, sdílela jsem přes fb – Gabriela Růžičková 🙂 Tvůj blog čtu už přes tři roky a stories sjíždím každý den a vracím se i v případě když nevím, co uvařit 😀 Je fajn, že je tady od všeho něco 🙂 Snad giveaway udělá výhercům radost 🙂

 350. Denisa

  3.12.2017 at 15.00

  Ahoj, souhlasim s tebou, ze Vanocni giveaway by mela byt jina nez ty,co jsou behem celeho roku. Vanoce jsou stedre,specialni,vyjimecne a ty to tak delas i v giveaway pro nas 🙂 Me se libi, ze jsi sva a bavi me se divat na tve instastories, nekdy to je fakt prca 🙂 Sleduji te predevsim na blogu a instagramu, facebook uz pomalu nesleduji,jen obcas tam mrknu…. Soutezim pres Instagram a jsem tam jako denisakratka29 😊🎀🎄 Kvuli tobe jsem se na svem telefonu naucila se screenshotem 😂

 351. Iveta

  3.12.2017 at 15.11

  Ahoj, sleduji te na IG jako cotinka222. Moc se mi libi tvoje instastories, jak varis, hodnotis kosmetiku 🙂 Nejlepší jsou ale kluciii 🙂 Z vyhry by mě asi trefil slak, ale urcite bych produkty rozdelila mezi sve blízké a udelala jim radost 🙂

 352. Pája

  3.12.2017 at 15.55

  Sleduji na fb jako Pája Dzurillová. Ráda bych víc recenzí typu úklidových prostředků a vychytávek do domácnosti. Vím, že si občas někdo stěžuje, že je to zaplacený ale mě vychytávky do domácnosti baví. Přeci jen se o ní musím každodenně starat. Jinak se mi líbí blog, tak jak je.

 353. Ivča

  3.12.2017 at 15.59

  Ahoj, sdíleno na INSTA jako ivkadro. Soutěž je super, ceny jsou více než lákavé 🙂 Baví mě jak fotky a stories o kosmetice, tak vaření, tak z běžného života… a tvůj „nevybíravý“ styl řeči je něco, co mě vždy pobaví 🙂 Díky za to 🙂

 354. Zdenka

  3.12.2017 at 16.04

  Ahoj, na instagramu te sleduji jako zzdendule 🙂 Tvuj blog jsem objevila uplnou nahodou a sledui te asi cca pul roku 🙂 Libi se mi, ze vsechno reknes jak se rika ‚na plnou hubu‘ 😀 Hodne se mi libi, ze se nevenujes jen kosmetice ale kazdodenim vecem jako je uklid, vareni a hlavne varis klasicky jidla, ktery vari skoro kazda rodina i kdyz ted je trend varit zdrave 😉 Diky za blog a hlavne teda za instastories 😉

 355. Michaela

  3.12.2017 at 16.35

  Sledujem ta na insta ako @leyllina. Blog mas krasny ❤️ A prajem vela dalsich sledovatelov a citatelov blogu 🙂

 356. Michaela

  3.12.2017 at 16.36

  Sledujem ta na insta ako leyllina. Blog mas krasny ❤️ A prajem vela dalsich sledovatelov a citatelov blogu 🙂

 357. Hanča

  3.12.2017 at 17.10

  Sleduji Vás na instagramu: hanca.d a i na fbc jako Hanka Dvořáková
  🙂

 358. Michaela Lorencová

  3.12.2017 at 17.32

  Sleduji na Facebooku a teď už i instagram 🙂 moje jméno je Michaela Lorencová a nick na instagramu Michaela.lorencova 🙂

 359. Barbora

  3.12.2017 at 17.36

  hustý 😀 <3 Sleduji na Facebooku – Barbora Nov. 🙂

 360. Barbora Pet

  3.12.2017 at 17.40

  Nejvic me bavi tvoje instastories a uprimnost💪 soutezim na fb jako Barbora Pet a diky tobe porad nakupuju jidlo😆

 361. Taťána Kamenská

  3.12.2017 at 18.38

  Ahoj, diky za skvělý blog a tahle soutěž, to je úplně TOP 🔝 sleduji tě chvilinku a už teď jsem nadšená a těším se na další tvé články, inspirace a zábavu 😊
  sleduji Tě na instagramu jako tana.3.1 a na FB, kde sdílím i soutěž jako Taťána Kamenská. Přeji Ti krásný předvánoční čas, splněná přání a samé radostné chvíle ❤

 362. Magdaléna

  3.12.2017 at 18.43

  Insta magdicka_ . Bože tohle by byl splněným sen. Konečně bych něco vyhrála. A ještě k tomu kosmetiku😫🤤 Pro mě jako studentku kosmetiky (kosmetické služby s maturitou) by to byla opravdu výhra ❤️

 363. Anonym

  3.12.2017 at 19.34

  Sleduji na instagramu i Facebooku jako Diana Škrobáková 🙂

 364. Dembinakova Viera

  3.12.2017 at 19.34

  Přeji krásnou adventní neděli. Ty jooo takové nadeleni 🙂 to by mě manžel jistě pochválil, stále mi říká, že mám toho nějak málo 😄 což je v mých očích pravda, co se týče kosmetiky, ale on to samozřejmě mysli ironicky 😀 rozdělila bych se s dcerou a tchyni 😊 jinak moc krásný blog, zajímavé čtení, takové i praktické, pro běžnou ženu a mimochodem moc ti to na všech fotkách sluší 😊
  Soutěž sdílím na Facebooku a najdeš mě tam jako Viera Demb.
  Přeji krásné prožití vánočních svátků 😉

 365. LenkaBrestenská

  3.12.2017 at 19.40

  Skúšam svoje šťastie znovu, na FB zdieľané pod svojim menom, aj na IG Ťa sledujem, ale Tvoj príspevok neviem zdieľať :))))), doteraz som sa to nenaučila :))))).
  A vieš čo ma u Teba baví ? Zmysel pre humor !

 366. Eliška Horká

  3.12.2017 at 19.43

  Na facebooku tě sleduju pod mým jménem (Eliška Horká) a na instagramu jako eli.hot a sdílela jsem na obou sítích, ikdyž sama jsem taky více na instagramu 🙂 No, co bych ti k tomuhle článku napsala… Že doufám, že vyhraju že jo 😀 🙂 Hlavně ať te ten blog baví nadále a čím dál tím víc čtenářů, co jsou na té stejné vlně! Jsem ráda, že tu pro nás jsi 🙂

 367. Jája

  3.12.2017 at 19.44

  Sleduji na Fb i instáči, ale dneska jsem upřednostnila facebook, kde jsem jako JANA ŠVÁBOVÁ 🙂 Sdíleno veřejně.
  Jinak tě sleduji moc ráda a to právě proto, že to děláš jinak než ostatní, mě prostě přijde že je to všechno ve směs stejné a tím pádem nudné. Ale u tebe to beru jako mišmaš všeho, což mi vyhovuje třeba i tím vařením 😀 Díky tobě jsem se odhodlala občas upustit od receptů a místo toho si to udělat podle svého. 🙂 A ejhel, ono to jde i tak 😀 Takže třeba za tohle moc děkuji. 🙂
  email: svabovajaja@seznam.cz

 368. Laura Tkáčová

  3.12.2017 at 19.52

  Tak skúsim štastie 🙂 IG – laurikatkacova1 + Facebook : Laura Tkáčová
  laura.tkacova@centrum.sk

 369. Kateřina Sýkorová

  3.12.2017 at 19.54

  To je teda velmi štědrá soutěž, úžasný! To budou mít výherci na hodně dlouho vystaráno! 🙂
  Soutěž jsem sdílela na Facebooku zde: https://www.facebook.com/KateKnightleyy/posts/10210313452985001?pnref=story
  Sleduju tě jak na Facu (Kateřina Sýkorová), tak na Insta (katherine_sykorova)
  Měj se krásně a užij si Vánoce 🙂

 370. Tereza

  3.12.2017 at 20.02

  Ahoj sdílím na fb, jako Tereza Vlachová. Super soutěž, snad se postesti ☺

 371. Lucie

  3.12.2017 at 20.14

  🙂 prekrasna soutez!
  Facebook:Lucie Mat
  Instagram: lucie.zubarka
  Diky 🙂 perfekto!

 372. Věra Machačová

  3.12.2017 at 20.17

  Ahoj Ilovemakeup 🙂
  zatím ještě nikdo mi nestál za to, abych pátrala, jak sdílet fotky na instagramu. Ale u tebe se mi moc líbí, jak svou vášeň ke kosmetice a vaření sdílíš s námi ostatními. Takže to, že je tvá fotka na mém profilu, je takové malé poděkování tobě. Tvoje instastories, zvlášť s těmi tvými čtyřmi malými kumpány, jsou balzám na nervy po hektickém dnu a taky zkouška vůle neběžet hned rabovat spíž nebo lednici :-). Zůstaň taková jaká jsi a hlavně zůstaň s námi :-).
  Přeji ti krásný předvánoční čas a splnění všech snů 🙂
  Na instagramu jsem jako veramach

 373. Mirka

  3.12.2017 at 20.52

  Sdílím na fb. pod jménem Miroslava Valigova. Zapojila mě dcera, za to ji děkuji. Snad se poštěstí 😉

 374. Markéta Kišová

  3.12.2017 at 21.17

  Ahoj 🙂
  Moc se mi líbí jak jsi svá, přirozená a nepřetvařuješ se, nejvíce tě sleduji na instagramu, protože mám roční dcerku a ta mne moc nenechává, abych si mohla moc číst :-/ takže maximálně večer když spí a já nemusím uklízet atp.
  Jinak smekám před tou hromadou kosmetiky v soutěži.
  Příspěvek jsem sdílela na FCB – Markéta Kišová
  Přeji jinak mnoho pohodových čtenářek a sledovatelek

 375. Eva Spurkova

  3.12.2017 at 23.17

  Ahoj,sledují te na fb pod jménem Eva Spurkova,také sdilela😊. Jsem tvoje fanynka od kosmetiky az po recepty😇. Soutěž opět parádní😆. Hezké vánoce přeju a dekuji E.

 376. kaca

  4.12.2017 at 5.51

  sleduju na insta jako kacajaresova
  btw, diky tobe a tvym supr recenzim at uz na kosmetiku, stetce anebo supe veci na uklid pekne provetravam penezenku:) 😀

 377. Renata Repkova

  4.12.2017 at 6.05

  Ahoj sleduji tě na fb jako renata repkova moc se mi líbí kosmetika i tvoje vaření klobouk dolů než si naaranžovala všechnu tu kosmetiku jsi prostě super dik za soutěž

 378. Olala

  4.12.2017 at 7.23

  Parádní nadílka 🎀🎄 děkuji za Váš čas, který věnujete blogu a nám, protože pro nás čtenáře jsou Vaše články někdy k nezaplacení ❤️
  #bezrecenzeuznenakupuji 😇

  Sleduji na instagramu – olala_choice
  Sleduji na facebooku – Olala Choice

 379. Natálie K.

  4.12.2017 at 7.50

  Instagram : neurosincef
  Mám moc ráda tvá instastories. Lepší jak televize. A zajímavější než třičtvrtě jiných příspěvků. 🙂

 380. Klára Krejčová

  4.12.2017 at 9.45

  Ahoj na facebooku Tě sleduji pod jménem Klára Krejčová. Musím říct, že to je teda nálož kosmetiky. Co bych za to dala 🙂 před pár dny jsme se s manželem přestěhovali na starý nezrekonstruovaný baráček a při tom všem shonu nemám čas ani na sebe. Plno kosmetiky letělo (byla přišlá, jetá atp.) a to málo co mi zbylo se při stěhování ztratilo (mám blbý tušení, že jsme to vyhodili jak jsme vyklízeli) a já teď mám jednu manželovo indulonu co nafasoval v práci a v kabelce vzorek voňavky 😀 teď už se směju, ale pěkně jsem si poplakala 😀 přeju hezký den. Klára

  • ILoveMakeUp

   4.12.2017 at 18.53

   :))) tak to je vtipné, nevadííí, o nic nejde přece:) Postupně budeš mít zase plno různé kosmetiky. Tak ať se vám krásně bydlí!

 381. Šárka

  4.12.2017 at 9.46

  Ahoj, soutěž jsem sdílela na FB – Šárka Fofoňková. Jinak sleduji Fb i Instagram. Moc děkuji za parádní soutěž a přeji poklidný advent a následně nádherné vánoce. Šárka

 382. Mája B.

  4.12.2017 at 9.59

  Tak fotka sdílená na instagramu.. jsem tam pod Nickem @majababalova 🙂
  Upřímně na tenhle blog jsem narazila někdy v roce 2017 a říkala jsem si co to zase je. Ve finále se ukázalo že tenhle blog a všechno strašně zbožňuju protože to není takové strojené ale přirozené a je tu sranda 😂

 383. Pavla Sládková

  4.12.2017 at 10.21

  sleduji vás na FB a sdílela jsem tedy přes FB- jsem tam pod svým jménem Pavla Sládková – a musím uznat že váš blog je hodně zajímavý a není to u vás tak strojený jako u některých.:-)

 384. Lucie

  4.12.2017 at 11.38

  Wau super soutěž zkusím štěstí , sleduji fb Lucie Kas

 385. Tereza

  4.12.2017 at 12.24

  Tak zkusím štěstí taky, nikdy sice nic nevyhrávám, ale musí se to aspoň jednou za čas prubnout, ne? 🙂 Navíc tahle soutěž je bomba, tolik cen! 😍 Blog sleduju občas, nicméně instastories s kosmetikou a jídlem miluju. Už několikrát jsem vyzkoušela tvé tipy a nikdy nezklamaly 😌
  Soutěžím na insta pod jménem kucerovatereza 🙂

 386. Lucka Balková

  4.12.2017 at 13.43

  Ahoj, sleduji tě jak na FB tak na instagramu, ale soutěžím na FB pod jménem Lucka Balková

  Díky za megasoutěž a hezké svátky 🙂

 387. Adéla

  4.12.2017 at 15.04

  Sdilela jsem na FB (Adéla Doležalová) i na instagramu (aadeeelkaa) 🙂 Darecky vypadaji vsechny skvele, nikdy jsem nic nevyhrala, tak jsem zvedava, jestli se na me tentokrat stesti usmeje 🙂 kazdopadne klobouk dolu, verim, ze pripravit takovou GA da neskutečně práce, takze mas rozhodne muj obdiv!!

 388. Petra Frydrychová

  4.12.2017 at 15.20

  Vidím,že sem díky této soutěži narazila na velice zajímavý blog a děkuji za to.Nasla jsem na fb a soutěžím jako Petra Frydrychová 😉

 389. Ála

  4.12.2017 at 16.00

  Sdíleno na instagramu pod jménem pastelka_ala

 390. Jarka

  4.12.2017 at 16.30

  Sleduji tě na FB jako Jarka Dvořáková a na Insta jako Jarkanepal.Co se týče blogu,tak se mi tvůj styl líbí,nic zásadního bych neměnila.Spousta recenzí,fotek,soutěží.Je znát,že tě to baví a to se podepíše i na tvé práci.Jen tak dál a krásné a pohodové Vánoce,plné dobrůtek!

 391. Natálie Filipenská

  4.12.2017 at 16.54

  Dobry den, mate za me velky obdiv, ze venujete tolik veci uplne cizim lidem a jste moc stedra! Super soutez, takovych lidi v dnesni dobe uz moc neni😊 Na facebooku jsem jako Natálie Filipenská✊🏻🍀

  • ILoveMakeUp

   4.12.2017 at 17.48

   Dobrý den, já ráda dělám lidem radost, tak to tak mám asi i trošku zde na blogu, sice jde jen o hmotné věci, ale tak když můžu…

 392. Sandra

  4.12.2017 at 17.54

  Sandra Tsaliki – Facebook 🙂

 393. Zuzana

  4.12.2017 at 18.14

  Sleduji tě, protože píšeš články jako o život. Máš recenze snad na všechno. A aspoň mi chodí nějaké maily 😁 na IG jsem zuzana.tomankova

 394. Anna Skočíková

  4.12.2017 at 18.38

  Ahojky.
  Sleduji tě na fb- Anna Skočíková. Jsi skvělá 🙂
  a.skocikova@seznam.cz

 395. Lucka

  4.12.2017 at 18.49

  Ahoj sleduji tě na fb jako Lucka Musilová a mám hrozně ráda tvoje instastories, kde vaříš, ukazuješ nákupy a ochutnáváš brambůrky 🙂

 396. Andy's diary

  4.12.2017 at 18.51

  Ahoj. Na Insta sleduji jako andys_diary. 😉 Super soutěž, jsi fakt báječná. 😉

 397. Tereza

  4.12.2017 at 19.01

  Ahoj,

  Na fb tě sleduju pod Tereza Svobodová

 398. Zuzana

  4.12.2017 at 19.16

  Ahoj sdílela jsem na fb jako Zuzana Dubská, ale sleduji vic na insta jako zuzaaana88, hlavně kvůli stories o jidle 😀 jinak to je pořadna nalož teda 😀 jo a vůbec nevim, ale psala jsem tu už 2x a vůbec mě to tu neskočilo tak to po 2 dnech zkouším znova,pač to si nemužu nechat přece ujid, abych to nezkusila 😀 …..Melinda5@sezna.cz hezky večer přeji 🙂

  • Zuzana

   4.12.2017 at 19.16

   tak super na po 3 to sem skočilo 😀

 399. Markéta Mošová

  4.12.2017 at 19.19

  Sdílím, sleduji, lajkuji. Fb: Markéta Mošová . insta: MarketMosova

 400. Veronika Kamrlová

  4.12.2017 at 19.45

  Soutěžím přes fb (ikdyž tě tedy denně hlavně na insta sleduju moc ráda) pod jménem Veronika Slunečnice Kamrlová.

 401. Tereza Dvo.

  4.12.2017 at 19.53

  Ahooj, soutezim na fb pod jmenem Tereza Dvo….. jinak koukam hlavne na IG, ale fb na me vyskocil tentokrat prvni ☺

 402. Slávka

  4.12.2017 at 20.01

  Sledujem vás na facrbooku , súťažim pod menom Slávka Burd….

 403. Anonym

  4.12.2017 at 20.07

  Já tě objevila teprve nedávno a jsem nadsena 🙂 sleduji te na fb jako Iva Sirotková

 404. Kristýna Dzuvecisko

  4.12.2017 at 20.15

  Jako ale tahle soutěž, to je masakr 😀 Už když jsem viděla na instáči, jak Ti postupně chodí ty obrovský balíky.. a pak jak jsi to tam štelovala a nemohla to vyfotit, říkala jsem si, že tohodle se musím zúčastnit!!! 😀 Já jsem na instagramu, i tam tě víc sleduji, baví mě Tvé vaření a samozřejmě kosmetické recenzičky (hlavně dekorativka). Jen tak dál, držim palce!! 🙂 Jo a na instagramu jsem jako Dzuvecisko 🙂

 405. Lucka knoblochova

  4.12.2017 at 20.18

  Sleduji te na instagramu pod jmenem luci_knoblochova

 406. Vendy

  4.12.2017 at 21.16

  Ahoj, sleduji tě na instagramu pod jménem vendy_97. Takhle soutěž je neskutěčně obrovská!!! 🙂 Mě osobně by udělalo radost, kdybych vyhrála třeba jen jednu věc z tohoto všeho 🙂 Moc ráda bych se s výhrou podělila mezi mamku, ségru a všechny ženské rodinné příslušníky a myslím, že by zbylo i na kamarádky 😀 Strašně moc se mi líbí to co děláš♥…přiznám se, že tě nesleduji dlouho.. narazila jsem na tebe bohužel nedávno, ale vůbec toho nelituji. Od doby co jsem tě začala sledovat, obdivuji všechny tvé příspěvky ať už na instagramu, instastories, nebo blogu 🙂 Miluju vaření a přiznám se, že už jsem zkoušela podle tvé foto kuchařky něco ukuchtit.. 🙂 Nedopadlo to sice tak krásně jako to tvoje, ale bylo to alespoň chutné 🙂 Nejraději sleduju recenze a recepty 🙂 Na instagramu jsem častěji než na tvém blogu, to je asi jasné 😀 Když jsem viděla, ty nekončící příspěvky s věcmi do soutěže, nevěřila jsem vlastním očím, kolik jsi toho pro nás obětovala ♥ DĚKUJI!!!
  21.12 Oslavím své 20. narozeniny, takže bych to měla nejen jako Ježíška, ale i jako dárek k narozeninám! 🙂
  Pokračuj v tom co děláš, protože to děláš skvěle! Užívej si vánoční atmosféry a všeho, co k tomu patří! Měj se krásně, pa 🙂 ♥

 407. Veronika Svobodova

  4.12.2017 at 21.32

  Nooo. Jen srolovat tech 500komentaru dolu je vykon 🙂 je videt, ze jedeeeees.
  Na IG Te sleduji jako cernakridla. Pekny Vanoce

 408. Evka

  4.12.2017 at 22.10

  Ahoj,přidávám se k velkému zástupu a pokusím se něco vyhrát pro mé blízké. Mám moc ráda Tvoje příspěvky, ale musím se přiznat, že při nich často slintám. Jako,takové chuťovky, co dáváš na insta, hmm, nechala bych si líbit 😉 A tak Ti, přeju, ať Ti pořád tak chutná, a vypadáš stále tak pěkně ☺ Sdíleno na FB: Evka Plánková.

 409. Anonym

  4.12.2017 at 22.55

  Fejky_y –> instagram
  Čau ženo, nejvíc se mě na Tobě líbí jak si svá, jako už jsem si skrz Tebe koupila hodně věcí, co byly fakt dobrý (převážně jídlo), na nic si nehraješ, nepřetvařuješ prostě pecka ! 👍👌
  Na tvým blogu to mám nejradši recenze na kosmetiku samozřejmě. 😀 Furt plánuji si objednat asi tu červenou řasenku The one od Oriflame co si tak moc vychvalovala ! 🙂 Já už končím, vždy se moc jinak rozkecám, krásné vánoce. 🙂

 410. Petra Timková

  5.12.2017 at 0.42

  Mě se libi cely tvuj blog, vše super ráda to čtu a hlavně sleduji instagram,ale i fb.
  Sdileno na instagram petulaburianka

 411. Jolana

  5.12.2017 at 6.44

  Sdíleno bře – facebook. Sleduji tě hlavně na instagramu,u vařících stories se mi vždy sbíhají sliny.

 412. Miskasiska

  5.12.2017 at 9.58

  Krásna súťaž, toto sú u teba také veľké kozmetické Vianoce 🙂 Prajem ti veľa úspechov v blogovaní, aby ťa to bavilo tak ako doteraz a aby si aj budúci rok urobila takúto krásnu súťaž.
  Sledujem ťa na Fb ako Miskasiska Ppopc a veľmi ma bavia na Insta tvoje stories.

 413. Mirka

  5.12.2017 at 10.14

  Příspěvek jsem sdílela na Instagramu jako @mireeecka13 😉 Štěstí jsem zkoušela ve všech vánočních giveaway, tak zkusím i letos, protože všechny produkty, které budou v balíčcích jsou báječné. Některé znám a používám je ráda, jiné bych ráda zkusila. Tvůj blog mám moc ráda, protože je plný inspirace, rad a kosmetických tipů. Díky tobě jsem zjistila jak je důležitá hlavně péče o pleť, když už nejsem nejmladší. Myslím, že jsem začala pozdě, ale přesto se mi pleť hodně zlepšila. Taky jsme si věkově blízko (je mi 30), máš správný názor, na nic si nehraješ, jsi pohodová. Děláš to všechno s láskou. Všechno to cítím z každého článku, který zveřejníš. Jsi báječná a ráda tě budu sledovat dál. Ať se ti daří všechno na co sáhneš 😉

 414. Lucie Dudková

  5.12.2017 at 10.21

  Tak ja se letos zapojim, ikdyz pocitam s 💩 ceny jsou peckovni. Sleduji te na instagramu. A proc te sleduji? Protoze jsi normalni… otrepana fraze, ale pravdiva! 😉

  • Lucie Dudková

   5.12.2017 at 10.30

   Instagram: dudla85

 415. Kateřina

  5.12.2017 at 11.13

  Sleduji tě na obou sítích, ale sdílím na FB. Jsem tam pod Katerina Dejmkova… A co jinak dodat… prostě dík😁 Za zábavu, inspiraci, za tu práci co s tím máš. A přeji, aby ti to pořád dělalo radost, protože jen pak to stojí za to. Pro obě strany.

 416. Pavlína

  5.12.2017 at 11.27

  Sleduji tě na obou sitích. Na fb jsem sdílela pod jménem Pavlína Habová. A sleduju tě proto, že jsi prostě normální, bavíš mě 👍🏻

 417. Martina

  5.12.2017 at 11.38

  Sleduji tě na facebooku jako Martina Timová. Přeji ti krásný advent 🙂

 418. Petra

  5.12.2017 at 12.12

  Já tě sleduju pravidelně na Instagramu (p.valovicova) a bez tvých instastories to není den, baví mě, že jsi normální na nic si nehraješ a dáváš nám různé typy na jídlo, vaření, oblečení. Zkrátka to není falešné jak u jiných. Jen tak dál!! A tahle giweaway? To je pecka!!

 419. Zuzana

  5.12.2017 at 12.49

  Sleduji na Facebooku Zuzana Oče….
  A teda tolik věcí už jsem nakoupila a využila,jen tak dál,vzdycky se tesim na novinky..díky moc 😉

 420. Kristýna Taz

  5.12.2017 at 14.01

  Ahoj, sleduji na IG jako ‚leathh‘ Super soutěž, rozdělila bych se s celou rodinou ☺

 421. lusinda79

  5.12.2017 at 15.04

  Cau teta:), ja te sleduji a komentuji pod stejnym nickem @lusinda79. A u koho jineho najde clovek idealni kombinaci sminky-jidlo-psi? Idealni pro nas, ktere radi mlaskame (a privozujeme tim nekterym na IG infarktozni stavy) a v mezidobi si udelame linky a prelizneme podlahy Sidoluxem.

 422. Marcela

  5.12.2017 at 16.38

  Dobrý den, na IG sledují jako marcelamydress a baví mě moc vás normální přístup k normálním věcem!:) Přeji klidně předvánoční období a spoustu dalsi chutě do práce!

 423. Diana

  5.12.2017 at 17.44

  Sleduji tě na facebooku , Đia Šamponová ..

 424. Sabina

  5.12.2017 at 17.52

  Zdravím,

  sleduji Tě na FB jako Sabina Laláková. Ráda sleduji tvé novinky na FB i zde na stránkách. Moc mě bavíš a doufám, že budeš stejná i v příštím roce 🙂 <3

  S. L.

 425. Kate

  5.12.2017 at 19.33

  Ahoj, sleduji Tě už leta pod svým jménem Kateřina Trn.. na fb. Těším se na další kosmetické recenze v novém roce! 🙂

 426. Sim Anomis

  5.12.2017 at 20.47

  Sleduji Tě bedlivě 😉 na Instagramu. Děkuji za blog i instagram, nesmírně mě baví. Vyhrát by bylo snad neskutečné!!!
  Sledují tě jako Sim Anomis

 427. Maruš

  5.12.2017 at 20.53

  Sleduji na Facebooku pod jménem Maruš Hosnedlová 😉

 428. Sima

  5.12.2017 at 22.07

  Sledujem blog:Sima, FB:Sima Bellová ale aj instagram:sima.bellova 🙂 ale príspevok zdieľam na FB 🙂

 429. Terush

  5.12.2017 at 22.18

  Je úžasné kolik soutěží během celého roku děláš, jen rak dál. Zkusím svė štěstí a sdílím na Instagramu jako te_rush

 430. Elwenderion

  6.12.2017 at 6.48

  Bomba ceny jako každý rok 🙂 To by bylo radosti 😀
  Jinak přeji klidné svátky 😉

  IG Elwenderion

 431. Yv

  6.12.2017 at 8.38

  Ahoj, 🙂 čtu tvůj blog už dlouho a každé Vánoce (poslední 4 roky 😀 ) se hrozně moc těším na tuhle soutěž (sice se mi nejspíš nepoštěstí, ale to nevadí). 🙂
  Jsi nejlepší blogerka a tvoje rady a tipy jsou kolikrát nad zlato. 🙂 Jen tak dál! 🙂
  Instagram yv_diary

 432. Kamila

  6.12.2017 at 9.06

  Ahojky, díky za nejlepší soutěž roku 😀 Štěstěna je vrtkavá, ale tak zkusím to. Články máš psané, takové to rovnou od pusy na papír, tak jak bys to řekla kamarádce a to se mi líbí. Už mnohokrát jsem se inspirovala v líčení a nákupech, jen ty řasy mi stále nejdou lepit 😀 Insta už nemám, strašný žrout času, takže na FB jako Kamej Andělová. Přeji ti krásný advent.

 433. Kamila Křápková

  6.12.2017 at 9.49

  Ahoj, na tvůj blog jsem narazila úplnou náhodou na instagramu mojí známé, která zveřejnila výhru od tebe. Mije zvědavost tomu nedala a musela jsem se hned podívat o koho jde. No a od první minuty jsem si připadala jako v kosmetickém ráji❤️Zaujal mě také tvůj styl psaní, který je mému oku a srdci lahodící 🙂 Moc ti fandím v tom co děláš a ať se ti daří i v novelm roce 🙂 sleduji tě na instagramu jako kamikrapkova.
  Email: kamila.krapkova@seznam.cz

 434. Markéta Florek

  6.12.2017 at 9.53

  Sdíleno přes FB,přes insta,na kterém jsem taky víc,mi to nešlo 😹 pod jménem Markéta Florek 😊 tahle soutěž je mega obří a všechny produkty vypadají dost lákavě. Kosmetika mě baví hrozně moc,i když poslední dobou nemám čas se ani pořádně nalíčit do práce jak bych si přála..nestíhám ani číst všechny články co bych chtěla. Naštěstí nikam nezmizí a třeba si je zase hromadně pročtu třeba o Vánocích 😊 přeji krásný advent a ať tě blog a všechno kolem stále tak baví a naplňuje 😽

 435. Kristýna Rašková

  6.12.2017 at 10.07

  Tak opět po roce zkusím štěstí 🙂 sleduji tvůj blog už 3 roky a pravidelně kontroluji i příspěvky na fb a insta. A tvoje instastories? jsou legendární! vždycky se těším, až si je pustím a od srdce se zasměju! Dokonce podle tvých tipů kupuju nejen kosmetiku, ale i jídlo 😀 jsi skvělá, jen tak dál, přeji hodně úspěchů a děkujeme za to, co pro nás děláš 🙂
  Sdíleno na FB- Kristýna Rašková

 436. Maracuja Tea

  6.12.2017 at 10.49

  Sleduji na FB jako Veronika Swaine. Na tvém blogu mě baví číst každý článek. Máš vše perfektně propracované. Kvalitní fotografie, objektivní názory a samozřejmě nejvíce propracovaný look do detailů. Přeji krásný advent. 🙂

 437. sumi

  6.12.2017 at 15.10

  Já bych třeba na příští rok ocenila, abys ty svoje minirecenze na produkty dávala nejen na stories, ale i jako videa do IG. Stories často nestihnu a přicházím tak o ty nejlepší tipy.
  A neuvažovala jsi, že bys krom recenzí třeba točila tutorialy? Třeba jen pár, klidně jen na běžné léčení? Myslím, že máš fakt perfektní techniku a já bych to chtěla okoukat.
  Na IG tě sleduji jako panisumickova.

 438. Petra

  6.12.2017 at 17.44

  Sleduji na FB – Petra Brázdová.
  Sleduji a sdílím na Instagramu – petrabrazdova84.

 439. Tereza

  6.12.2017 at 17.50

  Sdílím na Facebooku 🙂 jako Tereza Szabó 🙂

 440. Jess

  6.12.2017 at 19.37

  Sleduji a sdílela jsem na instagramu jako @jessina159 , sleduju tě už dýl a ráda si čtu každy tvůj článek, líbí se mi jak na vše máš svůj názor, a držím palce ať se tvé články dostanou k více lidem☺️

 441. Nikola Benková

  6.12.2017 at 20.54

  nadherna sutaz 🙂
  Nika Benko na fb

 442. Martina Rusnoková

  6.12.2017 at 21.37

  Ahojky sleduju tě už dlooouho jak na FB tak na Instagramu jako Martina Rusnoková 😉 Sdílela jsem na FB, i když víc sleduju na Insta, ale tam to zatím neumím sdílet 😜 Mám ráda tvoje recenze i když má peněženka pláče😂😂. Nejlepší jsou Instastories, to se fakt pobavím, jsi dobře prdlá (sorry 🤗). Takže jen tak dál, ať se dílo daří 😉😁😁

 443. Sandra Lutonská

  7.12.2017 at 6.03

  Takže první věc, kterou musím ještě kromě soutěže napsat je to, jak mě překvapil věk 32 let. To teda cumim, jak perfektně vypadáš! Mě je 27 a říkala jsem si, že konečně blogerka v mém věku, možná trochu mladší, ale s rozumnými názory a příspěvky na ig. Já na těch 27 vypadám, takže abych se začala pomalu něčím balzamovat, ať mi to pár let také vydrží, jako tobě 🙂 Sleduji na instagramu jako Sany.lu. Jinak krásná soutěž, jako každý rok. Jen tak dál! A těším se na další příspěvky o jídle, ty mám teď na podzim nejradši 😀

 444. Móňa

  7.12.2017 at 6.55

  Ahojky, sleduji tě už docela dlouho, tvoje články se nechávám posílat na mejl, aby mi žádný neunikl 🙂 A vždycky v práci o pauze si je čtu…:)) Mám hrozně moc ráda tvoje recenze, protože si myslím, že jsou opravdu upřímné. Mám podobný smysl pro humor, takže u čtení si kolikrát říkám „Jó, takhle bych to napsala nebo řekla taky“ 😀 A taky mě vždycky uklidní, když přidáš příspěvek s nějakým jídlem, jsem podobnej gurmán, haha 😀 No nic, jinak velkej obdiv tady za tu givku, já bych si všechno nechala 😀 Na instagramu tě sleduji jako moncaa13 (sem tam tam mám taky nějaký gastro prasárničky, kdyby ses v tom někdy cítila sama 😀 )Krásné Vánoce a díky za tvou práci! 🙂

 445. Lenka.M

  7.12.2017 at 10.04

  Tvůj blog čtu už X let a mám ho ze všech blogů nejraději.Baví mě tvůj styl vyjadřování, tvoje fotky, tvoje líčení a hlavně to, jak s náma komunikuješ na Facebooku, prostě jako bychom se znaly a byly kámošky. Instagram nemám, na fb tě sleduji jak Lenka Měrková.
  Přeji Tobě, příteli i hafanům krásné vánoce a šťastný nový rok 🙂

 446. Lucie Schreder Gondorčínová

  7.12.2017 at 18.10

  Ahoj, to je krásná soutěž! Sleduji na FB a na instagramu. Na FB: Lucie Schreder Gondorčínová, na Instagramu lucieschrederg.
  Sdílela jsem na LSG Blog / FB: https://www.facebook.com/LSGblog/
  Sdílela jsem i na IG / lucieschrederg

  Moc Tě zdravím a přeji hodně čtenářů!

 447. Simona Zahrádková

  7.12.2017 at 18.51

  Tak to mi spadla brada z té hromady:-). Sleduji na FB jako Simona Zahrádková, zde také sdíleno.

 448. Kája

  7.12.2017 at 19.05

  Ahoj ☺️

  Krásná soutěž, krásné produkty ☺️
  Tak jdu zkusit štěstí ☺️ Sleduji tě na fb jako Kája Dol… a na instagramu jako kaja_dol_ 😻

  Přeju krásné a pohodové Vánoce a do příštího roku hodně zdravíčka a radosti s blogem 😻

  🤗

 449. Katka

  7.12.2017 at 19.15

  Sleduji na FB jako Kateřina Mikušková

 450. Caroline

  7.12.2017 at 19.21

  Ahojky sleduji te vsude 😂 jak na insta ( caroline_svatos ) tak na FB ☺️ Co tak pokukuji tak me bavis ty, protoze taky studuju kosmetiku, navody co a jak a porad si rikam ze jednou se proste zvladnu tak dokonale nalicit tak jako ty 😍 A az to zvladnu, tak ti postnu bild 😀 👌💐

 451. Denisa DRDOVÁ

  7.12.2017 at 19.28

  Tohle vyhrát, to by byl sen 🙂

  • Denisa

   7.12.2017 at 19.32

   Na instagramu tě sleduju pod jménem denisa.drdova 🙂

 452. Simča Jakešová

  7.12.2017 at 19.54

  Ahojky, jdu zkusit štěstí jako minulý i předminulý rok a myslím si, ze letos to určiťě už vyhraju!! 😀protože většinu produktu ze soutěže sama využívám 😊 Jsi super nejen ohledne kosmetiky, ale ja jsem milovnik jidla, tak dekuji za tipy ❤️❤️😀 Sleduji te na instagramu pod jmenem simcajakesova 😊

 453. Veronika Štefániková

  7.12.2017 at 19.59

  Sleduji na instagramu jako roni.tobolova

 454. Lucie Miffková

  7.12.2017 at 22.34

  Ahojky sleduji Tě jak na fb tak na Instagramu.
  Insta:lucie_miffek
  Fb:Lucie Mif

  Každopádně Ti chci poděkovat za to co děláš a jak to děláš. Jsi skvělá,upřímná a umíš poradit🔝 Miluju Tvá instastories,Tvé vaření…to je brutál pokoušení mých chuťových buňek😂
  Sice jak na to koukám je malá šance,že vyhraju,ale proč to nezkusit,že? 🙂
  Moc děkuji za soutěž a přeji krásné Vánoce a do nového roku jen to nej!
  Pa L.

 455. Ivana

  7.12.2017 at 23.31

  Ahoj prostě miluju tvoje stories a celkově příspěvky na IG… Seš super… Sleduju na IG jako wikinikika

 456. Leni

  8.12.2017 at 12.19

  Sleduji na IG pod nickem nikylan26

 457. Magdalena Fialová

  8.12.2017 at 12.59

  Sleduji tě a sdílím na facebooku jako Magdalena Fial. V novém roce dělej to, cos dělala dosud. Baví mě líčení i recenze. Užij si Vánoce.

 458. Jajinka83

  8.12.2017 at 13.37

  Musím se přiznat, že jsem Tě oficiálně začala sledovat až teď. Poslední dobou jsem jen nakukovala a po celým dni běhání kolem dětí a všech těch starostí, shonu a blbých nálad jsem zjistila že mě tohle sledování baví. Konečně na chvilku vypustím a inspiruji se 🙂 Takže moc děkuji. Na Fb Tě sleduji jako Jana Nelibová Homová. Instagram zatím moc nechápu. 😬😀

 459. Šárka T.

  8.12.2017 at 16.46

  Sleduji jako tichsa na fb i instagramu, sdílení na fb. Soutěž je super, blog ilovemakeup mám ráda z větší části kvůli recenzím kosmetiky, ale baví mě i jídlo (tam hlavně IG stories), objevila jsem spoustu nových kosmetických produktů (třeba tonikum Alcina miluju a diky za tip) a taky jsem začala díky čtení blogu používat kosmetické štětce (jak jsem bez nich mohla dřív žít?!?). Produkty v soutěži vypadají nádherně, ať vyhraje kdokoliv, bude mít veselejší vánoce. Blog určitě budu číst dál, je znát, že ho píše normální holka s ne PR agentka, a to mám na tvých článcích nejradši, jen tak dál!
  P.s. Snad nevadí, že Ti tykám, ale po dlouhodobém čtení blogu mám pocit, že tě znám 😉

 460. Květa

  8.12.2017 at 19.02

  Jsem nadšená krásným líčením a nebudu se stidět za to, že upřimně závidím. Mi prostě chybí ten grif. Zaujal mě i brutální rozjasňovač. Musela jsem si hned pořídit podobný. Jinak jsem ráda, že tento blog sleduji a sdílím pod Květa Kytinka Křivohlávková

 461. Věruška

  8.12.2017 at 19.09

  Jsem nadšená tolika krásnými výrobky, já bych podělila všechny holky v rodině. Myslím, že ani jedna z nás neviděla tolik krásných věcí na takové hromadě. Soutěžím na FB a mám Věra Věruška Kři

 462. Renáta Rídlová

  8.12.2017 at 23.16

  Nechci, aby to vyznělo nějak blbě, ale líbí se mi taková jakoby všednost, normálnost, která je paradoxně (aspoň pro mě) v záplavě všech těch vystajlovaných insta účtů atraktivní. Ukazuješ real life a to se mi líbí.
  Sleduju hlavně na Instagramu a tam také sdílím jako Renáta Rídlová

 463. Marcela

  8.12.2017 at 23.47

  Ahoj Sleduji na FB jako Marcela Pacovská
  Nejsem moc na komentáře,ale tebe sleduji dlouho a mám tě moc ráda.Ať se ti jen daří a pěkný předvánoční čas 🙂

 464. Kacka B.

  9.12.2017 at 11.45

  Jsi skvela a naprosto chapu Tve nadseni pro souteze poradat, ja zase miluju davat darky,takze to „obcas“ (cti casto) prezenu.
  Sleduji Te jak na Ig(@bekatka) tak i na fb.
  Krasne Vanoce:)

 465. Marcela Rosolová

  9.12.2017 at 11.51

  Sleduji tě na instagramu a jsem myslím i dost aktivní. Miluju to tvoje “mňam” @buryna

 466. Dagmar

  9.12.2017 at 12.03

  Zapájam sa ako dada_lookbook na instagrame 😊
  Sledujem ťa už viac ako rok a neskutočne si na tebe vážim úprimnosť a čo na srdci to na jazyku proste ako sa u nas povie sa s nicim neseries. Dúfam, že aj naďalej budeme od teba dostávať super recenzie a odporúčania. Aj mňa kozmetika baví,a ty si jedna z dievčat blogeriek, ktoré aj mňa naviedli na to, založiť si vlastný blog. 😉 ďakujem 💖💖

 467. Veronika

  9.12.2017 at 12.07

  Teeeeda, tak dlouho jsem to zapojení do téhle suprové giveaway odkládala, až jsem na to málem zapomněla, což by byla určitě škoda, protože kdo se bojí…. nooo dál to pořekadlo s hnědým překvapkem (co není čokoláda) asi nejspíš budeš znát taky 😉 😁 💩 Jinak na FB tě sleduji jako Verunka Berunka Talmanová a na IG jako @veronikatalmanova a obě sociální sítě i Tvé příspěvky patří k mým TOP…. ať už to jsou recenze, vaření nebo ti Tvoji 4 huňatí kluci 😉🐕🐶🐕🐶 vše mi zaručeně dokáže zlepšit náladu…. hlavně také tím, že si na nic nehraješ a jsi naprosto normální, obyčejná ženská „z lidu“ s plusy i mínusy, tak jako my ostatní 😉 😊 Takže jen tak dál, krásný předvánoční čas přeji a pac a haf 😁 🐶

 468. Lucie

  9.12.2017 at 12.41

  Ahoj tohle budou poradny balíčky 😀
  Sdilema sem na Facebooku pod Lucie Poeperny ale miluju tvoje instastories 💗😆

 469. Kamila95

  9.12.2017 at 12.49

  Sleduji na Fb i insta jako Kamila Prošková, sdílela jsem to Fb.
  Sleduji tě už spoustu let, ale teď jsem tě nově začala sledovat na instagramu a hrozně mě baví tvé insta stories 😊, jak nakupuješ a neustále něco vaříš a pak to spořádáváš a všechno vtipně komentuješ, prostě parádní 😂😂

  Proskova.k29@gmail.com

 470. Michaela

  9.12.2017 at 12.55

  Tešing!🤣😍
  Sledujem aj na FB aj insta: m_i_d_l_i_s_

  IG mi príde v poslednej dobe nejaký kompaktnejší a hlavne milujem tvoje instastories 😂

 471. IvcaLE

  9.12.2017 at 13.02

  Sdílím s tebou nadšení pro kosmetiku a proto tě sleduji. :-)Mimo jiné mám ráda tvoje tipy na super „kaufy“ v různých obchodech, at´ už se jedná o jídlo či jiné věci. Taky je super, že mluvíš tak, jak ti pusa (hu.a :-D) narostla. Sleduji tě na obou sítích, ale zapojila jsem se na Instagramu s profilem @ivcaledlova.

 472. Eunica

  9.12.2017 at 13.24

  Sledujem na facebooku pod menom Eunica Andreas Markuš 🙂

  Sice soom sa zapojila cez facebook sledujem ta aj na instagrame a vzdy si rada pozeram tvoje stories. Co dobreho varis alebo co si noveho kupila 🙂 a ako sa maju psikovia 🙂

 473. Eunica Markuš

  9.12.2017 at 13.25

  Sledujem na facebooku pod menom Eunica Andreas Markuš 🙂

  Sice soom sa zapojila cez facebook sledujem ta aj na instagrame a vzdy si rada pozeram tvoje stories. Co dobreho varis alebo co si noveho kupila 🙂 a ako sa maju psikovia 🙂

 474. Martina H.

  9.12.2017 at 13.31

  martina.hami IG

 475. Ladislava Klemsová - klemsik

  9.12.2017 at 13.32

  Ahoj. Původně jsem si říkala, že se zapojovat do soutěže nebudu, třeba je někdo, kdo by výhru potřeboval víc- třeba v případě nouze nebo ten, kdo nemá na dárky, ale osud tomu chtěl jinak. Sama jsem ulehla s totálně zablokovanou krční páteří, bolestí hlavy, motáním, že nejsem schopná jet do krámu a dárky nakoupit. A asi dlouho schopná nebudu. Už dva dny se motám tak, jako bych v sobě měla 10panáků rumu a to nepiju! Protože tyhle stavy nesnáším!Výhru bych rozdělila mezi rodinu, většinou jsme tu samé ženské, takže radost by byla několikanásobná! Super soutěž, nabitá top produkty! Sleduji tě na IG jako klemsik ( klemsová Ladislava) . Krásný předvánoční čas! ❤❤❤

 476. Paulina

  9.12.2017 at 13.43

  Krásny deň ja jsem se zapojila cez Instagram, pod menom paulinka_____ 🙂 Držím vám palce a nech sa darí 🙂 výhercom vopred gratulujem

 477. Katka

  9.12.2017 at 13.55

  Sleduji tě na fb – Kateřina Šímová a na IG – catherine.s.21

 478. Lucie Řičánková

  9.12.2017 at 13.56

  Hezkou sobotu přeji, výhru bych rozdělila mezi nás sestry jsme 4, tak si budeme držet palce.
  Děkuji mnohokrát, za tuto soutěž, blog pročítám v práci u šálku kávy o pauze, skvělý relax!l Klidné svátky přeje Lola ( Lola Řičánkovic na facebooku)

 479. Misa Karvankova

  9.12.2017 at 13.56

  Super krasna vanocni soutez! Rozdelila bych se s maminku, svagrovou, holkama z prace, kamaradkama… Hodne by nas z toho melo Vanoce 😉
  Sleduji na ig jako imysplys

 480. Elena

  9.12.2017 at 14.07

  Moc ráda tě sleduji na IG nejen kvůli kosmetice, ale i vaření a hlavně se těším vždycky na tvé nádherné pejsky 😍 Miluju zvířátka 😁 A taky se mi líbí, že jsi úplně normální holka co si na nic nahraje, nešpuli rty a prdel 🙊 pri každé fotce jak ostatní vymaštenene A vychrtlé slečny co si stěžují že jsou „tlusté“ 🤣🤣 na IG🤣🤣 Jinak super soutěž vyherce bude mít krásne vánoce 🤗 🎅 Elena

 481. Kristýnka

  9.12.2017 at 14.27

  Ahoj, já nečtu tvůj blog tak pravidelně jak bych chtěl. Ale ráda sleduju sociální sítě, hlavně instastories. 😀 k tobě na blog zabrousim hlavně ve chvíli, kdy mám rozdělanou objednávku na nějakou kosmetiku a hledám recenze a fotky – Hlavně E-style a řasy. Vím, že to čteš pořád, ale jsi správná holka. A líbí se mi, že všechno říkáš tak jak si mysliš. S odkazem na slečny, které by v realu ani nepozdravily, ja třeba lituju, ze nemám možnost, te někde jen tak potkat a popovídat si, pochválit tě. 😀 uuu teď zním jako nějaký uchýl. 🙂 🙂 jinak sdílela jsem na FB pod jménem Kristýnka Kelnarová. Díky, ze soutěž děláš a ať vyhraje kdokoliv jsem ráda, že se kosmetika dostane mezi další a další ženy. 🙂

 482. Andrea

  9.12.2017 at 14.34

  Tož já to taky zkusím, že jo. O takovou vánoční nadílku by byl hřích nesoutěžit 😀 :)♥ Příspěvek jsem sdílela na Instagramu jako „cocoobelloo“.
  A moc Ti fandím, líbí se mi, jak si dáváš záležet na blogu, článcích i fotografiích, že jsi svá- na nic si nehraješ. Pohodářka, co se s ničím nesmolí 😀 😀 ♥ A miluju tvoje instastories, se vždycky u toho řežu smíchy 😀 ♥
  A děkujeme za takovou krásnou soutež! 🙂

 483. Lenka

  9.12.2017 at 14.50

  Na FB sleduji a sdílím jako: Lenka Oliverak Banduorvá
  Na IG: wwwkacarikalacz

  Pravidelně tvůj blog sleduji na FB… tvé líčení je inspirativní. Strašně se mi líbí tvé fotky. :)) Dokonce jsem uvažovala, že bych tě oslovila, zda bys nenafotila fotku ve stylu mé knižní hrdinky, které si dost podobná, ale pak jsem se neodvážila.

  Úžasný blog a parádní soutěž!

 484. Nikola Martynková

  9.12.2017 at 14.55

  Ahoj, tak já se také ještě zapojím dokud je čas :D! Sleduji zě na instagramu jako „nikolamartynkova“, moc se mi líbí tvé příspěvky a styl jakým máš tento blog zavedený. Ať vyhraje kdokoliv, tak doufám že bude mít z cen radost ❤ každopádně děkuji za tuhle soutěž, myslím si, že je super to umožnit lidem kteří tě sledují.

 485. Veronika Kašparová

  9.12.2017 at 15.04

  Jsi boží no 😂😂😂 a ty tvoje instastories?? Pecka! Sleduji insta veronikakasparova2, veronika.kasparova2@seznam.cz

 486. Iveta Ondáková

  9.12.2017 at 15.06

  FB Iveta Ondáková ondakovai@azet.sk , páči sa mivštko, len tak dalej 🙂

 487. Lucie

  9.12.2017 at 15.14

  Sleduji na instagramu pod jménem lucka369. Letošní giveaway je skvělá!! 🙂

 488. Denisa Lan

  9.12.2017 at 15.17

  Ahoj,

  moc se mi líbí tvoje instastories :-)vaření a nakupy v pepču:-)
  sleduji tě na istagramu denisa_nela_

 489. Jana

  9.12.2017 at 15.22

  sledujem ta na FB ako Jana Bakova a aj tu na Instagrame :-),ale viac som na FB

 490. Erika Pýchová

  9.12.2017 at 15.31

  Dobrý den, sleduji váš na facebooku jako Erika Pýchová.Moc ráda sleduji vaše příspěvky o líčeni, jídle, recenze produktů. A samozřejmě i o pejscích 🙂

 491. Mirka

  9.12.2017 at 15.43

  Ja sledujem viacej instagram. Bavia ma instastories (nechapem kde sa do teba zmesti tolko jedla 😂😂 -myslim to v dobrom) inspirujuce jedlo,kde aj z mala spravis luxusny obed/veceru. Tak isto sa mi pacia recenzie aj na „dostupnejsie“ produkty,nielen z dm,lidl.. veľa šťastia vo všetkom! 🙂 na instagrame som ako mim.franko 😉

 492. Michaela

  9.12.2017 at 15.57

  Ahoj na Instagramu tě sleduji jako michaela.pe Tvůj blog mám velmi ráda hlavně kvůli skvělým a objektivním recenzím kosmetiky. Jediná nevýhoda je, že potom utrácím víc peněz 😁 Líbí se mi tvůj osobitý přístup, a že si na nic nehraješ. Krásné Vánoce 🙂

 493. Kateřina Macháčková

  9.12.2017 at 16.12

  Ahooj 🙂 sleduji tě na na Instagramu i na Fb 🙂 Příspěvek jsem sdílela na Fb, pod jménem – Káťa Macháčková. Na blogu ani jinde bych nic neměnila, jsi skvělá, jen tak dál ! 😀

 494. Jana

  9.12.2017 at 16.14

  Ahoj, sleduji Te na fcb – Jana Kub.

 495. majlika3

  9.12.2017 at 16.28

  Sleduji už pár let. Na FB, jako Veronika Procházková. Instagram nevlastním 🙂
  Doufám, že v příštím roce bude zase tolik pěkných článků. nejvíc mě vždy osloví fotky s jídlem 😀

 496. Monika Šlahorová

  9.12.2017 at 16.57

  Týjo, ten čas teda letí. To že tě sleduju už tolik let jsem si uvědomila právě díky tomuhle shrnutí, protože už tu první soutěž si pamatuju. To není možný. 4 roky. Žádnej rok jsem se ale nezapojila, já na ty soutěže moc nejsem, takovej ten “stejně nevyhraješ” hlas v hlavě 😄 ale letos to zkusím. Člověk nikdy neví a mám tolik lidí, se kterýma bych se podělila a udělala jim radost, tak letos dělám, že ten hlas neslyším a jdu to teda zkusit 😊 Jinak, zůstaň taková, jaká jsi, jsi taková raritka v tomhle blogovým rybníku a to je super. Nejsi jako nikdo, nikomu se nepodobáš, jsi to prostě ty 👌🏻👍🏻 Sleduju tě na FB i na instagramu, ale soutěžní podmínku budu plnit na insta. Jsem tam jako monica_slhr.

 497. lucie valaskova

  9.12.2017 at 17.16

  teda pani….to je nadhera…sleduji na fb Lucie Farova Valaskova

 498. Lenka Dvořanová

  9.12.2017 at 17.51

  Zdravím! Sleduji Tě na instagramu pod přezdívkou leniiinaaa. Miluju tvé stories s nákupy (jak jídla i s typy kde co koupit, tak kosmetiky) 🙂

 499. Lucie

  9.12.2017 at 18.07

  Ahoj, sleduji te jak na facebooku, tak na insragramu. Příspěvek jsem sdilela na facebooku pod jménem Lucie Doležalová.

 500. Lucie

  9.12.2017 at 18.09

  Ahoj, sleduji te jak na facebooku, tak na insragramu. Příspěvek jsem sdilela na facebooku pod jmenem Lucie Doležalová.
  Nejvíce mám od tebe ráda recenze na přírodní kosmetiku. 😊

 501. Denisa

  9.12.2017 at 18.23

  Ahoj 🙂 na IG ťa sledujem ako denka.mihalikova a na Fb ako Dena Miháliková… Posielam pozdrav so Slovenska 🙂

 502. Lucinda

  9.12.2017 at 18.28

  Sledují a sdílím na Instagramu jako Switchenka 🙂

  Nejraději mám recenze dekorativky a instastories ze života 🙂

 503. Milka Boraková

  9.12.2017 at 18.28

  Ahojky. Sdilela jsem na fb, protoze na instagramu mi to neslo, jsem leva. Kdyby se na me usmalo stesti, byla bych nejstastnejsi na svete! Zarizujeme si bydleni a tak neni moc penez na kosmetiku, musim se krotit. I kdyz je pravda, ze si vzdycky musim udelat necim radost 😂 na insta te sleduju jako milkaborakova

  Mej krasny vikend! 😊😘😍

 504. Kristýna

  9.12.2017 at 18.30

  sleduju te na FB jako Kristýna Obadalová

 505. Veronika S.

  9.12.2017 at 18.34

  Nádherná soutěž. Nelze se nezúčastnit. Sleduji tě jako Veronika Suchá

 506. KatkaMiky

  9.12.2017 at 18.55

  Ahoj:))
  Sleduji tě hodně dlouho a rada ale až letos jsem se rozhodla se zapojit.
  Blogerek sledují spoustu ale tebe mám ráda nejvíc..Seš prostě ta správná holka od Zléna co se s tím nepaře.. Nebojíš se napsat,že klidně nějaký produkt stojí za prd a to si myslím, že dnes dělá málo která blogerka..:)
  Dále člověk trochu zaslinta nad některými recepty 😀 ale to už tak dobře není, protože pict kilo bůčku , protože „dívejte jak je to propecenyyy,Mňam“ není zrovna oukej😁😁😁🙄
  Vyhra by mi udělala velikou radost,protože prostě ilovemakeup ale hlavně od té doby co jsem maminkou si tě kosmetiky zase tolik dopřát nemůžu a mě já tím trpí😏😁
  Děkuji za Vše co pro nás deláš a „Meeeery Chrismaaas“😁
  Ig KatkaMiky

 507. Klára

  9.12.2017 at 19.16

  Blog je úžasný nic bych na něm nezměnila😍😍 Sleduji Tě na ig i fb ale zapojila jsem se na fb pod svým jménem Klára Klofáčová 😇 Všem přeji hodně štěstí v soutěži ❤️

 508. Nina

  9.12.2017 at 19.35

  Ahoj, sleduju tě na Facebooku jako Nina Solčianská. Taky na instagramu, ale nějak neovládám to sdílení tam 😀 tvoje instastories mám moc ráda a hlavně je super, že jich je vždy hodně 🙂 Děkujeme za soutěž a dělej stále to, co děláš, protože to děláš dobře. 🙂

 509. Petra Olejníková

  9.12.2017 at 19.46

  sleduji na FB jako Peťa Peťánek

 510. Katka

  9.12.2017 at 21.16

  Sleduji tě na obou sítích 😊raději mám instagram, přesto přidávám fb – Katka Baierová 😊

 511. Jana

  9.12.2017 at 21.24

  Sleduji na facebooku i instagramu, sdílela jsem na facebooku pod jménem Jana Konvalínová

 512. Adéla Hanzelínová

  9.12.2017 at 21.26

  Sleduju te hrozne rada na instagramu pod nickem: adlusakova
  Nejradsi mam tvoje instastories, nejsi zadna heeerecka, mam k tobe duveru, i kdyz se vubec nezname, ale proste to tam je, neunikne mi zadna tva instastories 😉 zustan jak jsi 😍
  Email: adla-spadla@seznam.cz

 513. Eliška

  9.12.2017 at 21.54

  Sleduji Tě na obou sociálních sítích, ale sdílím přes IG jako b.efox. 😊 Už jsem to psala kdysi, ale líbí se mi na tobě, že si prostě normální a nepřetvařuješ se. ❤ Tvoje instastories jsou moje (hned po rodině a přátelích) nejoblíbenější 😄 těším se, co jsi navařila a nakoupila v ,,Pepču,, 🤣 Jo a ještě vždycky přemýšlím, kde bydlíš 😂 přestěhovala jsem se totiž z Brna do zl.kraje, takže mě potěšilo, když jsem viděla záběry z okolí Zlína 😊 ale kde přesně, tak to jsem bohužel ještě neodhalila 😂😂 A jelikož tu nebydlím moc dlouho, tak tu zas tak tolik lidí neznám, takže tě beru jako takovou spřízněnou duši 😉 tak ahooooj a měj se krásně ❤

 514. Marťa

  9.12.2017 at 22.03

  Poslední dobou především oceňuji „vařiči stories“. Dříve jsem hledala inspiraci spíše na líčení, ale od te doby, co bydlím s přítelem oceňuji především nápady na to, co vařit, protože ač se to nezdá, to je na vaření ten největší oříšek 😉

 515. Petra

  9.12.2017 at 22.05

  Ahoj, ja tě sleduji uz delší dobu a to jak na blogu tak hlavně na instagramu kde jsme si i párkrát psali,ale pod mym druhym uctem (pier.) Strašně mě baví tve instastories u kterých se fakt zaručene vždy zasmeju, at uz jsou o psích klucích nebo o vaření nebo jen tak proste, máš super „hlody“ které mě vždycky zaručene pobaví. Především proto,že jsi normalní baba, která si na nic nehraje a nepřetvařuje, nenapodobuje a vše řekne tak jak je se. Mockrát jsi mi „poradila“ i prostřednictvím recenzí na blogu. Na INSTAGRAMU tedy sleduji také jako dama_s_cernym_kloboukem

 516. Dasa Zamoravcova

  9.12.2017 at 22.47

  Na tvou giveaway myslim uz od zacatku a pak klasicky zapomenu…jeste,ze existuji instastories,kde jsi zrovna soutez pripominala 😀 tak se jdu jeste rychle pred spanim zapojit 🙂 sleduji te na fb i na instagramu,ale stejne jako ty vice vyuzivam instagram,jsem tam jako daska.zamoravcova. Uplne nejvic miluju tvoje instastories…at uz jsou o cemkoliv…kosmetika,vareni,pejsci…cim vice takovych stories bude,tim lepe! 😀 libi se mi,ze si na nic nehrajes,reknes vsechno tak,jak to je a to mam na tobe rada,casto se taky nad tvyma stories zasmeju,sama si ze sebe umis udelat peknou srandu 🙂 takze proste zustan porad takova, jaka jsi a my te budeme nadale milovat 😀 krasne Vanoce 🙂

 517. Miša

  9.12.2017 at 23.06

  Ahoj 🙂
  ja koukám neustale na instastory. A nejvic jsou super pejsci a jidlo.
  Na FB Michaelka Ger…..
  Na insta gmichaelka

 518. Vlaďka

  9.12.2017 at 23.31

  Nemám ráda, když se někdo okatě vtírá jen k vůli soutěži. Ani já to dělat nebudu. Ale pochvalu si opravdu zasloužíte. Je z Vás cítit taková lidskost a zároveň skromnost. Pokračujte v tom jak to děláte. Děkuji Vám 😉

 519. Lucka

  9.12.2017 at 23.57

  Ahoj sleduju te na FB jako Lucka Kolkova
  Musim rict ze tve vanocni givky jsou cim dal vetsi 🙂 Jeste jsem ale nemela to stesti neco vyhrat
  Mam od tebe rada vsechny clanky,od pejsku pocinaje,po jidlo,recenze na veci z drogeriede-mimochodem zacala jsem u nich nakupovat maji suprovy veci,a to jen diky tobe,jasminovy olej nejlepsi🙂 Rada sleduju recenze na kosmetiku,a to tve liceni je opravdu vzdy luxusni.
  Bud stale takova jaka jsi,a preji pekne Vanoce 🙂

 520. Bafrunka

  10.12.2017 at 0.38

  Na IG Tě sleduji jako bafrunka, na fb moc aktivní nejsem 😉
  Budu se opakovat, ALE miluju tvoje stories! Tvoji upřímnost, smysl pro humor a i šišlání na pejsky 😄.
  Každý den, když koukám na stories, většinu přeskakuji a hledám ty Tvé. Už asi jen kvůli tomu mi poslední dobou Tvoje ikonka svítí na stories na prvním místě, jestli mi rozumíš 😉.
  Prosím pokračuj v tom, co děláš, děláš to skvěle a HLAVNĚ jde vidět, že Tě to opravdu baví.
  Děkujeme za giveaway. Nejen tuhle mega. Ale za všechny – po celý rok 🙂.

 521. Klárka Sebe

  10.12.2017 at 8.11

  Ahoj, jako každý rok, se ráda zúčastňují tvé vánoční soutěže, protože ta výhra je naprosto úžasná a neodolatelná :3 Sleduju tě už strašně dlouho a miluju tvé články, líčení i videa v instastories, které si nikdy nenechám ujít. Všechny podmínky soutěže jsem splnila, jak jsi psala. Můj email je klarka.76@seznam.cz a na fb tě sleduju jako Klárka Seberová a na insta jako claraseberova 😉 Tak se měj hezký a ať vyhrajou ty, které si to opravdu zaslouží 🙂

 522. Kateřina

  10.12.2017 at 8.45

  Wow to je naprosto boží soutěž, tolik práce za tím musí být, doopravdy zbožňuji tvůj blog a jak se o něj staráš ❤️ sleduju tě jako kaceezchumchalova na insta a kačééz Chumchalová na fb 😀

 523. Olga Skupinová

  10.12.2017 at 8.55

  Sleduji te vsude 😁 sdilim na instagramu jako olala_sku

 524. Lucka

  10.12.2017 at 9.02

  Ahoj, zjistila jsem o tobě až přes tenhle příspěvek na FCB, ale moc se mi tvůj blog začal líbit a teď na něm pravidelně jsem. Super soutěž, muselo ti to dát hodně práce to dát dohromady. Sleduji tě na FB jako Lucka Tanečková.
  email: taneckova.lucie@email.cz

 525. Jana

  10.12.2017 at 9.06

  Ahoj, sleduji te na instagramu pod prezdivkou janca_klusovka. Mam hrozne rada tve instastories, hlavne o vareni a o tvych pejscich. Sama jsem velka milovnice psu, a tak me tohle povidani hrozne bavi. Kvuli tvemu konicku v liceni se rada mezi povidani o pejscich priucim neco noveho o kosmetice a rada diky tobe zkousim nove veci. Mej se hezky a preju krasne Vanoce! 🎄

 526. beruska02

  10.12.2017 at 9.18

  Ahoj, sleduji tě na instagramu jako beruska02 🙂

 527. Anonym

  10.12.2017 at 9.43

  Ahoj, Objevila jsem Tě na instagramu asi před rokem nějakou čirou náhodou 😊 Tvoje příspěvky mě hned začaly bavit a musím přiznat, že postupem času jsem se na tvých příspěvcích a instastories stala poněkud závislá 😀 Je skvělý, že nám všem dáváš recenze na super produkty, ale fajn je i to, že nás necháš nahlížet do svého reálného života, kde je jasný, že jsi normální ženská, která musí zvládat milion věcí za den… 😀 Tvoje každodenní menu na vaření mě baví, tvoje ochutnávky jsou super a někdy vážně pobaví, jak jsi dokonale upřímná 😀🤷🏽‍♀️ Myslím si, že nejsem jediná, kdo zná jména tvých psů, nebo kdo ví, že miluješ rýži z rýžovaru nebo humusu s mrkví. 😀🥕 Musim přiznat, že jsi moje nejoblíbenější blogerka už jen proto, že si na nic nehraješ a jsi prostě sama sebou. 😊👍🏻👏🏻
  Na instagramu Tě sleduji jako

  • Lucie

   10.12.2017 at 9.45

   😂 sakra se mi to odeslalo, to se omlouvám, jsem jelito 😂
   Sleduji Tě na instagramu jako el_timova

  • Lucie T.

   10.12.2017 at 9.57

   Ahoj. Sleduji Tě na instagramu jako el_timova už asi 2 roky 😊 Narazila jsem na Tebe tenkrát úplně náhodou, ale hned jsem si Tě oblíbila… Nejen že mě baví tvoje příspěvky a recenze na produkty, ale tvoje instastiries jsou něco geniálního… 👍🏻 Stala jsem se na nich normálně závislá. Je super, že nás necháváš nahlížet do svého každodenního života, kde se všichni přesvědčí o tom, že jsi úplně normální ženská, která musí zvládnout milion věcí za den 😀 Tvoje menu na vaření je skvělej nápad pro inspiraci ostatním, ale pravdou je, že mě prostě jen zajímá, co budeš druhý den vařit a jak nám to natočíš 😀 A ty tvoje ochutnávky, ty jsou naprosto skvělý… pobaví, jak jsi dokonale upřímná 😀
   Myslím si, že nejsem jediná, kdo zná například jména tvých psů, nebo kdo ví, že miluješ hummus s mrkví 🥕😀 Jsi zkrátka moje nejoblíbenější blogerka 👏🏻👍🏻
   Měj se krásně a přeju krásné Vánoce

   • Lucie T.

    10.12.2017 at 10.00

    😂😂 no tak teď je tohle to nejvtipnejší a zároveň nejtrapnější , co se mi za poslední týdny stalo..
    Desetkrát to všechno odešlu 😂
    To jsem zase jednou za ostudu 🙄🙄🙄😀
    Už končím radši se vším 😀

 528. Kriss

  10.12.2017 at 9.53

  Sleduji tě jak na FB tak na instagramu. Sdílela jsem příspěvek na FB jako Kristina Proch. Nejraději sleduji tvoje instastories, třeba s ochutnávkami 😀 ale samozrejme recenze mám také ráda, vždy si můžu např. prohlédnout spoustu odstínů daného produktu a lépe si tak vybrat a hlavně vím, že u tebe to bude vždy pravdivá recenze a jestli ti produkt sedl nebo ne 🙂 Přeji krásné Vánoce!

 529. Jana

  10.12.2017 at 9.59

  Sleduji tě na facebooku už nějaký ten pátek 😊 Jana Cutáková 😊

 530. Nikola

  10.12.2017 at 10.05

  Sleduji na instagramu jako nikoladurkacova 😘❄️🎄

 531. Nikola

  10.12.2017 at 10.06

  Sleduji na instagramu jako nikoladurkacova 😘🎄❄️

 532. Anna

  10.12.2017 at 10.28

  Sleduju te uz delsi dobu. Soutezim na Instagramu jako _ann_dee_x. Je toho pekna hromada, vetsinu veci vidim poprvy a uz se parkrat stalo, ze jsem si doporucovany produkt koupila. Blogu sleduju celkem asi 5, tenhle mi prijde takovy… vyzralejsi 😀 Celkove se mi blog libi, i kdyz nejvic sleduju prave Instagram. Tam je vsechno jednodussi a snaz dohledatelne, aspon pro me. Mam rada recenze vsech druhu kosmetiky, vsech cenovych kategorii. Diky za soutez, preju hezky Vanoce a tesim se na dalsi clanky ☺️

 533. Kristýna

  10.12.2017 at 11.41

  Sleduji tě na obou sociálních sítích, ale na Instagramu krapánek víc pod jménem kris_cerna. Mám ráda tvé instastories a recenze na kosmetiku, která mi pak pomáhá v koupi 😉

 534. Katte

  10.12.2017 at 11.42

  Ahoj, sleduji tě na instagramu jako katte.wcs
  Jsem moc ráda, že jsem tvůj Blog před pár lety našla a tvé posty na instagramu prostě žeru. Hlavně z důvodu, že jsi normální baba, která se s ničím nese** a řekne to naplno. Taky miluju tvou psí smečku, jelikož jsem sama měla shizačka.
  Přeji ti krásný adventní čas a těším se na tvé další a další příspěvky.

 535. Lenka

  10.12.2017 at 12.29

  Ahoj 🙂 (doufám, že nevadí to tykání)
  Facebook jsem si před nějakou dobou zrušila, takže pravidelně sleduji na instagramu jako lenka_rojtova. A proč vlastně? Nikdy mě neoslovily ty hrozně slavný ‚jůtubeři‘, kteří ať udělaj, co udělaj, všechny dětičky, co je sledují, se z toho můžou po… Nenene..fakt nic pro mě. To si u tebe radši přečtu recenze na kosmetiku, a taky to tvoje vaření.. to ani nepotřebuje komentář 🙂 přijdeš mi rozumná, máš svůj názor, a nebojíš se ho dát najevo..a proto se na tvém insta tak držím.. 🙂 Do soutěže se zkouším zapojit, ale nikdy jsem na tohle neměla žádné extra štěstí.. ale tak co, zkusit se má všechno 🙂
  Krásné prožití vánočních svátků Tobě, Tvému příteli a Tvým hafánkům. Užijte si společně konec roku, a do toho dalšího spoustu štěstí, zdraví a lásky. Měj se krásně, ahoj 🙂

  • ILoveMakeUp

   10.12.2017 at 16.09

   Děkuju, vám také vše nej, hlavně zdraví. Jsem ráda, že tě můj blog a insta baví. Nemám tam nic hyper super, ale tak o to mi nikdy nešlo, prostě užitečné věci, tipy, rady..:)

 536. Lucy Dvořáková

  10.12.2017 at 12.40

  Sleduji na Fb pod jménem Lucy Dvořáková.
  Líbí se mi, že jsi normální ženská, co si na nic nehraje, ráda si čtu tvoje příspěvky. Líbilo by se mi třeba víc příspěvků z cest. Jak tak na ty výhry koukám, ani nevím, jestli bych to přežila 😀 Asi by mě radostí „trefilo“ 😀

 537. Lenka Chlevišťanová

  10.12.2017 at 13.01

  Sleduji Tě hlavně na instagramu. Miluju ta instastories, vždycky se skvěle pobavím :). A když mám chvíli večer čas, šupajdím na blog. Soutěž jsem sdílela na FB pod jménem Lenka Chlevišťanová, neboť fakt nevím, jak to mám sdílet na instagramu :). Co už.. :). Soutěž je boží, to se ani nedá slovy říct :).

 538. Vojaad

  10.12.2017 at 13.07

  Ačkoliv je kosmetika super a ráda si čtu tvé recenze, články a stories o jídle jsou nejvíc!! 😀 jinak jsem sdílela na fb, Adéla Vojáčková

 539. Iveta V

  10.12.2017 at 13.12

  Krasna givka jako každý rok ☺ absolutně obdivuju, ze doma zvladnes skladovat takovou hromadu kosmetiky ☺!! Sledují te na FB jako Iveta Výtisková, na Instagramu jako iveta.vytiskova ☺

 540. Jana Tomášová

  10.12.2017 at 13.15

  Tahle vánoční soutěž je úžasná a hrozně moc bych si ji přála vyhrát 🙂 , doma jsme 3 ženský, tak by se to určitě neztratilo 😀 .. tobě přeju krásné a klidné svátky 🙂

 541. Andrea Kukučková

  10.12.2017 at 13.33

  Sledujem na FB ako Andrea Kukučková
  Najviac sa mi pacia tvoje licenia, ktore su pre mna velmi inspirativne.

 542. Monika

  10.12.2017 at 13.46

  Krásná givka, jako vždy 😍 Mám ráda Tvoje upřímné recenze a zbožňuju Tvé instastories! Jsi skvělá, vtipná, krásná a na nic si nehraješ a to se mi líbí! Díky, že tu pro nás jsi! 😘
  Sleduju Tě na IG jako hajkova.monika

  • Monika Hájková

   10.12.2017 at 13.57

   Omlouvám se, ten první se mi neukázal, asi mi zlobí telefon, tak je tu 2x 😕

 543. Monika Hájková

  10.12.2017 at 13.54

  Krásná givka, jako vždy 😍 Mám ráda Tvoje upřímné recenze a zbožňuju Tvé instastories! Jsi skvělá, vtipná, krásná a na nic si nehraješ a to se mi líbí! Díky, že tu pro nás jsi! 😘
  Sleduju Tě na IG jako hajkova.monika

 544. Nikola Krejčí

  10.12.2017 at 13.59

  Ahojky! Moc se mi líbí tvůj blog a práce celkově, je nejen vidět, že se v oblasti kosmetiky opravdu vyznáš, ale taky, že tě to opravdu baví! A na co nesmím zapomenout jsou ty úžasný příspěvky a tipy na jídla a všelijaký věci do praktickýho života! Díky za ně! Sleduji tě na FB pod jménem Nikola Krejčí. Měj se krásně a jen tak dál 🙂

 545. Lubomira

  10.12.2017 at 14.07

  Ahoj, sledujem ta na fb a aj na insta. Na insta som ako lubkanem. 😉

 546. Káťa Fischerová

  10.12.2017 at 14.41

  Ahoj, sleduji Tě na Facebooku jako Káťa Fischerová. Líbí se mi, že ráda děláš radost častým soutěžením, a že tvůj blog není jen o kosmetice (ačkoliv to ti jde skvěle a většinu kosmetiky kupuji na základě tvých tipů), ale že je i o vařeních atd.: =)

 547. Leona Dobiášová

  10.12.2017 at 16.00

  Ahojky, sleduji Tě na Facebooku pod výše uvedeným jménem (https://www.facebook.com/leona.jokesova). Také poslední dobou ujíždím především na pečující kosmetice, ono s třicítkou na krku to asi nejspíš nakonec docvakne každému 😀 Až tedy najdeš nějaký opravdu účinný elixír mládí, dej vědět 😀 Jinak Ti samozřejmě přeji poklidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. Aby byl na kosmetiku minimálně tak štědrý jako ten letošní 😉

 548. Moni

  10.12.2017 at 16.37

  No páni to je přímo kosmetické nebe 😊 nejdříve jsem se ani nechtěla zapojit protože šance je malinká ale nakonec jsem si řekla že to přece jen zkusím. 🙂 fotku jsem sdilela na instagramu jako moni.mit 🙂

 549. Pavla Havlínová

  10.12.2017 at 17.55

  Sleduji na facebooku pod jménem Pavla Havlínová. Ta výhra by mě dostala do kosmetického nebe a nejen mě. Určitě bych se podělila s dcerou, která je stejný kosmetický maniak jako já.

 550. Janča

  10.12.2017 at 18.45

  Zkouším u tebe štěstí po třetí na vánoční giveaway tak snad to letos vyjde, jak se říká – do třetice všeho dobrého 😃 fotka je na mém instagramu jancasvobodova 🙂 Krásný Vánoce :*

 551. Marcela

  10.12.2017 at 18.57

  Ahoj. Tak pomalu na poslední chvíli zkouším štěstí ☺. Jen koukám kolik už tady máš komentářů 😉. Obdivuji,jak vše stíháš a máš vše zorganizované. Je fajn vidět normální holku,co si na nic nehraje a má normální názory ☺. Na instagramu Tě sleduji jako marcela.neumanova. Snad jsem splnila vše 😀😀. Ať se Ti daří 😊

 552. Nika

  10.12.2017 at 19.23

  Nejepší giveaway všech dob, zatím jsem neměla štěstí, ale vždy se na ni těším.

  Co se týče blogu, tak se asi budu opakovat, ale já zde našla hlavně tipy na super značky jako Uriage nebo ochucené pasty Ecodenta, které od té doby používám.

  Tobě přeju příjmené blogování do dalšího roku.

  Sleduju tě na FB i instagramu, ale sdílím na FB, příjmení začíná na Poš a jsem tam pod stejným mailem, jaký je tu uvedený.

 553. Hanka

  10.12.2017 at 19.30

  Ahoj, sleduji tě na Instagramu jako Bilocernysvet. Jsi mi hrozně sympatická a dobře se posloucháš (máš příjemný hlas). Objevila jsem díky tobě spoustu fajn věcí. Taky mám díky tobě pořád chutě a hlad, což mi teď v těhotenství dělá velké problémy. Protože budu brzo jako koule 😁. Hanka

 554. Dominika

  10.12.2017 at 19.51

  Ahoj,

  sdílela jsem na fb.

  Sleduji Tě především na instagramu (dominika.urbanova), ty tvoje instastories nemají chybu 😀 hlavně jak všechno řekneš na plnou pusu 😀 a občas takové hlášky 😀 Je to takové příjemné osvěžení, po všech „dokonalostech“ co člověk vidí na soc. sítích.

  A co se týká kosmetiky tak jsem ráda za všechny tipy na levné, kvalitní produkty.

  Nešlo se nezúčastnit této giveaway! 🙂
  Přeji krásné Vánoce 🙂

 555. Betty O.

  10.12.2017 at 20.05

  Tak tolik kosmetiky 🤗 To potřebuji! Sleduji tě už tak 3 roky, pamatuji si jak jsem poprvé na tebe narazila a ani toho nelituji 🙌😄 Miluji tvůj instagram, tu tvoji „otevřenou“ držku. Nemyslím to špatně, ale jen dobře, protože nikdo není tak upřímný a pravdomluvný. Přece jen né každý má rád to přetvařovaní 😂 Jinak tě sleduji na obou sociálních sítí, ale sdílela jsem to na Instagramu. 🤗😍 (bettyolsarova)

 556. Nikola Cibulková

  10.12.2017 at 20.13

  Sleduji na FB i Insta, komunikuji více na Insta, ale sdílím na FB a sleduji jako Nikol Ala Cibulková 😀 aby to nebylo jednoduché 😀
  Tak zase po roce zkouším štěstí 🙂
  Popřeji krásné Vánoce a vánoční svátky s nejbližšími 🙂
  N

 557. Anonym

  10.12.2017 at 20.19

  Ahoj, sleduji tě na instagramu pod jménem “ vjuu “ a baví mě Tvé instastories o vaření a celkově o jídle 😀

 558. Eliška

  10.12.2017 at 20.22

  Ahoj. Sleduju ťa na instagramu aj na Facebooku 😊. Sdílala sem na facebooku- Eliška Jančaříková. Hrozně ráda sleduju tvoje instastories o vaření a jídle, u toho vždycky slintám 😁. A líbí sa mně, že nemluvíš spisovně, ale naším nářečím 😊. Pořád přemýšlám z kama si, protože dost často poznávám místa, cesty z tvojich instastories. 😊

 559. Štěpánka

  10.12.2017 at 20.45

  Ahoj,
  sleduju tě na insta i na fb, soutěž jsem sdílela na Facebooku pod jménem Štěpánka Knézlíková.
  Nejradši mám tvoje instastory, vždycky si u nich odpočinu a zasměju se tvým hláškám. 😀
  Líbí se mi, jak si svá a na nic si nehraješ. 🙂 Vždycky když přemýšlím o koupi nějakého nového produktu tak mrknu k tobě, jestli jsi ho zkoušela a co na něj říkáš a podle toho se pak rozhodnu jestli do něj půjdu nebo ne 😀
  Všem soutěžícím přeji hodně štěstí v soutěž a taky veselé Vánoce! 🙂

 560. Zídý

  10.12.2017 at 21.12

  Ahoj příspěvek jsem sdilela na svůj ig prifil pod jménem zidynka.
  Jinak soutěž je opět nádherná jako každý rok. 🙂 Jinak ti chci popřát krásné svátky a hodně štěstí a zdraví do nového roku. A hlavně spoustu úspěchu na blogu 🙂

 561. Petra

  10.12.2017 at 21.25

  Ahojky, sleduji Tě na facebooku pod jménem Petra Vraníková Bartoková 🙂

 562. Elli

  10.12.2017 at 22.06

  Ahoj, sleduji te na instagramu pod prezdivkou elli.ful 🙂 prave diky instagramu jsem te objevila a vzdy vecer sleduju tvoje stories 👌 musim uznat, ze takhle velkou soutez jsem jeste nevidela 😀 tak jsem si rikala, ze zkusim stesti. Rada te sleduju nejenom kvuli ty kosmetice, ale i kvuli tvym hafanum, ty jejich kukuce jsou nejlepsi 👍 Jinak preju krasny Vanoce a tesim se na pristi rok, na dalsi varku srandy a inspirace a hlavne at se ve vsem jen dari 😉 A vsem tady preju hodne stesti 🙂

 563. Nikola

  10.12.2017 at 22.46

  Sleduji te na instagramu _nikol_zelik_,nejvic minuji na tobe,recenze na jidlo 😋 jinak soutezim za 5min 12,takze asi smula mej se 🙂

 564. Dominika

  10.12.2017 at 23.42

  Ahoj, tak zkouším štěstí napočtvrté, zatím jsem neměla štěstí, ale člověk to nesmí vzdávat 😀 Nevím ani, jak dlouho už tě sleduju, ale krátká doba to není a tvý příspěvky mě baví čím dál víc. Dáváš si s nima práci a je to znát, recenzuješ zajímavý produkty a navíc – nesekneš se 😀 Když něco pochválíš, vím, že si to v klidu můžu koupit, a když něco zkritizuješ – no, občas jsem to pokusila a stejně si produkt koupila a musela ti dát za pravdu 😀
  A přidání příspěvků o jídle dávám VELKÝ plus!!

  Jen tak dál! <3

  Sleduju tě na facebooku i na instagramu.
  Facebook: Dominika Černá
  Instagram: cernadomi

 565. Martina

  11.12.2017 at 0.41

  Repost na ig – nikonka3
  Repost na FB – Martinka Kmínková
  Jinak víc té sleduji pravé na instagramu – baví mě pošty o jídle a hlavně mě baví, ze nejsi strojena 😉👍

 566. Káťa

  11.12.2017 at 6.13

  Na insta tě sleduji jako: kacule1__
  Na fb; Káťa Homolová
  Baví mě stories o jídle, jen tak o čemkoliv, jsi prostě normální, což se o většině blogerek moc říct nedá. 💙

 567. Frydrychová Veronika

  11.12.2017 at 6.49

  Krásné ráno, tak dnes jsem koukala na instagram, zda není už vyhlášení soutěže. Jaké mě čekalo překvapení, když jsem četla , že mám dát komentář na blok. Ještě, že jsem si toho všimla. Teď v prosinci mi bude 34, ale mozek mám už jako důchodkyně. Sleduji tě na instagramu jako frydrychovaveronika. Mám ráda tvoje stories, fota líčení a tipy.
  Připadáš mi jako normální ženská, která žije normální život a nehraje si na …… Jsem ráda, že někdo na IG ukáže opravdovou realitu a ne fota, který chystá půl dne a realita je jiná. Instagram mám jako odreagování se od problémů všedních dnů. Miluji kosmetiku, laky, vaření, přírodu a zkrátka život takový jaký je. Snažím si vážit všeho, co mám i když to někdy není jednoduchý. Starší syn je autista a i tak jsem ráda, že ho mám. Mít děti je velký dar, ať už mají hendikep či ne, tak jsou to pořád lidé, kteří jsou více pravdiví než my všichni a na nic si nehrají.Kosmetiku mám ve chvílích volna, jako únik z reality. Miluji ať už tu drahou nebo drogerkovou, každá má své plusy a mínusy. To co děláš, děláš dobře …. jsem rádá, že jsem na tebe na IG narazila 🙂

 568. Terka S.

  11.12.2017 at 8.18

  Teri.mommy – instagram

 569. Wladi Sedlakova

  11.12.2017 at 10.27

  Ahoj, tak je super, ze jsi takovouhle peknou soutez zase udelala. Stale te moc rada sleduji a to predesim na Instagramu, kde jsem se take do souteze zapojila (moje jmeno wladisedlakova).

 570. Markéta

  11.12.2017 at 10.35

  Sleduji tě hlavně na IG, ale soutěž jsem sdílela na FB, protože na IG to neumím,tak doufám, že aspoň na tom FB to mám dobře 🙂 Na IG tě sleduji jako marketa.berankova a vlastně pod mým jménem i na FB. Jinak jsem ti chtěla říct, že jsem taky z okolí Zlína a strašně mě baví jak se vyjadřuješ na stories, tak nějak po našem:-) Doufám, že tě tím nějak neurazím,já taky tak mluvím, že jo, jenom je strašná sranda slyšet jak někdo z Moravy mluví, protože jinak to v médiích neuslyšíš a vždycky mi to vykouzlí úsměv a pobaví, když to ze sebe začneš sypat 🙂 Fandím ti.

 571. Lucie Dlabolová

  11.12.2017 at 12.46

  Ahoj, sleduji tě hlavně na instagramu, ale jelikož mi někdo hacknul profil a na novém nemám ještě žádné příspěvky, tak aby to nevypadalo blbě, sdílím Vánoční giveaway na mém facebooku jako Lucie Dlabolová a snad ne pozdě 😀 Je pravdou, že blogy celkově moc nečtu, ale za to tvoje instastories si nenechám nikdy ujít..:D :)Jen tak dál a přeji krásné svátky 🙂

 572. Tereza Blog

  11.12.2017 at 14.03

  Jééééžiš já se málem zapomněla zúčastnit a už je poslední den 😀 Kurňa 😀 sleduji a sdílím na IG jako terezablog0. Sleduji pravidelně , ne vždy komentuji , většinou to okouknu na mailu a pak z toho vyjedu, nedostatek času, no 😀 přivedla jsi mě na pár super produktů , sleduji jak pečující , tak i dekorativku a hlavně stories :-)))

 573. Monika K.

  11.12.2017 at 14.08

  Skvělá soutěž a nádherné dárky. Sleduji tě na facebooku i instagramu. Nejraději si ale čtu na blogu tvoje recenze na kosmetiku. Myslím, že už mi několikrát dobře posloužily 😉 přeji hodně nadšení do dalšího blogování a krásné Vánoce 🙂 sleduji pod jménem Monika Katolická

 574. Veronika

  11.12.2017 at 14.54

  Sleduji tě na instragramu pod jménem veronika.g.tomkova. Moc se mi líbí tvé příspěvky o malování a jídle. Dost oceňuji, že jsme ze stejného kraje, takže když se pro něco nadchnu, stačí mi zajet do Zlína. Jen tak dál a krásné svátky… btw. nechceš si pořídit dítě? Hned bys měla další kategorii pro blog a my maminky jsme strašně vděčné publikum 🙂

 575. Helena

  11.12.2017 at 15.31

  To je nádherná soutěž mám rada kosmetiku a tvuj blog se mi moc líbí i návody .Sleduji Te na insta jako helen_ka_ptackova

 576. Anonym

  11.12.2017 at 15.55

  Ahoj, sleduji tě na instagramu jako vercarodova.

  Jsem strašně ráda, že jsem tvůj blog objevila. Šminky miluji, ráda se líčím. A podle tebe uz jsem nakoupila hromadu věcí a to i včetně čistících prostředků z drogeriezde. Diky tomu, me baví i víc uklizet.
  Mám radost, že se najde někdo, kdo si dá tu práci se psanim, nez natáčením na youtube. Jako neslyšící, to velmi ocením.
  Děkuji.

 577. Veronika

  11.12.2017 at 16.00

  Ahojky,
  zkusím štěstí a zapojím se o super soutěž, co jsi pro své čtenáře udělala. Objevila jsem Tě až v posledním roce a neuvěřitelně mě bavíš. Více asi sleduji instagram a stories a jsi mi neuvěřitelně blízká svou „normálností“ a láskou ke zvířatům. Díky Tobě jsem objevila mnoho nových věcí, např. Nabla kosmetiku a taky teda mnoho křupiček, o kterých bych až tak nemusela vědět. Jsem moc ráda i za Tvé recenze na Avon i Oriflame, v některých jsem se i inspirovala, např. tvářenkou od Avonu a je opravdu super. Normálně bych si jí nevybrala. Takže Ti patří jedno velké DÍKY a budu moc ráda, když budeš ve stejném duchu pokračovat.
  Na fcb Tě sleduji jako Veronika Horáčková, zde jsem příspěvek i sdílela.
  Přeji krásné a hlavně klidné vánoční svátky

 578. Daniela

  11.12.2017 at 16.35

  Ahojky,
  snad ještě stíhám 🙂 Tak, že by na potřetí konečně vyšlo štěstíčko i na mě 🙂 Už 3tí rok jsem Tvoje věrná čténářka a asi mě to jen tak neopustí 🙂 Sleduji Tě na fcb jako Daniela Tvrdá a na IG jako d.a.n.i.e.l.l.l.a 🙂

 579. Katerina Hrncirikova

  11.12.2017 at 16.41

  Mám ráda tve instastois😀na nic si nehrajes a jsi moje věková skupina 😀♥️🌷. Sleduji tě na instagramu Katerina.hrncirikova a email je Katerina.hrncirikova@gmail.com

 580. Pavla

  11.12.2017 at 17.32

  sta.paja na instagramu, rozhodně bych nic neměnila. Jsem nejaktivnější hlavně na IG a nejvíce se mi líbí samozřejmě Vaše osobitost, kdy si stojíte za svým názorem. Jen tak dál!

 581. Lucie

  11.12.2017 at 18.38

  Sleduji na IG jako lusinda79. kde jinde vyhrajes Alternu se Sidoluxem:), ze jo?

 582. Dana

  11.12.2017 at 19.40

  Sleduji vás na instagramu i na facebook jako Dana Va……
  Miluji Vaše instastories. Dana V.

 583. Jana Nováková

  11.12.2017 at 20.02

  Sleduji Vás na FB pod jménem Jana Nováková 😉
  Váš blog jsem objevila díky kamarádce Karolíně, která ho doslova miluje!! 🙂
  Děkujeme za něj a přeji Vám hezké a klidné svátky.

 584. Laya Marla

  11.12.2017 at 21.12

  Ahoj, sleduji přes FB jako Laya Marla, kde jsem sdílela příspěvek. Co se mi na tomhle blogu líbí je to, jak si stojíš za svými názory a to, že ti zcela věřím. Moc ráda bych viděla nějaké informace o škodlivých látkách v lacích a jaké jsou možnosti na trhu.
  Děkuji a přeji krásné svátky.

 585. Radka Tihelková

  11.12.2017 at 21.35

  Facebook: Radka Tihelková
  Super soutěže. a Krásné Vánoce přeji 🙂

 586. Anna Moravcová

  11.12.2017 at 21.54

  AHOJ, jsi asi jediná blogerka, u které sleduju i instastories (a se zvukem!!!)! Miluju kosmetiku (též odjakživa aneb – vývoj obočí za poslední desetiletí – ostuda 🙈) a strašně ráda vařím, proto se mi i šiknou nápady co vařit a jak! Moc díky za soutěž, je jako vždy super! Jsme banda 7 kamarádek, dokáže si někdo představit co by se dělo, kdyby se štěstí usmalo a u vinka bysme vsechno prohrabavaly? Mazec! To by byl letos opravdu hezký “Ježíšek”!😊 děkuji za soutěž a přeju krasne Vánoce plné pohody, kosmetiky a dobrého jídla! 🙂
  Instagram: anickamo

  • ILoveMakeUp

   13.12.2017 at 11.00

   se zvukem jo? To se ti divím:)))
   Haha, to je co, to jsou změny, jsme byly fakt blbé no.. Ale tak prostě jiná doba, jinej věk….

 587. Mary Markuš

  13.12.2017 at 6.40

  facebook ako Mary Markuš 🙂 Sledujem aj na instagrame, kedze mi ta ukazala mamina, ktora sleduje kazdy tvoj clanok a ja si rada pozeram instastories 😀

 588. ILoveMakeUp

  13.12.2017 at 11.01

  Konec soutěže:) Děkuji všem moc za účast a držím palce. Vyhodnocení a výherkyně se objeví zde v článku, plus je budu kontaktovat. Budu se snažit to sem dát zítra:)

  • Eliška Horká

   14.12.2017 at 15.16

   Nemám slov. Děkuju 🙂

 589. Markéta

  1.11.2018 at 12.47

  Sleduji na facebooku jako Markéta K., na instagramu jako macu.k.
  No líbí se mi spousta věcí, sleduji tě dost ve stories, tvoje dobroty, líčení a tak. Jsi taková jiná blogerka, taková víc v pohodě, na nic si nehraješ jak ostatní, a to se mi líbí asi nejvíc.
  A budu si držet palce, protože tahle soutěž je fakt „wow“…

 590. petra

  19.11.2018 at 14.11

  Ahojky sleduji te pod uctem smileblackfishka uz par mesicu a popravde musim rict ze tvuj ucet me zaujal uz po prvnim otvreni..krasny makeup mila slecna…spousta rezenci na produkty..dokonce jsem si uz dala i rict a nejake nakoupila..tak preji krasny vanoce kocko..:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.