Makeup Revolution Gradient tvářenky recenze

By  |  1 Comment

Dneska mám pro vás další super recenzi, jestli bude kladná nebo naopak budu s tvářenkou spíše nespokojena, se dozvíte během pár vteřin!:)

Makeup Revolution London Gradient tvářenky

Obal tvářenek je vcelku obyčejný, není nekvalitní, ale prostě takový obyč průhledný plast no, znáte to.. Mně se tvářenky hrozně moc líbily na první pohled, přišlo mi fakt super takové to odstupňování neboli ombré efekt, kdy máte možnost si nabrat tmavší i světlejší odstín. Ne, že bych takové tvářenky dříve neměla, rozhodně však žádná z nich nebyla tak prostorná, abyste v ní tu barvu nabrali fakt pohodlně štětcem a nemusely příliš sledovat, jestli neťupáte i do jiného odstínu, víte, co myslím..

Tvářenky jsem prubla dvě, celkem jsou však v nabídce tři odstíny, ještě mají takový hezky fialový, jak ty kytky na fotce:)

Co se týká barev, ty jsou krásné, jak vidíte, tak i ten ombré efekt je fakt dokonalý. Bohužel, to je asi tak vše no. V popisku se píše, že si u této tvářenky můžete vytvořit vlastní intenzitu odstínu, mno s tímhle mám ale já jaksi probléééém:)

Prvně se vyjádřím k odstínu Rose Quartz. Pokud nejste bílá jak, hm, no nevím co, prostě doslova bílá, tak na vás prostě nepůjde nic vidět. Bylo by hezké, moci si zvolit výrazně růžovou nebo jemnou, baby pink, ale bohužel tvářenka na obličej nepřenese téměř žádnou barvu, rozhodně ne při jednom nánosu. Ta pigmentace je prostě tak strašně nízká, že nejde nic vidět.

Odstín Sunlight je na tom o maličko lépe, ale opět, ta pigmentace je spíše nízká. Pokud máte světlou pleť, tohle už by vám asi mohlo pasovat, pokud ale tmavší, jako já, pak musíte určitě tak 3x minimálně vrstvit, aby bylo něco vidět.


Tvářenka obsahuje shimmer, takže i hezky rozjasní, ale v první řadě chcete tu barvu, že jo. Ještě co je zajímavé, že na obalu je tedy napsáno rozjasňovač, ale v eshopu to mají označeno jako tvářenku. No díky výraznému odstínu to já beru rozhodně jako tvářenku.

Na fotce můžete vidět opravdu mnoho vrstev, kdybych dala jednu, dvě, tak nejde vidět fakt skoro nic. Nevím no, jako jasně, tady už jde něco vidět, ale já prostě nejsem typ, co by měl čas nebo prostě nervy sedět u líčení půl hodiny, 10 minut z toho řešit tváře, takže pro mě to není nic praktického. Tvářenky nemohu doporučit, stokrát lepší, kvalitnější a hezčí na obličeji jsou jejich obyč tvářenky za 49 Kč. Ty naopak naprosto zbožňuju a dokonce i to naprosto jednoduché a nezajímavé balení u nich, je super praktické a nehrozí, že vám i třeba 5 různých kousků bude někdy někde zavazet, jsou super skladné..

Samozřejmě je možné je používat tedy na to rozjasnění, ta růžová by i šla, protože tam ta barva je téměř nulová, zároveň ale ani to rozjasnění není nijak zajímavé. A u tady toho tmavšího už to nějakou barvu dělá, takže to těžko použijete na lícní kosti jako rozjasňovač, že jo. Samozřejmě barevné rozjasňovače jsou, ale to jsou spíše odlesky, tohle dělá vyloženě barvu. Hmm, to je ale záhada hlavolamu:-D

Pokud se vám líbí, co mám na rtech, tak to je náhodou také věc od MUR a je to rtěnka z Retro Luxe matte lip kit.

Tak jo, toť vše. Jo, mám tady na blogu už spoustu super objevů od této značky, takže by mě to asi nemělo nijak mrzet, ale jo, maličko mě to zklamalo protože vzhledově se mi strašně líbily. No co už!:)

Děkuji za Vaše komentáře, povídání, názory a přeji hezký den!:)

1 komentář

  1. ZuzaK

    21.10.2017 at 12.29

    Děkuji za recenzi 🙂 Ještěže jsem si ji přečetla, dřív než jsem ji koupila. Měla jsem ji totiž vyhlédnutou v odstínu Sunlight. Tak si koupím tu za 50,- a ušetřím 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.