Sérum na řasy Luxe Lash Sensitive recenze fotky před a po

By  |  14 komentářů

Už jsem vám dávala info na facebook a instagram, že jsem zkoušela sérum na řasy. Psala jsem také, že mě nikdy nějak neuchvátil ten trend, kdy všude možně lítaly fotky před a po a teda, že to bylo někdy fakt wow, jakože opravdu mega rozdíl, až neuvěřitelné. Netvrdím, že mě to nelákalo, ale co se týká očí, tak jsem na tohle fakt opatrná a jen tak si na ně něco nedám. Nakonec jsem se rozhodla do toho jít a vyzkoušet sérum na řasy z eshopu lescale-cosmetics.cz. Dostala jsem ho tedy na vyzkoušení, a jelikož u produktu slibují výsledky již po 4 týdnech, testovala jsem ho měsíc, abych vám bez jakéhokoliv nadržování přinesla info o tom, zda teda fakt tam už po tak krátké době je nějaký efekt či nikoliv. Jdeme na to!

Sérum na řasy Luxe Lash Sensitive
instagram, facebook

Jak už jsem nakousla výše, dlouho mi trvalo si vybrat, jaké sérum vyzkouším. Možná jste si také všimly, že se občas objevily produkty, které nejen, že na ty řasy nefungovaly, ale hlavně zapříčinily vypadávání řas a podobně věci, takže zejména z tohoto důvodu jsem fakt bezhlavě nezkoušela kde co. Tuhle značku jsem si prověřila přes net, nikde nenašla žádné negativní recenze, prošla jsem si i samotný eshop, zjistila, že mají pobočky v několika zemích, takže pohoda, nebylo proč mít nějaké obavy. Víte, nevím, zda jste si všimli či ne, ale já jsem jako člověk docela negativní a nedůvěřivý člověk, vždy jako první přemýšlím nad tím, co vše (špatného) se může stát. No co, jsem prostě realista:) Takže jsem si samozřejmě prošla i složení, které je bez parabenů a celkově tam nebyl náznak toho, že by měl být problém s nějakými vedlejšími účinky. A také, že nebyl!:)

Rada: samozřejmě, pokud máte citlivější pleť či problematickou, doporučuji udělat prvně malý test. Jak říkám, já jsem stresoň, takže jsem to tak udělala radši taky. Nanesla jsem sérum opatrně na jedno oko tak, aby se dotýkalo nejen řas, ale lehce i víčka a počkala pár dnů. Teprve až poté, kdy jsem nezaznamenala nějaké zarudnutí či něco podobného, jsem začala s pravidelnou aplikací. Pro ještě citlivější jedince doporučuji zkusit třeba na krk, zápěstí.

Jde o kvalitní, značkové sérum, takže žádnej zalisovanej šunt, pěkně krásná krabička, zapečetěná z obou stran, tedy opět pro mě úleva, že sérum nemohl nikdo otevřít přede mnou atd.. Jj, jsem velmi opatrná, jak jde o oči:)

Balení vypadá a vlastně i funguje jako klasické, tekuté linky. Co se týká velikosti toho balení a výdrže, tak jako já po měsíci spotřebovala fakt minimum, ono ta tekutina je na tom štětečku opravdu v přiměřeném množství, takovém, aby se právě nestalo, že vám to steče do očí a podobně… Tipuji, že tohle balení budu mít tak na +-rok, takže super, že to není záležitost jen na jeden měsíc.

Štěteček je krásně úzký a sérum se s ním aplikuje velmi precizně. Nemusíte se bát, že by se to dostalo do očí, vlastně ani na tu kůži se to moc nedostane, když postupujete opatrně. Použití je snadné, já jej nanášela vždy na noc, což se i doporučuje, ale není problém spolu se sérem použít řasenku, jeho účinky to nijak neomezuje, takže můžete použít i ráno, před líčením.

Aplikovat jej můžete i na obočí, nejen na řasy. Asi je vám jasné, že já ho na obočí logicky netestovala, to po mně opravu nemůžete chtít:-D

Mno, jeden s důvodů, proč jsem se rozhodla tohle séru prubnout, byl ten, že slibují efekt již za 4 týdny. Já jsem člověk, který chce vidět výsledky co nejdříve, nejlépe hned, takže čekat měsíc, dva, tři, to by mě nebavilo. Ty 4 týdny utekly ale rychle, no a zde přináším výsledek!:) Jo, ještě bych se chtěla maličko omluvit za ty fotky, ale já prostě při dokumentaci toho, jak to sérum účinkuje, neřešila obočí nebo líčení, snažila jsem se jen o to, co nejlépe foťákem zachytit ty řasy, tak snad neva.

Takže, jdeme na to!:) Jak vidíte, určitě jsem nezaznamenala takový ten boom, co koluje občas po netu, kdy mají holky řasy doslova až po obočí. To mi ale vůbec nevadí, protože přesně po tom jsem netoužila. Chtěla jsem jen lehké, přirozené prodloužení, které by mi z řas neudělalo smetáky.

 1. Jako první bych chtěla okomentovat, jak vše fungovalo na spodní řasy. Na ty totiž sérum fungovalo absolutně nejvíce a dokonce už po 2 týdnech, kdy ten rozdíl byl vidět i bez použití řasenky. Avšak když jsem jednoho rána nanesla řasenku na spodní řasy, doslova mi spadla čelist a já okamžitě v tu dobu to sérum na spodní řasy přestala používat. Byly totiž dlouhé téměř jak ty horní a já teda moc nemusím takový ten efekt, kdy spodní řasy jsou fakt mega, mega dlouhé. Pokud vy ano, tak můžete s aplikací séra na spodní řasy pokračovat. Já jsem v tu dobu už sérum na spodní řasy nedávala a zůstala pouze u těch horních.
 2. U horních řas bez řasenky nebyl až takový rozdíl, jako jo, o maličko delší byly, to snad jde vidět na fotce, spíše jsem ale zaznamenala, že mi to sérum řasy zahustilo. Udělala jsem vám tam šipku, prostě v místě, kde řasy vyrůstají je to viditelně oproti prvnímu dnu hustší a takové tmavší. Co jsem tak hledala po netu, tak jsem si celkově všimla spíše toho zahuštění, než prodloužení, takže pokud máte tři chlupy, možná by nebylo marné to prubnout.

Na první pohled by se mohlo zdát, že sérum fungovalo fakt velmi málo a i já si to myslela, ALE:), pak jsem si jednoho rána sedla, nanesla řasenku a wow, čuměla jsem jak puk. Myslím, že to bylo někdy cca 3 týden, ten rozdíl prostě nepřehlédnete. Asi většina si nanášíme řasenku denně, tudíž naprosto přesně víme, jaké řasy nám která udělá či neudělá, takže ten rozdíl jsem viděla okamžitě. Po použití řasenky jsem měla čas o hodně delší, než v začátku, před tím měsícem.

Pro mě je tento výsledek naprosto dostačující. Řasy to prodloužilo tak, že s řasenkou mi už trošku drhnou o brýle, takže akorát!:))

Toť moje zkušenost, je jasné, že na někoho to bude fungovat méně, na někoho ještě více. Já jsem maximálně spokojena s tím, co sérum dokázala udělat za 4 týdny, budu jej tedy používat pravidelně dál a ráda bych vám přinesla další foto dokumentaci třeba opět za měsíc. Co říkáte, líbí se vám výsledek? Lákalo vás někdy sérum na řasy vyzkoušet??:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

14 komentářů

 1. Aklly

  18.10.2017 at 4.53

  Ahoj,
  na různá séra jsem koukala už několikrát a popravdě mě skoro vždy odradí cena 😀 Hlavně proto, že si říkám, že třeba zrovna na mě fungovat nebude a vyhodím několik stovek do koše 😀 Ale co bych chtěla zkusit, tak používat ricinový olej, který by měl mít údajně taky takové účinky a hlavně cena je trochu jiná 😀 Tam by mě to až tak nemrzelo, kdyby to nefungovalo 🙂 Ale na tvých řasách výsledek vidět jde 🙂

  • ILoveMakeUp

   18.10.2017 at 5.03

   Čau, tak jasně no, nikdy nevíš, jak moc to na tebe bude fungovat, očividně na každou to působí jinak. Jasně, tak zkus to no, buď to bude fungovat nebo ne a pak je jasné, že to chce něco víc funkčního:)

 2. K.

  18.10.2017 at 6.15

  Doporučuju zkusit pro začátek pravidelnou aplikaci séra na řasy od Alverde, které je za pár šupů, používám už několik měsíců a jsem spokojená, byť tedy dokumentaci nevedu. Z mého pohledu funguje tak, že řasy vyživí, ty rostou a vypadaj výborně, souměrně, skvěle se nanáší řasenka, pak se potřebujou obnovit, trochu prořídnou, řasenka se nanáší trochu hůř a pak zase rostou „do krásy“. Ale myslím, že ten cyklus u řas narůst-vypadat bude podobný u všech těchle sér.

  • ILoveMakeUp

   18.10.2017 at 7.22

   Jo, díky za tip. Já jsem měla jednou na Alverde lesk na rty alergickou reakci či co, od té doby se vůbec na ten stojan ani nedivám radši:-D, tak nevím, že mají nějaké sérum.

 3. Misha

  18.10.2017 at 6.26

  Ahoj,jako výsledek je u tebe fakt vidět. Jsem stejného názoru jako ty. Co se týče očí jsem hoodně opatrná.Taky jsem parkrát už měla v košíku nějaké sérum,ale nikdy jsem si nic nekoupila. Přece jen tisíce,za pak neučinkující sérum se mi dávat nechtělo. A to je přesně to,že nevíš,jaký účinek vlastně bude mít. Teď se kolem mě roztrhl pytel s doplňováním řas. Typu řasa na řasu. Prodlužování a zahušťování. Chápem se. Výsledek je super,ale pak,když ty řasy vypadávají,to není moc hezký. První sezení kolem 1500 kč,po 3-4 týdnech doplnění. Teď,co je lepší. Sérum nebo umělina. Cenově sérum,výsledek nejasný. U umělých řas výsledek hned,ale pak zas to doplnění,sezení kdesi u kosmetičky… No,každopádně,umělý Ardellky to jistí a časem to sérum taky zkusím. Třeba… Ale jsem ráda za každou pozitivní recenzi. Hezký den!

  • ILoveMakeUp

   18.10.2017 at 7.19

   Čau, jj, do ničeho jsem nešla bezhlavě, oči jsou přeci jen oči…
   Právě, jako vypadá to hezky, když to teda někdo umí hezky udělat, ale pak ty opelichané oči po řase, to už vypadá hůře no, do toho bych nešla. Já radši to sérum a prostě mít svoje vlastní o maličko hezčí a dobrý. Já to budu používat dál, třeba po dalším měsíci tam bude ten efekt ještě větší, i když, tak jak to mám teď, mi to aj docela stačí..
   Hezký den

 4. Lucie Ch.

  18.10.2017 at 6.39

  jde to vidět, hlavně s řasenkou…já teda nyní používám nanolash, prý nej sérum na trhu, mám ho už měsíc, a výsledek kulový, ani prodloužení, zahuštění, nic…tak teda nevím, jestli ještě vydržet, nebo to na mě prostě nefunguje…

  • ILoveMakeUp

   18.10.2017 at 7.20

   Jj, jak jsem psala, nějak jsem si nevšímala moc rozdílu, ale při aplikaci řasenky to je mega rozdíl a taktak mi to vyhovuje, skrze brýle:))
   Hm, škoda. Jako je to blbé v tomhle, že člověk fakt musí zkusit a pak zjistí, zda to na něj funguje či ne. Tak nevím, za jak dlouho slibují výsledky, tady to byly ty 4 týdny. Takže pokud tam třeba měsíc a nic nevidíš, tak asi nic moc no. Ale tak zkus ještě třeba pár týdnů..

 5. Lůca

  18.10.2017 at 10.40

  Ja pouzivam uz rok a pul Hairplus. Ze svych ras a (ne)oboci jsem mela vzdy komplex a musim rict, ze ted mam rasy jak panenka a mam konecne oboci!!! Cena sera je vysoka, ale vydrzelo mi temer rok a pul. Spis si rikam, co v tom musi bejt za dobroty, ze to ma tak extremni efekt. Ale ja jsem spokojena 😀

  • ILoveMakeUp

   18.10.2017 at 15.43

   To je super!!:) Jo, no já tohle vůbec neřeším, ty největší dobroty stejně dýcháme ve vzduchu, takže nějaká kosmetika už to nevytrhne. A z čeho by pak člověk měl v tom životě radost:)

 6. CosmeticsAndThings

  21.10.2017 at 17.35

  Já bych asi chtěla, ale viděla jsem, že hodně lidí mělo na séra na řasy alergii, tak se bojím 🙁

  • ILoveMakeUp

   22.10.2017 at 8.13

   Jj prave proto sem nezkousela bezhlave kde co. Urcite bych nesla do zadneho suntu, jako na oci bacha, ze. Tohle uplne ok, vubec zadna reakce na kuzi i oci ok:)

 7. Anetka26

  15.1.2018 at 18.02

  Přesně tohle jsem používala několik týdnu a výsledky byly naprosto skvělé. K tomu mi ještě kamarádka doporučila navštívil paní v Praze, která se zabývá zesilováním liftingem řas (http://www.permanent-makeup-praha.cz/lifting-ras/) a když jsem si dávala k tomu sérum na večer, tak jsem byla naprosto spokojená.

 8. Evik

  18.3.2018 at 10.57

  ahoj, ja pouzivam od di angelo – serum number one lash….a komentare jsou neuveritelny. Nikdo mi neveri, ze mam svoje rasy. Zkusila jsem i relash, ale vratila jse se k zpet. Prislo mi, ze to funguje lip. Cenu vubec nereste, protoze lahvicka vydrzi treba 5 – 6 mesicu. jak rasy vyrostou, tak uz staci jen jednou denne, nebo i obcas na udrzeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.